102290
 

Подаруй політ на Zip-line для двох!

для Проходження 2 учасників найдовшого Zip-line маршруту в Україні протяжністю 1200 метрів. Це ряд окремих троллейных переправ, які протягнуті над водоймою і між дерев. Траса розташована на висоті близько 60 метрів над землею, а максимальна швидкість, яку можна розвинути під час польоту, — 80 км/год. Учасникам видадуть страхувальні системи та проведуть короткий інструктаж.  подробнее...

2 чол. 1 маршрут Використати до 31.10.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 141 раз
2 людини
1 маршрут
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: Вага до 120 кг...
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2017

Політ на Zip-line для двох — що це?

Сучасний мотузковий парк з маршрутом протяжністю 1200 метрів. Траса передбачає 3 тролейні переправи Zip-line, які натягнуті як між деревами, так і над мальовничим озером Дідорівка. Для переходів використовуються канатні мости. На учасників одягають спеціальні страхувальні системи, після чого вони зможуть по черзі пройти маршрут.

Як все проходить?

Щасливчики прибудуть в Голосіївський парк, до озера Дідорівка, навколо якого побудований комплекс мотузяних атракціонів. Спершу інструктор ознайомить гостей з технікою безпеки і видасть кожному страхувальну систему. Потім Щасливчики відправляться підкорювати повітряний маршрут. Трасу вони будуть проходити по черзі. 

Загальна протяжність маршруту — 1200 метрів

Це найдовший тролейний маршрут в Україні. Він включає як тролейні спуски над озером і лісом, так і підвісні переходи — містки.

Політ над озером на висоті до 60 метрів

Під час польоту над озером учасники зможуть розвинути швидкість до 80 км/год. З висоти відкриються пейзажі  Голосіївського парку.

Попередній інструктаж і страховка

Перед проходженням маршруту інструктор розповість основні правила безпеки і допоможе закріпити на тілі страховку. Вона являє собою безперервну систему з еластичних ременів і спеціальних карабінів.

Місце проведення враження:

Активна Країна
озеро Дідорівка, вул. Генерала Родимцева, 6а Показати на мапі

38 відгуків реальних людей

Про
Ольга
23 травня 2017
Все было супер. Прекрасные инструктора, внимательные и профессиональные. Сам полет это что-то...круто! Эмоции зашкаливали. Молодцы! Рекомендую всем кто боится и всем кто не боится)!!!

22 травня 2017
Дуже дякую за позитивні та радісні емоції, які ми змогли відчути завдяки польоту на зіплайні. Це відчуття шагу в повітря,а потім легкості польоту просто не можна передати словами. Обов*язково буду рекомндувати друзям!

А
Алена
16 травня 2017
Все было круто. Люблю экстрим. Данное впечатление для тех, кто в будущем планирует прыгнуть с парашютом - отличная расскатка;)

М
Майя
12 травня 2017
Очень понравился полет на Zipline на озере Дидоровка, красивая природа, вежливые инструкторы и адреналин:)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень