102287
 

Подаруй політ на монорейці для двох!

Політ між деревами на унікальній конструкції — монорельсі довжиною 553 метри. Металева балка прокладена на висоті від 5 до 20 метрів. Перед польотом на учасників надягають спеціальні страхувальні системи. Спуск являє собою серію поворотів, які чергуються, і триває близько 2-х хвилин. Цього часу вистачає, щоб випробувати цілу гаму емоцій — від вибуху адреналіну до приємного розслаблення. Враження розраховане на 2-х чоловік. детальніше...

2 чол. 1 спуск Використати до 31.08.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 029 раз
2 людини
1 спуск
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: від 20 до 120 кг
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.08.2017

Політ на монорельсі для двох — що це?

Можливість покататися на сучасному атракціоні — монорельсі. Це третій за розмірами ролер у світі, довжина якого — 553 метри. Металева конструкція прокладена між дерев, а час польоту займає близько 2-х хвилин. У якості кріплення використовуються спеціальні сидіння з поручнем вгорі, за який зручно триматися. Із-за поворотів, які постійно змінюють один одного, спусків і підйомів, монорельс охрестили «американськими гірками по-українськи».

Як все відбувається?

Щасливчики відправляться у Голосіївський парк, де знаходиться атракціон Roller Coaster Zipline. Маршрут прокладений по території парку, на висоті від 5 до 20 метрів над землею. Гості познайомляться з інструктором, який розповість правила безпеки та як вести себе під час польоту. Щасливчики здійснять спуск по черзі. З перших секунд польоту ролер набере швидкість і висоту, попереду чекають круті повороти й несподівані спуски серед крон дерев.

Найдовший монорельс у Східній Європі

Вийде покататися на монорельсі, який лідирує за довжиною у Східній Європі. 553-метрова конструкція займає третє місце серед подібних у світі. Перші монорельсові дороги виникли близько 180 років тому й поступово з транспортних ліній перетворилися на атракціони в парках.

Політ між кронами дерев

Політ на монорельсі триватиме близько 2-х хвилин. Спершу учасники польоту максимально розженуться і наберуть максимальну висоту, потім на них чекає різкий спуск і подальше планування між кронами дерев на висоті від 5 до 20 метрів.

Спеціальні кріплення для комфортного спуску

Учасники спуску по черзі займуть місце в спеціальному кріслі. Під час польоту вони будуть триматися за перегородку над головою.

Місце проведення враження:

Активна Країна
Голосіївський парк імені М. Т. Рильського Показати на мапі

10 відгуків реальних людей

21 листопада 2016
Очень крутая штука , на самом деле, до последнего сомневалась , даже страшновато было. Но это невероятно крутые ощущения , все продумано до мелочей ! Все круто!

13 листопада 2016
Были опасения, что не будет острых впечатлений и адреналина. Но, к счастью, все оказалось эмоционально и захватывающе!! После финиша драйв не отпускал еще какое-то время!! Хотелось еще и еще!!)) Рекомендую всем!!! Так что мы еще туда вернемся...надо маму еще прокатить)))) Отдельное спасибо за сервис и профессионализм компании BODO и ребятам с "Активна країна"!

Т
Татьяна
12 листопада 2016
Впечатление подарили друзья дочке на день рождение. У нас был спуск для двоих. Мы спускались с дочкой вместе (дочке 7 лет), потому что она побоялась спускаться одна. Нам очень понравилось. В начале даже было немного страшновато , но потом мы расслабились. Успели рассмотреть пейзаж и жителей леса. Персонал очень внимательный. В общем мы остались очень довольны. Будем советовать и пользоваться услугами компании бодо)))

Н
Назар
26 жовтня 2016
Что больше всего понравилось? - подушка безопасности на дереве) Почему выбрали именно это впечатление? - интересный подарок Кто подарил подарок? - сестра

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень