102303
 

Подаруй майстер-клас стейків!

Урок з приготування стейків для однієї людини. Під керівництвом кухаря гість ресторану приготує одне з класичних м'ясних страв — апетитний «Нью-Йорк», мармуровий «Рибай», ніжний «Тендерлоін» або ін. Він дізнається про особливості вибору, підготовки і видах м'яса, адже приготування стейка — це ціла культура, до якої належить познайомитися ближче. І в завершенні майстер-класу — фінальна дегустація стейка з овочами гриль і напоєм на вибір. Вага готового страви   близько 300 грам.  подробнее...

1 чол. до 2 годин Використати до 30.09.2017
1 людина
до 2 годин
Доступно з 18 років
Використати до 30.09.2017

Майстер-клас стейків — що це?

Секрети приготування стейків — під керівництвом кухаря ресторану. Учасник майстер-класу дізнається про види та етапи обробки м'яса — дозрівання, зберігання, обробку. Під час заняття треба буде визначитися з тим, який вид стейка готувати. Це може бути «Нью-Йорк», «Рібай», «Тендерлоін» та ін. Під керівництвом кухаря м'ясо буде приготовлене, а потім почнеться найбільш приємна частина — дегустація. Стейк подадуть на стіл разом з овочами гриль і напоєм.

Як все проходить?

Щасливчик потрапить на кухню ресторану Sam’s Steak Ноиѕе, де зможе перейняти досвід приготування стейків у кухаря. Спершу учаснику майстер-класу проведуть екскурсію біля холодильників з м'ясом і розкажуть, як воно дозріває і при якій температурі зберігається. Щасливчик також дізнається про різні види стейків і способи їх приготування. Після теоретичного вступу гостю ресторану вручать фартух і запропонують обрати стейк, який він хоче приготувати. В кінці — смачна дегустація готової страви, вага якої складе до 300 грам. 

6 видів соковитих стейків на вибір

Учасник сам обере стейк, який приготує. А щоб все вийшло, керувати його діями буде кухар-професіонал. На вибір пропонуються:

 • «Нью-Йорк»
 • «Ті-Боун»
 • «Тендерлоін»
 • «Рібай»
 • «Портерхаус»
 • «Прайм Ріб Антрекот»

Секрети приготування 

Гість ресторану не тільки зможе самостійно підсмажити стейк, але і буде ознайомлений з усіма тонкощами, які необхідні, щоб правильно приготувати м'ясо. Він дізнається:

 • які є види м'яса і чим вони відрізняються
 • як дозріває м'ясо і при якій температурі зберігається в холодильнику
 • про види прожарювання і відмінності між ними

Фінальна дегустація стейка

Завершенням майстер-класу стане дегустація приготовленого. Учаснику накриють стіл, подадуть приготовлений стейк, овочі-гриль і напій. 

Місце проведення враження:

Ресторан sam's steak house
м.олімпійская, вул.жилянська, 37 Показати на мапі

8 відгуків реальних людей

22 березня 2017
Всё прошло замечательно, шеф-повар подробно рассказал о всём ассортименте стейков и процессе созревания, а так же было предложено приготовить собственноручно понравившийся. У меня это впечатление оставило море положительных эмоций, спасибо :)

Т
Тетяна
15 березня 2017
Дякуємо bodo за гідну організацію заходу та турботу про клієнта. Враження вражає! У Sam's Steakhause все було чудово! Завдяки приємній атмосфері, гостинному доброзичливому персоналу і неперевершеному шеф кухару Сергію цей вечір став для нас не тільки цікавим та корисним, а й сповненим незабутніми враженнями, якими обов’язково хочется поділитися із друзями.

А
Александр
14 березня 2017
Очень понравилось! Спасибо за хорошую организацию. Также спасибо заведению Sam's Steakhouse и лично шефу Сергею Дзюбенко. Прием в заведении, гостеприимность, объем информации и возможности, которые нам предоставили - на самом высоком уровне! Впечатление мне подарила любимая девушка, выбор был исключительно ее, для меня это стало мега-приятным сюрпризом - ведь я очень люблю готовить и в...
Очень понравилось! Спасибо за хорошую организацию. Также спасибо заведению Sam's Steakhouse и лично шефу Сергею Дзюбенко. Прием в заведении, гостеприимность, объем информации и возможности, которые нам предоставили - на самом высоком уровне! Впечатление мне подарила любимая девушка, выбор был исключительно ее, для меня это стало мега-приятным сюрпризом - ведь я очень люблю готовить и в особенности люблю кушать стейки, а теперь еще буду постигать искусство их приготовления! И когда к этому искусству приобщаешься в классном заведении в дружеской и расслабляющей обстановке под руководством настоящего гуру кулинарии - это особенно приятно! буду обязательно рекомендовать впечатление в подарок - никогда бы не мог представить, насколько это может быть интересно и необычно!

31 січня 2017
Мне понравилось. Человек проводивший мастер класс не спеша и доступно рассказал тонкости и ньюансы приготовления стейков. По мимо этого ответил на мои вопросы не касающиеся стейков, а касающиеся приготовления других блюд!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень