102213
 

Подаруй майстер-клас TRX для двох!

TRX або Total Body Resistance   новий напрям у спорті, яке являє собою заняття з петлями з допомогою власної ваги. З їх допомогою можна виконувати різні вправи ефективніше, ніж під час звичайного тренування в залі. за заняття вийде задіяти всі групи м'язів. У цьому належить переконатися учасникам індивідуального майстер-класу. Досвідчений тренер розповість, як правильно використовувати кріплення і порадить новачкам цікаві вправи. подробнее...

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.01.2018
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 534 раз
2 людини
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 16 років
Використати до 31.01.2018

Майстер-клас TRX для двох — що це?

Індивідуальна тренування TRX (Total Body Resistance) для двох. Це новий вид спорту, який швидко здобув популярність серед шанувальників функціональних тренувань. Тренажер являє собою конструкцію з підвісними стрічками, тримаючись за які належить виконувати різні вправи для розвитку сили і витривалості. Завдяки гнучкій конструкції петель найпростіші віджимання перетворюються на складний комбінаційний тренінг з задіянням всіх груп м'язів.

Як все проходить?

Щасливчики потраплять до стіни сучасного спортивного клубу. Там їх зустріне досвідчений тренер з TRX. Він розповість гостям, які навантаження їм належить виконати, і продемонструє правильність захоплення петель. Кожна вправа буде підбиратися індивідуально і супроводжуватися коментарями. Можна буде зробити функціональні завдання з різними цілями: на розвиток сили, зниження ваги, витривалість, гнучкість і рівновагу.

Нове слово в спорті — TRX

Тренування під назвою TRX з'явилися в 90-х роках ХХ століття. Винахідник — американський піхотинець Ренді Хетрик, вирішив урізноманітнити свої заняття спортом, використовуючи додаткові пристосування — пояс для кімоно, канати і нейлонові стрічки. Ці заняття привернули увагу інших піхотинців і незабаром новий вид спорту завоював популярність.

Комплексний ефект від тренування

Майстер-клас дасть можливість розім'яти всі групи м'язів, а активний витрата енергії допоможе розвинути витривалість. Незвичайна конструкція снаряда дозволить провести тренування вдвічі ефективніше, ніж в тренажерному залі.

Індивідуальне заняття з досвідченим тренером

Майстер-клас проведе професійний спортсмен, на рахунку якого безліч захищених титулів. Він складе індивідуальну програму заняття, в залежності від рівня фізичної підготовки учня. Тренер покаже і розповість, як користуватися петлями  TRX, ефективно розподіляти навантаження і виконувати вправи.

 

Місце проведення враження:

L Sektor TRX - фітнес клуб
вул. Нововокзальная, 3 Показати на мапі

3 відгуки від реальних людей

Г
Галина
27 квітня 2017
Мне очень понравилось на тренировке TRX Всем советую!

7 січня 2017
Получила впечатление в подарок на день рождение! Из предложенных выбрала мастер-класс на TRX. Много слышала о TRX, но очень хотелось попробовать. Очень крутая тренировка прошла, просто на одном дыхании. Спасибо большое спортивному клубу L Sector, а особенно тренеру Татьяне за проведённый мастер-класс!!! Все было супер!

А
Аня
18 лютого 2016
Про такой вид спорта узнала только когда получила в подарок сертификат на занятие. Описание показалось довольно интересным и на этой же неделе мы с подружкой пошли в зал. Мне очень понравилось! Мы сделали кучу упражнений, и с петлями их было выполнять намного интереснее!) Теперь думаю приобрести сертификат.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень