2147
 

Подаруй захоплюючий майстер-клас танцю!

Відмінний шанс за 1 заняття познайомитися з будь-яким стилем танцю — від запальних латиноамериканських ритмів до елегантної класики. На вибір представлені найбільш популярні напрямки: jazz-funk, hip-hop, східні танці та ін. Професійний тренер буде займатися зі своїм учнем індивідуально, створить для нього персональну танцювальну постановку і допоможе розучити до неї окремі рухи і їх зв'язки! подробнее...

1 чол. 60 хвилин Використати до 30.09.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 281 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 4 років
Використати до 30.09.2017

Майстер-клас танцю — що це?

Захоплююча можливість познайомитися з мистецтвом танцю в компанії професійного тренера. На вибір пропонується безліч популярних танцювальних напрямків - від запальної латини до чуттєвого стрип-денсу. Під час заняття можна опанувати основні рухи і розучити під музику невеличку танцювальну зв'язку.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться у елітній школі танців BIG-dance, що розташована за найбільш зручною адресою - біля метро «Поштова площа» або «Золоті ворота». Також, перед відвідуванням необхідно обрати бажаний танцювальний напрямок, представлений у каталозі. Заняття розпочнеться з невеликої розминки. Потім Щасливчик вивчатиме основні рухи обраного танцювального стилю, повторюючи їх за тренером. Залишиться поєднати всі відпрацьовані елементи в одну композицію й можна виконати її під музику.

Танцювальний напрямок на вибір

На вибір буде запропоновано найбільш популярні танцювальні напрямки:

 • jazz-funk
 • hip-hop
 • sexy-style
 • стрип-денс
 • східні танці
 • латина
 • go-go

Індивідуальний підхід

Під час розминки тренер оцінить рівень фізичної підготовки свого підопічного і складе для нього індивідуальну програму заняття. Потім можна вивчити декілька базових рухів і довести їх до досконалості. 

Міні-танок під музику

Поєднавши розучені па у одне ціле й доповнивши власною артистичністю, учень отримає повноцінну танцювальну композицію. Він виконає її під музику, а викладач допоможе довести рухи до досконалості .

Місце проведення враження:

Студія танцю "Big Dance"
м. Поштова площа, вул. Ігорівська, 12Б Показати на мапі
м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 15/2 Показати на мапі

50 відгуків реальних людей

Е
Елена
14 березня 2017
Подарком осталась очень довольна. Ходила на занятия по пилатесу в студию на Подоле. Персонал приветливый, хорошие условия. Преподавателем и занятиями осталась довольна. 10 из 10

Т
Татьяна
13 березня 2017
Мой выбор пал на впечатление "мастер-класс танца", получила огромное удовольствие! Удобное расположение студии в самом центре Киева. Занимались латиной с тренером Сергеем - ему большая благодарность за терпение. Впечатление удалось на славу! Спасибо:)

Н
Наталья
14 лютого 2017
Сертификат подарил муж на День Рождение. Лично для меня, удивительным был подарок "Сертификат на впечатление". Не легко было определиться с выбором именно одного впечатления:))) Остановилась на фитнесе. Руководствовалась полезностью для здоровья и приобщением к активно-полезному образу жизни. Неловко немного было иди в студию BigDance, т.к. сталкивалась с нестандартно халатным отношением к...
Сертификат подарил муж на День Рождение. Лично для меня, удивительным был подарок "Сертификат на впечатление". Не легко было определиться с выбором именно одного впечатления:))) Остановилась на фитнесе. Руководствовалась полезностью для здоровья и приобщением к активно-полезному образу жизни. Неловко немного было иди в студию BigDance, т.к. сталкивалась с нестандартно халатным отношением к клиенту, который приходит по скидочным, акционным купонам или сертификатам у других поставщиков услуг. Но отношение сотрудников студии BigDance приятно удивило. Прекрасные тренера, отличный персонал и атмосфера. Особенно порадовал свободный выбор вида фитнеса и возможность посещений разных направлений. Огромное спасибо команде Bodo за внимательность, консультации, помощь в выборе направления занятий и оперативную запись на первое занятие.

3 лютого 2017
Сертификат BODO мне подарили родители на День рождения. Они прекрасно знают мою страсть к танцу, поэтому со своим выбором не прогадали) Чесно говоря, я не ожидала такой подарок. Это был для меня действительно сюрприз! Но мне он очень понравился) Организаторам BODO отдельное спасибо! Сработали чётко и быстро. Сервис на высшем уровне

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень