23043
 

Подаруй урок стрип-пластики!

Захоплююче заняття зі стрип-пластики з індивідуальним підходом, яке увінчається постановкою міні-танцю! Можливість за один урок засвоїти основи розминки, окремі танцювальні фігури і вивчити спокусливі, пластичні зв'язки. Талановитий танцюрист допоможе не тільки відрепетирувати базові рухи, але і познайомить свою ученицю з основами акторської майстерності. Трохи старанності - і результат першого заняття вражатиме! детальніше

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 516 раз
1 людина
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Форма одягу - будь-яка

Майстер-клас стрип-пластики - що це?

Індивідуальне заняття з одного з найпопулярніших танцювальних напрямків - стрип-пластики. Це прекрасна можливість навчитися володіти своїм тілом й гармонійно рухатися під музику. Професійний танцюрист підбере індивідуальну програму уроку і допоможе вивчити танцювальну зв'язку.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до престижної студії танцю «BIG-dance», де на нього чекає приємне спілкування з професійним тренером. Заняття розпочнеться з невеликої розминки, а потім переросте у знайомство з основними елементами стрип-пластики. Поєднавши вивчені рухи у єдину композицію, Щасливчик виконає невеликий танець під музику.

Опанувати мистецтво зваблення

Стрип-пластика - це не тільки вміння володіти своїм тілом, але й неймовірно чуттєва композиція. Вона передбачає не просто послідовність рухів, а цілу постановку у кращих традиціях мистецтва зваблення. Танок допоможе не тільки розвинути пластику, але й набути впевненості у собі.

Новий танцювальний досвід

Учень проведе цілу годину в приємній компанії професійного тренера. За цей час він опанує:

  • основи розминки
  • окремі танцювальні фігури
  • прийоми акторської майстерності

Індивідуальна танцювальна композиція 
В залежності від рівня фізичної підготовки учень опанує одні з найпопулярніших прийомів стрип-пластики. Ближче до завершення заняття тренер допоможе об'єднати вивчені рухи в єдину композицію. Потім її можна буде виконати під музику, підключивши свою внутрішню чарівність і привабливість.

43 відгуки від реальних людей