102290
 

Подаруй політ на Zip-line для двох!

для Проходження 2 учасників найдовшого Zip-line маршруту в Україні протяжністю 1200 метрів. Це ряд окремих троллейных переправ, які протягнуті над водоймою і між дерев. Траса розташована на висоті близько 60 метрів над землею, а максимальна швидкість, яку можна розвинути під час польоту, — 80 км/год. Учасникам видадуть страхувальні системи та проведуть короткий інструктаж.  подробнее...

2 чол. 1 маршрут Використати до 30.09.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 145 раз
2 людини
1 маршрут
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: Вага до 120 кг...
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 30.09.2017

Політ на Zip-line для двох — що це?

Сучасний мотузковий парк з маршрутом протяжністю 1200 метрів. Траса передбачає 3 тролейні переправи Zip-line, які натягнуті як між деревами, так і над мальовничим озером Дідорівка. Для переходів використовуються канатні мости. На учасників одягають спеціальні страхувальні системи, після чого вони зможуть по черзі пройти маршрут.

Як все проходить?

Щасливчики прибудуть в Голосіївський парк, до озера Дідорівка, навколо якого побудований комплекс мотузяних атракціонів. Спершу інструктор ознайомить гостей з технікою безпеки і видасть кожному страхувальну систему. Потім Щасливчики відправляться підкорювати повітряний маршрут. Трасу вони будуть проходити по черзі. 

Загальна протяжність маршруту — 1200 метрів

Це найдовший тролейний маршрут в Україні. Він включає як тролейні спуски над озером і лісом, так і підвісні переходи — містки.

Політ над озером на висоті до 60 метрів

Під час польоту над озером учасники зможуть розвинути швидкість до 80 км/год. З висоти відкриються пейзажі  Голосіївського парку.

Попередній інструктаж і страховка

Перед проходженням маршруту інструктор розповість основні правила безпеки і допоможе закріпити на тілі страховку. Вона являє собою безперервну систему з еластичних ременів і спеціальних карабінів.

Місце проведення враження:

Активна Країна
озеро Дідорівка, вул. Генерала Родимцева, 6а Показати на мапі

23 відгуків реальних людей

14 листопада 2016
Всем привет!) Впечатление нам очень понравилось, было весело, круто и задорно и очень необычно. Локация впечатления почти за городом и это еще больше придает экстрима. А если еще вдвоем то можно перебороть любые страхи)))))) привет всем кто по дороге видел лошадку))))) спасибо большое) СОВЕТУЕМ))))

Про
Ольга
10 листопада 2016
Полет на Zip-line для двоих! дочка получила на День рождения от одноклассника. Очень давно хотела полетать, но все время что-то мешало. Подарок оказался кстати! Огромное впечатлание получил и папа, т.к. он оказался вторым счастливчиком! Спасибо за подарок

12 жовтня 2016
Впечатление действительно незабываемое:) всем однозначно советую! над Днепром не катались, но мне кажется, что разнообразие всё же круче. Сервис отменный: переносили услугу, задавали тысячу вопросов операторам и получили всё, что хотели :) Спасибо, ребят, так держать!

В
Вікторія
9 жовтня 2016
Отримала даний подарунок-враження на день народження, не очікувала нічого особливого, але в дійсності виявилося все навпаки! Проходили маршрут разом з чоловіком, отримали море вовжень та позитивних емоцій! Рекомендую для всіх любителів висоти та екстриму. І дякую всій команді BODO за відмінний сервіс!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень