Подаруйте гру в пейнтбол для компанії!

подарували вже 1 475 разів
4 людини
300 куль/люд.
Не залежить від погоди
Доступно з 10 років
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Гравцям видадуть усе необхідне спорядження для ведення бою: шоломи та маски, захисний костюм і зброю. У кожного буде 300 кульок із фарбою, щоб здолати супротивника. Бій відбудеться в спеціально обладнаній ігровій зоні з укриттями та барикадами. Суддею виступить інструктор клубу, який простежить за дотриманням правил.

Чому ми вибрали пейнтбольний клуб Avaks

Клуб знаходиться у межах міста. На його території обладнано кілька стилізованих майданчиків для гри. Гості виберуть один із них. Локації розташовані в сосновому лісі та на березі Дніпра. Жінкам і дітям видається бронежилет.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

37 відгуків

Гаврик Богдан
18 березня 2019
https://www.facebook.com/100014989153287
Все пройшло чудово ! Прийшли на місце проведення , нас зустріли привітні компетентні працівники , на наші запитання, прохання завжди реагували швидко , з бажанням допомогти . Враження дуже сподобалося усім друзям. Дякуємо bodo !!!
Оксана
10 березня 2019
Супер
Евгения Харламова
4 березня 2019
03.03 были на игре - получили море удовольствия! Отличгая организация, плюс локации довольно приближены к реальности -посреди лесной части острова, что создает впечатление буд-то вы на поле боя. Рекоммендую всем
Ігор
3 березня 2019
Дякуємо за емоції які ми отримали і які неможливо отримати в звичайному повсякденному житті!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.