Подаруйте майстер-клас валяння з вовни для двох!

подарували вже 225 рази
2 людини
до 2 годин
Проходить у групі
Доступно з 9 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

На занятті пара друзів навчиться створювати вироби з вовни в техніці безшовного мокрого валяння. Викладач розповість про різні види матеріалу і продемонструє техніку виконання.

  • У творчій майстерні «Студія позитиву» клієнти зроблять прикраси, квіти або більш практичну річ — наприклад, чохол для телефону. 
  • В арт-студії Mon Avis учні створять картину формату А4.

Після заняття готові вироби можна забрати з собою.

Чому варто відвідати майстер-клас валяння з вовни

Для заняття видається все необхідне: інструменти, різні види вовни та рамки за необхідності. Програма уроків періодично змінюється. Подивившись розклад на сайті, можна вибрати майстер-клас за власним бажанням. Заняття проходить в невеликій групі — 5-7 чоловік.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

60 відгуків

Римма
4 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001190919819
Была на мастер-классе по шерстяной живописи в студии Mon Avis. Это второе мое впечатление в данной студии. Все очень понравилось, мастер Алёна очень внимательна, все понятно объяснила, показала, помогла и в итоге вышла красивая картина. Очень внимательна к детям (со мной на мк были 2 ребенка 8-10 лет). МК проходит в дружественной и непринужденной обстановке, всем рекомендую и сама планирую следующий поход)
Катерина
2 лютого 2019
Очень понравилось
Мазна Олена
27 січня 2019
Ходили на мастер-класс с дочкой. Сваляли прекрасные цветы. Очень интересное и увлекательное занятие, большой простор для фантазии. Мастер-класс прошёл в непринуждённой, веселой обстановке. Хочется продолжить изучение этой техники. Спасибо!
Юлия
21 січня 2019
Спасибо! я получила замечательный подарок- МК картина из шерсти! Чудесные впечатления!!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.