102213
 

Подаруй майстер-клас TRX для двох!

Новачків зустріне тренер і проведе їм інструктаж. Він дізнається мету і рівень підготовки спортсменів, і складе оптимальну програму заняття. Друзі будуть займатися на тренажері TRX. Це конструкція з підвісними стрічками, тримаючись за якій належить виконувати різні вправи для розвитку сили і витривалості. Завдяки гнучкості петель найпростіші вправи перетворюються в складний комбінаційний тренінг із залученням всіх груп м'язів. Тренер буде стежити за технікою учнів і допоможе правильно розподілити навантаження. детальніше...

2 люд. 60 хв. Використати до 30.04.2019
2 людини
60 хв.
Форма одягу - спортивна
Не рекомендується вагітним
Доступно з 16 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Новачків зустріне тренер і проведе їм інструктаж. Він дізнається мету і рівень підготовки спортсменів, і складе оптимальну програму заняття. Друзі будуть займатися на тренажері TRX. Це конструкція з підвісними стрічками, тримаючись за якій належить виконувати різні вправи для розвитку сили і витривалості. Завдяки гнучкості петель найпростіші вправи перетворюються в складний комбінаційний тренінг із залученням всіх груп м'язів. Тренер буде стежити за технікою учнів і допоможе правильно розподілити навантаження.

Чому ми вибрали фітнес-клуб L Sektor TRX

Фітнес-клуб знаходиться поруч зі станцією метро «Палац "Україна"». Заняття проводять досвідчені тренери. У центрі використовується професійне обладнання. Також після тренування можна прийняти душ.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
L Sektor TRX - Фітнес клуб
м. Палац «Україна», вул. Ямська, 35/34 Показати на мапі

8 відгуків

Н
Наташа
20 липня 2018
Я в восторге! Занимаюсь фитнесом, но к TRX как-то не доходила. Это очень круто, спина не напрягается, все получается с ходу. Инструктор просто супер! Замечательная девушка, спасибо ей огромное! Всем советую!

3 квітня 2018
Очень понравилось впечатление, была впервые на таком мастер-классе. Человек я вообще спортивный, но нагрузочка, как для новичка в ТРХ, была то, что надо - все на уровне. Я даже не сомневалась, какое впечатление выбрать - выбор был для меня очевиден. Это уже не первый мой подарок-впечатление, которому я как всегда очень рада. Дома лежит еще один, который ждет активации :) Спасибо большое моей...
Очень понравилось впечатление, была впервые на таком мастер-классе. Человек я вообще спортивный, но нагрузочка, как для новичка в ТРХ, была то, что надо - все на уровне. Я даже не сомневалась, какое впечатление выбрать - выбор был для меня очевиден. Это уже не первый мой подарок-впечатление, которому я как всегда очень рада. Дома лежит еще один, который ждет активации :) Спасибо большое моей лучшей подруге за такой замечательный подарок, который мы вдвоем и разделили! Друг в беде не бросит - и от боли страдать тоже вместе будем :)

M
Mariana
26 лютого 2018
I loved the TRX session! It was a Christmas present from a good friend and coach Tatyana made the hour very productive, explaining all the exercises and adapting them to my capacity. Really happy about the session!

А
Анна
8 жовтня 2017
Сестра подарувала сертифікат на майстер-класс по TRX, бо знала, що давно хочу спробувати саме такий тип спорту. Зал, в якому проводився майстер-клаас просто космос! дуже стильний та атмосферний, классні дівчата на рецепції. Тренер дуже уважна, почула всі побажання, показала хороші вправи, постійно цікавилась почуттям. Тепер закохана в TRX! Дякую bodo за враження! один з найкращих подарунків на день народження і не тільки:)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень