Подаруйте майстер-клас танцю!

подарували вже 4 351 разів
1 людина
60 хв.
Доступно з 4 років
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

На вибір є декілька стилів танцю — jazz-funk, sexy-style, hip-hop, strip-dance та інші. Учень визначиться з напрямом і вирушить на тренування. Спочатку хореограф проведе розминку для розігріву м'язів. Після неї танцюрист-початківець вчитиме основні рухи обраного стилю, повторюючи їх за тренером. Педагог допоможе з'єднати всі елементи в одну композицію, а після — виконати її під музику.

Чому ми вибрали студію танцю Big Dance

У школи є 2 локації, розташовані в центрі Києва — недалеко від ст. м. «Поштова площа» та «Театральна». Викладачі — учасники та призери багатьох танцювальних конкурсів. На вибір є декілька рівнів підготовки — початковий, середній і високий. Відвідати заняття можуть дорослі та діти з 4 років.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

90 відгуків

Виктория
21 березня 2019
Все прошло хорошо, я получила невероятные впечатления) спасибо
Мар'яна
16 березня 2019
https://www.facebook.com/100007163733322
Дуже сподобався подарунок! Заняття проходять дуже цікаво і захоплююче!
Ирина
14 березня 2019
Очень понравилась студия. Я выбрала фитнес-направление body sculpt. Тренер Аня большая молодчинка.
Евгения
13 березня 2019
Все прошло отлично, много позитивных эмоций и впечатлений! Замечательный подарок

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.