Подаруйте відвідування планети віртуальних ігор для двох!

подарували вже 664 рази
2 людини
до 60 хв.
Доступно з 12 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Пара відвідає центр розваг з різноманітними іграми. Друзі зможуть позмагатися в шутерах, симуляторах, головоломках тощо. Щоб перенестися у віртуальну реальність, гостям видадуть спеціальні шоломи та контролери. Гравці виберуть розваги на свій розсуд і битимуться з противниками або навіть «врятують світ».

Чому ми вибрали простір вражень «Планета VR»

Центр розташований поруч з ТРЦ «Блокбастер» — туди зручно добиратися від станції метро «Петрівка». У клубі використовують сучасне обладнання, яке забезпечує повне занурення у віртуальний світ. У розпорядженні відвідувачів велика різноманітність ігор: шутери, спортивні змагання тощо.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

14 відгуків

Евгений
28 січня 2019
Отличное впечатление, рекомендую всем любителям компьютерных игр.
Максим
27 січня 2019
https://www.facebook.com/100006898808456
Второй раз хожу на это впечатление очень понравилось, много смеха и удовольствия. Советую посетить)
Максим
27 січня 2019
https://www.facebook.com/100006898808456
Получил массу впечатлений всё очень понравилось, персонал с уважением всё показал и объяснил. Я насмеялся, напрыгался, и устал, но доволен)
Анастасия
26 січня 2019
Все очень понравилось)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.