Подаруйте майстер-клас із кікбоксингу для двох!

подарували вже 39 рази
2 людини
60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

Друзі вирушать на персональне тренування з бойового мистецтва, в якому можна завдавати удари ногами. Заняття розпочнеться з розминки. Після цього спортсмени опанують кілька ударів і захисних блоків. Інструктор простежить за правильною технікою виконання прийомів. Відпрацювати отримані навички можна під час спарингу.

Чому ми вибрали клуб єдиноборств Nikko Fight Club

Тренування проходять в спеціально обладнаних залах. Спортсмени можуть скористатися додатковим спортивним інвентарем. Серед інструкторів клубу — майстри спорту України та чемпіони світу та Європи з єдиноборств. Учні займаються за індивідуально складеними програмами.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Костя
25 червня 2018
пришел в кикбоксинг из бокса, поэтому какие-то детали знал. но тренер рассказал больше, научил своим хитростям. сам клуб тоже понравился. везде чисто, ничего не отвлекает. буду продолжать посещать занятия.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.