Подаруйте майстер-клас скрапбукінгу!

подарували вже 8 248 разів
1 людина
2 години
Проходить у групі
Доступно з 7 років
Використати до 30.11.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Урок із виготовлення авторських листівок. На початку заняття майстер пояснить, як працювати в техніці скрапбукінгу, та видасть усе необхідне для декорування виробів. Майстер-клас проходить у невеликій групі. На уроці новачок зможе придумати оригінальний дизайн для своїх листівок, використовуючи стрази, штучні перлини, паперові квіти, об'ємні букви тощо. Готовий витвір мистецтва можна забрати додому.

Чому ми вибрали арт-студію «Азур»

Студії знаходяться біля станцій метро «Політехнічний інститут», «Золоті ворота», «Мінська». У центрах викладають професійні майстри.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

55 відгуків

Ольга
10 лютого 2019
От мастер класса получили действительно незабываемые впечатления, опыт и знания! Спасибо огромное мастеру Тамаре за профессионализм, отношение, чувство юмора! Дочь вышла из студии вдохновлённая творчеством и качеством своего изделия!
Ольга
12 січня 2019
https://www.facebook.com/100009017072122
Сегодня с дочкой побывали на мастер-классе скрапбукинга. Нашему восторгу нет предела! Все супер! Два часа пролетели как 15 минут. Мастер Тамара - великолепна, она умеет находить подход и общий язык как с детками, так и со взрослыми. Спасибо огромное за возможность попробовать себя в таком творческом деле
Ольга
25 серпня 2018
Добрый день. Хочу поделиться впечатлением от мастер класса по скрабукингу. Очень понравилось, Уютная студия Азур, замечательная преподаватель. 2 часа пролетели как 10 мин. Обязательно буду рекомендовать!
Олена
13 серпня 2018
Багато років мій син дарує мені на свята сертифікати на враження від BODO. В цьому році я побувала на 4 майстер-класах: ліплення з полімерної глини, гончарстві, скрапбукінгу та карамелі. Дуже сподобалося на перших трьох: творчі майстри допомагають, направляють. Також, сама бачиш, як в твоїх руках народжуються шедевр. Приємно, що були і мами з доньками, і вагатні жінки, і молоді дівчата. Всім дуже рекомендую! Не дуже сподобалося під час виготовлення карамелі. Вдячна хлопцю-майстру за допомогу. Але з карамеллю дуже важко працювати : в трьох рукавицях, не прилипає до дошки, швидко застигає. Майстер розігріває спеціальною паяльною лампою матеріал ( тому небезпечно!) Не отримала того задоволення, на яке розраховувала. Не рекомендую дітям. Своїх 2-класників точно не поведу. А, вцілому, дуже вдячна фірмі. Вже синові замовила нові враження!
bodo
13 серпня 2018
Олена, вітаємо. Дякуємо за ваш відгук. Ми передали інформацію партнеру. Завіряємо вас, що нічого небезчного в майстер-класі немає. Майстер все тримає під контролем. Ще раз дякуємо вам за відгук та очікуємо на нових враженнях.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.