102135
 

Подаруй жіночий урок катання на спортбайку!

Індивідуальний майстер-клас для леді — за кермом стильного кастом-байка виявиться представниця прекрасної статі, досить рішуча для такої авантюри. Перш, ніж сісти за кермо 150-кубового мотоцикла, вона пройде базову підготовку: ознайомитися з пристроєм мотоцикла і навчиться основним навичкам управління. Але практики буде більше, ніж теорії: на занятті Щасливчик зможе здійснити серію заїздів. Захисний костюм, шолом, рукавички та інша необхідна екіпіровка — видається. подробнее...

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.01.2018
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 539 раз
1 чоловік
60 хвилин
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.01.2018

Мото Lady — що це?

Вона авантюрна? Вона смілива і не боїться бути зухвалою? Тоді вона байкер, навіть якщо ще не знає про це! Майстер-клас Мото Lady дарує можливість знайти себе. І неважливо, чи є у неї досвід керування мотоциклом, чи їй ніколи не доводилося сидіти за кермом. Професійний інструктор покаже, як рушати з місця, повертати і гальмувати. І все виявиться простіше, ніж уявлялося. Вже через третину години після початку заняття можна буде самостійно їздити на мотоциклі! Дуже стильному, унікальному і спеціально сконструйованому для дівчат.

Як все відбувається?

Урок для Щасливчика проводить один із кращих райдерів мотошколи. Зустрітися належить на мототреку в Голосіївському районі, де є всі умови для комфортного навчання: асфальтовані доріжки та ширина траси, достатня для виконання маневрів. Перед майстер-класом видається все необхідне екіпірування. Заняття розпочнеться з теоретичного вступу, а основний час буде використано для катання.

Урок мотодрайва для рішучих леді

Індивідуальний майстер-клас присвячений техніці управління мотоциклом. Під керівництвом професіонала належить освоїти базові навички:

  • плавно рушати;
  • проходити повороти;
  • контролювати швидкість;
  • впевнено зупинятися.

Ексклюзивний мотоцикл для дівчат

Мотоцикл з об'ємом двигуна 150 куб см виготовлений на замовлення: його характеристики ретельно підібрані, з урахуванням 6-річного досвіду навчання новачків. Стильний Cafe Racer не тільки простий в управлінні, але і гармонійно доповнює образ дівчини-байкера. А значить, катання можна доповнити ще й яскравою фотосесією.

Все екіпірування видається на місці

Необхідне спорядження Щасливчик отримує перед уроком. Захист забезпечують: байкерський костюм (черепаха), шолом, налокітники, рукавички і наколінники.

 

Місце проведення враження:

Fun Rider - Мотошкола
ул.Метрологическая, 12 Показати на мапі

7 відгуків реальних людей

2 травня 2017
Я в восторге от пройденного мастер-класса езды на мотобайке. Инструктор легко и доступно объяснил основы езды на мотоцикле. И, не смотря на то, что сидела за рулем мотоцикла впервые, без проблем смогла нормально поехать с первой же попытки :) Из часа мастер-класса каталась по треку минут 45-50. Очень понравилось управлять мотоциклом. Захотелось продолжить учебу :) Спасибо большое! :)

20 жовтня 2016
Данное впечатление получила в подарок от друзей на день рождения) и хоть и попала я туда когда на улице было уже достаточно холодно, впечатления остались самые-самые теплые и яркие. Инструктор очень оперативно и понятно все объяснил и практически весь час ушел только на катание)) удовольствие неописуемое)))

29 вересня 2016
Подарил это впечатление маме. Немного переживал. Но всё прошло на высшем уровне. Инструктор всё детально объяснил, первый круг пробежал рядом с мотоциклом, контролируя все действия и попутно советуя, как что делать. А уже второй круг моя мама ехала сама, без всякой помощи, и ещё махая мне рукой! И это при том, что до это дня у неё не было опыта езды как на мотоцикле, так и на авто! К середине...
Подарил это впечатление маме. Немного переживал. Но всё прошло на высшем уровне. Инструктор всё детально объяснил, первый круг пробежал рядом с мотоциклом, контролируя все действия и попутно советуя, как что делать. А уже второй круг моя мама ехала сама, без всякой помощи, и ещё махая мне рукой! И это при том, что до это дня у неё не было опыта езды как на мотоцикле, так и на авто! К середине занятия мама уже освоила переключение передач, а к концу уже гоняла по полной! Это было нечто запредельное!)) Эмоций - через край!!! Большое спасибо магазину BODO за организацию такого впечатления. А так же огромное спасибо инструктору, который всё грамотно и спокойно объяснил, и открыл для мамы такой классный вид активного досуга, как покатушки на байке! :)

3 вересня 2016
Это замечательное впечатление -"Мото Леди"-подарил муж. Когда приехала на место сначала немножко было страшно. Но с первых минут инструктажа страх ушел. Инструктор объяснил все доступно и легко. Получилось поехать с первого раза)) Мне очень понравилось!!! Это было круто, до сих пор много эмоций!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень