Подаруй майстер-клас суші!

подарували вже 8 638 разів
1 людина
до 2,5 годин
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

На уроці кулінарії новачок приготує найпопулярнішу страву японської кухні — суші. Шеф-кухар пояснить, як правильно вибирати і поєднувати інгредієнти, заправляти рис і викладати начинку. Після чого під керівництвом кулінара учень зробить один з фірмових сетів. У студії є три варіанти меню для майстер-класу. програми:

  • рол «Філадельфія» з сьомгою, рол «Каліфорнія» з окунем унагі, футомакі спайс з окунем і сьомгою, хенд-рол «Ясай», Гункани з чукою;
  • роли «Чорний дракон» з окунем унагі, «Червоний дракон» з сьомгою, «Зелений дракон» з авокадо, місо-суп з шиїтаке;
  • тобіко зі сніговим крабом, кімчі з мідіями, обпалений рол з сьомгою, рол «Боніто» з соусом унагі, гарячий рол з фруктами і шоколадним топінгом.

Чому ми вибрали «Кулінарну Майстерню»

Школа розташована в пішій доступності від станції метро «Васильківська». Учні можуть заздалегідь вибрати програму майстер-класу, подивившись розклад на сайті провайдера. Уроки кулінарії проходять у ранковий, денний і вечірній час. Для приготування страв надають необхідні продукти і кухонне приладдя.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

187 відгуків

Мария
18 октября 2018
Посетила уже все 3 вида мастер класса! настолько понравилось что пришла бы даже повторно! Очень хорошо мастер все объясняет, суши вышли красивые и очень вкусные, на выходных теперь дома используем полученные рецепты)
Раиса
13 октября 2018
Получила истинное удовольствие от проведенных 2 часов на мастер-класс- познавательно, интересно , отдельное спасибо Сергею.
Инна
23 июля 2018
https://www.facebook.com/100003652991073
Приняла участие в мастер-классе по приготовлению суши, а именно: Ролл Филадельфия, Ролл Калифорния, Ролл Футомаки "спайси", Гунканы чука, Хенд ролл "ясай". Долго ждала этого мастер-класса, то мне дата не подходила, то в Мастерской не было на интересующую меня дату мастер-класса по расписанию. Осталась очень довольна. Отведено достаточное количество времени и на готовку и на дегустацию)) Сушист Сергей рассказал все тонкости создания вкусных суш, какие продукты использовать, сколько нужно времени на подготовку, на приготовления риса, какой рис правильно использовать, как не забить суши их рисом, как желательно использовать нори, почему нельзя вассаби смешивать с соевым соусом, почему не желательно погружать один кусочек суши полностью с соус, как правильно нарезать красную рыбу. Вообщем, очень интересно и познавательно. Хочу сказать, что суши, которые мы сами делали - оказались очень питательными, и мне хватило 6 кусочков чтоб почувствовать сытость. В конце мы сами смогли продегустировать свои старания. В этой мастерской все продуманно-от перчаток до ланч-боксов. Всем советую)) Теперь хочу пойти на Молекулярную кухню, Рыбный мир, Итальянскую кухню и Мир капкейков и макарун)))
Валентина
6 июля 2018
Подарил сын.Впечатление прошло на "УРА"". Понравилось ВСЁ: атмосфера, группа (маленькая), никто не остался без внимания, чистота, аккуратность,расположение. Особое СПАСИБО внимательному и интересному УЧИТЕЛЮ по японской кухне СЕРГЕЮ.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки