102305
 

Подаруй майстер-клас стейків для двох!

Приготування фірмового американського страви на кухні традиційного стейк-хауса. Разом з другом належить підсмажити на грилі по одному з класичних стейків — «Тендерлоін», «Рибай», «Портерхаус» або інші на вибір. Попередньо професійний кухар проведе невелику екскурсію, покаже, як зберігається і дозріває м'ясо, і присвятить гостей ресторану в технологію його приготування. Вихід готового стейка — до 300 грам. Страву можна тут же продегустувати — до нього подадуть овочі-гриль і напої. подробнее...

2 чол. до 2 годин Використати до 30.09.2017
2 людини
до 2 годин
Доступно з 18 років
Використати до 30.09.2017

Майстер-клас стейків для двох — що це?

Соковиті стейки з яловичини, приготовлені двома учасниками майстер-класу, які зможуть перейняти досвід у кухаря ресторану. Вони дізнаються, які етапи обробки проходить м'ясо, скільки видів стейків розрізняють і спробують застосувати отримані знання на практиці. Продукти, кухонне начиння і фартухи видадуть на місці. Кожна з готових страв буде важити близько 300 грам.

Як все проходить?

Щасливчики потраплять на обладнану кухню ресторану Sam’s Steak House, де їх зустріне кухар. Він видасть учасникам фартухи і проведе їх у приміщення з холодильниками, в яких зберігається м'ясо. Після короткої екскурсії і знайомства з теорією Щасливчики перейдуть безпосередньо до приготування стейків. З 6 варіантів вони зможуть вибрати будь-який, а також визначитися з бажаним ступенем готовності. Кухар весь час знаходиться поруч і керує діями гостей ресторану. Наприкінці майстер-класу — фінальна дегустація.

6 класичних видів стейків на вибір

Назву і смакові якості стейків розрізняються в залежності від того, з якої частини бичка взято м'ясо. Учасники зможуть приготувати один з оригінальних стейків на вибір:

 • «Ті-боун»
 • «Нью-Йорк»
 • «Тендерлоін»
 • «Рібай»
 • «Портерхаус»
 • «Прайм Ріб Антрекот»

Поетапна техніка приготування

Професійний кухар познайомить з усіма етапами, які проходить м'ясо, перш ніж його можна готувати. Гості ресторану дізнаються:

 • як дозріває м'ясо
 • при якій температурі зберігається
 • які ступені підсмажування розрізняють та ін.

Дегустація приготовлених стейків

Учасники майстер-класу обов'язково спробують страви, які вони приготували. Їм накриють столик в залі ресторану, подадуть стейки з овочами гриль і напоями.

Місце проведення враження:

Ресторан sam's steak house
м.олімпійская, вул.жилянська, 37 Показати на мапі

10 відгуків реальних людей

Д
Дмитрий
Вчора
Подарила мне жена, с умыслом что готовить буду для нее). В самом СЭМ СТЕЙК хаузе встретили нас тепло, жену пригласили сесть на ближайший к моему рабочему месту стол. Мне провели урок по выбору мяса, как его подготовить к жарке и тд. Шеф повар уделил отдельное внимание всем моим вопросам, дал мне возможность самому поработать с грилем. Очень приятно что на мастер классе всего 2 человека-я и шеф...
Подарила мне жена, с умыслом что готовить буду для нее). В самом СЭМ СТЕЙК хаузе встретили нас тепло, жену пригласили сесть на ближайший к моему рабочему месту стол. Мне провели урок по выбору мяса, как его подготовить к жарке и тд. Шеф повар уделил отдельное внимание всем моим вопросам, дал мне возможность самому поработать с грилем. Очень приятно что на мастер классе всего 2 человека-я и шеф повар. После приготовления мне подали мой стейк с овощами гриль и красным вином-супер! Рекомендую!

Вчора
Замечательный мастер-класс! Очень-очень понравилось! Выбрали "ВИП мастер-класс с шеф-поваром", Сергей (шеф-повар) доступно и интересно рассказал нам все о стейках. Дал много полезных советов. Пробовали и другие блюда в ресторане. Все вкусно. Персонал дружелюбный и гостеприимный. Советую!

22 березня 2017
Всё прошло замечательно, шеф-повар подробно рассказал о всём ассортименте стейков и процессе созревания, а так же было предложено приготовить собственноручно понравившийся. У меня это впечатление оставило море положительных эмоций, спасибо :)

Т
Тетяна
15 березня 2017
Дякуємо bodo за гідну організацію заходу та турботу про клієнта. Враження вражає! У Sam's Steakhause все було чудово! Завдяки приємній атмосфері, гостинному доброзичливому персоналу і неперевершеному шеф кухару Сергію цей вечір став для нас не тільки цікавим та корисним, а й сповненим незабутніми враженнями, якими обов’язково хочется поділитися із друзями.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень