102369
 

Playstation у VR окулярах

Зануритися в захоплюючий світ віртуальної реальності, одягнувши спеціальні окуляри PlayStation VR. Шолом–гарнітура для Playstation 4 подарує яскраві відчуття реалістичності та повного занурення в гру, де будь-які перешкоди по плечу. Перед очима розгорнеться фантастична історія: польоти, погоні й перестрілки. Враження розраховано на 2 осіб, відчувати новинку доведеться по черзі. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 30.09.2018
Неактивне враження
2 людини
2 години
Доступно з 12 років
Використати до 30.09.2018

Playstation в VR окулярах — що це?

Імітація реальності за допомогою передових комп'ютерних технологій! Спеціальні окуляри гарантують повне занурення у вигаданий світ. У ньому можливо те, що недоступно в звичайному житті: розвивати надшвидкість, літати, приймати участь у космічних боях, ставши героєм захоплюючого сюжету й володарем надзвичайних здібностей.

Як все відбувається?

Щасливчик разом із другом відвідає ігровий клуб «Sony VR - Insomnis». Тут вони займуть місця в зручних кріслах, по черзі одягнуть спеціальні окуляри та поринуть у чудовий світ гри. Перебуваючи в «тілі» свого віртуального героя, можна літати, стріляти, бігати, ухилятися від пострілів. Варіанти ігор постійно оновлюються.

Найочікуваніша новинка року — окуляри PlayStation VR

Спеціальні окуляри дозволять учасникам потрапити до цифрової реальності, продуманої розробниками до дрібниць. Кожен Щасливчик зможе приміряти на себе роль супергероя й відчути неймовірний приплив адреналіну від участі в цікавій грі. Все завдяки інноваційній технології окулярів, яка щойно з'явилася на ігровому ринку України!

Персональний герой для кожного Щасливчика

Специфіка окулярів PlayStation VR перекликається з комп'ютерними іграми формату RPG (Role-Playing Game), де кожен гравець керує власним персонажем. Однак тут двійник буде знаходитися на екрані комп'ютера — доведеться опинитися в його «тілі», управляти кожною його дією та дивитися на світ його очима.

Асортимент ігор розширюється

Окуляри PlayStation VR — новинка на ринку. З їх появою запустився процес розробки серії ігор, адаптованих спеціально для цієї технології. Щотижня асортимент ігор, які можна обирати, оновлюється.

Місце проведення враження:

Insomnis VR Club
Оболонська набережна, 3, корпус 2 Показати на мапі

50 відгуків реальних людей

К
Карина
18 грудня 2017
Очень понравилось..полное погружение в другую реальность))время пролетело незаметно и осталось однозначное желание сходить еще)

А
Алексей
21 листопада 2017
Незабываемое впечатление. Все прошло супер! Это надо попробовать каждому- совсем новое и не обычное ощущение, как будто сам находишься в игре (играли в Batman VR). Очень реалистично. Спасибо!

Ю
Юлия
15 листопада 2017
Спасибо огромное! Все понравилось, персонал отзывчивый, всё объяснили. Два часа пролетели незаметно.

В
Вероника
6 листопада 2017
Все очень понравилось. Дети в восторге))). Планируем пойти еще раз.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень