100601

Пейнтбол з друзями

Весела командна гра для 8 друзів у пейнтбольному клубі. Інструктор видасть повний комплект екіпіровки: захисний шолом, камуфляж і рушниці-маркери, які стріляють водорозчинною фарбою. Гра пройде на спеціально обладнаному майданчику з дерев'яними укриттями. Кожен учасник зробить до 300 пострілів. подробнее...

8 чол. 300 куль/чол Використати до 31.10.2017
Неактивне враження
8 людина
300 куль/чол
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2017

Пейнтбол з друзями — що це?

Активна гра для прихильників адреналіну. Компанія з 8 друзів розділиться на дві команди та почне бій. Гравці випробують свої тактичні навички, спритність і влучність, навчаться непомітно пересуватися по ігровому полю і безпомилково вражати ціль. Виграє та команда, яка буде не лише влучно стріляти і швидко бігати, але й злагоджено діяти, продумувати чітку стратегіюта бойову тактику.

Як все відбувається?

Щасливчик разом з друзями відвідає пейнтбольний клуб «Ведмеді». Компанію зустріне інструктор, який видасть екіпіровку, ознайомить з технікою безпеки і пояснить правила гри. Друзів поділять на дві команди і навчать користуватися спеціальною зброєю. У кожного учасника буде свій бойовий комплект: рушниця-маркер і набір з 300 патронів із фарбою. Сутичка пройде у відкритій ігровій зоні, де суперники зможуть сховатися в укритті з дерев'яних перегородок, автомобільних покришок і міні-альтанок.

300 пострілів

У кожного учасника буде 300 кульок-патронів, яких вистачить на кілька годин активної гри. Щоб визначити «своїх» та «чужих», інструктор відмітить команду суперника кольоровими стікерами.

Гра для великої компанії

У битві беруть участь до 8 гравців — Щасливчик може зібрати всіх друзів і сформувати дві повноцінні команди по 4 учасники в кожній.

Повний комплект спорядження

Пейнтбольний клуб надасть гравцям все необхідне: захисний шолом, камуфляж, зброю і набір патронів.

Місце проведення враження:

Ведмеді - Пейнтбольний клуб
м. Академмістечко, бул.Вернадського, 32 Показати на мапі

25 відгуків реальних людей

Ж
Женя
7 квітня 2017
Мне подарили коробку Bodo друзья и я сразу же выбрала пейнтбол. Рано утром приехали к "Медведям", нас было 8 человек всего. Инструктор поделил нас на 2 команды, объяснил правила и началась жесть)) Несмотря на то, что меня чуть не подстрелили на первых десяти минутах, я быстро научилась прятаться от противников, бегать с маркером и стрелять по всем без разбора)) Хотелось, чтобы моя команда...
Мне подарили коробку Bodo друзья и я сразу же выбрала пейнтбол. Рано утром приехали к "Медведям", нас было 8 человек всего. Инструктор поделил нас на 2 команды, объяснил правила и началась жесть)) Несмотря на то, что меня чуть не подстрелили на первых десяти минутах, я быстро научилась прятаться от противников, бегать с маркером и стрелять по всем без разбора)) Хотелось, чтобы моя команда выиграла, любой ценой) Когда мы победили,было ощущение, как будто выиграл в настоящем сражении) Очень круто, все мои друзья остались в восторге)

4 вересня 2016
Первый раз играл в пейнтбол. Очень круто, классные ощущения. Хорошо, что не жарко было, так как бегали, прыгали и ползали. Спасибо BODO и моей любимой девочке за подарочный сертификат и за отличное времяпровождение )

А
Анна
8 червня 2016
Супер впечатление! Дарила сыну еще на Новый год, но использовали только сейчас) он в полном восторге)))) теперь готовимся встретить игрой в пейнтбол его день рождения!)))

18 березня 2016
Всем всем всем!!!!!!!! Отдых уматовый, отдыхали 8 Марта, у мужа днюха в этот день, решила сделать сюрприз. Очень переживала, незнала реакции мужа. Люди, мы так оторвались, это не передать словами, это такой адреналин, такой кайф, такая ржака!!!! Впечатлений океан, море эмоций, тонна фоток, а самое главное, это радость в глазах у твоих близких и родных!!!!! Поверьте, мне было очень сложно...
Всем всем всем!!!!!!!! Отдых уматовый, отдыхали 8 Марта, у мужа днюха в этот день, решила сделать сюрприз. Очень переживала, незнала реакции мужа. Люди, мы так оторвались, это не передать словами, это такой адреналин, такой кайф, такая ржака!!!! Впечатлений океан, море эмоций, тонна фоток, а самое главное, это радость в глазах у твоих близких и родных!!!!! Поверьте, мне было очень сложно удивить и порадовать моего мужа, много видели, любим веселиться, но такой отдых, который нам предоставила компания " Бодо" не сравнить ни с чем!!!!!!!!! Инструктор красава, компетентный в своём деле. Так что всем рекомендую!!!!!!! Девчонки и мужчинки, оторвитесь по полной, замочите своих друзей яркими красками!!!!!! Кто желает подробностей обращайтесь!!!!! Планируем на маевку пойти снова!!!!!!! Бодо, спасибо Вам!!!!!!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень