101712
 

Подаруй гру в пейнтбол для компанії!

Динамічна гра для невеликої компанії з 4-х чоловік. Гравцям нададуть повний бойовий комплект: захисний шолом, камуфляж та пейнтбольні рушниці. Бій пройде в спеціально обладнаній ігровій зоні зі штучними укриттями та барикадами. У компанії буде 1200 патронів із фарбою, яких вистачить на кілька годин безперервного бою. детальніше...

4 люд. 300 куль/чол Використати до 28.02.2019
1 400 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 126 раз
4 людини
300 куль/чол
Не залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 10 років
Використати до 28.02.2019

Пейнтбол для компанії — що це?

Азартна битва в пейнтбольному клубі для 4-х друзів. Міні-команди будуть нападати, захищатися, стріляти з рушниць-маркерів, ховатися від ворожого вогню за барикадами, атакувати фланг противника й обороняти свій. Суддею виступить інструктор пейнтбольного клубу, який буде керувати процесом гри на полі та стежити, щоб учасники виконували правила.

Як все відбувається?

Щасливчик із друзями відвідає пейнтбольний клуб «Ведмеді», де його зустріне досвідчений інструктор. Він розповість про техніку безпеки та підбере екіпірування для кожного учасника. Друзям нададуть камуфляж, захисні шоломи, рушниці-маркери та боєприпаси. Бій пройде на спеціальній площадці — гравці зможуть сховатися від ворога за штучними укриттями, дерев'яними барикадами й автомобільними покришками. Кожен учасник зробить до 300 пострілів.

Повне екіпірування

Інструктор підбере зброю й надасть комплект спорядження — перед боєм гравці одягнуть камуфльовану куртку та штани, а також спеціальні захисні шоломи.

Обладнана ігрова зона

Щасливчик із друзями буде вести бій на пейнтбольному майданчику під відкритим небом. Він обгороджений захисною сіткою та обладнаний міцними укриттями різного розміру.

1200 пострілів

Компанії нададуть більше тисячі патронів-кульок. Усередині них — екологічна водорозчинна фарба, яка легко відпирається з одягу та взуття.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Ведмеді - Пейнтбольний клуб
м. Академмістечко, бул.Академіка Вернадського, 32 Показати на мапі

30 відгуків

7 травня 2018
На международный день мужчин я решила подарить своему мужу, кумовьям и племянникам такой совместный подарок. Всем Очень понравилось и организация и качество проведения впечатления!!

Ю
Юрий
14 листопада 2017
Понравилось всё. Инструктор опытный. Играть лучше большой компанией (от 6+) человек. Игра в вечернее время суток великолепна.

31 жовтня 2017
Пейнтбол - бомба! Час игры, а потом два часа разговора о ней)

К
Катерина
6 вересня 2017
Игру в пейнтбол получил мой сын в подарок, пошел с папой и друзьями. Остались очень довольны и ещё пару дней после игры вспоминали смешные ситуации происходящие на игре. Все было хорошо организовано. Спасибо BODO и организаторам пейнтбола за чудесно проведённое время.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень