102213
 

Подаруй майстер-клас TRX для двох!

TRX або Total Body Resistance — новий напрямок у спорті, який являє собою заняття з еластичними петлями. З їх допомогою можна виконувати різні вправи ефективніше, ніж під час тренування в залі, адже стрічки забезпечують опір — резистанс. Навіть за одне тренування вийде задіяти всі групи м'язів. У цьому належить переконатися учасникам індивідуального майстер-класу. Досвідчений тренер розповість, як правильно використовувати кріплення і порадить новачкам цікаві вправи. детальніше

2 чол. 1,5 години Використати до 30.04.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2151 раз
2 людини
1,5 години
Використати до 30.04.2017
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років

Майстер-клас TRX для двох — що це?

Індивідуальне тренування TRX (Total Body Resistance) для двох. Це новий вид спорту, який швидко здобув популярність серед шанувальників функціональних тренувань. Тренажер являє собою конструкцію з підвісними стрічками, тримаючись за які належить виконувати різні вправи для розвитку сили та витривалості. Завдяки гнучкій конструкції петель найпростіші віджимання перетворюються на складний комбінаційний тренінг із задіянням усіх груп м'язів.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до стін сучасного спортивного клубу. Там їх зустріне професійний тренер з TRX. Він розповість гостям, які навантаження їм належить виконати, і продемонструє правильність захвату петель. Кожна вправа буде підбиратися індивідуально й супроводжуватися коментарями. Можна буде зробити функціональні завдання з різними цілями: на розвиток сили, зниження ваги, витривалість, гнучкість і рівновагу.

Нове слово в спорті — TRX

Тренування під назвою TRX з'явилися у 90-х роках ХХ століття. Винахідник — американський піхотинець Ренді Хетрик, вирішив урізноманітнити свої заняття спортом, використовуючи додаткові пристосування — пояс для кімоно, канати і нейлонові стрічки. Ці заняття привернули увагу інших піхотинців і незабаром новий вид спорту завоював популярність.

Комплексний ефект від тренування

Майстер-клас дасть можливість розім'яти всі групи м'язів, а активна витрата енергії допоможе розвинути витривалість. Незвичайна конструкція снаряду дозволить провести тренування удвічі ефективніше, ніж у тренажерному залі.

Заняття у сучасному спортклубі

Майстер-клас пройде в елітному спортивному клубі Києва. Спорткомплекс обладнано за останніми спортивними тенденціями, має комфортабельні душові та роздягальні. Тренери - професійні спортсмени.

Місце проведення враження

Фотографії враження

1 відгук реальних людей

Майстер-клас TRX для двох

650 грн.

Варіанти враження


Телефонуйте нам

044 593 33 22
050 419 66 75
067 403 37 26
093 170 06 39