Подаруйте майстер-клас радіоведучого!

подарували вже 221 рази
1 людина
60 хв.
Доступно з 16 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

На майстер-класі від EuropaPlus радіоведучий-початківець прослухає короткий екскурс в історію радіостанції, дізнається, як працювати з мікрофоном і впевнено звучати в ефірі. Він удосконалить ораторські навички, виконає вправи на покращення дикції і вимови. Діджей навчить долати форс-мажорні ситуації в прямому ефірі.

Чому ми вибрали EuropaPlus

Радіостанція існує в Україні з 2002 року і веде мовлення в 15 містах країни. Школа EuropaPlus націлена на підготовку професійних кадрів. Новачки зможуть особисто поспілкуватися з діджеями, які вже не один рік виходять в радіоефіри.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

4 відгуки

Антон
15 грудня 2018
Надзвичайно цікавий та креативний майстер клас. Рекомендую.
Аня
14 червня 2018
Сходили на мастер-класс вместе с подругой, все было супер)) Мы и насмеялись, и историй интересных от диджея наслушались, и позаниматься успели. Упражнения на исправление дикции действительно хорошие. Вообще, я с детства хотела попробовать себя в творческой профессии, и вот, наконец-то, шанс выпал. Время провели отлично!
Валерий
14 червня 2018
Подарил дочери в честь окончания школы. Она в восторге, впечатлили ее педагоги и сама профессия. Спасибо за качественный подход, педагоги работают на совесть.
Катерина
14 червня 2018
Получила в подарок от брата и очень ему благодарна! Педагоги посоветовали отличные упражнения на улучшение дикции. Продолжаю их выполнять и вижу прогресс! Общение с профессионалами радио — опыт незабываемый. Советую тем, кто хочет побороть боязнь публичных выступлений и неуверенность в себе. Спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.