102135
 

Подаруй жіночий урок катання на спортбайку!

Індивідуальний майстер-клас для леді — за кермом байку виявиться представниця прекрасної статі, досить рішуча для такої авантюри. А ось її наставником буде кращий райдер України Микола Степаненко. Практики більше, ніж теорії, тому кожна леді зможе здійснити серію заїздів на стильній моделі байку з об'ємом двигуна 150 куб. см. Перш, ніж сісти за кермо, вона пройде повну підготовку — ознайомиться із пристроєм мотоциклу та навчиться базовим навичкам. Уся необхідна екіпіровка видається: захисний костюм, шолом, рукавички, наколінники та налокітники.  детальніше

1 чол. 1 годину Використати до 30.04.2017
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2254 рази
1 людина
1 годину
Використати до 30.04.2017
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Можна привести глядачів

Мото Lady — що це?

Одягнути поверх звичної футболки байкерську «черепаху» — і застигнути в передчутті. Якщо в леді авантюрний характер, то таку перспективу вона сприйме на ура. І не важливо, чи є у неї досвід керування мотоциклом, чи ніколи не доводилося сидіти за кермом. На майстер-класі професійний інструктор докладно роз'яснить, які педалі натискати, як плавно рушати, повертати та гальмувати. Залишиться лише повторити за профі та здійснити самостійний заїзд. А стильна модель байку, зібрана спеціально «для дівчаток», стане приємним сюрпризом. Об'єм двигуна — 150 куб. см — якраз ідеально підходить для навчання.

Як все відбувається?

Урок для Щасливої власниці сертифіката проведе відомий стантрайдер України — Микола Степаненко або інструктори з його команди. Зустрітися належить на спеціальному мототреці в Голосіївському районі, де є усі умови для навчання: рівне покриття доріжок та широкі траси, достатні для виконання простих маневрів. На початку майстер-класу дівчині видадуть усю необхідну екіпіровку. Заняття розпочнеться із теоретичного вступу, а основний час буде використано для практики катання.

Урок мотодрайву для рішучих леді

Індивідуальний майстер-клас, присвячений техніці керування мотоциклом, буде зрозумілим кожній леді. Під керівництвом професіонала належить освоїти базові навички:

  • плавно рушати
  • виконувати повороти
  • контролювати швидкість

Стильний мотоцикл із об'ємом двигуна 150 куб см

Модель мотоциклу виконана зі смаком: дівчині не тільки буде приємно покерувати такою технікою, але й неодмінно захочеться сфотографуватися за кермом. Із технічної точки зору також підібрано оптимальні параметри. Зокрема, обсяг двигуна в заропонованій моделі 150 куб. см. Мотоцикл виконано на замовлення, у стилі Cafe Racer, із урахуванням 6-річного досвіду навчання новачків.

Необхідна екіпіровка видається

Усю необхідну екіпіровку належить отримати на місці. Для захисту видається: байкерський костюм (черепаха), шолом, налокітники, рукавички та наколінники. 

Місце проведення враження

Фотографії враження

6 відгуків реальних людей

Мото Lady

800 грн.

Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39