101712
 

Подаруй пейнтбол для компанії!

Динамічна гра для невеликої компанії з 4-х чоловік. Гравцям видадуть повний бойовий комплект: захисний шолом, камуфляж та пейнтбольні рушниці. Бій пройде в спеціально обладнаній ігровій зоні зі штучними укриттями та барикадами. У компанії буде 1200 патронів з фарбою, яких вистачить на кілька годин безперервного бою. подробнее...

4 чол. 300 куль/чол Використати до 31.01.2018
1 400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 668 раз
4 людини
300 куль/чол
Не залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 10 років
Використати до 31.01.2018

Пейнтбол для компанії — що це?

Азартна битва у пейнтбольному клубі для 4-х друзів. Міні-команди будуть нападати, захищатися, стріляти з рушниць-маркерів, ховатися від ворожого вогню за барикадами, атакувати фланг противника і обороняти свій. Суддею виступить інструктор пейнтбольного клубу, який буде керувати процесом гри на полі та стежити, щоб учасники виконували правила.

Як все відбувається?

Щасливчик із друзями відвідає пейнтбольний клуб «Ведмеді», де його зустріне досвідчений інструктор. Він розповість про техніку безпеки і підбере екіпіровку для кожного учасника. Друзям видадуть камуфляж, захисні шоломи, рушниці-маркери та боєприпаси. Бій пройде на спеціальній площадці — гравці зможуть сховатися від ворога за штучними укриттями, дерев'яними барикадами і автомобільними покришками. Кожен учасник зробить до 300 пострілів.

Повна екіпіровка

Інструктор підбере зброю і видасть комплект спорядження — перед боєм гравці надінуть камуфльовану куртку та штани, а також спеціальні захисні шоломи.

Обладнана ігрова зона

Щасливчик з друзями буде вести бій на пейнтбольному майданчику під відкритим небом. Він обгороджений захисною сіткою та обладнаний міцними укриттями різного розміру.

1200 пострілів

Компанії видадуть більше тисячі патронів-кульок. Всередині них — екологічна водорозчинна фарба, яка легко відпирається з одягу і взуття.

Місце проведення враження:

Ведмеді - Пейнтбольний клуб
м. Академмістечко, бул.Академіка Вернадського, 32 Показати на мапі

26 відгуків реальних людей

Л
Лена
24 травня 2017
У парня был др, решила ему подарить пейнтбол. Он у меня любитель всяких шутеров, поэтому пострелять никогда не откажется. В итоге очень классно провели время с друзьями - набегались, насмеялись и все ушли с суперским настроением) Спасибо Бодо и "Медведям" за крутой активный отдых!

Ж
Женя
7 квітня 2017
Мне подарили коробку Bodo друзья и я сразу же выбрала пейнтбол. Рано утром приехали к "Медведям", нас было 8 человек всего. Инструктор поделил нас на 2 команды, объяснил правила и началась жесть)) Несмотря на то, что меня чуть не подстрелили на первых десяти минутах, я быстро научилась прятаться от противников, бегать с маркером и стрелять по всем без разбора)) Хотелось, чтобы моя команда...
Мне подарили коробку Bodo друзья и я сразу же выбрала пейнтбол. Рано утром приехали к "Медведям", нас было 8 человек всего. Инструктор поделил нас на 2 команды, объяснил правила и началась жесть)) Несмотря на то, что меня чуть не подстрелили на первых десяти минутах, я быстро научилась прятаться от противников, бегать с маркером и стрелять по всем без разбора)) Хотелось, чтобы моя команда выиграла, любой ценой) Когда мы победили,было ощущение, как будто выиграл в настоящем сражении) Очень круто, все мои друзья остались в восторге)

4 вересня 2016
Первый раз играл в пейнтбол. Очень круто, классные ощущения. Хорошо, что не жарко было, так как бегали, прыгали и ползали. Спасибо BODO и моей любимой девочке за подарочный сертификат и за отличное времяпровождение )

А
Анна
8 червня 2016
Супер впечатление! Дарила сыну еще на Новый год, но использовали только сейчас) он в полном восторге)))) теперь готовимся встретить игрой в пейнтбол его день рождения!)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень