100684
 

Подаруй пілотування повітряного кулі!

Керування повітряним кулею на висоті близько 1000 м над землею! Перш, ніж підняти кулю в небо, новачка чекає короткий ввідний курс теорії. У компанії одного з кращих аеронавтів України він зможе розібратися з конструкцією надувних «суден», дізнатися про гарячому наповнення кулі і про те, як правильно здійснювати плавний зліт, спуск і підйом. Всі нові пізнання негайно можна буде застосувати на практиці — на повітряній прогулянці прямо в хмарах! подробнее...

1 чол. до 3 годин Використати до 31.10.2017
1 людина
до 3 годин
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2017

Пілотування повітряної кулі — що це?

Захоплююче знайомство з азами пілотування повітряної кулі в компанії одного з кращих аеронавтів України. Для польоту надається обладнання чеської компанії Kubicek balloons — світового виробника повітроплавної техніки. Унікальна можливість «підняти» величезну кулю в небо й випробувати отримані знання на висоті близько 1000 м! Заняття і політ проходить у невеликій групі.

Як все відбувається?

Щасливчик прибуде на базу «Київського повітроплавного товариства», розташованого в Макарівському районі. Його проведуть у спеціальний навчальний клас і познайомлять з іншими учнями. Потім досвідчений інструктор протягом години буде знайомити гостей із теорію аеронавтики. Він пояснить основи конструкції та експлуатації повітряної кулі та розповість про важливість метеорології у пілотуванні. Після цього новачки вирушать до стартового майданчику на спеціальному трансфері. Тут, під чітким керівництвом інструктора, вони підготують кулю до польоту та зможуть особисто взяти участь в управлінні. Тривалість повітряної подорожі залежить від сили й напряму вітру і складе близько години.

Політ на висоті 1000 метрів

Група аеронавтів-початівців разом із інструктором піднімуть повітряну кулю у небо на висоту в 1000 метрів! Потім буде унікальна можливість не тільки насолодитися мальовничими краєвидами з висоти пташиного польоту, але й спробувати свої здібності «біля керма», коригуючи напрямок руху!

Новий унікальний досвід

Новачок не тільки особисто візьме участь у підготовці повітряної кулі до зльоту, але й закріпить отримані знання на практиці! Він дізнається:

  • як здійснити гаряче наповнення кулі
  • як витримати горизонтальний політ
  • як зробити плавний зліт, спуск і підйом

Почесний диплом

По приземленню новоспечених членів екіпажу чекає урочиста церемонія посвяти в «орден повітроплавців»! Їм презентують пам'ятну грамоту й запропонують відсвяткувати новий досвід келихом шампанського!

Місце проведення враження:

Київське повітроплавне товариство
Київська обл., Макарівський р-н, с. Колонщина, вул. Леніна, 6А Показати на мапі

85 відгуків реальних людей

Про
Олег
26 квітня 2017
Любая пора года по своему красива. Ранняя весна, свежий воздух и все оттенки зеленого в исполнении степи, различных типов лесов. Мир становится игрушечным, поселки с активной жизнью, все хочется рассмотреть и увидеть. Час пролетел незаметно, себя в завершении почувствовал орлом который высматривает дичь с высоты и моя охота увенчалась успехом, увидели косуль, лисиц, кабанов и зайца.

O
OlgaK
21 лютого 2017
Отличная идея - 10 впечатлений по цене одного! Не надо морочить голову над подарком, и всем угодить! Теперь, когда не знаю, что подарить, захожу на Bobo!

А
Анна
20 грудня 2016
Это впечатление подарили мужу на День рождение, до последнего оттягивали момент полета, было как-то страшно, но мы все-таки решились на полет. Все прошло очень круто, полет был приятным без приключений, получили массу удовольствия. Всем советуем, совсем не страшно, а наоборот интересно и увлекательно.

11 листопада 2016
Полет на воздушном шаре подарил массу фантастических эмоций, которые не с чем даже сравнить. Это отличный подарок для любимой на годовщину или День Рождения, так как этот подарок оставляет яркий эмоциональный якорь на всю жизнь. Особенно круто было лететь над верхушками деревьев, просто незабываемо. Спасибо команде Bodo за ВСЕ!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень