23043
 

Подаруй урок стрип-пластики!

Захоплююче заняття зі стрип-пластики з індивідуальним підходом, що увінчається постановкою міні-танцю! Можливість за один урок освоїти основи розминки, окремі танцювальні фігури і вивчити спокусливі, пластичні зв'язки. Талановитий танцюрист допоможе не тільки повторити базові рухи, але і познайомить свою ученицю з основами акторської майстерності. Трохи старанності — і результат першого заняття виявиться дуже вражаючим! подробнее...

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.10.2017
400 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 819 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - будь-яка
Використати до 31.10.2017

Майстер-клас стрип-пластики - що це?

Індивідуальне заняття з одного з найпопулярніших танцювальних напрямків - стрип-пластики. Це прекрасна можливість навчитися володіти своїм тілом й гармонійно рухатися під музику. Професійний танцюрист підбере індивідуальну програму уроку і допоможе вивчити танцювальну зв'язку.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до престижної студії танцю «BIG-dance», де на нього чекає приємне спілкування з професійним тренером. Заняття розпочнеться з невеликої розминки, а потім переросте у знайомство з основними елементами стрип-пластики. Поєднавши вивчені рухи у єдину композицію, Щасливчик виконає невеликий танець під музику.

Опанувати мистецтво зваблення

Стрип-пластика - це не тільки вміння володіти своїм тілом, але й неймовірно чуттєва композиція. Вона передбачає не просто послідовність рухів, а цілу постановку у кращих традиціях мистецтва зваблення. Танок допоможе не тільки розвинути пластику, але й набути впевненості у собі.

Новий танцювальний досвід

Учень проведе цілу годину в приємній компанії професійного тренера. За цей час він опанує:

  • основи розминки
  • окремі танцювальні фігури
  • прийоми акторської майстерності

Індивідуальна танцювальна композиція 
В залежності від рівня фізичної підготовки учень опанує одні з найпопулярніших прийомів стрип-пластики. Ближче до завершення заняття тренер допоможе об'єднати вивчені рухи в єдину композицію. Потім її можна буде виконати під музику, підключивши свою внутрішню чарівність і привабливість.

Місце проведення враження:

Big Dance Студія танцю
м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 15/2 Показати на мапі
м. Поштова площа, вул. Ігорівська, 12Б Показати на мапі

43 відгуків реальних людей

На днях наконец посетила мастер-класс по стрип-пластике, который муж подарил ещё на 8 марта))) В восторге от танца, а девочка тренер Яночка просто умничка! Никогда не думала, что танцевать секси-танец так увлекательно и интересно, убирает комплексы и голова просто отдыхает! Спасибо компании Bodo за замечательную возможность попробовать проявить себя в чем-то новом! Всем рекомендую

19 червня 2015
Очень понравилось , ходила в студию на театральной. Хотелось внести что -то новенькое в отношения... получилось..Муж в восторге;)).Удивлена, что за час смогли выучить танец....за что отдельное спасибо милой девушке...моему тренеру...Море позитива и новых впечатлений.

8 червня 2015
Очень симпатичная студия (ходила на почтовой площади). Тренер, которая ставила танец очень позитивная девушка - Таня. С удовольствием сходила бы на подобный мастер класс еще как-нибудь.

2 червня 2015
Я в восторге от мастер-класса. Шла с целью подготовить романтический танец. Любимому понравилось.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень