Подаруйте майстер-клас стейків для двох!

подарували вже 1 133 рази
2 людини
до 2 годин
Доступно з 18 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Друзі потраплять на кухню ресторану, яка обладнана всім необхідним. Кухар розповість про всі етапи обробки м'яса — дозрівання, зберігання, обробку. Після невеликої екскурсії учні перейдуть до приготування. Кожен вибере стейк і визначиться зі ступенем просмаження, а потім приготує його під керівництвом шефа. Готову страву можна спробувати на місці — до неї подадуть овочі-гриль і напої.

Чому ми вибрали ресторан Sam's steak house

Це перший класичний стейк-хаус в Україні. Кухарі використовують преміальну яловичину від американських і українських виробників. Перед приготуванням м'ясо проходить спеціальну обробку — вимочується в жиру, що дозволяє йому стати більш м'яким. На вибір в ресторані пропонують 6 класичних стейків:

  • «Рибай»;
  • «Нью Йорк»;
  • «Портерхаус»;
  • «Ті-Боун»;
  • «Тендерлоін»;
  • «Прайм Ріб Антрекот».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

59 відгуків

Маргарита
17 лютого 2019
https://www.facebook.com/100003359073117
Спасибо за мастер класс по стейкам,стоит посетить такой мастер класс,так как мы набрались хорошего настроения и желания готовить стейк правильно!Спасибо за комплимент от заведения и гостеприимство !Все было на уровне!!!!
Александр
17 лютого 2019
Все было хорошо)) очень понравилось
Дмитро
15 лютого 2019
Цікаво.,пізнавально і дуже смачно.
Александр
9 лютого 2019
Все Супер, приветливый персонал ресторана! Очень компетентный повар, все очень понравилось

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.