Подаруй майстер-клас стрип-пластики!

подарували вже 5 441 разів
450 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Форма одягу - будь-яка
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Індивідуальне заняття спрямоване на постановку танцю. Урок почнеться з розминки та розтяжки. Тренер покаже елементи стрип-аеробіки та розповість про основи акторської майстерності. Після цього учениця буде відпрацьовувати рухи, а інструктор — коригувати техніку виконання. До кінця уроку танцівниця опанує невелику зв'язку та зможе виконати її під музику.

Чому ми вибрали студію танцю BIG Dance

Танцювальні зали знаходяться в двох районах Києва — біля станцій метро «Театральна» та «Поштова площа». У команді студії — учасники та чемпіони українських і європейських змагань. Заняття доступні для людей з різними рівнями підготовки.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

49 відгуків

Юлия
9 июля 2018
https://www.facebook.com/100003321009694
Сертификат мне подарили друзья и мое внимание сразу привлек мастер-класс стрип-пластики. Была на занятии на м. Театральная в студии танца Big Dance. Встретили приветливо и тепло. В студии красивый зал. Тренер Яна показывала и рассказывала все доступно и понятно. Занятие очень понравилось: было очень интересно и классно )) Много нового и полезного узнала )) Спасибо большое Яне и компании Bodo за такой прекрасный мастер-класс!
Анна
15 октября 2017
Коробку вражень подарували мої колеги. Вибір пав на дане враження не спершого погляду. Я вирішила відвідати дане враження для здобутку нового досвіду для себе. Дуже сподобалась висока професійність хореографа. Мені навіть вдалось її трохи здивувати та надихнути так як виявилась здібною ученицею. Хочу відмітити дуже приємне та вічливе ставлення працівників студії. Єдиний недолік це тривалість лише година. Дякую за можливість отримувати такі подарунки! Творчої наснаги та надхнення вашій команді!!!
Анна
12 октября 2017
Сертификат подарила подруга на день рождение. Из всех впечатлений о котором я не имела представления - это был мастер-класс стрип-пластики. Записалась на занятие на м. Почтовая площадь. О студии танца Big Dance - сложились хорошие впечатления. Занятие проходит по классике: разминочка, комплекс элементарных движений (если новичок), изучение композиции... Мастер класс проводила Светлана - приятная, терпеливая, находит подход к ученику. Очень хороший релакс!)
Лилия
1 августа 2017
Сертификат подарили на день рождения, выбрала мастер-класс стрип-пластики. Оочень понравилось, тренер Яна обьясняла все доступно, воспринималось все легко и просто) спасибо ей и Бодо!)

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки