11492
 

Подаруй майстер-клас суші!

Кулінарний майстер-клас з приготування кількох видів ролів і японських страв — 4-5 кулінарних шедеврів за один урок! Представлені 3 програми заняття, що передбачають знайомство з найбільш популярними рецептами японської кухні: ролами з сьомгою і з окунем унагі, маками, обгорнутими у водорості норі, рецептурою супу місо і солодких ролів «Темпура». Профі-сушист навчить правильно підбирати продукти, розкриє секрети приготування рису і скручування японських страв. Навчання проходить в невеликій групі, а після   всіх чекає смачна дегустація! подробнее...

1 чол. до 2,5 годин Використати до 30.09.2017
1 людина
до 2,5 годин
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 30.09.2017

Майстер-клас суші — що це?

Захоплююче заняття з приготування страв японської кухні від профі-сушиста. Можливість навчитися створювати кілька видів апетитних ролів у домашніх умовах. В залежності від запропонованої програми, також можна буде опанувати рецептуру суші-гунканів, місо-супу або солодких ролів. Для приготування страв буде надано усі необхідні інгредієнти — від сушених водоростей норі до слабосоленої сьомги і копченого окуня. Заняття проходить у невеликій групі, тому дегустація всіх приготованих страв відбудеться у відмінній компанії.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться у кулінарній студії, де йому випаде нагода познайомитися зі справжнім гуру японської кухні. Він підготує усе необхідне для навчання і надасть кожному учасникові майстер-класу фартухи. Заняття розпочнеться з короткої історії про походження суші і розповіді про тонкощі японської кухні. Потім Він дізнається, як вибрати якісні інгредієнти, ознайомиться з правилами нарізки продуктів, навчиться варити та заправляти рис. Далі він зможе самостійно приготувати кілька видів ролів або інші страви японської кухні. По завершенню майстер-класу на Щасливчика, як і на інших учасників групового заняття, чекає смачна дегустація за затишним столиком.

3 можливі варіанти проведення майстер-класу

Під час майстер-класу можна не тільки опанувати правильну техніку скручування ролів, але і приготувати ще один шедевр японської кухні. Запропоновано 3 програми майстер-класу. Можна відвідати найближче у розкладі заняття:

  • рол «Філадельфія» з сьомгою, рол «Каліфорнія» з окунем унагі, рол футомакі «Спайс» з окунем і сьомгою, хенд рол «Ясай», гункани з «чукою»
  • рол «Чорний дракон» з окунем унагі, рол «Червоний дракон» з сьомгою, рол «Зелений дракон» з авокадо, місо суп з шиітаке
  • рол «Тобіко» зі сніговим крабом, макі рол з мідіями «Кімчі», обпалений рол з сьомгою с/с, рол «Боніто» з соусом унагі і солодкий рол «Темпура» з фруктами і шоколадним топпінгом

Необхідні інгредієнти видаються

Для приготування страв надається усе необхідне. Так, у розпорядженні опиняться кухонне приладдя, посуд і продукти вищої якості — слабосолена сьомга, копчений морський окунь, рис, соуси та ін

Вишукана дегустація

По завершенню майстер-класу можна буде спробувати усі приготовані смаколики, розташувавшись за великим столом! За бажанням, частину страв можна забрати додому і порадувати близьких своїми кулінарними талантами.

Місце проведення враження:

Кулінарна Майстерня
м. Васильківська, вул. Онуфрія Трутенка, 3Г Показати на мапі

118 відгуків реальних людей

27 березня 2017
Я остался очень доволен, мне понравилась гостеприимная обстановка, Сергей довольно професионально и в то же время так просто и доступно всё показывал, что повтаряя за ним можно в ресторане работать, всё так красиво получилось а главное вкусно, так что я рекомендую всем и хочу сказать Сергею большое спасибо!

14 лютого 2017
На день рожденье получила красную коробочку с "кучей" цветных карточек-впечатлений. Я раньше как-то и не слышала о такого рода подарках.Удивлению не было предела. Но из предложенных карточек мне в душу особо ничего не запало, возможно меня тяжело удивить,но на сайте я увидела, что меня может порадовать. Сомненья оставалиь, можна ли выбрать то, чего нет в "волшебной" коробочке, но момент...
На день рожденье получила красную коробочку с "кучей" цветных карточек-впечатлений. Я раньше как-то и не слышала о такого рода подарках.Удивлению не было предела. Но из предложенных карточек мне в душу особо ничего не запало, возможно меня тяжело удивить,но на сайте я увидела, что меня может порадовать. Сомненья оставалиь, можна ли выбрать то, чего нет в "волшебной" коробочке, но момент разочарования не наступил, можна!!!, можна выбрать и я выбрала :мастер-класс по приготовлению суши.На мастер-класс пошла не сразу, переносила несколько раз по разным причинам, сотрудники всегда шли на встречу и рекомендовали удобное для меня время, что приятно удивило. И вот момент истины : время пробежало как 5 минут, на тарелочках оказались неимоверные вкусняшки, которые можна дегустировать сразу или же забрать домой, я забрала домой и теперь друзья требуют "продолжения банкета" :))) Спасибо тому, кто подарил, спасибо сотрудникам Bodo, что помогли мне таки попасть на мастер-класс и конечно спасибо мастеру Сергею за новые знания и умения.

Р
Роман
12 лютого 2017
Все було супер! Отримав масу задоволення від враження "Майстрер клас суші на двох". Бажаю всім гарних вражень)

10 лютого 2017
Ходили с дочерью на МК по приготовлению суши. Ребята очень старались сделать МК максимально интересным и вкусным. В конце мероприятия мы могли скушать все, что приготовили, но не смогли)) Огромную порцию принесли еще и домой))) После проведенного МК, я купила подарок -впечатление подруге:) Надуюсь, что на эти события она возьмет именно меня:) Спасибо Бодо и Кулинарной майстерне:)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень