100643
 

Подаруй урок фотомайстерності!

Індивідуальне заняття з фотомистецтва у престижній школі-студії Олексія Абрамова! Викладачі школи - члени Спілки фотохудожників України. Один з них обов'язково навчить принципам роботи камери, познайомить з різними режимами зйомки. Заняття можна провести як у студії, так і на вулиці. В залежності від вибору буде змінюватися тематика уроку: основи фотомайстерності або ази студійної зйомки. детальніше

1 чол. 2 години Використати до 31.07.2017
1 людина
2 години
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Доступно з 13 років

Майстер-клас з фотографії - що це?

Індивідуальний урок фотомистецтва у компанії професійного фотографа. Можливість освоїти ази майстерності або познайомитися з основами студійної зйомки. Заняття можуть проходити у професійній студії або в форматі open-air.

Як це відбувається?

Щасливчик опиниться у престижній школі-студії Олексія Абрамова «Фотомайстер», де на нього чекає знайомство з професійним фотографом. Перш за усе, він оцінить рівень навичок і порадить найбільш оптимальну тему уроку. Це можуть бути ази фотомистецтва або ж основи студійної зйомки. Заняття може проходити як на вулиці, так і в студії - в залежності від власних побажань. На урок потрібно захопити свою фотокамеру.

Викладачі - справжні професіонали!

Співробітники фотошколи - члени Спілки фотохудожників України. Вони не тільки знають секрети вдалого кадру, але і мають солідний викладацький досвід. Залежно від рівня навичок, профі складе індивідуальну програму заняття і допоможе усунути основні помилки.

Ази фотомистецтва або Основи студійної зйомки

За 1 заняття можна отримати новий цікавий і корисний досвід. На вибір пропонуються 2 програми заняття.

1. Ази фотомистецтва - можливість навчитися:

  • принципам роботи фотокамери
  • експозиції
  • поняттю якості кадру
  • режимам зйомки
  • балансу білого

2. Основи студійної зйомки допоможуть освоїти:

  • техніку грамотного виставлення світла
  • ази роботи з професійної світлотехнікою
  • принципи правильного висвітлення та підбору ракурсу

Заняття у фотостудії або під відкритим небом

Майстер-клас для початківців пройде у самому серці столиці - в затишній фотостудії або під відкритим небом. Студійна зйомка - це прекрасна можливість попрацювати з професійною фототехнікою, а потім пофотографувати цікаві предмети або домашніх тварин. А на вулиці чекає безліч гарних архітектурних споруд і мальовничих пейзажів.

Місце проведення враження

274 відгуки від реальних людей