100643
 

Подаруй урок фотомайстерності!

Індивідуальне заняття з фотомистецтва в престижній школі-студії Олексія Абрамова! Викладачі школи — члени Спілки фотохудожників України. Один із них обов'язково навчить принципам роботи камери, познайомить із різними режимами зйомки. Заняття можна провести як у студії, так і на вулиці. У залежності від вибору буде змінюватися тематика уроку: основи фотомайстерності або ази студійної зйомки. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 31.05.2018
1 людина
2 години
Доступно з 13 років
Використати до 31.05.2018

Майстер-клас з фотографії — що це?

Індивідуальний урок фотомистецтва в компанії професійного фотографа. Можливість опанувати ази майстерності або познайомитися з основами студійної зйомки. Заняття можуть проходити у професійній студії або в форматі open-air.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться у престижній школі-студії Олексія Абрамова «Фотомастер», де на нього чекає знайомство з професійним фотографом. Перш за все, він оцінить рівень навичок і порадить найбільш оптимальну тему уроку. Це можуть бути ази фотомистецтва або ж основи студійної зйомки. Заняття може проходити як на вулиці, так і в студії — у залежності від власних побажань. На урок потрібно захопити свою фотокамеру.

Викладачі — справжні професіонали!

Співробітники фотошколи — члени Спілки фотохудожників України. Вони не тільки знають секрети вдалого кадру, але й мають солідний викладацький досвід. Залежно від рівня навичок, профі складе індивідуальну програму заняття й допоможе усунути основні помилки.

Ази фотомистецтва та основи студійної зйомки

За 1 заняття можна отримати новий цікавий та корисний досвід. На вибір пропонуються 2 програми заняття.

1. Ази фотомистецтва — можливість навчитися:

 • принципам роботи фотокамери;
 • експозиції;
 • поняттю якості кадру;
 • режимам зйомки;
 • балансу білого.

2. Основи студійної зйомки допоможуть опанувати:

 • техніку грамотного виставлення світла;
 • ази роботи з професійною світлотехнікою;
 • принципи правильного висвітлення та підбору ракурсу.

Заняття у фотостудії або під відкритим небом

Майстер-клас для початківців выдбудеться в самому серці столиці — в затишній фотостудії або під відкритим небом. Студійна зйомка — це прекрасна можливість попрацювати з професійною фототехнікою, а потім пофотографувати цікаві предмети або домашніх тварин. А на вулиці чекає безліч гарних архітектурних споруд і мальовничих пейзажів.

Місце проведення враження:

Фотомайстер - Фотошкола
м. Золоті Ворота, вул. О. Гончара, 28Б Показати на мапі

296 відгуків реальних людей

22 листопада 2017
Брала мастер класс для дочери второй раз и очень надеялись, что будет Кривенко Василий Нилович. Два часа на улицах Киева пролетели супер быстро. Василий Нилович на практике показывал и рассказывал тонкости фотографирования. Мы очень ему благодарны за урок и обязательно приедем к нему ещё и ещё. Рекомендуем познакомиться с Василием Ниловичем, будете в восторге от его умения преподнести сам процесс фотографирования!!!!!! Спасибо!

24 жовтня 2017
Все было очень здорово и интересно. Узнала много много фактов про съемку, о которых раньше и не догадывалась. Спасибо за этот бесценный опыт. Обязательно приду еще!

20 жовтня 2017
Дуже сподобався майстер-клас по фотографії! Сертифікат подарували колеги на роботі, якщо чесно то не сильно хотів іти так як фото займаюсь вже декілька років і коли йшов, то очікував зовсім іншого, думав розкажуть якісь технічні фішки, налаштування різних режимів, а отримав поради не просто по техніці, а й багато інформації по самій суті фотографії, про стилі, історію і т.д. Дуже хороша подача...
Дуже сподобався майстер-клас по фотографії! Сертифікат подарували колеги на роботі, якщо чесно то не сильно хотів іти так як фото займаюсь вже декілька років і коли йшов, то очікував зовсім іншого, думав розкажуть якісь технічні фішки, налаштування різних режимів, а отримав поради не просто по техніці, а й багато інформації по самій суті фотографії, про стилі, історію і т.д. Дуже хороша подача матеріалу, надзвичайно цікаво було слухати, навіть задумався піти на повноцінні курси в школу до цього викладача, ще б тільки на це знайти час :)

15 жовтня 2017
Сегодня чудесно провела время на мастер-классе Василия Ниловича Кривенко. Два часа пролетели незаметно. За это время я узнала очень много нового и полезного, не смотря на то, что фотографией увлекаюсь лет 10. Василий Нилович рассказал много интересного из истории фотографии и научил разным фишкам. Особенно поразил его метод подачи материала – он сумел открыть душу этого вида искусства...
Сегодня чудесно провела время на мастер-классе Василия Ниловича Кривенко. Два часа пролетели незаметно. За это время я узнала очень много нового и полезного, не смотря на то, что фотографией увлекаюсь лет 10. Василий Нилович рассказал много интересного из истории фотографии и научил разным фишкам. Особенно поразил его метод подачи материала – он сумел открыть душу этого вида искусства. Сертификат мне подарили коллеги, но правда на прогулку на сигвее. Поскольку хорошую погоду я провтыкала, то решила поменять впечатление на этот мастер-класс и поняла, что сделала правильно :) Теперь готова принимать на все праздники такой подарок)))) Также благодарю комманду BODO за помощь в изменении дат и обмена впечатления.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень