102305
 

Подаруй майстер-клас стейків для двох!

Приготування фірмового американського страви на кухні традиційного стейк-хауса. Разом з другом належить підсмажити на грилі по одному з класичних стейків — «Тендерлоін», «Рибай», «Портерхаус» або інші на вибір. Попередньо професійний кухар проведе невелику екскурсію, покаже, як зберігається і дозріває м'ясо, і присвятить гостей ресторану в технологію його приготування. Вихід готового стейка — до 300 грам. Страву можна тут же продегустувати — до нього подадуть овочі-гриль і напої. подробнее...

2 чол. до 2 годин Використати до 31.12.2017
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 340 раз
2 людини
до 2 годин
Доступно з 18 років
Використати до 31.12.2017

Майстер-клас стейків для двох — що це?

Соковиті стейки з яловичини, приготовлені двома учасниками майстер-класу, які зможуть перейняти досвід у кухаря ресторану. Вони дізнаються, які етапи обробки проходить м'ясо, скільки видів стейків розрізняють і спробують застосувати отримані знання на практиці. Продукти, кухонне начиння і фартухи видадуть на місці. Кожна з готових страв буде важити близько 300 грам.

Як все проходить?

Щасливчики потраплять на обладнану кухню ресторану Sam’s Steak House, де їх зустріне кухар. Він видасть учасникам фартухи і проведе їх у приміщення з холодильниками, в яких зберігається м'ясо. Після короткої екскурсії і знайомства з теорією Щасливчики перейдуть безпосередньо до приготування стейків. З 6 варіантів вони зможуть вибрати будь-який, а також визначитися з бажаним ступенем готовності. Кухар весь час знаходиться поруч і керує діями гостей ресторану. Наприкінці майстер-класу — фінальна дегустація.

6 класичних видів стейків на вибір

Назву і смакові якості стейків розрізняються в залежності від того, з якої частини бичка взято м'ясо. Учасники зможуть приготувати один з оригінальних стейків на вибір:

 • «Ті-боун»
 • «Нью-Йорк»
 • «Тендерлоін»
 • «Рібай»
 • «Портерхаус»
 • «Прайм Ріб Антрекот»

Поетапна техніка приготування

Професійний кухар познайомить з усіма етапами, які проходить м'ясо, перш ніж його можна готувати. Гості ресторану дізнаються:

 • як дозріває м'ясо
 • при якій температурі зберігається
 • які ступені підсмажування розрізняють та ін.

Дегустація приготовлених стейків

Учасники майстер-класу обов'язково спробують страви, які вони приготували. Їм накриють столик в залі ресторану, подадуть стейки з овочами гриль і напоями.

Місце проведення враження:

Ресторан sam's steak house
м.олімпійская, вул.жилянська, 37 Показати на мапі

17 відгуків реальних людей

В
Василий
14 червня 2017
Данное впечатление мне подарили на работе в качестве подарка на день рождение. Несмотря на мою не внимательность, в смс не рассмотрел дату проведения и пришел на день раньше, менеджер ресторана все решил и провели мастер класс в той же день. По началу мастер класса казалось, что шеф не очень уверенно рассказывает, но к середине уже уверенно рассказывал и ответил на все заданные мной вопросы. В целом, мне понравилось

11 червня 2017
Спасибо команде за отличную работу. Я дважды переносила запись и вы без проблем мне в этом помагали. Ходила на мастер-класс по приготовлению стейка. Узнала много интересного, приготовила вкусное мясо и сразу его продегустировала. Рекомендую!

8 червня 2017
Сертификат нам с женой подарили кумовья. Долго выбирали вариант в этой ценовой категории. Остановились на мастер классе стейков. Место проведения - хороший, достойный ресторан. Шеф сначала рассказывает о мясе, выборе стейков, выдержке, маринаде и т.п. Довольно таки интересно, если любите мясо. Теория длилась минут 45. Потом практика - жарим стейки, выбранные из всех представленных в ресторане...
Сертификат нам с женой подарили кумовья. Долго выбирали вариант в этой ценовой категории. Остановились на мастер классе стейков. Место проведения - хороший, достойный ресторан. Шеф сначала рассказывает о мясе, выборе стейков, выдержке, маринаде и т.п. Довольно таки интересно, если любите мясо. Теория длилась минут 45. Потом практика - жарим стейки, выбранные из всех представленных в ресторане вариантов, вместе с шефом. Кроме мяса жарим овощи на гриле. Естественно после всего этого съедаем приготовленное, запивая довольно таки неплохим вином (дают выбрать белое или красное). Если у вас мастер класс на двоих, то вы получаете 2 порции мяса и вина соответственно.

Н
Наталья
28 травня 2017
Приобрела для мужа на День рождения!!! Все остались довольны... Папа мастер классом, дети стейки, я тишиной и хорошим настроением... Раньше был nataly_dubogrey@bk.ru

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень