26934
 

Подаруй урок декоративного оформлення листівки!

Створення стильної авторської листівки на майстер-класі скрапбукінгу. Виріб належить оригінально оформити. А щоб зробити річ по-справжньому унікальною, знадобляться цікаві елементи декору: штампи, мережива, об'ємні деталі. Про захопливості заняття турбуватися не доведеться, адже в суспільстві інших новачків воно пройде весело. Всі необхідні матеріали та інструменти — видаються.  подробнее...

1 чол. 2 години Використати до 30.09.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 5 773 раз
1 людина
2 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 7 років
Використати до 30.09.2017

Майстер-клас скрапбукінгу - що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом скрапбукінгу. Це творче оформлення картонних виробів за допомогою гармонійного поєднання різних елементів декору - від намистин і бантиків до символічних зображень і цитат. Можливість створити ексклюзивний виріб - оригінальну листівку. Майстер-клас проходитиме у невеликій групі.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до затишної майстерні арт-студії «Азур», де на нього чекає захоплююче заняття в компанії інших учасників майстер-класу і досвідченого майстра. Профі пояснить основні принципи скрапбукінгу, познайомить з різними стилями оформлення, а потім видасть усі необхідні матеріали та інструменти для творчості. Щасливчик зробить з нуля і декорує яскраву авторську листівку на власний смак.

Старовинне мистецтво скрапбукінгу

Збирання альбомів з вирізками, фотографіями та пам'ятними речами вперше згадується ще в 1598 році. Спочатку мистецтво скрапбукінгу було кращим способом гарно оформити найдорожчі серцю спогади. Сьогодні ж ця технологія дозволяє створювати оригінальну продукцію з паперу та картону у стилі хенд-мейд.

Різні стилі оформлення

Новачок зможе оформити листівку у одному з найпопулярніших стилів скрапбукінгу. Під час заняття він навчиться підбирати гарний папір для підкладки, а також декорувати виріб штампами, мереживами, накладними елементами та ін.

Оригінальна авторська листівка

Новачок зробить ексклюзивну листівку з паперу, картону та різних декоративних елементів. Такий виріб стане чудовим подарунком для близьких людей. Всі необхідні матеріали видаються у майстерні.

Місце проведення враження:

Арт-студія АЗУР
м. Політехнічний інститут, вул. Ванди Василевської, 11 Показати на мапі
м. Мінська, вул. Маршала Тимошенко, 29 Показати на мапі
м. Золоті ворота, вул. Ярославів Вал, 9 Показати на мапі

37 відгуків реальних людей

19 березня 2017
Сертифікат Bodo отримала в подарунок від подруги. З декількох варіантів вражень обрала Скрапбукінг., про що не жалкую! Майстер-клас проходив в арт-студії "Азур". 2 години заняття пройшли непомітно. Майстер Тома дуже уважна до учнів, швидка на допомогу та весела! На пам'ять від враження залишилася мила листівка!!! Працівники компанії Bodo дуже ввічливі! На першу заплановану дату заняття не було...
Сертифікат Bodo отримала в подарунок від подруги. З декількох варіантів вражень обрала Скрапбукінг., про що не жалкую! Майстер-клас проходив в арт-студії "Азур". 2 години заняття пройшли непомітно. Майстер Тома дуже уважна до учнів, швидка на допомогу та весела! На пам'ять від враження залишилася мила листівка!!! Працівники компанії Bodo дуже ввічливі! На першу заплановану дату заняття не було можливості прийти за станом здоров"я, але працівники компанії без проблем перенесли враження на іншу зручну для мене дату. Залишилася задоволеною! Рекомендую!!!

14 березня 2017
МК по скрапбукингу был просто чудесный. Один из наиболее качественных, испробованных при помощи БОДО. Посетили студию Азур в районе КПИ. Мастер-класс был дольше оговоренного времени, нам рассказали в целом о скрапбукинге, показали примеры, постоянно помогали с выбором материалов, их совмещением. Возникло желание продолжить:)

13 березня 2017
Получила очень яркое впечатление от мастер-класса скрапбукинга. Теперь у меня есть солнечная открытка. Спасибо за приятные моменты))

Про
Ольга
19 лютого 2017
Наконец-то решилась использовать сертификат, который мне подарили на День рождение:) 11 февраля посетила мастер-класс по скрапбукингу. Поскольку это было в преддверии 14-го февраля, все участники (было четверо симпатичных девчонок) решили делать открытки, посвященные Дню Святого Валентина)) Мастер-класс очень понравился: начиная от преподавателя, заканчивая «авторским шедевром», с которым и...
Наконец-то решилась использовать сертификат, который мне подарили на День рождение:) 11 февраля посетила мастер-класс по скрапбукингу. Поскольку это было в преддверии 14-го февраля, все участники (было четверо симпатичных девчонок) решили делать открытки, посвященные Дню Святого Валентина)) Мастер-класс очень понравился: начиная от преподавателя, заканчивая «авторским шедевром», с которым и ушла домой. Помимо этого, понравилось и место проведения – «АЗУР», я бы сказала, что это два в одном – и мастерская, и магазин (беспроигрышное сочетание). Рекомендую мастер-класс по скрапбукингу, поскольку домой Вы уйдете в приподнятом настроении, с позитивными впечатлениями и желанием творить дальше)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень