2147
 

Подаруй майстер-клас танцю!

Відмінний шанс за 1 заняття познайомитися з будь-яким стилем танцю — від запальних латиноамериканських ритмів до елегантної класики. На вибір представлені найбільш популярні напрямки: jazz-funk, hip-hop, східні танці та ін. Професійний тренер буде займатися зі своїм учнем індивідуально, створить для нього персональну танцювальну постановку і допоможе вивчити окремі рухи! детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 30.09.2018
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 982 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - спортивна
Доступно з 4 років
Використати до 30.09.2018

Майстер-клас танцю — що це?

Захоплююча можливість познайомитися з мистецтвом танцю в компанії професійного тренера. На вибір пропонується безліч популярних танцювальних напрямків — від запальної латини до чуттєвого стрип-денсу. Під час заняття можна опанувати основні рухи і вивчити під музику невеличку танцювальну зв'язку.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться у елітній школі танців BIG-dance, що розташована за двома адресами  біля метро «Поштова площа» або «Золоті ворота». Також перед відвідуванням необхідно обрати бажаний танцювальний напрямок, представлений у каталозі. Заняття розпочнеться з невеликої розминки. Потім Щасливчик вивчатиме основні рухи обраного танцювального стилю, повторюючи їх за тренером. Залишиться поєднати всі відпрацьовані елементи в одну композицію й тоді можна виконати її під музику.

Танцювальний напрямок на вибір

На вибір будуть запропоновані найбільш популярні танцювальні напрямки:

 • jazz-funk;
 • hip-hop;
 • sexy-style;
 • стрип-денс;
 • східні танці;
 • латина;
 • go-go.

Індивідуальний підхід

Під час розминки тренер оцінить рівень фізичної підготовки свого підопічного і складе для нього індивідуальну програму заняття. Потім можна вивчити декілька базових рухів і довести їх до досконалості. 

Міні-танок під музику

Поєднавши розучені па у одне ціле й доповнивши власною артистичністю, учень отримає повноцінну танцювальну композицію. Він виконає її під музику, а викладач допоможе довести рухи до досконалості .

Місце проведення враження:

Big Dance Студія танцю
м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 15/2 Показати на мапі
м. Поштова площа, вул. Ігорівська, 12Б Показати на мапі

63 відгуків реальних людей

А
Анна
25 березня 2018
Довго не могла вибрати враження, вельми порадував той факт, що після активації сертифікату дали ще додаткові пару місяців на роздуми. Сподобалась мобільність та привітність персоналу, уся процедура від вибору враження, доплати різниці ціни сертифіката й запису на враження зайняла менше години. Студія Big Dance на Подолі приємно вразила: чудове розміщення, великий вибір танців та фітнес-програм...
Довго не могла вибрати враження, вельми порадував той факт, що після активації сертифікату дали ще додаткові пару місяців на роздуми. Сподобалась мобільність та привітність персоналу, уся процедура від вибору враження, доплати різниці ціни сертифіката й запису на враження зайняла менше години. Студія Big Dance на Подолі приємно вразила: чудове розміщення, великий вибір танців та фітнес-програм, привітні тренери, і незначна кількість людей (не так як у деяких клубах, де яблуку немає впасти).

Р
Руслана
15 березня 2018
Після довгих роздумів, вибрала "Абонемент на танці". Виявилося, що можна відвідувати як заняття з танців, так і з фітнесу. Перший раз спробувала заняття з калланетики і отримала масу задоволення, а попереду ще місяць занять тепер. Супер!

Y
Yana
8 грудня 2017
Занимаюсь в Бигденс только по сертификату Бодо. Хожу на Подоле на ЗУМБУ. Абонемент не только на танци как указано в описании, а на любые 8 занятий в месяц в школе. С Бодо всегда приятно сотрудничать!

7 грудня 2017
Все было очень круто, обслуживание на высшем уровне. В школе танцев действительно работают профессионалы своего дела. Рекомендую.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень