101587
 

Подаруй майстер-клас олімпійської яхти!

Унікальна можливість покерувати яхтою олімпійського класу, в якої лише одне місце біля штурвала — для капітана-новачка. Досвідчений яхтсмен проведе навчання в індивідуальному форматі: навчить використовувати бортовий інвентар, виконувати розвороти, маневрувати, йти під вітрилами, керувати судном на повному ходу. Далі на новачка чекає самостійний вихід на воду, а інструктор буде супроводжувати свого учня, слідуючи за ним на швидкісному катері. детальніше...

1 люд. 2 години Використати до 28.02.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 2 424 раз
1 людина
2 години
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас олімпійської яхти — що це?

Унікальна можливість особисто покерувати гоночною яхтою. На цьому судні лише одне місце — біля штурвала, й воно дістанеться капітану-новачкові. Завдяки компактним розмірам судно легко підкоряється вітрові та командам «зверху». Це ідеальний вибір для яхтсмена-початківця, який бажає опанувати основи управління судном. Подібні одномісні яхти беруть участь у професійних олімпійських регатах, тому кращої техніки для першого знайомства не знайти.

Як все відбувається?

На суші Щасливчика очікує індивідуальне заняття з професійним яхтсменом. Він уточнить наявність спеціальних навичок та підбере найбільш ефективну програму навчання. Враження підходить як новачкам, так і досвідченим матросам. Усього одне заняття — і Щасливчик вийде на воду, самостійно керуючи швидкісною яхтою олімпійського класу! Тренер буде постійно супроводжувати його на швидкісному катері, даючи поради та підказки.

Місце біля штурвала — для яхтсмена-початківця

Саме на таких гоночних яхтах змагаються олімпійські чемпіони. Надається унікальна можливість повести судно під вітрилами та бути єдиним членом екіпажу на борту.

«Ази» управління — за 1 заняття

Усього за 1 вихід на просторі води Дніпра можна навчитися:

 • використовувати бортовий інвентар;
 • виконувати розвороти;
 • маневрувати;
 • йти під вітрилами;
 • керувати яхтою на повному ходу.

Супровід інструктора

Насолоджуватися враженням можна, не турбуючись про питання безпеки. Досвідчений яхтсмен буде постійно стежити за успіхами свого учня, перебуваючи поруч на швидкісному катері.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Київська Яхтова Школа
м. Мінська, вул. Прирічна, 11, База "Єдність" Показати на мапі

11 відгуків

И
Иван
30 червня 2018
Очень насыщенно, необычно и интересно. Инструктор - более чем терпеливый, объяснял просто, доходчиво и постоянно помогал и подсказывал. Погода для первого раза была не супер: сильный порывистый ветер, что изрядно осложняло управление, но даже это не смогло испортить прекрасное впечатление. ИМХО: поездка требует хорошей физической подготовки, готовности слушать инструктора, развитой координации...
Очень насыщенно, необычно и интересно. Инструктор - более чем терпеливый, объяснял просто, доходчиво и постоянно помогал и подсказывал. Погода для первого раза была не супер: сильный порывистый ветер, что изрядно осложняло управление, но даже это не смогло испортить прекрасное впечатление. ИМХО: поездка требует хорошей физической подготовки, готовности слушать инструктора, развитой координации движений. И с первого раза привыкнуть трудно. Эмоции очень позитивные, спасибо БОДО и партнерам из клуба Єдність!

18 червня 2018
Мастер-класс очень понравился. Отдельное спасибо инструктору Андрею, все объяснил очень доходчиво, в процессе помогал, подсказывал. Видно, что человек привык работать с детьми:) Ветер был небольшой, как раз для начала, с погодой повезло. Покатались по заливу, немножко даже почувствовала скорость. В целом все прошло хорошо, рекомендую.

А
Анатолий
15 червня 2018
Доброе утро всем! Был вчера на мастер классе олимпийской яхты. Впечатлений море. Спасибо инструктору Андрею все толково объясняет. Два часа драйва так что скучать не пришлось. Очень рекомендую тем кто хочет купить свою яхту.

Е
Евгений
6 жовтня 2017
Мастер-класс очень понравился! Тренер всё доходчиво объяснил и показал, всё время шел рядом на моторке и подсказывал что делать. Ветер был не сильным- как раз для первого раза. Проходил мастер-класс на Оболони

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень