102290
 

Подаруй політ на Zip-line для двох!

Проходження для 2 учасників найдовшого Zip-line маршруту в Україні протяжністю 1200 метрів. Це ряд окремих тролейних переправ, які простягаються над водою й між дерев. Траса розташована на висоті близько 60 метрів над землею, а максимальна швидкість, яку можна розвинути під час польоту, — 80 км/год. Учасникам видадуть страхувальні системи та проведуть короткий інструктаж.  детальніше...

2 люд. 1 маршрут Використати до 28.02.2019
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 10 038 раз
2 людини
1 маршрут
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Вага до 100 кг. Зріст від 135 див.
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2019

Політ на Zip-line для двох — що це?

Сучасний мотузковий парк із маршрутом довжиною 1200 метрів. Траса передбачає 3 тролейні переправи Zip-line, які натягнуті і між деревами, і над мальовничим озером Дідорівка. У якості переходів використовуються канатні мости. На учасників одягають спеціальні страхувальні системи, після чого вони зможуть по черзі пройти маршрут.

Як все відбувається?

Щасливчики приїдуть до Голосіївського парку, до озера Дідорівка, навколо якого побудований комплекс мотузкових атракціонів. Спершу інструктор ознайомить друзів з технікою безпеки й видасть кожному страхувальну систему. Потім Щасливчики вирушать підкорювати повітряний маршрут. Трасу вони будуть проходити по черзі.

Загальна протяжність маршруту — 1200 метрів

Це найдовший тролейний маршрут в Україні. Він включає як тролейні спуски над озером і лісом, так і підвісні переходи — містки.

Політ над озером на висоті до 60 метрів

Під час польоту над озером учасники зможуть розвинути швидкість до 80 км/год. З висоти відкриються пейзажі Голосіївського парку.

Попередній інструктаж і страховка

Перед проходженням маршруту інструктор розповість основні правила безпеки й допоможе закріпити на тілі страховку. Вона являє собою безперервну систему з еластичних ременів і спеціальних карабінів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Активна Країна - Мотузковий парк
озеро Дідорівка, вул. Генерала Родимцева, 6а Показати на мапі

153 відгуків

6 серпня 2018
За время прохождения всего маршрута успеваешь пройти все стадии экстрима: страх, восторг, наслаждение и азарт) Организация тоже не подвела - все прошло без сучка и задоринки. Спасибо!

И
Ирина
30 липня 2018
Рекомендую!!!!! Это не может не понравится))))) Инструкторы умнички!!))

И
Игорь
28 липня 2018
Добрый день) Спасибо большое за емоции они переполняли особенно у ребенка) парни молодцы работают слаженно ) жилаю вам удачи ) своих денег оно стоит

В
Вера
18 липня 2018
Само впечатление отличное! Добираться до озера лучше с выставочного центра, на Голосеевской мы не смогли разобраться чем ехать и в итоге вызвали такси. Место классное, инструктора весёлые, всё объяснили, показали. Рада, что выбрала полёт, теперь хочется ещё)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень