102287
 

Подаруй політ на монорейці для двох!

Політ між деревами на унікальній конструкції — монорейці довжиною 553 метри. Металева балка прокладена на висоті від 5 до 20 метрів. Перед польотом на учасників надягають спеціальні страхувальні системи. Спуск являє собою серію чергуються поворотів і триває близько 2-х хвилин. Цього часу вистачає, щоб випробувати цілу гаму емоцій — від вибуху адреналіну до приємного розслаблення. Враження розраховане на 2-х чоловік. подробнее...

2 чол. 1 спуск Використати до 30.11.2017
350 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 403 раз
2 людини
1 спуск
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: від 25 до 120 кг
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2017

Політ на монорельсі для двох — що це?

Можливість покататися на сучасному атракціоні — монорельсі. Це третій за розмірами ролер у світі, довжина якого — 553 метри. Металева конструкція прокладена між дерев, а час польоту займає близько 2-х хвилин. У якості кріплення використовуються спеціальні сидіння з поручнем вгорі, за який зручно триматися. Із-за поворотів, які постійно змінюють один одного, спусків і підйомів, монорельс охрестили «американськими гірками по-українськи».

Як все відбувається?

Щасливчики відправляться у Голосіївський парк, де знаходиться атракціон Roller Coaster Zipline. Маршрут прокладений по території парку, на висоті від 5 до 20 метрів над землею. Гості познайомляться з інструктором, який розповість правила безпеки та як вести себе під час польоту. Щасливчики здійснять спуск по черзі. З перших секунд польоту ролер набере швидкість і висоту, попереду чекають круті повороти й несподівані спуски серед крон дерев.

Найдовший монорельс у Східній Європі

Вийде покататися на монорельсі, який лідирує за довжиною у Східній Європі. 553-метрова конструкція займає третє місце серед подібних у світі. Перші монорельсові дороги виникли близько 180 років тому й поступово з транспортних ліній перетворилися на атракціони в парках.

Політ між кронами дерев

Політ на монорельсі триватиме близько 2-х хвилин. Спершу учасники польоту максимально розженуться і наберуть максимальну висоту, потім на них чекає різкий спуск і подальше планування між кронами дерев на висоті від 5 до 20 метрів.

Спеціальні кріплення для комфортного спуску

Учасники спуску по черзі займуть місце в спеціальному кріслі. Під час польоту вони будуть триматися за перегородку над головою.

Місце проведення враження:

Активна Країна
Голосіївський парк імені М. Т. Рильського Показати на мапі

32 відгуків реальних людей

Сьогодні
Полёт ну ооочень понравился !!!))) Супер!) Всем рекомендую ;))

13 червня 2017
Решила сделать небольшой сюрприз своему молодому человеку. Идея ему сразу понравилась. Полет прошел на отлично. Я лично была в восторге, так как хотелось острых ощущений и я их получила. Думаю, нужно будет это повторить!

7 червня 2017
Політ на монорельсі дууууже сподобався! Аж дух захоплює на деяких моментах! Всім рекомендую! Чудовий подарунок вийде!

К
Константин
7 червня 2017
При посещении впечатления "Полет на монорельсе для двоих" понравилось абсолютно ВСЁ. Начиная от приветливой девочки на входе и заканчивая конечным пунктом прибытия. Весь персонал внимателен и весел, что сразу заряжает хорошим настроением. Рекомендую всем. Полет длится не долго, но эмоции и хорошее настроение остается на долго.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень