Подаруй майстер-клас фотографії!

подарували вже 7 699 разів
1 людина
2 години
Доступно від 13 років
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Учень відвідає майстер-клас для фотографів-початківців. Викладач навчить основним принципам роботи з камерою. Він розповість про експозицію, поняття якості кадру, режими зйомки, баланс білого та ін. Якщо у новачка немає власної камери, її можна орендувати в школі. Викладач розповість про різні види зйомки, навчить правильно виставляти композицію та користуватися фільтрами.

Чому ми вибрали школу «Фотомайстер»

Студія розташована в центрі міста, недалеко від станції метро «Золоті ворота». Всі викладачі школи — члени Національної спілки фотохудожників України. Урок може проходити в одному з таких форматів:

  • у фотостудії — учень буде фотографувати предмети інтер'єру або домашніх тварин. Протягом заняття можна навчитися грамотно виставляти світло та працювати з професійною освітлювальною технікою;
  • на вулиці — викладач покаже, як знаходити вдалі кадри пейзажів.

При бажанні клієнта майстер-клас можна провести почергово на різних локаціях.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

254 відгуки

Илья
2 грудня 2018
https://www.facebook.com/100019530330173
Был на уроке по ретуши и фотографии у Ксении Денисенко, очень круто. Когда шёл на курс думал, что очередная чепуха, но по факту много нового открыл для себя в сфере студийной съёмки и вообще фотографии. Очень приятные люди. Советую
Виктория
23 листопада 2018
Была на мастер-классе у Ксении Денисенко, очень понравилось. Спасибо большое.
Сергей
8 серпня 2018
Был недавно на МК у Константина, все очень понравилось, очень общительный человек, рассказал и подсказал много полезного и интересного, большое спасибо ему и организаторам БОДО, всем удачи!
Сергей Порфирьев
26 липня 2018
Это впечатление мне подарили мои дочки на день рожденияю Я давно фотогрфирую и очень хотел это делать правильно и соответственно получать хорошие фотографии. Курсы отличные, преподавательдает много информации, не только теоретической, но и практические советы и рекомендациию Для меня особо важно было получить практические советы от профессионального фотографа, понять что я делаю неправильно и что надо делать чтобы избежать этих ошибок в дальнейшем. Все это и дается в рамках этого курса

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.