2147
 

Подаруй майстер-клас танцю!

Відмінний шанс за 1 заняття познайомитися з будь-яким стилем танцю — від запальних латиноамериканських ритмів до елегантної класики. На вибір представлені найбільш популярні напрямки: jazz-funk, hip-hop, східні танці та ін. Професійний тренер буде займатися зі своїм учнем індивідуально, створить для нього персональну танцювальну постановку і допоможе вивчити окремі рухи! детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.06.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 749 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 4 років
Використати до 30.06.2018

Майстер-клас танцю — що це?

Захоплююча можливість познайомитися з мистецтвом танцю в компанії професійного тренера. На вибір пропонується безліч популярних танцювальних напрямків — від запальної латини до чуттєвого стрип-денсу. Під час заняття можна опанувати основні рухи і вивчити під музику невеличку танцювальну зв'язку.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться у елітній школі танців BIG-dance, що розташована за двома адресами  біля метро «Поштова площа» або «Золоті ворота». Також перед відвідуванням необхідно обрати бажаний танцювальний напрямок, представлений у каталозі. Заняття розпочнеться з невеликої розминки. Потім Щасливчик вивчатиме основні рухи обраного танцювального стилю, повторюючи їх за тренером. Залишиться поєднати всі відпрацьовані елементи в одну композицію й тоді можна виконати її під музику.

Танцювальний напрямок на вибір

На вибір будуть запропоновані найбільш популярні танцювальні напрямки:

 • jazz-funk;
 • hip-hop;
 • sexy-style;
 • стрип-денс;
 • східні танці;
 • латина;
 • go-go.

Індивідуальний підхід

Під час розминки тренер оцінить рівень фізичної підготовки свого підопічного і складе для нього індивідуальну програму заняття. Потім можна вивчити декілька базових рухів і довести їх до досконалості. 

Міні-танок під музику

Поєднавши розучені па у одне ціле й доповнивши власною артистичністю, учень отримає повноцінну танцювальну композицію. Він виконає її під музику, а викладач допоможе довести рухи до досконалості .

Місце проведення враження:

Big Dance Студія танцю
м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 15/2 Показати на мапі
м. Поштова площа, вул. Ігорівська, 12Б Показати на мапі

61 відгук

Y
Yana
8 грудня 2017
Занимаюсь в Бигденс только по сертификату Бодо. Хожу на Подоле на ЗУМБУ. Абонемент не только на танци как указано в описании, а на любые 8 занятий в месяц в школе. С Бодо всегда приятно сотрудничать!

7 грудня 2017
Все было очень круто, обслуживание на высшем уровне. В школе танцев действительно работают профессионалы своего дела. Рекомендую.

Н
Наталия
13 листопада 2017
Добрый день. Меня зовут Наталия. Хочу написать пару слов о своем впечатлении - 8 занятий танцами. На день рождения мой брат подарил мне сертификат BODO на 8 занятий танцами, так как я давно мечтала попробовать нечто подобное. И вот я посетила первое занятие в танцевальной школе на Подоле по направлению, которое сама и выбрала - это Зумба-фитнес. Я в сумасшедшем восторге. Я влюбилась. Это мега...
Добрый день. Меня зовут Наталия. Хочу написать пару слов о своем впечатлении - 8 занятий танцами. На день рождения мой брат подарил мне сертификат BODO на 8 занятий танцами, так как я давно мечтала попробовать нечто подобное. И вот я посетила первое занятие в танцевальной школе на Подоле по направлению, которое сама и выбрала - это Зумба-фитнес. Я в сумасшедшем восторге. Я влюбилась. Это мега позитив, приятное отношение и отличное настроение после. Спасибо огромное моему Брату Славику и конечно же BODO.

Н
Наталия
9 листопада 2017
Подарок очень понравился. Подарили коллеги на 8 марта :) очень радует выбор разных стилей. Также находится близко к метро, это удобно :) все понравилось

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень