Подаруйте гру в пейнтбол з друзями!

подарували вже 714 рази
8 людей
300 куль/люд.
Не залежить від погоди
Доступно з 10 років
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Команда влаштує гру, головна мета якої — потрапити в супротивника кулькою з фарбою. Перед стартом кожному учаснику видадуть камуфляжний костюм, шолом і маску, пейнтбольну зброю. Інструктор розповість про техніку безпеки та пояснить правила гри. Після цього друзі розділяться на дві команди та займуть свої місця на просторій локації. У кожного гравця буде 300 патронів. Стежити за дотриманням правил — завдання інструктора клубу, він же й визначить команду-переможця.

Чому ми вибрали пейнтбольний клуб Avaks

Клуб розташувався у мальовничому куточку столиці — на Трухановому острові. Для гравців буде доступна одна з трьох локацій, обладнана у своєму стилі. Гра триває доти, поки у команд не закінчаться патрони. Дітям і жінкам надають бронежилети.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

37 відгуків

Гаврик Богдан
18 березня 2019
https://www.facebook.com/100014989153287
Все пройшло чудово ! Прийшли на місце проведення , нас зустріли привітні компетентні працівники , на наші запитання, прохання завжди реагували швидко , з бажанням допомогти . Враження дуже сподобалося усім друзям. Дякуємо bodo !!!
Оксана
10 березня 2019
Супер
Евгения Харламова
4 березня 2019
03.03 были на игре - получили море удовольствия! Отличгая организация, плюс локации довольно приближены к реальности -посреди лесной части острова, что создает впечатление буд-то вы на поле боя. Рекоммендую всем
Ігор
3 березня 2019
Дякуємо за емоції які ми отримали і які неможливо отримати в звичайному повсякденному житті!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.