100643
 

Подаруй урок фотомайстерності!

Індивідуальне заняття з фотомистецтва в престижній школі-студії Олексія Абрамова! Викладачі школи — члени Спілки фотохудожників України. Один з них обов'язково навчить принципам роботи камери, познайомить з різними режимами зйомки. Заняття можна провести як в студії, так і на вулиці. В залежності від вибору буде змінюватися тематика уроку: основи фотомастрества або ази студійної зйомки. подробнее...

1 чол. 2 години Використати до 31.10.2017
1 людина
2 години
Доступно з 13 років
Використати до 31.10.2017

Майстер-клас з фотографії - що це?

Індивідуальний урок фотомистецтва у компанії професійного фотографа. Можливість освоїти ази майстерності або познайомитися з основами студійної зйомки. Заняття можуть проходити у професійній студії або в форматі open-air.

Як це відбувається?

Щасливчик опиниться у престижній школі-студії Олексія Абрамова «Фотомайстер», де на нього чекає знайомство з професійним фотографом. Перш за усе, він оцінить рівень навичок і порадить найбільш оптимальну тему уроку. Це можуть бути ази фотомистецтва або ж основи студійної зйомки. Заняття може проходити як на вулиці, так і в студії - в залежності від власних побажань. На урок потрібно захопити свою фотокамеру.

Викладачі - справжні професіонали!

Співробітники фотошколи - члени Спілки фотохудожників України. Вони не тільки знають секрети вдалого кадру, але і мають солідний викладацький досвід. Залежно від рівня навичок, профі складе індивідуальну програму заняття і допоможе усунути основні помилки.

Ази фотомистецтва або Основи студійної зйомки

За 1 заняття можна отримати новий цікавий і корисний досвід. На вибір пропонуються 2 програми заняття.

1. Ази фотомистецтва - можливість навчитися:

 • принципам роботи фотокамери
 • експозиції
 • поняттю якості кадру
 • режимам зйомки
 • балансу білого

2. Основи студійної зйомки допоможуть освоїти:

 • техніку грамотного виставлення світла
 • ази роботи з професійної світлотехнікою
 • принципи правильного висвітлення та підбору ракурсу

Заняття у фотостудії або під відкритим небом

Майстер-клас для початківців пройде у самому серці столиці - в затишній фотостудії або під відкритим небом. Студійна зйомка - це прекрасна можливість попрацювати з професійною фототехнікою, а потім пофотографувати цікаві предмети або домашніх тварин. А на вулиці чекає безліч гарних архітектурних споруд і мальовничих пейзажів.

Місце проведення враження:

Фотомайстер
м. Золоті Ворота, вул. О. Гончара, 28Б Показати на мапі

285 відгуків реальних людей

30 березня 2017
Очень понравился мастер-класс по фотографии. Так как немножко увлекаюсь фотографией, было интересно послушать о том, как правильно выставлять параметры и как правильно делать снимки. Учитель - очень увлекательно и качественно рассказывал информацию. Если бы было свободное время - обязательно посетила бы еще его уроки.

Н
Наталія
28 березня 2017
Курс фотографії я подарувала сину (14 років). Він просто в захваті! В школі нас гостинно зустріли та запропонували мені бути присутньою на уроці разом з сином. Вчитель (Василь Кривенко) розповідає зрозуміло та захоплююче. У нас ще попереду багато цікавого, кожен урок чекаємо з нетерпінням)))

4 березня 2017
Я остался очень доволен, была только нужная информация для меня.

27 лютого 2017
Получила впечатление по МК фотографии в подарок. Давно мечтала! На протяжении двух часов велась интересная и увлекательная беседа с оператором Юрием, который указал мне направление по которому стоит двигаться, если я хочу овладеть искусством фотографии! К сожалению, два часа пролетели незаметно, а так хотелось еще о многом спросить и разузнать. Но думаю, что я еще наведаюсь в гости в школу фотографии! :)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень