100684
 

Подаруй пілотування повітряного кулі!

Керування повітряним кулею на висоті близько 1000 м над землею! Перш, ніж підняти кулю в небо, новачка чекає короткий ввідний курс теорії. У компанії одного з кращих аеронавтів України він зможе розібратися з конструкцією надувних «суден», дізнатися про гарячому наповнення кулі і про те, як правильно здійснювати плавний зліт, спуск і підйом. Всі нові пізнання негайно можна буде застосувати на практиці — на повітряній прогулянці прямо в хмарах! подробнее...

1 чол. до 3 годин Використати до 31.01.2018
1 чоловік
до 3 годин
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.01.2018

Пілотування повітряної кулі — що це?

Захоплююче знайомство з азами пілотування повітряної кулі в компанії одного з кращих аеронавтів України. Для польоту надається обладнання чеської компанії Kubicek balloons — світового виробника повітроплавної техніки. Унікальна можливість «підняти» величезну кулю в небо й випробувати отримані знання на висоті близько 1000 м! Заняття і політ проходить у невеликій групі.

Як все відбувається?

Щасливчик прибуде на базу «Київського повітроплавного товариства», розташованого в Макарівському районі. Його проведуть у спеціальний навчальний клас і познайомлять з іншими учнями. Потім досвідчений інструктор протягом години буде знайомити гостей із теорію аеронавтики. Він пояснить основи конструкції та експлуатації повітряної кулі та розповість про важливість метеорології у пілотуванні. Після цього новачки вирушать до стартового майданчику на спеціальному трансфері. Тут, під чітким керівництвом інструктора, вони підготують кулю до польоту та зможуть особисто взяти участь в управлінні. Тривалість повітряної подорожі залежить від сили й напряму вітру і складе близько години.

Політ на висоті 1000 метрів

Група аеронавтів-початівців разом із інструктором піднімуть повітряну кулю у небо на висоту в 1000 метрів! Потім буде унікальна можливість не тільки насолодитися мальовничими краєвидами з висоти пташиного польоту, але й спробувати свої здібності «біля керма», коригуючи напрямок руху!

Новий унікальний досвід

Новачок не тільки особисто візьме участь у підготовці повітряної кулі до зльоту, але й закріпить отримані знання на практиці! Він дізнається:

  • як здійснити гаряче наповнення кулі
  • як витримати горизонтальний політ
  • як зробити плавний зліт, спуск і підйом

Почесний диплом

По приземленню новоспечених членів екіпажу чекає урочиста церемонія посвяти в «орден повітроплавців»! Їм презентують пам'ятну грамоту й запропонують відсвяткувати новий досвід келихом шампанського!

Місце проведення враження:

Київське повітроплавне товариство
Київська обл., Макарівський р-н, с. Колонщина, вул. Леніна, 6А Показати на мапі

90 відгуків реальних людей

Вчора
Никогда бы не подумал, что полет на воздушном шаре будет настолько умиротворяющим и прекрасным! =) Я долго мечтал, много переживал и боялся... девушка подарила сертификат и всё получилось очень просто и очень здорово! Летали рано утром - превосходные виды, никакого чувства тревоги или страха, хотя шар поднимается, на минуточку, на 1000 м! Всем рекомендую!

Т
Татьяна
25 липня 2017
Все было на высоком уровне. Огромная благодарность нашего пилоту Саше, благодаря ему чувствовали себя в безопасности и наслаждались видами. Посвящение в воздухоплавателей- восторг. Все было очень душевно. Спасибо

12 липня 2017
Спасибо компании Бодо и авиабазе "Монгольфьер" за прекрасную организацию и отличные впечатления от полета! Все было очень круто, обязательно нужно повторить подобное впечатление. Отдельное спасибо нашему пилоту - Александру, посадка была мягкой и полет интересным!

С
Светлана
3 липня 2017
ОЧЕНЬ ПОНРАВИЛОСЬ ВПЕЧАТЛЕНИЕ! ЭТОТ ПОЛЕТ ПОДАРИЛ НАМ МОРЕ ЭМОЦИЙ! СПАСИБО ВСЕМ ОРГАНИЗАТОРАМ! ВСЕМ СОВЕТУЮ! КАК ОГОВОРИТЬСЯ :《ЛЕТАЙТЕ И НЕ БОЙТЕСЬ ВЫСОТЫ

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень