102305
 

Подаруй майстер-клас стейків для двох!

Приготування фірмової американської страви на кухні традиційного стейк-хауса. Разом з другом доведеться підсмажити на грилі по одному з класичних стейків — «Тендерлоін», «Рібай», «Портерхаус» або інші на вибір. Попередньо професійний кухар проведе невелику екскурсію, покаже, як зберігається і дозріває м'ясо, і присвятить гостей ресторану в технологію його приготування. Вихід готового стейка — до 300 г. Страву можна тут же продегустувати — до неї подадуть овочі-гриль і напої. детальніше...

2 чол. до 2 годин Використати до 28.02.2018
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 420 раз
2 людини
до 2 годин
Доступно з 18 років
Використати до 28.02.2018

Майстер-клас стейків для двох — що це?

Соковиті стейки з яловичини, приготовлені двома учасниками майстер-класу, які зможуть перейняти досвід у кухаря ресторану. Вони дізнаються, які етапи обробки проходить м'ясо, скільки видів стейків розрізняють і спробують застосувати отримані знання на практиці. Продукти, кухонні аксесуари та фартухи видадуть на місці. Кожна з готових страв буде важити близько 300 грам.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять на обладнану кухню ресторану Sam’s Steak House, де їх зустріне кухар. Він видасть учасникам фартухи і проведе їх у приміщення з холодильниками, в яких зберігається м'ясо. Після короткої екскурсії і знайомства з теорією Щасливчики перейдуть безпосередньо до приготування стейків. З 6 варіантів вони зможуть вибрати будь-який, а також визначитися з бажаним ступенем готовності. Кухар весь час знаходиться поруч і керує діями гостей ресторану. Наприкінці майстер-класу — фінальна дегустація.

6 класичних видів стейків на вибір

Назву і смакові якості стейків розрізняються в залежності від того, з якої частини бичка взято м'ясо. Учасники зможуть приготувати один з оригінальних стейків на вибір:

 • «Ті-боун»;
 • «Нью-Йорк»;
 • «Тендерлоін»;
 • «Рібай»;
 • «Портерхаус»;
 • «Прайм Ріб Антрекот».

Поетапна техніка приготування

Професійний кухар познайомить з усіма етапами, які проходить м'ясо, перш ніж його можна готувати. Гості ресторану дізнаються:

 • як дозріває м'ясо;
 • при якій температурі воно зберігається;
 • які ступені підсмажування розрізняють та ін.

Дегустація приготовлених стейків

Учасники майстер-класу обов'язково спробують страви, які вони приготували. Їм накриють столик в залі ресторану, подадуть стейки з овочами гриль і напоями.

Місце проведення враження:

Ресторан sam's steak house
м.Олімпійська, вул.Жилянська, 37 Показати на мапі

19 відгуків реальних людей

П
Павел Збинский
31 липня 2017
Класс!

С
Сергей
20 липня 2017
Отличное впечатление. Познавательное и очень вкусное. Рекомендую

В
Василий
14 червня 2017
Данное впечатление мне подарили на работе в качестве подарка на день рождение. Несмотря на мою не внимательность, в смс не рассмотрел дату проведения и пришел на день раньше, менеджер ресторана все решил и провели мастер класс в той же день. По началу мастер класса казалось, что шеф не очень уверенно рассказывает, но к середине уже уверенно рассказывал и ответил на все заданные мной вопросы. В целом, мне понравилось

11 червня 2017
Спасибо команде за отличную работу. Я дважды переносила запись и вы без проблем мне в этом помагали. Ходила на мастер-класс по приготовлению стейка. Узнала много интересного, приготовила вкусное мясо и сразу его продегустировала. Рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень