26934
 

Подаруй урок декоративного оформлення листівки!

Створення стильної авторської листівки на майстер-класі скрапбукінгу. Виріб належить оригінально оформити. А щоб зробити річ по-справжньому унікальною, знадобляться цікаві елементи декору: штампи, мережива, об'ємні деталі. Про захопливість заняття турбуватися не доведеться, адже в товаристві інших новачків воно пройде весело. Всі необхідні матеріали та інструменти — надаються.  детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 30.04.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 6 891 раз
1 людина
2 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 7 років
Використати до 30.04.2018

Майстер-клас скрапбукінгу — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом скрапбукінгу. Це творче оформлення картонних виробів за допомогою гармонійного поєднання різних елементів декору — від намистин і бантиків до символічних зображень і цитат. Можливість створити ексклюзивний виріб — оригінальну листівку. Майстер-клас проходитиме у невеликій групі.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до затишної майстерні арт-студії «Азур», де на нього чекає захоплююче заняття в компанії інших учасників майстер-класу й досвідченого майстра. Профі пояснить основні принципи скрапбукінгу, познайомить із різними стилями оформлення, а потім надасть усі необхідні матеріали та інструменти для творчості. Щасливчик зробить з нуля та зможе декорує яскраву авторську листівку на власний смак.

Старовинне мистецтво скрапбукінгу

Збирання альбомів з вирізками, фотографіями та пам'ятними речами вперше згадується ще в 1598 році. Спочатку мистецтво скрапбукінгу було кращим способом гарно оформити найдорожчі серцю спогади. Сьогодні ж ця технологія дозволяє створювати оригінальну продукцію з паперу та картону в стилі хенд-мейд.

Різні стилі оформлення

Новачок зможе оформити листівку в одному з найпопулярніших стилів скрапбукінгу. Під час заняття він навчиться підбирати гарний папір для підкладки, а також декорувати виріб штампами, мереживами, накладними елементами та ін.

Оригінальна авторська листівка

Новачок зробить ексклюзивну листівку з паперу, картону та різних декоративних елементів. Такий виріб стане чудовим подарунком для близьких людей. Усі необхідні матеріали надаються у майстерні.

Місце проведення враження:

Арт-студія АЗУР
м. Політехнічний інститут, вул. Ванди Василевської, 11 Показати на мапі
м. Мінська, вул. Маршала Тимошенко, 29 Показати на мапі
м. Золоті ворота, вул. Рейтарська, 21/13 Показати на мапі

46 відгуків реальних людей

14 жовтня 2017
Спасибо огромное за возможность попробовать себя в творчестве. Очень увлекательное занятие. Хотя я не творческий человек, 2 часа для меня прошли незаметно. Мастер Тома умело справлялась и с детками и со взрослыми, очень внимательная и заботливая девушка. Хочется продолжать творить и пробовать новые ват петы украшений.

А
Анна
11 жовтня 2017
дети были в восторге и полны впечатлений

М
Марина
25 вересня 2017
Очень понравилось!!! Сразу появилось сколько идей)) Теперь буду всем дарить открытки, сделанные своими руками.:-)) Спасибо огромное!!!

24 липня 2017
Замечательный мастер-класс для всех творческих натур. Эти два часа пролетели как один миг. Было очень интересно и увлекательно. После этого впечатления хочется творить еще и еще. И как приятный бонус - сделанная своими руками и с любовью открытка.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень