100601
 

Подаруй гру в пейнтбол з друзями!

Весела командна гра для 8 друзів у пейнтбольному клубі. Інструктор надасть повний комплект екіпірування: захисний шолом, камуфляж і рушниці-маркери, які стріляють водорозчинною фарбою. Гра відбудеться на спеціально обладнаному майданчику з дерев'яними укриттями. Кожен учасник зробить до 300 пострілів. детальніше...

8 люд. 300 куль/чол Використати до 31.03.2019
2 700 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 659 раз
8 людей
300 куль/чол
Не залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2019

Пейнтбол з друзями — що це?

Активна гра для прихильників адреналіну. Компанія з 8 друзів розділиться на дві команди та почне бій. Гравці випробують свої тактичні навички, спритність і влучність, навчаться непомітно пересуватися ігровим полем і безпомилково вражати ціль. Виграє та команда, яка буде не лише влучно стріляти та швидко бігати, але й злагоджено діяти, продумувати чітку стратегію та бойову тактику.

Як все відбувається?

Щасливчик разом із друзями відвідає пейнтбольний клуб «Медведи». Компанію зустріне інструктор, який надасть екіпірування, ознайомить із технікою безпеки й пояснить правила гри. Друзів поділять на дві команди й навчать користуватися спеціальною зброєю. У кожного учасника буде свій бойовий комплект: рушниця-маркер і набір із 300 патронів із фарбою. Сутичка пройде у відкритій ігровій зоні, де суперники зможуть сховатися в укритті з дерев'яних перегородок, автомобільних покришок і міні-альтанок.

300 пострілів

У кожного учасника буде 300 кульок-патронів, яких вистачить на кілька годин активної гри. Щоб визначити «своїх» та «чужих», інструктор відмітить команду суперника кольоровими стікерами.

Гра для великої компанії

У битві беруть участь до 8 гравців — Щасливчик може зібрати всіх друзів і сформувати дві повноцінні команди по 4 учасники в кожній.

Повний комплект спорядження

Пейнтбольний клуб надасть гравцям усе необхідне: захисний шолом, камуфляж, зброю та набір патронів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ведмеді - Пейнтбольний клуб
м. Академмістечко, бул.Академіка Вернадського, 32 Показати на мапі

30 відгуків

7 травня 2018
На международный день мужчин я решила подарить своему мужу, кумовьям и племянникам такой совместный подарок. Всем Очень понравилось и организация и качество проведения впечатления!!

14 листопада 2017
Понравилось всё. Инструктор опытный. Играть лучше большой компанией (от 6+) человек. Игра в вечернее время суток великолепна.

31 жовтня 2017
Пейнтбол - бомба! Час игры, а потом два часа разговора о ней)

6 вересня 2017
Игру в пейнтбол получил мой сын в подарок, пошел с папой и друзьями. Остались очень довольны и ещё пару дней после игры вспоминали смешные ситуации происходящие на игре. Все было хорошо организовано. Спасибо BODO и организаторам пейнтбола за чудесно проведённое время.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень