102287
 

Подаруй політ на монорейці для двох!

Політ між деревами на унікальній конструкції — монорейці довжиною 553 метри. Металева балка прокладена на висоті від 5 до 20 метрів. Перед польотом на учасників надягають спеціальні страхувальні системи. Спуск являє собою серію чергуються поворотів і триває близько 2-х хвилин. Цього часу вистачає, щоб випробувати цілу гаму емоцій — від вибуху адреналіну до приємного розслаблення. Враження розраховане на 2-х чоловік. детальніше...

2 чол. 1 спуск Використати до 28.02.2018
350 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 756 раз
2 людини
1 спуск
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: від 25 до 120 кг
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2018

Політ на монорельсі для двох — що це?

Можливість покататися на сучасному атракціоні — монорельсі. Це третій за розмірами ролер у світі, довжина якого — 553 метри. Металева конструкція прокладена між дерев, а час польоту займає близько 2-х хвилин. У якості кріплення використовуються спеціальні сидіння з поручнем вгорі, за який зручно триматися. Із-за поворотів, які постійно змінюють один одного, спусків і підйомів, монорельс охрестили «американськими гірками по-українськи».

Як все відбувається?

Щасливчики відправляться у Голосіївський парк, де знаходиться атракціон Roller Coaster Zipline. Маршрут прокладений по території парку, на висоті від 5 до 20 метрів над землею. Гості познайомляться з інструктором, який розповість правила безпеки та як вести себе під час польоту. Щасливчики здійснять спуск по черзі. З перших секунд польоту ролер набере швидкість і висоту, попереду чекають круті повороти й несподівані спуски серед крон дерев.

Найдовший монорельс у Східній Європі

Вийде покататися на монорельсі, який лідирує за довжиною у Східній Європі. 553-метрова конструкція займає третє місце серед подібних у світі. Перші монорельсові дороги виникли близько 180 років тому й поступово з транспортних ліній перетворилися на атракціони в парках.

Політ між кронами дерев

Політ на монорельсі триватиме близько 2-х хвилин. Спершу учасники польоту максимально розженуться і наберуть максимальну висоту, потім на них чекає різкий спуск і подальше планування між кронами дерев на висоті від 5 до 20 метрів.

Спеціальні кріплення для комфортного спуску

Учасники спуску по черзі займуть місце в спеціальному кріслі. Під час польоту вони будуть триматися за перегородку над головою.

Місце проведення враження:

Активна Країна - Мотузковий парк
Голосіївський парк імені М. Т. Рильського Показати на мапі

39 відгуків реальних людей

Т
Татьяна
5 серпня 2017
Очень захватывающе! Впечатление нереальное! Никогда не испытывала подобное!

О
Олександр
22 липня 2017
Дуже сподобався спуск! Надзвичайно цікаво пролетіти поміж дерев з різними поворотами. Місцями просто захоплювало подих. Радість та посмішка не сходили з обличчя до кінця поїздки. Нормальна страховка, все безпечно І не страшно))

7 липня 2017
Нереальные впечатления, полет превзошёл ожидания в 100 раз!!! Развлечение которое хочется повторить

3 липня 2017
Очень крутое впечатление! Поначалу думала, что оно больше на детей рассчитано, но попробовав сама, поняла, что и любому взрослому оно понравится. Поездка между деревьями была очень веселой и довольно экстремальной :) И я и парень были в восторге. Рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень