26934
 

Подаруй урок декоративного оформлення листівки!

Створення стильної авторської листівки на майстер-класі скрапбукінгу. Виріб належить оригінально оформити. А щоб зробити річ по-справжньому унікальною, знадобляться цікаві елементи декору: штампи, мережива, об'ємні деталі. Про захопливість заняття турбуватися не доведеться, адже в товаристві інших новачків воно пройде весело. Всі необхідні матеріали та інструменти — надаються.  детальніше...

1 чол. 2 години Використати до 28.02.2018
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 6 486 раз
1 чоловік
2 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 7 років
Використати до 28.02.2018

Майстер-клас скрапбукінгу — що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом скрапбукінгу. Це творче оформлення картонних виробів за допомогою гармонійного поєднання різних елементів декору — від намистин і бантиків до символічних зображень і цитат. Можливість створити ексклюзивний виріб — оригінальну листівку. Майстер-клас проходитиме у невеликій групі.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить до затишної майстерні арт-студії «Азур», де на нього чекає захоплююче заняття в компанії інших учасників майстер-класу й досвідченого майстра. Профі пояснить основні принципи скрапбукінгу, познайомить із різними стилями оформлення, а потім надасть усі необхідні матеріали та інструменти для творчості. Щасливчик зробить з нуля та зможе декорує яскраву авторську листівку на власний смак.

Старовинне мистецтво скрапбукінгу

Збирання альбомів з вирізками, фотографіями та пам'ятними речами вперше згадується ще в 1598 році. Спочатку мистецтво скрапбукінгу було кращим способом гарно оформити найдорожчі серцю спогади. Сьогодні ж ця технологія дозволяє створювати оригінальну продукцію з паперу та картону в стилі хенд-мейд.

Різні стилі оформлення

Новачок зможе оформити листівку в одному з найпопулярніших стилів скрапбукінгу. Під час заняття він навчиться підбирати гарний папір для підкладки, а також декорувати виріб штампами, мереживами, накладними елементами та ін.

Оригінальна авторська листівка

Новачок зробить ексклюзивну листівку з паперу, картону та різних декоративних елементів. Такий виріб стане чудовим подарунком для близьких людей. Усі необхідні матеріали надаються у майстерні.

Місце проведення враження:

Арт-студія АЗУР
м. Політехнічний інститут, вул. Ванди Василевської, 11 Показати на мапі
м. Мінська, вул. Маршала Тимошенко, 29 Показати на мапі
м. Золоті ворота, вул. Ярославів Вал, 9 Показати на мапі

43 відгуків реальних людей

24 липня 2017
Замечательный мастер-класс для всех творческих натур. Эти два часа пролетели как один миг. Было очень интересно и увлекательно. После этого впечатления хочется творить еще и еще. И как приятный бонус - сделанная своими руками и с любовью открытка.

К
Катя
13 травня 2017
Замечательное впечатление, заряжает на дальнейший творческий процес)) Рекомендую всеееем любителям рукоделия! Мастеру Томе отдельная благодарность за внимательность и отзывчивость:))

С
Светлана
30 квітня 2017
Мастер-класс очень понравился. Спасибо!)

19 березня 2017
Сертифікат Bodo отримала в подарунок від подруги. З декількох варіантів вражень обрала Скрапбукінг., про що не жалкую! Майстер-клас проходив в арт-студії "Азур". 2 години заняття пройшли непомітно. Майстер Тома дуже уважна до учнів, швидка на допомогу та весела! На пам'ять від враження залишилася мила листівка!!! Працівники компанії Bodo дуже ввічливі! На першу заплановану дату заняття не було...
Сертифікат Bodo отримала в подарунок від подруги. З декількох варіантів вражень обрала Скрапбукінг., про що не жалкую! Майстер-клас проходив в арт-студії "Азур". 2 години заняття пройшли непомітно. Майстер Тома дуже уважна до учнів, швидка на допомогу та весела! На пам'ять від враження залишилася мила листівка!!! Працівники компанії Bodo дуже ввічливі! На першу заплановану дату заняття не було можливості прийти за станом здоров"я, але працівники компанії без проблем перенесли враження на іншу зручну для мене дату. Залишилася задоволеною! Рекомендую!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень