102303
 

Подаруй майстер-клас стейків!

Урок з приготування стейків для однієї людини. Під керівництвом кухаря гість ресторану приготує одне з класичних м'ясних страв — апетитний «Нью-Йорк», мармуровий «Рибай», ніжний «Тендерлоін» або ін. Він дізнається про особливості вибору, підготовку та види м'яса, адже приготування стейка — це ціла культура, із якою можна познайомитися ближче. І на завершення майстер-класу — фінальна дегустація стейка з овочами гриль і напоєм на вибір. Вага готового страви — близько 300 грам.  детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 30.09.2018
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 001 раз
1 людина
до 2 годин
Доступно з 18 років
Використати до 30.09.2018

Майстер-клас стейків — що це?

Секрети приготування стейків — під керівництвом кухаря ресторану. Учасник майстер-класу дізнається про види та етапи обробки м'яса — дозрівання, зберігання, обробку. Під час заняття треба буде визначитися з тим, який вид стейка готувати. Це може бути «Нью-Йорк», «Рібай», «Тендерлоін» та ін. Під керівництвом кухаря м'ясо буде приготоване, а потім почнеться найбільш приємна частина — дегустація. Стейк подадуть на стіл разом з овочами гриль і напоєм.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить на кухню ресторану Sam’s Steak Ноиѕе, де зможе перейняти досвід приготування стейків у кухаря. Спершу учаснику майстер-класу проведуть екскурсію біля холодильників з м'ясом і розкажуть, як воно дозріває та за якої температурі зберігається. Щасливчик також дізнається про різні види стейків і способи їх приготування. Після теоретичного вступу гостеві ресторану вручать фартух і запропонують обрати стейк, який він хоче приготувати. У кінці — смачна дегустація готової страви, вага якої складе до 300 грам. 

6 видів соковитих стейків на вибір

Учасник сам обере стейк, який приготує. А щоб усе вийшло, керувати його діями буде кухар-професіонал. На вибір пропонуються:

 • «Нью-Йорк»
 • «Ті-Боун»
 • «Тендерлоін»
 • «Рібай»
 • «Портерхаус»
 • «Прайм Ріб Антрекот»

Секрети приготування 

Гість ресторану не тільки зможе самостійно підсмажити стейк, але й буде ознайомлений з усіма тонкощами, які необхідні, щоб правильно приготувати м'ясо. Він дізнається:

 • які є види м'яса й чим вони відрізняються
 • як дозріває м'ясо й за якої температури зберігається в холодильнику
 • про види прожарювання й відмінності між ними

Фінальна дегустація стейка

Завершенням майстер-класу стане дегустація приготованого. Учасникові накриють стіл, подадуть приготовлений стейк, овочі-гриль і напій. 

Місце проведення враження:

Sam's steak house - Ресторан
м.Олімпійська, вул.Жилянська, 37 Показати на мапі

25 відгуків реальних людей

А
Александр
16 квітня 2018
Друзья подарили мне на день рождения катание на багги, и я был тронут такой заботой. Однако, в определенный момент я осознал, что намного больше люблю есть мясо. Поэтому, я поменял впечатление на мастер-класс по приготовлению стейков. Произвести замену оказалось совсем не сложно. А полученная возможность повозиться с грилем и узнать о том как выбирать стейки и какие они бывают подтвердила...
Друзья подарили мне на день рождения катание на багги, и я был тронут такой заботой. Однако, в определенный момент я осознал, что намного больше люблю есть мясо. Поэтому, я поменял впечатление на мастер-класс по приготовлению стейков. Произвести замену оказалось совсем не сложно. А полученная возможность повозиться с грилем и узнать о том как выбирать стейки и какие они бывают подтвердила правильность сделанного выбора. Оказалось, я неплохо готовлю мясо, по крайней мере то, что я потом ел, мне понравилось. На мастер-классе мы были вдвоем с женой - и она тоже неплохо готовит стейк. Так что радость была взаимной. Персонал ресторана окружил нас вниманием и заботой. Все удалось на славу.

Все было просто прекрасно: и организация со стороны Bodo, и мастер-класс (как теоретическая, так и практическая части) и место (Sam's steak-house)! Рекомендую воспользоваться такой возможностью всем любителям приготовить и вкусить разнообразие стейков!!! Воспользуюсь девизом этого заведения - "Nice to meat!" и трансфомирую его в "Nice to meet to taste a meat!"

С
Саша
3 жовтня 2017
http://www.kozyr.top/стейки-первое-знакомство/

А
Алексей
3 жовтня 2017
Мастер класс проходил в Стейк хаусе. Я уже не первый раз в этом ресторане и это - действительно, отличное место. Отличная атмосфера, отличные ребята там работают. Интересно рассказали о разновидностях говядины и способах его подготовки (выдержке) до термической обработки. Именно последнее оказалось для меня новостью, так как думал, что практически любое свежее или размороженное мясо одинаково...
Мастер класс проходил в Стейк хаусе. Я уже не первый раз в этом ресторане и это - действительно, отличное место. Отличная атмосфера, отличные ребята там работают. Интересно рассказали о разновидностях говядины и способах его подготовки (выдержке) до термической обработки. Именно последнее оказалось для меня новостью, так как думал, что практически любое свежее или размороженное мясо одинаково вкусное. Само мясо готовится быстро и было интересно кушать в ресторане то что почти полностью приготовил сам )) На самом деле советы шеф-повара были настолько четкими, что сложно было приготовить невкусно )

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень