101712
 

Пейнтбол для компанії

Командна гра у стилі мілітарі з використанням «м'якої» пневматики у вигляді маркерів і кульок з фарбою. Взяти участь у захоплюючому змаганні зможе 4 людини. Кожному з гравців видадуть по 350 кульок з фарбою, що практично дорівнює «безліміту» на постріли. А різні укриття, що розташовані на ігровому майданчику просто неба, зроблять змагання ще азартнішим. Більш докладно нюанси пейнтболу роз'яснить досвідчений інструктор. Він також допоможе вибрати сценарій гри. А після змагання можна буде відпочити в одній з комфортних альтанок на території клубу. детальніше

4 чол. 350 куль/чол Використати до 31.07.2017
Неактивне враження
4 людини
350 куль/чол
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 10 років

Пейнтбол для компанії - що це?

Нагода насолодитися однією з найпопулярніших ігор у стилі «мілітарі» - пейнтболом. Це гра, в якій команди змагаються на влучність за допомогою «м'якої» пневматики і кульок з фарбами. У кожного учасника буде аж 350 пострілів, щоб випробувати свої сили! Дружнє змагання відбувається на спеціально обладнаному майданчику просто неба. Щоб сповна відчути атмосферу захоплюючої пригоди, клубом буде надано маркер - пейнтбольна «рушниця» - і повний екіпірувальний комплект: камуфляжні костюми, маски та рукавички.

Як все відбувається?

Щасливчикові зможуть скласти компанію ще 3 друзів, разом з якими вони відправляться в пейнтбольний клуб «Фалькон». Там їх зустріне досвідчений інструктор, який розповість правила гри і запропонує учасникам розділитися на 2 команди, щоб надати змаганню азартний присмак. Потім Щасливчики попрямують до майданчика. Під час захоплюючого змагання учасники зможуть з'ясувати, хто з них дійсно найвлучніший стрілець!

Ігрове поле просто неба

Азартний пейнтбол відбудеться на спеціально обладнаному майданчику з різними укриттями - «Арена». Поле має безліч дерев'яних фортець, а також оснащено освітленням для вечірньої гри.

Аж 350 спроб влучити в ціль!

В арсеналі кожного з гравців виявиться по 350 кульок з фарбою. Цієї кількості пострілів цілком достатньо, щоб сповна насолодитися ходом змагання і продемонструвати свою влучність! Обидві команди матимуть свій колір, що допоможе визначити, кому належить потрапляння.

Відпочинок на природі у будь-яку пору року

Після захоплюючої гри гості зможуть насолодитися відпочинком у одній з альтанок. Навіть взимку їм буде комфортно, адже на території клубу розташований опалювальний намет, в якому підтримується температура близько 20-25 градусів. За бажанням, можна влаштувати повноцінний пікнік, орендувавши мангал.

Місце проведення враження

24 відгуки від реальних людей