102290
 

Подаруй політ на Zip-line для двох!

для Проходження 2 учасників найдовшого Zip-line маршруту в Україні протяжністю 1200 метрів. Це ряд окремих троллейных переправ, які протягнуті над водоймою і між дерев. Траса розташована на висоті близько 60 метрів над землею, а максимальна швидкість, яку можна розвинути під час польоту, — 80 км/год. Учасникам видадуть страхувальні системи та проведуть короткий інструктаж.  подробнее...

2 чол. 1 маршрут Використати до 31.01.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 5 151 раз
2 людини
1 маршрут
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: Вага до 120 кг...
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.01.2018

Політ на Zip-line для двох — що це?

Сучасний мотузковий парк з маршрутом протяжністю 1200 метрів. Траса передбачає 3 тролейні переправи Zip-line, які натягнуті як між деревами, так і над мальовничим озером Дідорівка. Для переходів використовуються канатні мости. На учасників одягають спеціальні страхувальні системи, після чого вони зможуть по черзі пройти маршрут.

Як все проходить?

Щасливчики прибудуть в Голосіївський парк, до озера Дідорівка, навколо якого побудований комплекс мотузяних атракціонів. Спершу інструктор ознайомить гостей з технікою безпеки і видасть кожному страхувальну систему. Потім Щасливчики відправляться підкорювати повітряний маршрут. Трасу вони будуть проходити по черзі. 

Загальна протяжність маршруту — 1200 метрів

Це найдовший тролейний маршрут в Україні. Він включає як тролейні спуски над озером і лісом, так і підвісні переходи — містки.

Політ над озером на висоті до 60 метрів

Під час польоту над озером учасники зможуть розвинути швидкість до 80 км/год. З висоти відкриються пейзажі  Голосіївського парку.

Попередній інструктаж і страховка

Перед проходженням маршруту інструктор розповість основні правила безпеки і допоможе закріпити на тілі страховку. Вона являє собою безперервну систему з еластичних ременів і спеціальних карабінів.

Місце проведення враження:

Активна Країна - Мотузковий парк
озеро Дідорівка, вул. Генерала Родимцева, 6а Показати на мапі

81 відгук

Вчора
Подарила впечатление брату и его жене. Они остались довольны полетом на zip-line, приятные эмоцтт

Л
Лариса
25 липня 2017
Всем советую однозначно!!!!! Давно хотела попробовать и оно свершилось, дети подарили сертификат! На каждом этапе стоит инструктор,что надо подсказывает,помогает.Очень приятные ребята.Эмоции после всего зашкаливают,одно плохо- мало...Уже хочу еще!

Н
Наталия
25 липня 2017
Я выиграла эмоцию от Bodo по средствам фейсбука. И у меня был выбор из десятка эмоций выбрать какую-то одну. Я немного колебалась, но все же в итоге остановилось на "Полёте на Zip-line на двоих". И ни чуточку не пожалела! Это было круто и для меня абсолютно новые ощущения! Как, впрочем, и для моего мужа. Нам очень-очень понравилось, единственное что жаль, что "хорошего по немножку". А хотелось...
Я выиграла эмоцию от Bodo по средствам фейсбука. И у меня был выбор из десятка эмоций выбрать какую-то одну. Я немного колебалась, но все же в итоге остановилось на "Полёте на Zip-line на двоих". И ни чуточку не пожалела! Это было круто и для меня абсолютно новые ощущения! Как, впрочем, и для моего мужа. Нам очень-очень понравилось, единственное что жаль, что "хорошего по немножку". А хотелось ещё, чтоб маршрут продолжался и далее еще и еще :))). Сама канатка находится в живописном месте, над Дидоровским озером, где можно отлично провести время до " полёта" или уже после. На маршруте работают очень приветливые дружественно настроенные парни. Лететь было не страшно и легко :) Спасибо большое за этот праздник эмоций! Всем рекомендую!

А
Андрей
24 липня 2017
Очень понравилось данное впечатление. Брал его в дополнение к своему подарку на день рождения. Отличные эмоции, хорошее впечатление и у меня и у моей девушки, ей тоже очень понравилось при том, что ничего подобного она в своей жизни не делала. Теперь готова даже на роуп-джампинг) Спасибо большое Бодо

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень