102213
 

Подаруй майстер-клас TRX для двох!

TRX або Total Body Resistance — новий напрям у спорті, який являє собою заняття з петлями за допомогою власної ваги. За їх допомогою можна виконувати різні вправи ефективніше, ніж під час звичайного тренування в залі. За заняття вийде задіяти всі групи м'язів. У цьому належить переконатися учасникам індивідуального майстер-класу. Досвідчений тренер розповість, як правильно використовувати кріплення й порадить новачкам цікаві вправи. детальніше...

2 люд. 60 хвилин Використати до 31.07.2018
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 741 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 31.07.2018

Майстер-клас TRX для двох — що це?

Індивідуальне тренування TRX (Total Body Resistance) для двох. Це новий вид спорту, який швидко здобув популярність серед шанувальників функціональних тренувань. Тренажер являє собою конструкцію з підвісними стрічками, тримаючись за які належить виконувати різні вправи для розвитку сили й витривалості. Завдяки гнучкій конструкції петель найпростіші віджимання перетворюються на складний комбінаційний тренінг із задіянням усіх груп м'язів.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять у стіни сучасного спортивного клубу. Там їх зустріне досвідчений тренер з TRX. Він розповість гостям, які навантаження їм належить виконати, й продемонструє правильність захоплення петель. Кожна вправа буде підбиратися індивідуально й супроводжуватиметься коментарями. Можна буде зробити функціональні завдання з різними цілями: на розвиток сили, зниження ваги, витривалість, гнучкість і рівновагу.

Нове слово в спорті — TRX

Тренування під назвою TRX з'явилися в 90-х роках ХХ століття. Винахідник — американський піхотинець Ренді Хетрик, вирішив урізноманітнити свої заняття спортом, використовуючи додаткові пристосування — пояс для кімоно, канати та нейлонові стрічки. Ці заняття привернули увагу інших піхотинців і незабаром новий вид спорту завоював популярність.

Комплексний ефект від тренування

Майстер-клас дасть можливість розім'яти всі групи м'язів, а активна витрата енергії допоможе розвинути витривалість. Незвичайна конструкція дозволить провести тренування вдвічі ефективніше, ніж у тренажерному залі.

Індивідуальне заняття із досвідченим тренером

Майстер-клас проведе професійний спортсмен, на рахунку якого безліч захищених титулів. Він складе індивідуальну програму заняття в залежності від рівня фізичної підготовки учня. Тренер покаже й розповість, як користуватися петлями TRX, ефективно розподіляти навантаження й виконувати вправи.

Місце проведення враження:

L Sektor TRX - фітнес клуб
м. Палац "Україна", вул. Ямська, 35/34 Показати на мапі

5 відгуків реальних людей

А
Анна
8 жовтня 2017
Сестра подарувала сертифікат на майстер-класс по TRX, бо знала, що давно хочу спробувати саме такий тип спорту. Зал, в якому проводився майстер-клаас просто космос! дуже стильний та атмосферний, классні дівчата на рецепції. Тренер дуже уважна, почула всі побажання, показала хороші вправи, постійно цікавилась почуттям. Тепер закохана в TRX! Дякую bodo за враження! один з найкращих подарунків на день народження і не тільки:)

Р
Роман
1 серпня 2017
Именно то, что ожидал. Тренировка с тренером отличается большой продуктивностью. Сама тренер понравилась. Занятия с TRX могут быть сложными, могут быть легкими, могут силовыми, могут аэробными. Зал хороший. Расположение зала (лично мне) неудобное.

Г
Галина
27 квітня 2017
Мне очень понравилось на тренировке TRX Всем советую!

7 січня 2017
Получила впечатление в подарок на день рождение! Из предложенных выбрала мастер-класс на TRX. Много слышала о TRX, но очень хотелось попробовать. Очень крутая тренировка прошла, просто на одном дыхании. Спасибо большое спортивному клубу L Sector, а особенно тренеру Татьяне за проведённый мастер-класс!!! Все было супер!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень