102290
 

Подаруй політ на Zip-line для двох!

Проходження для 2 учасників найдовшого Zip-line маршруту в Україні протяжністю 1200 метрів. Це ряд окремих тролейних переправ, які простягаються над водою й між дерев. Траса розташована на висоті близько 60 метрів над землею, а максимальна швидкість, яку можна розвинути під час польоту, — 80 км/год. Учасникам видадуть страхувальні системи та проведуть короткий інструктаж.  детальніше...

2 люд. 1 маршрут Використати до 30.11.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 8 972 раз
2 людини
1 маршрут
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: Вага до 100 кг...
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2018

Політ на Zip-line для двох — що це?

Сучасний мотузковий парк із маршрутом довжиною 1200 метрів. Траса передбачає 3 тролейні переправи Zip-line, які натягнуті і між деревами, і над мальовничим озером Дідорівка. У якості переходів використовуються канатні мости. На учасників одягають спеціальні страхувальні системи, після чого вони зможуть по черзі пройти маршрут.

Як все відбувається?

Щасливчики приїдуть до Голосіївського парку, до озера Дідорівка, навколо якого побудований комплекс мотузкових атракціонів. Спершу інструктор ознайомить друзів з технікою безпеки й видасть кожному страхувальну систему. Потім Щасливчики вирушать підкорювати повітряний маршрут. Трасу вони будуть проходити по черзі.

Загальна протяжність маршруту — 1200 метрів

Це найдовший тролейний маршрут в Україні. Він включає як тролейні спуски над озером і лісом, так і підвісні переходи — містки.

Політ над озером на висоті до 60 метрів

Під час польоту над озером учасники зможуть розвинути швидкість до 80 км/год. З висоти відкриються пейзажі Голосіївського парку.

Попередній інструктаж і страховка

Перед проходженням маршруту інструктор розповість основні правила безпеки й допоможе закріпити на тілі страховку. Вона являє собою безперервну систему з еластичних ременів і спеціальних карабінів.

Місце проведення враження:

Активна Країна - Мотузковий парк
озеро Дідорівка, вул. Генерала Родимцева, 6а Показати на мапі

135 відгуків реальних людей

О
Оля
20 травня 2018
Подарувала сестра ще взимку, вирішила скористатись сертифікатом вкінці весни. Все сподобалось, обслуговування на вищому рівні! Безліч вражень, позитивних емоцій та спогадів!)

О
Оксана
8 травня 2018
Найкраща подруга зробила подарунок на День народження. Дякую їй за це. Отримали масу позитивних емоцій. Був і адреналін, і екстрим...

4 грудня 2017
Подарувала сертифікат подрузі,вона була в захваті! Я також склала їй компанію,я думаю,що ще прийду покататись,але вже влітку

А
Ангелина
1 листопада 2017
Впечатление на Бодо подарил друг из лагеря. Выбрала полет на Zip-Line, потому что очень люблю экстрим и троллеи. Вообще не пожалела, очень круто и весело. Думаю, особенно интересно тем, кто был в первый раз.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень