102290
 

Подаруй політ на Zip-line для двох!

для Проходження 2 учасників найдовшого Zip-line маршруту в Україні протяжністю 1200 метрів. Це ряд окремих троллейных переправ, які протягнуті над водоймою і між дерев. Траса розташована на висоті близько 60 метрів над землею, а максимальна швидкість, яку можна розвинути під час польоту, — 80 км/год. Учасникам видадуть страхувальні системи та проведуть короткий інструктаж.  детальніше...

2 люд. 1 маршрут Використати до 31.05.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 6 793 раз
2 людини
1 маршрут
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: Вага до 100 кг...
Проходить у групі
Доступно з 6 років
Використати до 31.05.2018

Політ на Zip-line для двох — що це?

Сучасний мотузковий парк з маршрутом протяжністю 1200 метрів. Траса передбачає 3 тролейні переправи Zip-line, які натягнуті як між деревами, так і над мальовничим озером Дідорівка. Для переходів використовуються канатні мости. На учасників одягають спеціальні страхувальні системи, після чого вони зможуть по черзі пройти маршрут.

Як все проходить?

Щасливчики прибудуть в Голосіївський парк, до озера Дідорівка, навколо якого побудований комплекс мотузяних атракціонів. Спершу інструктор ознайомить гостей з технікою безпеки і видасть кожному страхувальну систему. Потім Щасливчики відправляться підкорювати повітряний маршрут. Трасу вони будуть проходити по черзі. 

Загальна протяжність маршруту — 1200 метрів

Це найдовший тролейний маршрут в Україні. Він включає як тролейні спуски над озером і лісом, так і підвісні переходи — містки.

Політ над озером на висоті до 60 метрів

Під час польоту над озером учасники зможуть розвинути швидкість до 80 км/год. З висоти відкриються пейзажі  Голосіївського парку.

Попередній інструктаж і страховка

Перед проходженням маршруту інструктор розповість основні правила безпеки і допоможе закріпити на тілі страховку. Вона являє собою безперервну систему з еластичних ременів і спеціальних карабінів.

Місце проведення враження:

Активна Країна - Мотузковий парк
озеро Дідорівка, вул. Генерала Родимцева, 6а Показати на мапі

132 відгуків реальних людей

А
Ангелина
1 листопада 2017
Впечатление на Бодо подарил друг из лагеря. Выбрала полет на Zip-Line, потому что очень люблю экстрим и троллеи. Вообще не пожалела, очень круто и весело. Думаю, особенно интересно тем, кто был в первый раз.

31 жовтня 2017
Купила сертификат в подарок подруге, получили кучу эмоций и адренина

І
Ілона
26 жовтня 2017
я подарувала політ тату на день народження, але згодом вирішила скласти йому компанію. Тато в захваті, я теж. Особливо класно літати восени - навколо дуже красиві дерева. За свою безпеку не переживали - поряд були чуйні інструктори. Єдине, що хотілось би покращити - це поставити на такі локації професійного фотографа - тоді ці враження можна буде в будь-який момент оживити. Дуже дякую за можливість робити дні народження такими пам‘ятними!

26 жовтня 2017
Три спуска на канатке, плюс два верёвочных мостика- заряд новых эмоций и впечатлений) Все очень понравилось!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень