100684
 

Подаруй пілотування повітряного кулі!

Керування повітряною кулею на висоті близько 1000 м над землею! Перш ніж підняти кулю в небо, на новачка чекає короткий ввідний курс теорії. У компанії одного з кращих аеронавтів України він зможе розібратися з конструкцією надувних «суден», дізнатися про гаряче наповнення кулі й про те, як правильно здійснювати плавний зліт, спуск і підйом. Усі нові знання негайно можна буде застосувати на практиці — на повітряній прогулянці прямо у хмарах! детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 31.12.2018
1 людина
до 3 годин
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.12.2018

Пілотування повітряної кулі — що це?

Захоплююче знайомство з азами пілотування повітряної кулі в компанії одного з кращих аеронавтів України. Для польоту надається обладнання чеської компанії Kubicek balloons — світового виробника повітроплавної техніки. Унікальна можливість «підняти» величезну кулю в небо й випробувати отримані знання на висоті близько 1000 м! Заняття і політ проходять у невеликій групі.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить на базу «Київського повітроплавного товариства», розташованого в Макарівському районі. Його проведуть у спеціальний навчальний клас і познайомлять із іншими учнями. Потім досвідчений інструктор протягом години буде знайомити гостей із теорію аеронавтики. Він пояснить основи конструкції та експлуатації повітряної кулі й розповість про важливість метеорології в пілотуванні. Після цього новачки вирушать до стартового майданчику. Тут під чітким керівництвом інструктора вони підготують кулю до польоту та зможуть особисто взяти участь в управлінні. Тривалість повітряної подорожі залежить від сили й напряму вітру й складе близько години.

Політ на висоті 1000 метрів

Група аеронавтів-початівців разом із інструктором піднімуть повітряну кулю у небо на висоту в 1000 метрів! Потім буде унікальна можливість не тільки насолодитися мальовничими краєвидами з висоти пташиного польоту, але й спробувати свої здібності «біля керма», коригуючи напрямок руху!

Новий унікальний досвід

Новачок не тільки особисто візьме участь у підготовці повітряної кулі до зльоту, але й закріпить отримані знання на практиці! Він дізнається:

 • як здійснити гаряче наповнення кулі;
 • як витримати горизонтальний політ;
 • як зробити плавний зліт, спуск і підйом.

Почесний диплом

По приземленні новоспечених членів екіпажу чекає урочиста церемонія посвяти в «орден повітроплавців»! Їм презентують пам'ятну грамоту й запропонують відсвяткувати новий досвід келихом шампанського!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Київське повітроплавне товариство
Київська обл., Макарівський р-н, с. Колонщина, вул. Леніна, 6А Показати на мапі

185 відгуків

С
Светлана
17 липня 2018
Много лет я мечтала полетать на воздушном шаре, и вот мне подарили этот сертификат на день рождения! Полет прошел на одном дыхании. Красота,восторг, восхищение!!!

Ю
Юрий
6 липня 2018
понравилось все, выбирала дочка, идея понравилась, подарок жены.

М
Михаил
18 червня 2018
•Больше всего понравилось четкая организация процесса, ну и конечно сам полет. •Именно это впечатление не выбирал, это подарок •К идее подарка-впечатления отношусь замечательно, планирую подарить что то подобное друзьям. •Мой подарок от жены

В
Влад
15 травня 2018
Сделал подарок любимой - полет на воздушном шаре в группе. Сказать, что это было здорово - ничего не сказать! Честно скажу - впечатления на всю жизнь. Очень понравилась работа организаторов - профессионалы своего дела и страха за свою жизнь ни разу не возникло за время полета. Посвящение в воздухоплаватели - это отдельная история. Очень искренне и приятно. Большое спасибо!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень