102369
 

Подаруй гру Playstation у VR окулярах!

Зануритися в захоплюючий світ віртуальної реальності, одягнувши спеціальні окуляри PlayStation VR. Сучасне обладнання подарує яскраві відчуття реалістичності та повного занурення в гру, де будь-які перешкоди по плечу. Перед очима розгорнеться фантастична історія: польоти, погоні й перестрілки. Враження розраховано на 2 осіб, а його тривалість — одна година. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2019
400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 3 428 раз
2 людини
60 хвилин
Не рекомендується вагітним
Доступно з 12 років
Використати до 31.03.2019

Playstation в VR окулярах — що це?

Імітація реальності за допомогою передових комп'ютерних технологій! Спеціальні окуляри гарантують повне занурення у вигаданий світ. У ньому можливо те, що недоступно в звичайному житті: розвивати надшвидкість, літати, приймати участь у космічних боях, ставши героєм захоплюючого сюжету й володарем надзвичайних здібностей.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з другом відвідає ігровий бар Respawn. На місці їм видадуть спеціальні окуляри, які з перших секунд «занурюють» в дивовижний світ гри. Перебуваючи в «тілі» свого віртуального героя, можна літати, стріляти, бігати, ухилятися від пострілів. На вибір надається 10 ігор.

Високотехнологічні VR-окуляри

Спеціальні окуляри дозволять учасникам потрапити до цифрової реальності, продуманої розробниками до дрібниць. Кожен Щасливчик зможе приміряти на себе роль супергероя й відчути неймовірний приплив адреналіну від участі в цікавій грі.

Персональний герой для кожного Щасливчика

Специфіка VR-окулярів 360 градусів перекликається з комп'ютерними іграми формату RPG (Role-Playing Game), де кожен гравець керує власним персонажем. Однак тут двійник буде знаходитися на екрані комп'ютера — доведеться опинитися в його «тілі», управляти кожною його дією та дивитися на світ його очима.

10 ігор на вибір

В Respawn представлений широкий асортимент ігор. Можна стати професійним гонщиком, спецагентом або супергероєм — вирішувати Щасливчикам!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Respawn - Ігровий бар
м. Мінська, вул. Маршала Тимошенко, 13 а Показати на мапі

51 відгук

А
Антон
4 червня 2018
Интересное впечатление! Мы с другом классно провели время, есть много игр на выбор! Рекомендую!

К
Карина
18 грудня 2017
Очень понравилось..полное погружение в другую реальность))время пролетело незаметно и осталось однозначное желание сходить еще)

А
Алексей
21 листопада 2017
Незабываемое впечатление. Все прошло супер! Это надо попробовать каждому- совсем новое и не обычное ощущение, как будто сам находишься в игре (играли в Batman VR). Очень реалистично. Спасибо!

Ю
Юлия
15 листопада 2017
Спасибо огромное! Все понравилось, персонал отзывчивый, всё объяснили. Два часа пролетели незаметно.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень