101587
 

Подаруй майстер-клас олімпійської яхти!

Унікальна можливість покерувати яхтою олімпійського класу, в якої лише одне місце біля штурвала — для капітана-новачка. Досвідчений яхтсмен проведе навчання в індивідуальному форматі: навчить використовувати бортовий інвентар, виконувати розвороти, маневрувати, йти під вітрилами, керувати судном на повному ходу. Далі на новачка чекає самостійний вихід на воду, а інструктор буде супроводжувати свого учня, слідуючи за ним на швидкісному катері. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 30.11.2018
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 2 093 раз
1 людина
2 години
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Використати до 30.11.2018

Майстер-клас олімпійської яхти — що це?

Унікальна можливість особисто покерувати гоночною яхтою. На цьому судні лише одне місце — біля штурвала, й воно дістанеться капітану-новачкові. Завдяки компактним розмірам судно легко підкоряється вітрові та командам «зверху». Це ідеальний вибір для яхтсмена-початківця, який бажає опанувати основи управління судном. Подібні одномісні яхти беруть участь у професійних олімпійських регатах, тому кращої техніки для першого знайомства не знайти.

Як все відбувається?

На суші Щасливчика очікує індивідуальне заняття з професійним яхтсменом. Він уточнить наявність спеціальних навичок та підбере найбільш ефективну програму навчання. Враження підходить як новачкам, так і досвідченим матросам. Усього одне заняття — і Щасливчик вийде на воду, самостійно керуючи швидкісною яхтою олімпійського класу! Тренер буде постійно супроводжувати його на швидкісному катері, даючи поради та підказки.

Місце біля штурвала — для яхтсмена-початківця

Саме на таких гоночних яхтах змагаються олімпійські чемпіони. Надається унікальна можливість повести судно під вітрилами та бути єдиним членом екіпажу на борту.

«Ази» управління — за 1 заняття

Усього за 1 вихід на просторі води Дніпра можна навчитися:

 • використовувати бортовий інвентар;
 • виконувати розвороти;
 • маневрувати;
 • йти під вітрилами;
 • керувати яхтою на повному ходу.

Супровід інструктора

Насолоджуватися враженням можна, не турбуючись про питання безпеки. Досвідчений яхтсмен буде постійно стежити за успіхами свого учня, перебуваючи поруч на швидкісному катері.

Місце проведення враження:

Київська Яхтова Школа
м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 12, яхт-клуб «Рів'єра» Показати на мапі

8 відгуків реальних людей

Е
Евгений
6 жовтня 2017
Мастер-класс очень понравился! Тренер всё доходчиво объяснил и показал, всё время шел рядом на моторке и подсказывал что делать. Ветер был не сильным- как раз для первого раза. Проходил мастер-класс на Оболони

А
Анна
1 серпня 2017
Мастер-класс на яхте очень понравился. Получила в подарок от подруг. Тренер Андрей за полчаса понятно объяснил, что делать. Остальное время управляла яхтой сама в сопровождении тренера в соседней лодке, куда он согласился взять моих зрителей, за что ему большоооое спасибо. Фотки с лодки получились супер ))

21 квітня 2017
Дарила папе. Очень крутой подарок! Рекомендую

О
Олег
6 жовтня 2016
Я просив друзів, щоб дарували на ДН гроші, але Олексій Кондаков і Таша Савченко не послухалися і подарували "враження". Майстер-клас на олімпійській яхті звучало серйозно. Уявлявся великий корабель з тисячею вітрил, інструктори, які щось розповідають, розгублений я. Третього жовтня мав бути останній теплий день року і я згадав про враження. Вранці туман. Переходячи через пішохідний...
Я просив друзів, щоб дарували на ДН гроші, але Олексій Кондаков і Таша Савченко не послухалися і подарували "враження". Майстер-клас на олімпійській яхті звучало серйозно. Уявлявся великий корабель з тисячею вітрил, інструктори, які щось розповідають, розгублений я. Третього жовтня мав бути останній теплий день року і я згадав про враження. Вранці туман. Переходячи через пішохідний міст подумав, що враження слід відмінити - бо не видно було нічого і нікого. Мене зустрів інструктор на авто. Перевзув у чоботи, посміявся з приводу можливого падіння у воду і показав яхту. Розповів що де і як. Зробив перед моїми очима показовий розворот. А потім у маленькій олімпійській яхті опинився я сам. Не довелося боротися з вітром - швидше за вітер) Коли в його пошуках я відплив далеко від берега, мало не перевернув яхту і почув здаля тільки крики майстра, зрозумів, що враження відбулося. Врешті вийшов сухим з води. Чого і вам бажаю !

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень