Подаруйте квитки на «Підпільний Stand Up» для двох!

подарували вже 2 285 разів
2 людини
до 90 хв.
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

У глядачів буде 2 квитка на шоу «Підпільний Stand Up». Гості зможуть насолодитися виступами учасників популярних гумористичних проектів — «Ліги сміху», «Розсміши коміка», Comedy club та інших. У програмі вечора — жарти і курйози без цензури.

Чому ми вибрали шоу Підпільний Stand Up

Розважати гостей будуть стендапери, популярні не тільки в Україні, але і в інших країнах. Місце проведення шоу періодично змінюється. Виступи коміків проходять як у закладах, так і на відкритих локаціях — пляжах або дахах. Програма шоу часто оновлюється — стендапери регулярно придумують свіжі жарти.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

34 відгуки

Виктория
Вчора
Спасибо большое компании бодо за возможность дарить впечатления. Мы получили в подарок сертификат на подпольный стендап, пошли компанией и остались очень довольны, как сервисом, так и самим выступлением. Насмеялись от души)
Павло
Вчора
Було якщо не гаряче, то точно не холодно. Гарно провели вечір
Юрий
15 лютого 2019
Супер
Кирилл
15 лютого 2019
Девушка подарила сертификат на Подпольный Стендап, впечатления отличные, ребята -красавцы своего дела. Места во втором ряду. Благодарим bodo за впечатления. Обязательно еще воспульзуемся Вашими услугами.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.