102356
 

Подаруй політ на винищувачі в Латвії!

Незабутній політ на винищувачі в Латвії! За штурвалом реактивного літака Л-39 «Альбатрос» — льотчик пілотажної групи Baltic Bees. Екстремальні віражі пройдуть на висоті 2000 м зі швидкістю 900 км/год. Під час польоту інструктор виконає фігури вищого пілотажу — неймовірні емоції та вибух адреналіну гарантовані! Для в'їзду до Латвії потрібна віза. Організатор надасть необхідну інформаційну підтримку під час її отримання.  детальніше...

1 люд. 20 хвилин Використати до 30.11.2018
55 000 грн. У наявності
на враження не діють знижки
1 людина
20 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Ріст: до 1,9 м, Вага: до 110 кг
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2018

Політ на винищувачі в Латвії — що це?

20-хвилинний екстремальний політ в небі Юрмали! Піднятися на запаморочливу висоту на надшвидкісних тренувальних літаках — пригода не для слабкодухих. Зате це унікальний шанс отримати спогади на все життя: буде можливість епізодично покерувати винищувачем під контролем професійного пілота.

Як все пройде?

Враження пройде в Латвії (організатор надає підтримку в отриманні візи). Щасливчика зустрінуть на аеродромі Тукумс в Юрмалі. Інструктор розповість про програму польоту та ознайомить з технікою безпеки, покаже основні деталі і вузли літака. Літати належить на навчально-тренувальному Л-39, який ідеально підходить для виконання фігур вищого пілотажу. Щасливчику видадуть спеціальний комбінезон і авіаційний шолом, а потім посадять на місце другого пілота і продемонструють основні прилади керування. Після підготовки винищувач відправиться в небо. Політ триватиме 20 хвилин. Льотчик виконає найвідоміші фігури пілотажу. У фіналі Щасливчик стане володарем пам'ятного сертифікату про політ на Л-39.

Політ на реактивному літаку

Випробування сили духу на Л-39 «Альбатрос» — навчально-тренувальному літаку, який володіє неймовірною потужністю і маневреністю. Завдяки коротким прямим крил Л-39 може виконувати маневри з мінімальними перевантаженнями, а з його кабіни відкривається фантастичний огляд. Цієї моделі винищувача немає на території України — Щасливчик отримає унікальний досвід.

Можливість стати другим пілотом

Професійний льотчик групи Baltic Bees ознайомить з майбутньою програмою польоту і правилами безпеки, а також розповість про Л-39 і фігури пілотажу, які планується здійснити. Усередині літака він продемонструє головні прийоми пілотування. При бажанні Щасливчик зможе на кілька хвилин взяти на себе управління штурвалом.

Фігури вищого пілотажу в повітрі

У небі льотчик виконає всі основні фігури пілотажу: бочки, віражі, розвороти, перевернутий політ, мертву петлю, дзвін та інші. Рівень допустимих перевантажень координується інструктором. На швидкості від 200 до 900 км/год маневри подарують непередаваний вибух емоцій!

Місце проведення враження:

Bodo Travel
Латвія, Тукумс, аеродром "Юрмала" Показати на мапі

2 відгуки від реальних людей

31 травня 2017
Смотрю посты одного блогера пилота, она летает на пассажирских лайнерах, и недавно ей подарили это впечатление. Ей очень понравилось, даже при том что она профессиональный пилот. Теперь мечтаю что мне когда то получится так полетать.

А
Александр
14 січня 2017
Это было что-то невероятное! Пожалуй, самое яркое впечатление в жизни! Во время полета испытываешь безумную смесь адреналина, страха, азарта и еще миллиона эмоций. К тому же, Латвию успели немного посмотреть) Вобщем, радости море! И вроде летали всего 20 минут, но столько фигур успели выполнить, что американские горки нервно курят в сторонке) С визой проблем не возникло - оформили спокойно и въехали без вопросов.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень

Політ на винищувачі в Латвії

55 000 грн.
на враження не діють знижки
5 з 5

Телефонуйте нам 044 593 33 22

044 593 33 22
050 419 66 75
067 464 13 25
093 170 06 39