100643
 

Подаруй майстер-клас фотографії!

Індивідуальне заняття з фотомистецтва в престижній школі-студії Олексія Абрамова! Викладачі школи — члени Спілки фотохудожників України. Один із них обов'язково навчить принципам роботи камери, познайомить із різними режимами зйомки. Заняття можна провести як у студії, так і на вулиці. У залежності від вибору буде змінюватися тематика уроку: основи фотомайстерності або ази студійної зйомки. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.03.2019
1 людина
2 години
Доступно з 13 років
Використати до 31.03.2019

Майстер-клас з фотографії — що це?

Індивідуальний урок фотомистецтва в компанії професійного фотографа. Можливість опанувати ази майстерності або познайомитися з основами студійної зйомки. Заняття можуть проходити у професійній студії або в форматі open-air.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться у престижній школі-студії Олексія Абрамова «Фотомастер», де на нього чекає знайомство з професійним фотографом. Перш за все, він оцінить рівень навичок і порадить найбільш оптимальну тему уроку. Це можуть бути ази фотомистецтва або ж основи студійної зйомки. Заняття може проходити як на вулиці, так і в студії — у залежності від власних побажань. На урок потрібно захопити свою фотокамеру.

Викладачі — справжні професіонали!

Співробітники фотошколи — члени Спілки фотохудожників України. Вони не тільки знають секрети вдалого кадру, але й мають солідний викладацький досвід. Залежно від рівня навичок, профі складе індивідуальну програму заняття й допоможе усунути основні помилки.

Ази фотомистецтва та основи студійної зйомки

За 1 заняття можна отримати новий цікавий та корисний досвід. На вибір пропонуються 2 програми заняття.

1. Ази фотомистецтва — можливість навчитися:

 • принципам роботи фотокамери;
 • експозиції;
 • поняттю якості кадру;
 • режимам зйомки;
 • балансу білого.

2. Основи студійної зйомки допоможуть опанувати:

 • техніку грамотного виставлення світла;
 • ази роботи з професійною світлотехнікою;
 • принципи правильного висвітлення та підбору ракурсу.

Заняття у фотостудії або під відкритим небом

Майстер-клас для початківців выдбудеться в самому серці столиці — в затишній фотостудії або під відкритим небом. Студійна зйомка — це прекрасна можливість попрацювати з професійною фототехнікою, а потім пофотографувати цікаві предмети або домашніх тварин. А на вулиці чекає безліч гарних архітектурних споруд і мальовничих пейзажів.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Фотомайстер - Фотошкола
м. Золотые Ворота, ул. О. Гончара, 28Б Показати на мапі

273 відгуків

С
Сергей
8 серпня 2018
Был недавно на МК у Константина, все очень понравилось, очень общительный человек, рассказал и подсказал много полезного и интересного, большое спасибо ему и организаторам БОДО, всем удачи!

С
Сергей Порфирьев
26 липня 2018
Это впечатление мне подарили мои дочки на день рожденияю Я давно фотогрфирую и очень хотел это делать правильно и соответственно получать хорошие фотографии. Курсы отличные, преподавательдает много информации, не только теоретической, но и практические советы и рекомендациию Для меня особо важно было получить практические советы от профессионального фотографа, понять что я делаю неправильно и...
Это впечатление мне подарили мои дочки на день рожденияю Я давно фотогрфирую и очень хотел это делать правильно и соответственно получать хорошие фотографии. Курсы отличные, преподавательдает много информации, не только теоретической, но и практические советы и рекомендациию Для меня особо важно было получить практические советы от профессионального фотографа, понять что я делаю неправильно и что надо делать чтобы избежать этих ошибок в дальнейшем. Все это и дается в рамках этого курса

2 липня 2018
Дві години промайнули не помітно: Василь Нилович професійно пояснював ази та секретики якісної фотографії. Дуже швидко визначив "рівень підготовки" і намагався розповісти та показати якомога більше!!! Зрозуміло, професійно, захоплено та завзято))) Вийшла з "домашнім завданням" та бажанням вчитися далі! Велике спасибі!! Однозначно рекомендую всім, хто хоче робити якісні, красиві фотографії думаючи та отримуючи задоволення від процесу!!!!!

К
Катя и Алена
2 липня 2018
Решили сделать себе подарок и пошли с подругой на этот мастер-класс. Понравилось! Учитель-фотограф объяснял все понятно и четко, о своем искусстве рассказывал с трепетом, сразу видно - человек по призванию выбрал профессию) Большинство фоток получились удачными, мы очень довольны) Спасибо большое Bodo!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Коханій
 • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень