102369
 

Подаруй Playstation в VR окулярах!

Зануритися в захоплюючий світ віртуальної реальності, одягнувши спеціальні окуляри PlayStation VR. Шолом–гарнітура для Playstation 4 подарує яскраві відчуття реалістичності і повного залучення в гру, де будь-які перешкоди по плечу. Перед очима розгорнеться фантастична історія: польоти, погоні і перестрілки. Враження розраховано на 2 осіб, відчувати новинку доведеться по черзі. детальніше...

2 люд. 2 години Використати до 30.04.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 501 раз
2 людини
2 години
Доступно з 12 років
Використати до 30.04.2018

Playstation в VR окулярах — що це?

Імітація реальності з допомогою передових  комп'ютерних технологій! Спеціальні окуляри гарантують повне занурення у вигаданий світ. У ньому можливо те, що недоступно в звичайному житті: розвивати надшвидкість, літати, приймати участь в космічних боях, ставши героєм захоплюючого сюжету і володарем надзвичайних здібностей.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з другом відвідає ігровий клуб «Sony VR - Insomnis». Тут вони займуть місця в зручних кріслах, по черзі одягнуть унікальні окуляри і поринуть у чудовий світ гри. Перебуваючи в «тілі» свого віртуального героя, можна літати, стріляти, бігати, ухилятися від пострілів. Варіанти ігор постійно оновлюються.

Найочікуваніша новинка року — окуляри PlayStation VR

Спеціальні окуляри дозволять учасникам потрапити в цифрову реальність, продуману розробниками до дрібниць. Кожен Щасливчик зможе приміряти на себе роль супергероя і відчути неймовірний адреналін від участі в цікавій грі. Все завдяки інноваційній технології окулярів, яка щойно з'явилася на ігровому ринку України!

Персональний герой для кожного Щасливчика

Специфіка окулярів PlayStation VR перекликається з комп'ютерними іграми формату RPG (Role-Playing Game), де кожен гравець управляє власним персонажем. Однак тут двійник буде знаходитися на екрані комп'ютера — доведеться опинитися в його «тілі», управляти кожною його дією і дивитися на світ його очима.

Асортимент ігор розширюється

Окуляри PlayStation VR — новинка на ринку. З їх появою запустився процес розробки серії ігор, адаптованих спеціально для цієї технології. Щотижня асортимент ігор, які можна вибирати, оновлюється.

 

Місце проведення враження:

Insomnis VR Club
Оболонська набережна, 3, корпус 2 Показати на мапі

44 відгуків реальних людей

О
Оксана
11 жовтня 2017
было ооооочень круто!!! все понравилось)

19 вересня 2017
Подарили сертификат на двоих, выбрали "Playstation в VR очках". Очень понравилось впечатление. Играли 1 час вдвоем одновременно в разные игры. Понравилось "Погружение" (в воду на глубину), и "ограбление по-лондонски". Вцелом понравилось: встретила нас приятный администратор, комфортно обустроено все внтури, игры есть выбор, VR оценили, вобщем отлично проверил время, (незаметно быстро прошло...
Подарили сертификат на двоих, выбрали "Playstation в VR очках". Очень понравилось впечатление. Играли 1 час вдвоем одновременно в разные игры. Понравилось "Погружение" (в воду на глубину), и "ограбление по-лондонски". Вцелом понравилось: встретила нас приятный администратор, комфортно обустроено все внтури, игры есть выбор, VR оценили, вобщем отлично проверил время, (незаметно быстро прошло, хотелось бы дольше в следующий раз). Ушли - захотелось купить домой приставку и очки)). Спасибо! Рекомендуем!

16 вересня 2017
Очень круто покатались. Первый раз ездил на подобной штуке. Я в восторге и хочу еще, Всем рекомендую!

29 серпня 2017
Подарили на день рождения впечатления от Bodo. На выбор было несколько вариантов, но остановился на Playstation в VR очках. Поехали вместе с женой - это был наш первый опыт игры в виртуальной реальности. Все очень понравилось. Начиная от организационных моментов и заканчивая непосредственно самим впечатлением. Мы не игроманы, но это абсолютно новый уровень погружения в игровой процесс. Благодаря...
Подарили на день рождения впечатления от Bodo. На выбор было несколько вариантов, но остановился на Playstation в VR очках. Поехали вместе с женой - это был наш первый опыт игры в виртуальной реальности. Все очень понравилось. Начиная от организационных моментов и заканчивая непосредственно самим впечатлением. Мы не игроманы, но это абсолютно новый уровень погружения в игровой процесс. Благодаря тому, что друзья выбрали для подарка именно впечатления, мы с женой познакомились с новым для нас способом хорошего времяпровождения. Рекомендую.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень