101587
 

Подаруй майстер-клас олімпійської яхти!

Унікальна можливість покерувати яхтою олімпійського класу, у якої лише одне місце біля штурвалу - для капітана-новачка! Досвідчений яхтсмен проведе навчання в індивідуальному форматі: покаже, як поводитися з бортовим інвентарем, чітко повертати, маневрувати, йти під вітрилами, керувати судном на повному ходу. Далі новачка чекає самостійний вихід на воду, а інструктор буде супроводжувати свого учня, слідуючи за ним на швидкохідному катері. детальніше

1 чол. 2 години Використати до 31.07.2017
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 124 рази
1 людина
2 години
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Все необхідне видається

Майстер-клас олімпійської яхти — що це?

Унікальна можливість особисто покерувати цією гоночною яхтою. На цьому судні лише одне місце — біля штурвала, і воно дістанеться капітану-новачкові. Завдяки компактним розмірам судно легко підкоряється вітру та командам «зверху». Це ідеальний вибір для початківця яхтсмена, який бажає опанувати основи управління. Подібні одномісні яхти беруть участь у професійних олімпійських регатах, так що кращої техніки для першого знайомства не знайти.

Як все відбувається?

На суші Щасливчика очікує індивідуальне заняття із професійним яхтсменом. Він уточнить наявність спеціальних навичок, і, виходячи з цього, підбере найбільш ефективну програму навчання. Враження підходить як новачкам, так і досвідченим матросам. Усього одне заняття — і Щасливчик вийде на воду, самостійно керуючи швидкісною яхтою олімпійського класу! Тренер буде постійно супроводжувати його на швидкісному катері і, за необхідності, давати поради та підказки.

Місце біля штурвала — для початківця яхтсмена

Саме на таких гоночних яхтах змагаються олімпійські чемпіони. Надається унікальна можливість повести судно під вітрилами, будучи на борту єдиним членом екіпажу.

«Ази» управління — за 1 заняття

Усього за 1 вихід на просторі води Дніпра можна навчитися:

  • орудувати бортовим інвентарем
  • чітко повертати
  • маневрувати
  • йти під вітрилами
  • керувати яхтою на повному ходу

Супровід інструктора

Насолоджуватися враженням можна, не турбуючись про питання безпеки. Досвідчений яхтсмен буде постійно стежити за успіхами свого учня, перебуваючи поруч на швидкохідному катері.

Місце проведення враження

  • Київська Школа Яхтова
  • Место встречи предварительно согласовывается по телефону

5 відгуків реальних людей