23043
 

Подаруй майстер-клас стрип-пластики!

Захоплююче заняття зі стрип-пластики з індивідуальним підходом, що увінчається постановкою міні-танцю! Можливість за один урок освоїти основи розминки, окремі танцювальні фігури і вивчити спокусливі, пластичні зв'язки. Талановитий танцюрист допоможе не тільки повторити базові рухи, але і познайомить свою ученицю з основами акторської майстерності. Трохи старанності — і результат першого заняття виявиться вражаючим! детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
450 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 5 355 раз
1 людина
60 хвилин
Форма одягу - будь-яка
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас стрип-пластики — що це?

Індивідуальне заняття з одного з найпопулярніших танцювальних напрямків — стрип-пластики. Це прекрасна можливість навчитися володіти своїм тілом й гармонійно рухатися під музику. Професійний танцюрист підбере індивідуальну програму уроку і допоможе вивчити танцювальну зв'язку.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до престижної студії танцю «BIG-dance», де на нього чекає приємне спілкування з професійним тренером. Заняття розпочнеться з невеликої розминки, а потім переросте у знайомство з основними елементами стрип-пластики. Поєднавши вивчені рухи у єдину композицію, Щасливчик виконає невеликий танець під музику.

Опанувати мистецтво зваблення

Стрип-пластика — це не тільки вміння володіти своїм тілом, але й неймовірно чуттєва композиція. Вона передбачає не просто послідовність рухів, а цілу постановку у кращих традиціях мистецтва зваблення. Танок допоможе не тільки розвинути пластику, але й набути впевненості у собі.

Новий танцювальний досвід

Учень проведе цілу годину в приємній компанії професійного тренера. За цей час він опанує:

 • основи розминки;
 • окремі танцювальні фігури;
 • прийоми акторської майстерності.

Індивідуальна танцювальна композиція 

В залежності від рівня фізичної підготовки учень опанує одні з найпопулярніших прийомів стрип-пластики. Наприкінці заняття тренер допоможе об'єднати вивчені рухи в єдину композицію. Потім її можна буде виконати під музику, підключивши свою внутрішню чарівність і привабливість.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Big Dance Студія танцю
м. Театральна, вул. Богдана Хмельницького, 15/2 Показати на мапі
м. Поштова площа, вул. Ігорівська, 12Б Показати на мапі

49 відгуків

Ю
Юлия
9 липня 2018
Сертификат мне подарили друзья и мое внимание сразу привлек мастер-класс стрип-пластики. Была на занятии на м. Театральная в студии танца Big Dance. Встретили приветливо и тепло. В студии красивый зал. Тренер Яна показывала и рассказывала все доступно и понятно. Занятие очень понравилось: было очень интересно и классно )) Много нового и полезного узнала )) Спасибо большое Яне и компании Bodo за такой прекрасный мастер-класс!

А
Анна
15 жовтня 2017
Коробку вражень подарували мої колеги. Вибір пав на дане враження не спершого погляду. Я вирішила відвідати дане враження для здобутку нового досвіду для себе. Дуже сподобалась висока професійність хореографа. Мені навіть вдалось її трохи здивувати та надихнути так як виявилась здібною ученицею. Хочу відмітити дуже приємне та вічливе ставлення працівників студії. Єдиний недолік це тривалість...
Коробку вражень подарували мої колеги. Вибір пав на дане враження не спершого погляду. Я вирішила відвідати дане враження для здобутку нового досвіду для себе. Дуже сподобалась висока професійність хореографа. Мені навіть вдалось її трохи здивувати та надихнути так як виявилась здібною ученицею. Хочу відмітити дуже приємне та вічливе ставлення працівників студії. Єдиний недолік це тривалість лише година. Дякую за можливість отримувати такі подарунки! Творчої наснаги та надхнення вашій команді!!!

А
Анна
12 жовтня 2017
Сертификат подарила подруга на день рождение. Из всех впечатлений о котором я не имела представления - это был мастер-класс стрип-пластики. Записалась на занятие на м. Почтовая площадь. О студии танца Big Dance - сложились хорошие впечатления. Занятие проходит по классике: разминочка, комплекс элементарных движений (если новичок), изучение композиции... Мастер класс проводила Светлана - приятная...
Сертификат подарила подруга на день рождение. Из всех впечатлений о котором я не имела представления - это был мастер-класс стрип-пластики. Записалась на занятие на м. Почтовая площадь. О студии танца Big Dance - сложились хорошие впечатления. Занятие проходит по классике: разминочка, комплекс элементарных движений (если новичок), изучение композиции... Мастер класс проводила Светлана - приятная, терпеливая, находит подход к ученику. Очень хороший релакс!)

Л
Лилия
1 серпня 2017
Сертификат подарили на день рождения, выбрала мастер-класс стрип-пластики. Оочень понравилось, тренер Яна обьясняла все доступно, воспринималось все легко и просто) спасибо ей и Бодо!)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень