Подаруйте квитки на «Підпільний Stand Up»!

подарували вже 1 056 разів
1 людина
до 90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Глядачу забронюють місце на одне з шоу проекту Підпільний Stand Up. Розважати публіку будуть учасники та переможці «Розсміши коміка», «Ліги сміху», «Відкритого мікрофону», Comedy club тощо. Особливість формату Підпільний Stand Up — цензура не торкнулася репертуару артистів. У програмах гострі жарти на делікатні теми та курйози з життя коміків.

Чому ми вибрали шоу Підпільний Stand Up

На сцену вийдуть коміки, що підкорили гумористичні телешоу та фестивалі України та близького зарубіжжя. Стендапи проходять в різних локаціях: від затишних міських пабів до відкритих дахів і пляжів. Команда проекту регулярно оновлює програму, орієнтуючись на відгук публіки.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

34 відгуки

Виктория
Вчора
Спасибо большое компании бодо за возможность дарить впечатления. Мы получили в подарок сертификат на подпольный стендап, пошли компанией и остались очень довольны, как сервисом, так и самим выступлением. Насмеялись от души)
Павло
Вчора
Було якщо не гаряче, то точно не холодно. Гарно провели вечір
Юрий
15 лютого 2019
Супер
Кирилл
15 лютого 2019
Девушка подарила сертификат на Подпольный Стендап, впечатления отличные, ребята -красавцы своего дела. Места во втором ряду. Благодарим bodo за впечатления. Обязательно еще воспульзуемся Вашими услугами.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.