100684
 

Подаруй пілотування повітряного кулі!

Керування повітряною кулею на висоті близько 1000 м над землею! Перш ніж підняти кулю в небо, на новачка чекає короткий ввідний курс теорії. У компанії одного з кращих аеронавтів України він зможе розібратися з конструкцією надувних «суден», дізнатися про гаряче наповнення кулі й про те, як правильно здійснювати плавний зліт, спуск і підйом. Усі нові знання негайно можна буде застосувати на практиці — на повітряній прогулянці прямо у хмарах! детальніше...

1 люд. до 3 годин Використати до 31.03.2019
4 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 186 раз
1 людина
до 3 годин
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 31.03.2019

Пілотування повітряної кулі — що це?

Захоплююче знайомство з азами пілотування повітряної кулі в компанії одного з кращих аеронавтів України. Для польоту надається обладнання чеської компанії Kubicek balloons — світового виробника повітроплавної техніки. Унікальна можливість «підняти» величезну кулю в небо й випробувати отримані знання на висоті близько 1000 м! Заняття і політ проходять у невеликій групі.

Як все відбувається?

Щасливчик вирушить на базу «Київського повітроплавного товариства», розташованого в Макарівському районі. Його проведуть у спеціальний навчальний клас і познайомлять із іншими учнями. Потім досвідчений інструктор протягом години буде знайомити гостей із теорію аеронавтики. Він пояснить основи конструкції та експлуатації повітряної кулі й розповість про важливість метеорології в пілотуванні. Після цього новачки вирушать до стартового майданчику. Тут під чітким керівництвом інструктора вони підготують кулю до польоту та зможуть особисто взяти участь в управлінні. Тривалість повітряної подорожі залежить від сили й напряму вітру й складе близько години.

Політ на висоті 1000 метрів

Група аеронавтів-початівців разом із інструктором піднімуть повітряну кулю у небо на висоту в 1000 метрів! Потім буде унікальна можливість не тільки насолодитися мальовничими краєвидами з висоти пташиного польоту, але й спробувати свої здібності «біля керма», коригуючи напрямок руху!

Новий унікальний досвід

Новачок не тільки особисто візьме участь у підготовці повітряної кулі до зльоту, але й закріпить отримані знання на практиці! Він дізнається:

  • як здійснити гаряче наповнення кулі;
  • як витримати горизонтальний політ;
  • як зробити плавний зліт, спуск і підйом.

Почесний диплом

По приземленні новоспечених членів екіпажу чекає урочиста церемонія посвяти в «орден повітроплавців»! Їм презентують пам'ятну грамоту й запропонують відсвяткувати новий досвід келихом шампанського!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Київське повітроплавне товариство
Київська обл., Макарівський р-н, с. Колонщина, вул. Леніна, 6А Показати на мапі

96 відгуків

О
Олег
7 серпня 2018
1 августа 2018 года поднимался на воздушном шаре.Немного стремался.Но не ожидал,что на столько КЛЕВО......!!!!

Екатерина
3 вересня 2015
Я мечтала полетать на воздушном шаре года 4. И все не складывались-то не было времени, то погода не позволяла, то мешала повседневная суета. И наконец моя мечта осуществилась!!! На свадьбу нам с мужем моя подруга подарила полет на шаре!! Я была без ума от радости!! Спасибо бодо за небывалое впечатление и команде воздухоплавательного общества за радушный прием!!! Все было на ВЫСОТЕ!!!

П
Павел
22 травня 2015
Я из тех людей, которые отзывам не доверяют и как результат не особо любят их оставлять. Но ради Киевской школы воздухоплавания решил сделать исключение. Очень увлеченные люди там работают, они превратили мой подарок в безумно интересную штуку. Чтоб вы понимали, шар не быстро наполняется воздухом, не быстро складывается. Я присутствовал на всех процессах + прослушал теорию и мне ни разу мне не...
Я из тех людей, которые отзывам не доверяют и как результат не особо любят их оставлять. Но ради Киевской школы воздухоплавания решил сделать исключение. Очень увлеченные люди там работают, они превратили мой подарок в безумно интересную штуку. Чтоб вы понимали, шар не быстро наполняется воздухом, не быстро складывается. Я присутствовал на всех процессах + прослушал теорию и мне ни разу мне не стало скучно или нудно. Огромная заслуга в этом у инструктора - хорошее чувство юмора. Сам полет - нет слов. Летат впервые.

П
Петя
8 лютого 2014
Коллеги дарили это впечатление на День рождения! Восторг словами не передать. Причем, это был не просто полет на воздушном шаре. Каждый из присутствующих был полноценным участником происходящего. Нас обучали тонкостям пилотирования, а затем мы принимали участие в запуске шара. Когда на тебе такая ответственность, удовольствия больше втройне) Вот, решил приобрести в Бодо подарок любимой на 14 февраля. Уверен, она будет в восторге!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень