101712
 

Подаруй пейнтбол для компанії!

Динамічна гра для невеликої компанії з 4-х чоловік. Гравцям нададуть повний бойовий комплект: захисний шолом, камуфляж та пейнтбольні рушниці. Бій пройде в спеціально обладнаній ігровій зоні зі штучними укриттями та барикадами. У компанії буде 1200 патронів із фарбою, яких вистачить на кілька годин безперервного бою. детальніше...

4 люд. 300 куль/чол Використати до 31.03.2018
1 400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 739 раз
4 людини
300 куль/чол
Не залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 10 років
Використати до 31.03.2018

Пейнтбол для компанії — що це?

Азартна битва в пейнтбольному клубі для 4-х друзів. Міні-команди будуть нападати, захищатися, стріляти з рушниць-маркерів, ховатися від ворожого вогню за барикадами, атакувати фланг противника й обороняти свій. Суддею виступить інструктор пейнтбольного клубу, який буде керувати процесом гри на полі та стежити, щоб учасники виконували правила.

Як все відбувається?

Щасливчик із друзями відвідає пейнтбольний клуб «Ведмеді», де його зустріне досвідчений інструктор. Він розповість про техніку безпеки та підбере екіпірування для кожного учасника. Друзям нададуть камуфляж, захисні шоломи, рушниці-маркери та боєприпаси. Бій пройде на спеціальній площадці — гравці зможуть сховатися від ворога за штучними укриттями, дерев'яними барикадами й автомобільними покришками. Кожен учасник зробить до 300 пострілів.

Повне екіпірування

Інструктор підбере зброю й надасть комплект спорядження — перед боєм гравці одягнуть камуфльовану куртку та штани, а також спеціальні захисні шоломи.

Обладнана ігрова зона

Щасливчик із друзями буде вести бій на пейнтбольному майданчику під відкритим небом. Він обгороджений захисною сіткою та обладнаний міцними укриттями різного розміру.

1200 пострілів

Компанії нададуть більше тисячі патронів-кульок. Усередині них — екологічна водорозчинна фарба, яка легко відпирається з одягу та взуття.

Місце проведення враження:

Ведмеді - Пейнтбольний клуб
м. Академмістечко, бул.Академіка Вернадського, 32 Показати на мапі

27 відгуків реальних людей

К
Катерина
6 вересня 2017
Игру в пейнтбол получил мой сын в подарок, пошел с папой и друзьями. Остались очень довольны и ещё пару дней после игры вспоминали смешные ситуации происходящие на игре. Все было хорошо организовано. Спасибо BODO и организаторам пейнтбола за чудесно проведённое время.

Л
Лена
24 травня 2017
У парня был др, решила ему подарить пейнтбол. Он у меня любитель всяких шутеров, поэтому пострелять никогда не откажется. В итоге очень классно провели время с друзьями - набегались, насмеялись и все ушли с суперским настроением) Спасибо Бодо и "Медведям" за крутой активный отдых!

Ж
Женя
7 квітня 2017
Мне подарили коробку Bodo друзья и я сразу же выбрала пейнтбол. Рано утром приехали к "Медведям", нас было 8 человек всего. Инструктор поделил нас на 2 команды, объяснил правила и началась жесть)) Несмотря на то, что меня чуть не подстрелили на первых десяти минутах, я быстро научилась прятаться от противников, бегать с маркером и стрелять по всем без разбора)) Хотелось, чтобы моя команда...
Мне подарили коробку Bodo друзья и я сразу же выбрала пейнтбол. Рано утром приехали к "Медведям", нас было 8 человек всего. Инструктор поделил нас на 2 команды, объяснил правила и началась жесть)) Несмотря на то, что меня чуть не подстрелили на первых десяти минутах, я быстро научилась прятаться от противников, бегать с маркером и стрелять по всем без разбора)) Хотелось, чтобы моя команда выиграла, любой ценой) Когда мы победили,было ощущение, как будто выиграл в настоящем сражении) Очень круто, все мои друзья остались в восторге)

4 вересня 2016
Первый раз играл в пейнтбол. Очень круто, классные ощущения. Хорошо, что не жарко было, так как бегали, прыгали и ползали. Спасибо BODO и моей любимой девочке за подарочный сертификат и за отличное времяпровождение )

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень