2176
 

Подаруй майстер-клас сквошу для двох!

Захоплююче навчання сквошу. Принцип гри схожий з великим тенісом, проте є і суттєва різниця — подачі здійснюються об стіну. А тому змагання пройде пліч-о-пліч на критому корті розміром 6х10 м. Під керівництвом майстра спорту зі сквошу вдасться освоїти правильну стійку, техніку здійснення подачі й відбиття удару. А у фіналі відбудеться товариський міні-матч із напарником, який допоможе проявити весь свій «спортивний запал». детальніше

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
500 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 3 777 раз
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 7 років

Майстер-клас сквошу для двох — що це?

Захоплююча можливість навчитися основам гри в сквош під керівництвом професійного тренера. Сквош — це аналог гри в теніс, тільки гравці не відокремлені один від одного сіткою, а грають пліч-о-пліч. Головна мета змагання — прийняти подачу, відбивши м'яч ракеткою до фронтальної стіни. Заняття проходить на спеціальному закритому корті.

Як все відбувається?

Щасливчики будуть тренуватися на професійному корті для сквошу в спортивному клубі преміум формату — «Олімпія Спорт — Поділ». Досвідчений інструктор розповість правила гри й підбере весь необхідний інвентар. Він видасть спеціальні ракетки та м'який порожнистий м'яч для сквошу. Потім інструктор буде виконувати роль судді, а Щасливчиків чекає захоплююче змагання. Спочатку вони визначать першого, хто буде подавати: найчастіше для цього кидають жереб. Після першої подачі другий гравець має взяти подачу, відбивши м'яч до фронтальної стіни зльоту або після першого відскоку від підлоги. За бажання Щасливчиків кожен з них зможе випробувати свої сили в спарингу з інструктором!

Сквош — прекрасна альтернатива великому тенісу

Сквош відрізняється від всіх інших аналогів вищою інтенсивністю фізичного навантаження. Гра проходить у дуже динамічному форматі, що сприяє рівномірному навантаженню м'язів тіла, особливо рук, ніг, сідниць і спини.

Професійний корт для сквошу

На вибір нададуть 1 з 2 професійних кортів для сквошу. Це майданчики прямокутної форми розміром 6х10 метрів. При цьому, гравці не відокремлені один від одного сіткою, а грають пліч-о-пліч. Гладке покриття підлоги забезпечує потрібний рівень ковзання.

Необхідний інвентар видається

Щоб пограти в сквош, достатньо взяти лише спортивне взуття та одяг. Все інше видасть інструктор: ракетки й спеціальний м'яч діаметром близько 40 мм.

Місце проведення враження

65 відгуків реальних людей