Подаруйте майстер-клас фотографії!

подарували вже 7 984 рази
1 людина
2 години
Доступно з 13 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Учень відвідає майстер-клас для фотографів-початківців. Викладач навчить основним принципам роботи з камерою. Він розповість про експозицію, поняття якості кадру, режими зйомки, баланс білого та ін. Якщо у новачка немає власної камери, її можна орендувати в школі. Викладач розповість про різні види зйомки, навчить правильно виставляти композицію та користуватися фільтрами.

Чому ми вибрали школу «Фотомайстер»

Студія розташована в центрі міста, недалеко від станції метро «Золоті ворота». Всі викладачі школи — члени Національної спілки фотохудожників України. Урок може проходити в одному з таких форматів:

  • у фотостудії — учень буде фотографувати предмети інтер'єру або домашніх тварин. Протягом заняття можна навчитися грамотно виставляти світло та працювати з професійною освітлювальною технікою;
  • на вулиці — викладач покаже, як знаходити вдалі кадри пейзажів.

При бажанні клієнта майстер-клас можна провести почергово на різних локаціях.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

267 відгуків

Olga
Сьогодні
https://plus.google.com/107108119086704348819
Сначала думала, что 2-х часов будет мало, но Ксения, мастер своего дела, вложила в это время кучу энергии, информации и зарядила уверенностью. Атмосфера очень уютная, приятная и вдохновляющая. Мне очень понравилось!
Полина
6 лютого 2019
Приятная атмосфера , улыбчивые люди, узнала новые для себя вещи!
Настя
5 лютого 2019
https://www.facebook.com/100006087823134
Очень понравилось. Было интересно
Анна
4 лютого 2019
https://www.facebook.com/1387204784
Все сподобалося

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.