102308
 

Подаруй майстер клас управління катером!

Можливість навчитися керувати катером під керівництвом професійного інструктора. Майстер-клас пройде в акваторії Дніпра. Учасник заняття опиниться за штурвалом сучасного спортивного катера Lund і зможе насолодитися швидкістю разом зі своїми друзями. Урок триватиме 2 години: гості освоять базові навички управління, швартування катери, майстерність виходу на глісирування і основи навігації. детальніше

1 чол. 2 години Використати до 31.07.2017
2 500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 95 раз
1 людина
2 години
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди

Майстер-клас управління катером

2-годинний урок управління катером під керівництвом інструктора. Відмінна можливість навчитися управляти спортивним судном. Заняття пройде в акваторії Дніпра. Заняття проводить одна з найбільш титулованих шкіл яхтингу України. Учасник запливу випробує себе за штурвалом, на місці рульового.

Як все проходить?

Щасливчик зможе запросити з собою ще 3-х приятелів, щоб розділити з ними задоволення від пригоди. Їм належить зустрітися з інструктором з вітрильного спорту. На місці відбудеться короткий інструктаж по техніці безпеки управління катером. Щасливчики дізнаються, як він влаштований, відпрацюють швартування, вихід на глісер (вільне ковзання по воді). Потім гості закрепият отримані знання на практиці, прокотившись на катері.

Самостійне управління катером

Майстер-клас управління катером дозволить придбати необхідні навички впевненого штурмана спортивного судна. Учасник навчиться самостійно:

  • швартувати судно,
  • виходити на глісер,
  • оцінювати технічний стан двигуна
  • керувати рухом, маневрувати і ін

Спортивний катер марки Lund

Алюмінієві катери – відмінна альтернатива човнам з пластику. Вони легко ковзають по воді, а корпуси надійні в експлуатації. Технологія виготовлення алюмінієвих катерів відомої марки Lund включає:

  • суцільнозварний корпус
  • використання високоякісного спеціального алюмінію
  • заповнення порожнин всередині корпусу катера піною.

Це забезпечує чудову стійкість і легкість при русі човна по воді.

Можливість взяти з собою 3-х друзів

На урок можна взяти з собою компанію з 3 друзів. Чудова можливість провести час разом і обзавестися спільними спогадами. 

Місце проведення враження

  • Київська Школа Яхтова
  • Место встречи предварительно согласовывается по телефону

1 відгук реальних людей