Подаруйте майстер-клас живопису для двох!

подарували вже 2 545 разів
2 людини
до 3 годин
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Новачки відвідають заняття, під час якого напишуть картину розміром 50х60 см. Залежно від обраних фарб їм видадуть полотно або папір. Учні можуть писати акрилом, олією або аквареллю. Викладач підкаже, як створити натюрморт або пейзаж. Заняття підійде як для новачків, так і для досвідчених художників. Готові картини можна забрати відразу після уроку.

Чому варто спробувати живопис для двох

Живопис допомагає зняти стрес і розвинути творче мислення. Серед викладачів арт-студій — художники, що працюють в різних жанрах, учасники багатьох виставок. Необхідні для малювання матеріали надаються на місці, із собою нічого брати не потрібно.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

460 відгуків

Татьяна
21 лютого 2019
Очень всё понравилось)) были приятные люди), всё хорошо объясняли)) спасибо большое))
Набок Роман
21 лютого 2019
https://www.facebook.com/100022877224549
Все отлично!
Наталья
20 лютого 2019
Спасибо за хорошо организованный мастер-класс, получила море удовольствия от рисования и от общения с преподавателем. Это было мое первое знакомство с маслом, а результат превзошел все ожидания. Спасибо племяннице за такой чудесный подарок!
Валерія
19 лютого 2019
Все сподобалось- чудово проведений час

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.