101587
 

Подаруй майстер-клас олімпійської яхти!

Унікальна можливість покерувати яхти олімпійського класу, у якої лише одне місце біля штурвала — для капітана-новачка. Досвідчений яхтсмен проведе навчання в індивідуальному форматі: навчить поводитися з бортовим інвентарем, чітко повертати, маневрувати, йти під вітрилами, керувати судном на повному ходу. Далі новачка чекає самостійний вихід на воду, а інструктор буде супроводжувати свого учня, слідуючи за ним на швидкохідному катері. подробнее...

1 чол. 2 години Використати до 31.01.2018
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 623 раз
1 чоловік
2 години
Залежить від погоди
Все необхідне видається
Використати до 31.01.2018

Майстер-клас олімпійської яхти — що це?

Унікальна можливість особисто покерувати цією гоночною яхтою. На цьому судні лише одне місце — біля штурвала, і воно дістанеться капітану-новачкові. Завдяки компактним розмірам судно легко підкоряється вітру та командам «зверху». Це ідеальний вибір для початківця яхтсмена, який бажає опанувати основи управління. Подібні одномісні яхти беруть участь у професійних олімпійських регатах, так що кращої техніки для першого знайомства не знайти.

Як все відбувається?

На суші Щасливчика очікує індивідуальне заняття із професійним яхтсменом. Він уточнить наявність спеціальних навичок, і, виходячи з цього, підбере найбільш ефективну програму навчання. Враження підходить як новачкам, так і досвідченим матросам. Усього одне заняття — і Щасливчик вийде на воду, самостійно керуючи швидкісною яхтою олімпійського класу! Тренер буде постійно супроводжувати його на швидкісному катері і, за необхідності, давати поради та підказки.

Місце біля штурвала — для початківця яхтсмена

Саме на таких гоночних яхтах змагаються олімпійські чемпіони. Надається унікальна можливість повести судно під вітрилами, будучи на борту єдиним членом екіпажу.

«Ази» управління — за 1 заняття

Усього за 1 вихід на просторі води Дніпра можна навчитися:

  • орудувати бортовим інвентарем
  • чітко повертати
  • маневрувати
  • йти під вітрилами
  • керувати яхтою на повному ходу

Супровід інструктора

Насолоджуватися враженням можна, не турбуючись про питання безпеки. Досвідчений яхтсмен буде постійно стежити за успіхами свого учня, перебуваючи поруч на швидкохідному катері.

Місце проведення враження:

Київська Школа Яхтова
м. Київ, вул. Дніпровська набережна, 12, яхт-клуб «Рів'єра» Показати на мапі

6 відгуків реальних людей

21 квітня 2017
Дарила папе. Очень крутой подарок! Рекомендую

О
Олег
6 жовтня 2016
Я просив друзів, щоб дарували на ДН гроші, але Олексій Кондаков і Таша Савченко не послухалися і подарували "враження". Майстер-клас на олімпійській яхті звучало серйозно. Уявлявся великий корабель з тисячею вітрил, інструктори, які щось розповідають, розгублений я. Третього жовтня мав бути останній теплий день року і я згадав про враження. Вранці туман. Переходячи через пішохідний...
Я просив друзів, щоб дарували на ДН гроші, але Олексій Кондаков і Таша Савченко не послухалися і подарували "враження". Майстер-клас на олімпійській яхті звучало серйозно. Уявлявся великий корабель з тисячею вітрил, інструктори, які щось розповідають, розгублений я. Третього жовтня мав бути останній теплий день року і я згадав про враження. Вранці туман. Переходячи через пішохідний міст подумав, що враження слід відмінити - бо не видно було нічого і нікого. Мене зустрів інструктор на авто. Перевзув у чоботи, посміявся з приводу можливого падіння у воду і показав яхту. Розповів що де і як. Зробив перед моїми очима показовий розворот. А потім у маленькій олімпійській яхті опинився я сам. Не довелося боротися з вітром - швидше за вітер) Коли в його пошуках я відплив далеко від берега, мало не перевернув яхту і почув здаля тільки крики майстра, зрозумів, що враження відбулося. Врешті вийшов сухим з води. Чого і вам бажаю !

14 липня 2016
Мастер-класс прошел отлично. Все понравилось: тренер был вежлив, все доходчиво рассказывал. Само событие длилось даже дольше указанного времени, о чем тренер сразу предупредил. Один из недостатков - слабый ветер, но это уже ни от кого не зависит.

А
Анатолий
28 червня 2015
Рекомендую!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень