2147
 

Подаруй захоплюючий майстер-клас танцю!

Чудова нагода за 1 заняття ознайомитися з будь-яким стилем танцю - від запальних латиноамериканських ритмів до елегантної класики. На вибір представлено найпопулярніші напрямки: jazz-funk, hip-hop, східні танці та ін. Професійний тренер займатиметься зі своїм учнем індивідуально, створить для нього персональну танцювальну постановку і допоможе розучити окремі рухи і їхні зв'язки! детальніше

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 096 раз
1 людина
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Форма одягу - спортивна
Доступно з 4 років

Майстер-клас танцю — що це?

Захоплююча можливість познайомитися з мистецтвом танцю в компанії професійного тренера. На вибір пропонується безліч популярних танцювальних напрямків - від запальної латини до чуттєвого стрип-денсу. Під час заняття можна опанувати основні рухи і розучити під музику невеличку танцювальну зв'язку.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться у елітній школі танців BIG-dance, що розташована за найбільш зручною адресою - біля метро «Поштова площа» або «Золоті ворота». Також, перед відвідуванням необхідно обрати бажаний танцювальний напрямок, представлений у каталозі. Заняття розпочнеться з невеликої розминки. Потім Щасливчик вивчатиме основні рухи обраного танцювального стилю, повторюючи їх за тренером. Залишиться поєднати всі відпрацьовані елементи в одну композицію й можна виконати її під музику.

Танцювальний напрямок на вибір

На вибір буде запропоновано найбільш популярні танцювальні напрямки:

  • jazz-funk
  • hip-hop
  • sexy-style
  • стрип-денс
  • східні танці
  • латина
  • go-go

Індивідуальний підхід

Під час розминки тренер оцінить рівень фізичної підготовки свого підопічного і складе для нього індивідуальну програму заняття. Потім можна вивчити декілька базових рухів і довести їх до досконалості. 

Міні-танок під музику

Поєднавши розучені па у одне ціле й доповнивши власною артистичністю, учень отримає повноцінну танцювальну композицію. Він виконає її під музику, а викладач допоможе довести рухи до досконалості .

46 відгуків реальних людей