Подаруй майстер-клас мото Lady!

подарували вже 1 039 разів
1000 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Екіпіровка видається на місці
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Байкерші видадуть куртку і шолом. Спочатку профі розповість про будову мотоцикла і проведе короткий інструктаж. Теорія займе не більше третини заняття, тож для практики залишиться ще 40 хвилин. У підсумку навчання дівчина освоїть старт і гальмування, розгін із запущеним двигуном, перемикання передач.

Чому ми вибрали мотошколу Respect Industry

Заняття проходять на мотодромі парку «Феофанія». Для заїзду є два треки — 1300 м і 800 м. Урок пройде на виготовленому на спецзамовлення мотоциклі. На занятті байк райдера контролюється дистанційно. Уроки проводять інструктори з 10-річним досвідом, які навчили вже більше 3700 новачків.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

14 відгуків

Юлия
20 октября 2018
Отличный подарок. Очень приветливый, спокойный и вежливый инструктор Николай. Всем советую именно эту мотошколу (Respect Industry). Меня беспокоило немного месторасположение, но не а самом деле, добираться легко и сразу нашла нужный адрес.
Анна
21 августа 2018
Отличный первый урок, легкий небольшой мотоцикл, как раз для девушки, инструктор все понятно объяснил, защита специальная для девушек.
Алена
3 июня 2018
https://www.facebook.com/100000364475187
Драйв, экстрим, особенно, если до этого не имел опыта вождения мотоцикла. Инструктор с юморцой, отлично рассказывает теорию. Место привольное. Села и сразу поехала! Супер, но мало!!! Надо повторить !!!!!
Tina
22 октября 2017
https://www.facebook.com/1574584120
Друзья подарили впечатление на Д.Р. Очень очень понравилось)) До этого каталась на велике и на машине, и на мотоцикле это был первый раз. На удивление, было все легко и просто, хотя в "шлеме танкиста" было ничего не слышно)) А вообще очень круто, нигде не рухнула, покаталась на трех передачах, было страшновато сначала, но потом оказалось что все круто. Инструктор все понятно объяснил, мотык тоже был хорош, и трек тоже)) Спасибо!!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки