26934
 

Подаруй урок декоративного оформлення листівки!

Створення стильної авторської листівки на майстер-класі скрапбукінгу. Виріб належить оригінально оформити. А щоб зробити річ по-справжньому унікальною, знадобляться цікаві елементи декору: штампи, мережива, об'ємні деталі. Про захопливості заняття турбуватися не доведеться, адже в суспільстві інших новачків воно пройде весело. Всі необхідні матеріали та інструменти — видаються.  детальніше

1 чол. 2 години Використати до 31.07.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 4 022 рази
1 людина
2 години
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 7 років
Проходить у групі

Майстер-клас скрапбукінгу - що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом скрапбукінгу. Це творче оформлення картонних виробів за допомогою гармонійного поєднання різних елементів декору - від намистин і бантиків до символічних зображень і цитат. Можливість створити ексклюзивний виріб - оригінальну листівку. Майстер-клас проходитиме у невеликій групі.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до затишної майстерні арт-студії «Азур», де на нього чекає захоплююче заняття в компанії інших учасників майстер-класу і досвідченого майстра. Профі пояснить основні принципи скрапбукінгу, познайомить з різними стилями оформлення, а потім видасть усі необхідні матеріали та інструменти для творчості. Щасливчик зробить з нуля і декорує яскраву авторську листівку на власний смак.

Старовинне мистецтво скрапбукінгу

Збирання альбомів з вирізками, фотографіями та пам'ятними речами вперше згадується ще в 1598 році. Спочатку мистецтво скрапбукінгу було кращим способом гарно оформити найдорожчі серцю спогади. Сьогодні ж ця технологія дозволяє створювати оригінальну продукцію з паперу та картону у стилі хенд-мейд.

Різні стилі оформлення

Новачок зможе оформити листівку у одному з найпопулярніших стилів скрапбукінгу. Під час заняття він навчиться підбирати гарний папір для підкладки, а також декорувати виріб штампами, мереживами, накладними елементами та ін.

Оригінальна авторська листівка

Новачок зробить ексклюзивну листівку з паперу, картону та різних декоративних елементів. Такий виріб стане чудовим подарунком для близьких людей. Всі необхідні матеріали видаються у майстерні.

31 відгук реальних людей