100684
 

Подаруй пілотування повітряного кулі!

Керування повітряною кулею на висоті близько 1000 м над землею! Перш ніж підняти кулю в небо, на новачка чекає короткий ввідний курс теорії. У компанії одного з кращих аеронавтів України він зможе розібратися з конструкцією надувних «суден», дізнатися про гаряче наповнення кулі й про те, як правильно здійснювати плавний зліт, спуск і підйом. Усі нові знання негайно можна буде застосувати на практиці — на повітряній прогулянці прямо у хмарах! детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 31.05.2018
1 людина
до 3 годин
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.05.2018

Пілотування повітряної кулі — що це?

Захоплююче знайомство з азами пілотування повітряної кулі в компанії одного з кращих аеронавтів України. Для польоту надається обладнання чеської компанії Kubicek balloons — світового виробника повітроплавної техніки. Унікальна можливість «підняти» величезну кулю в небо й випробувати отримані знання на висоті близько 1000 м! Заняття і політ проходять у невеликій групі.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить на базу «Київського повітроплавного товариства», розташованого в Макарівському районі. Його проведуть у спеціальний навчальний клас і познайомлять із іншими учнями. Потім досвідчений інструктор протягом години буде знайомити гостей із теорію аеронавтики. Він пояснить основи конструкції та експлуатації повітряної кулі й розповість про важливість метеорології в пілотуванні. Після цього новачки вирушать до стартового майданчику на спеціальному трансфері. Тут, під чітким керівництвом інструктора, вони підготують кулю до польоту та зможуть особисто взяти участь в управлінні. Тривалість повітряної подорожі залежить від сили й напряму вітру й складе близько години.

Політ на висоті 1000 метрів

Група аеронавтів-початівців разом із інструктором піднімуть повітряну кулю у небо на висоту в 1000 метрів! Потім буде унікальна можливість не тільки насолодитися мальовничими краєвидами з висоти пташиного польоту, але й спробувати свої здібності «біля керма», коригуючи напрямок руху!

Новий унікальний досвід

Новачок не тільки особисто візьме участь у підготовці повітряної кулі до зльоту, але й закріпить отримані знання на практиці! Він дізнається:

 • як здійснити гаряче наповнення кулі;
 • як витримати горизонтальний політ;
 • як зробити плавний зліт, спуск і підйом.

Почесний диплом

По приземленню новоспечених членів екіпажу чекає урочиста церемонія посвяти в «орден повітроплавців»! Їм презентують пам'ятну грамоту й запропонують відсвяткувати новий досвід келихом шампанського!

Місце проведення враження:

Київське повітроплавне товариство
Київська обл., Макарівський р-н, с. Колонщина, вул. Леніна, 6А Показати на мапі

98 відгуків реальних людей

О
Оксана
25 жовтня 2017
Впечатление замечательное! Все очень понравилось! Это стоит попробовать каждому! Сделала мужу подарок на годовщину свадьбы, этот подарок он точно не забудет! А главное, что это совсем не страшно! Очень романтично, красиво и незабываемо! Чудесная организация и приятный сюрприз после полёта!

К
Ксения
25 жовтня 2017
Полет на воздушном шаре это моя заветная мечта! И вот в честь моего дня рождения муж подарил сертификат на полёт! Сбылась мечта! Это было невероятно, в момент подъема вверх на шаре не могла удержатся от восторга- пищала от радости! Спасибо- один из лучших подарков в жизни

23 жовтня 2017
Летали в эту субботу. Очень понравилось. Приветливый персонал, красивые виды. Незабываемое впечатление. Большое спасибо

13 жовтня 2017
Это было невероятно! Эмоции переполняют и слова подобрать очень сложно. Полет на воздушном шаре мне подарил муж на день рождения! Это моя давняя мечта и сюрприз был ошеломляющий! Координация и согласование полета была на высоком уровне, один раз полет перенесли из-за погодных условий, за день перезвонил менеджер и предупредил о переносе, мы согласовали новую дату. В за день до полета еще раз...
Это было невероятно! Эмоции переполняют и слова подобрать очень сложно. Полет на воздушном шаре мне подарил муж на день рождения! Это моя давняя мечта и сюрприз был ошеломляющий! Координация и согласование полета была на высоком уровне, один раз полет перенесли из-за погодных условий, за день перезвонил менеджер и предупредил о переносе, мы согласовали новую дату. В за день до полета еще раз позвонили с напоминанием, на почту прислали инструкцию по подготовке, как одеваться и что брать с собой. В день полета еще раз пришла смс. Мы приехали на базу, на местах работают увлеченные люди, которые без ума от того, что они делают и все на уровне! Нам попался очень харизматичный и яркий пилот! Весь полет сопровождает автомобиль на земле, который приезжает к месту посадки и забирает обратно на базу. Сам полет - это надо только попробовать! Ощущения просто удивительные! Очень романтично! А в конце еще и посвящение в воздухоплаватели и шампанское с грамотами! Все очень достойно и ярко!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень