100601
 

Пейнтбол з друзями

Захоплююча 2-годинна розвага для компанії з 8 людей в стилі мілітарі! Створюються 2 команди по 4 людини, і завдання кожної - провести спецоперацію без шкоди для власного «підрозділу». У грі використовується «м'яка» пневматика і кульки з фарбами, у кожного гравця - 350 таких куль і власна пейнтбольна рушниця, маркер. Передбачено супровід досвідченого інструктора, а «бій» проходить на спеціально обладнаному майданчику просто неба. Вся необхідна захисна екіпіровка видається: костюми, маски і рукавички. детальніше

8 чол. 350 куль/чол Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
8 людина
350 куль/чол
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 10 років

Пейнтбол з друзями — що це?

Нагода максимально стерти межі між грою і реальністю, граючи з друзями у пейнтбол. Це командне змагання в стилі «мілітарі» з використанням «м'якої» пневматики і кульок з фарбами. Кожен учасник зможе перевірити себе на влучність, здійснивши близько 350 пострілів! Місцем для захоплюючої гри стане спеціально обладнаний майданчик під відкритим небом. Вся необхідна екіпіровка і спорядження видається на місці: пейнтбольна «рушниця» з кульками, а також камуфляжні костюми, маски і рукавички.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе захопити з собою ще 7-х друзів, щоб разом сформувати 2 рівні команди по 4 людини. Вони зустрінуться з досвідченим інструктором на території пейнтбольного клубу «Фалькон» і відправляться на майданчик для гри. Після того, як учасники розділяться на команди, профі проведе короткий інструктаж, розповість правила гри і видасть кожному персональний екіпірувальний комплект. Show time — гра почалася! У кожного гравця буде достатньо пострілів, щоб довести, хто тут справжній ас.

Майданчик просто неба 

Учасники команд зможуть самостійно скласти захоплюючий сценарій гри, яка пройде на спеціально обладнаній території на свіжому повітрі. Просторий майданчик «Арена» має безліч різноманітних дерев'яних укріплень, а також оснащена освітленням, що дозволяє проводити гру у вечірній час.

350 пострілів для кожного!

Кожен учасник зможе перевірити свої сили з допомогою 350 пострілів. Цього більш, ніж достатньо, щоб не тільки насолодитися захоплюючою грою, але і спробувати вийти з неї переможцем! Обидві команди отримають свій колір кульок, який і допоможе визначити «авторство» влучного пострілу.

Комфортні зони відпочинку

Після захоплюючого змагання буде нагода насолодитися відпочинком в затишній альтанці. У залежності від пори року, це може бути як відкритий варіант, так і критий, який додатково опалюється за допомогою сучасного обладнання. За бажанням, можна влаштувати пікнік, орендувавши мангал просто на місці.

Місце проведення враження

24 відгуки від реальних людей