Подаруйте майстер-клас стрип-пластики!

подарували вже 5 641 разів
450 грн 1 люд. 60 хв.
1 людина
60 хв.
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Індивідуальне заняття спрямоване на постановку танцю. Урок почнеться з розминки та розтяжки. Тренер покаже елементи стрип-аеробіки та розповість про основи акторської майстерності. Після цього учениця буде відпрацьовувати рухи, а інструктор — коригувати техніку виконання. До кінця уроку танцівниця опанує невелику зв'язку та зможе виконати її під музику.

Чому ми вибрали студію танцю BIG Dance

Танцювальні зали знаходяться в двох районах Києва — біля станцій метро «Театральна» та «Поштова площа». У команді студії — учасники та чемпіони українських і європейських змагань. Заняття доступні для людей з різними рівнями підготовки.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

55 відгуків

Oksana
10 березня 2019
Очень понравилось впечатление
Тетяна
4 березня 2019
Чудові враження! Хореограф Анастасія, допомогла по-новому подивитись на можливості свого тіла, було комфортно і цікаво) дякую!
Юлія
22 лютого 2019
https://www.facebook.com/100007351125534
Дякую за яскраві враження. Урок зі стрип-пластики був продуктивним, хореограф привітна і цікава! Ще раз дякую! ))))))
Юлия
25 грудня 2018
Всё было очень и очень круто! Тренер была великолепной! Много позитивных эмоций получила от движений и музыки. Спасибо коллективу Bodo и Gig Dance Studio

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.