102287
 

Подаруй політ на монорейці для двох!

Політ між деревами на унікальній конструкції — монорейці довжиною 553 метри. Металева балка прокладена на висоті від 5 до 20 метрів. Перед польотом на учасників надягають спеціальні страхувальні системи. Спуск являє собою серію чергуються поворотів і триває близько 2-х хвилин. Цього часу вистачає, щоб випробувати цілу гаму емоцій — від вибуху адреналіну до приємного розслаблення. Враження розраховане на 2-х чоловік. подробнее...

2 чол. 1 спуск Використати до 31.10.2017
350 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 034 раз
2 людини
1 спуск
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Обмеження: від 20 до 120 кг
Доступно з 5 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2017

Політ на монорельсі для двох — що це?

Можливість покататися на сучасному атракціоні — монорельсі. Це третій за розмірами ролер у світі, довжина якого — 553 метри. Металева конструкція прокладена між дерев, а час польоту займає близько 2-х хвилин. У якості кріплення використовуються спеціальні сидіння з поручнем вгорі, за який зручно триматися. Із-за поворотів, які постійно змінюють один одного, спусків і підйомів, монорельс охрестили «американськими гірками по-українськи».

Як все відбувається?

Щасливчики відправляться у Голосіївський парк, де знаходиться атракціон Roller Coaster Zipline. Маршрут прокладений по території парку, на висоті від 5 до 20 метрів над землею. Гості познайомляться з інструктором, який розповість правила безпеки та як вести себе під час польоту. Щасливчики здійснять спуск по черзі. З перших секунд польоту ролер набере швидкість і висоту, попереду чекають круті повороти й несподівані спуски серед крон дерев.

Найдовший монорельс у Східній Європі

Вийде покататися на монорельсі, який лідирує за довжиною у Східній Європі. 553-метрова конструкція займає третє місце серед подібних у світі. Перші монорельсові дороги виникли близько 180 років тому й поступово з транспортних ліній перетворилися на атракціони в парках.

Політ між кронами дерев

Політ на монорельсі триватиме близько 2-х хвилин. Спершу учасники польоту максимально розженуться і наберуть максимальну висоту, потім на них чекає різкий спуск і подальше планування між кронами дерев на висоті від 5 до 20 метрів.

Спеціальні кріплення для комфортного спуску

Учасники спуску по черзі займуть місце в спеціальному кріслі. Під час польоту вони будуть триматися за перегородку над головою.

Місце проведення враження:

Активна Країна
Голосіївський парк імені М. Т. Рильського Показати на мапі

20 відгуків реальних людей

20 квітня 2017
Катались с ребенком 9 лет, нам очень понравилось! Катались тандемом , так как наша малышка по весу не совсем подходила и могла застрять. Получили массу удовольствия пролетая между деревьев, проезжали над ручьем и даже видели белок на деревьях(это ребенка впечатлило наверное больше всего) Отдельно хотелось бы отметить очень вежливый персонал и инструкторов(все объясняют,показывают и подготавливают к полёту на высшем уровне)

До
Катерина
13 квітня 2017
Впечатления наилучшие! Вежливость и внимание персонала компании Bodo восхищает! Рекомендую всем! Само впечатление порадовало, - экстрим люблю - дух захватывало и было в меру страшно) хотя подруга после спуска минут 15 не моргала и обещала отомстить)

Татьяна
7 квітня 2017
Было все класс, очень понравилось!!!

В
Вероника
5 квітня 2017
Мне понравилось, было очень интересно.Почему выбрала именно это впечатление?Наверное потому что люблю такие не большие экстримы. Я была вместе с подругой и ей тоже очень понравилось! Я бы порекомендовала это впечатление=)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень