Подаруйте майстер-клас мото Lady!

подарували вже 1 329 разів
1000 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 18 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2019
від 150 см
Все необхідне видається
Актуально з весни

Як відбувається враження

Байкерші видадуть куртку та шолом. Спочатку профі розповість про будову мотоцикла та проведе короткий інструктаж. Теорія займе не більше третини заняття, тож для практики залишиться ще 40 хвилин. У підсумку навчання дівчина опанує старт і гальмування, розгін із запущеним двигуном, перемикання передач.

Чому ми вибрали мотошколу Respect Industry

Заняття проходять на мотодромі парку «Феофанія». Для заїзду є два треки — 1300 м і 800 м. Урок пройде на виготовленому на спецзамовлення мотоциклі. На занятті байк райдера контролюється дистанційно. Уроки проводять інструктори з 10-річним досвідом, які навчили понад 3700 новачків.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

15 відгуків

Инга
12 січня 2019
Водитель ооочччеееньь терпеливый!))) Спасибо ему большое! На пальцах объяснил как устроен мотоцикл и азы езды на нем!) Больше не боюсь садиться за руль!)
Юлия
20 жовтня 2018
Отличный подарок. Очень приветливый, спокойный и вежливый инструктор Николай. Всем советую именно эту мотошколу (Respect Industry). Меня беспокоило немного месторасположение, но не а самом деле, добираться легко и сразу нашла нужный адрес.
Анна
21 серпня 2018
Отличный первый урок, легкий небольшой мотоцикл, как раз для девушки, инструктор все понятно объяснил, защита специальная для девушек.
Алена
3 червня 2018
https://www.facebook.com/100000364475187
Драйв, экстрим, особенно, если до этого не имел опыта вождения мотоцикла. Инструктор с юморцой, отлично рассказывает теорию. Место привольное. Села и сразу поехала! Супер, но мало!!! Надо повторить !!!!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.