2141
 

Майстер-клас катання на роликах

Персональне тренування з одним із кращих ролерів України допоможе відкрити для себе ролики й отримати надзвичайне задоволення від занять спортом! Це відмінний шанс навчитися правильно їздити, гальмувати, використовувати захист, виконувати прості фігури. Покататися можна на критому ролердромі або на майданчиках під відкритим небом. А все необхідне для заняття — ролики і комплект захисту — новачок отримає на місці! детальніше...

1 люд. 90 хвилин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
1 людина
90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 3 років
Використати до 30.11.2018

Майстер-клас катання на роликах - що це?

Веселощі і здоров'я в одному флаконі! Це персональне тренування з одним із кращих ролерів України, який поділиться частинкою свого колосального досвіду! А згодом можна буде покататися самостійно. Чудова можливість навчитися впевнено пересуватися на роликових ковзанах або якісно вдосконалити свої навички! 

Як це відбувається?

Заняття може пройти як в Маріїнському парку та ТРЦ «Караван», так і на Трухановому острові — в залежності від особистих уподобань. Щасливчик навчиться не просто впевнено стояти на роликах, але й осягне ази правильної їзди. Досвідчений інструктор — один з кращих в Україні — покаже, як правильно гальмувати, контролювати свої рухи і швидкість, грамотно використовувати захист. Якщо учень вже вміє впевнено пересуватися на роликових ковзанах, він зможе навчитися різноманітним технікам їзди і опанувати кілька цікавих трюків. Тривалість — 90 хвилин.

Заняття від професійного ролера

Заняття, без зайвого перебільшення, проведе один з кращих профі України. Це буде майстер високого класу або навіть сам піонер ролер-руху — Марк Пустовіт! Він одним із перших опанував ролики в нашій країні і вже має за плечима близько 20 років досвіду.

Навчання є доступним цілий рік

Місце проведення заняття можна обрати з 3 варіантів, де катання на роликах є доступним у будь-яку пору року. Рівні доріжки для навчання є Маріїнському парку, на Трухановому острові, а також на критому ролердромі в ТРЦ «Караван». Усі умови для катання на роликах передбачені — ідеальне покриття і багато вільного простору! 

Спортивний інвентар видають на місці

З собою нічого брати не треба, крім гарного настрою! Увесь інвентар, необхідний для веселого та безпечного катання, включаючи роликові ковзани, учень отримає перед заняттям.

Місце проведення враження:

Алея Здоров'я - Ролер Клуб
м. Київ, Труханів острів (наприкінці пішохідного мосту) Показати на мапі
м. Київ, вул. Лугова, 12 Показати на мапі
м. Київ, Маріїнський парк (стадіон Динамо) Показати на мапі

142 відгуків реальних людей

Л
Лариса
18 травня 2018
Незабываемое времяпровождение в компании моего молодого человека! Инструктор очень внимательный, помог нам освоить азы катания на роликах. Осталось очень много ярких эмоций! Рекомендую!

5 квітня 2017
Спасибо за хорошее настроение и прекрасно проведённое время.Были 01.04.2017 с дочкой ( 5 лет). Теперь срочно покупаем ролики. Огромное спасибо тренеру Марку!!!! Ребёнок счастлив

Ю
Юлия
3 квітня 2017
Моей 7-ми летней дочке друг подарил набор впечатлений. Моя красотуля выбрала именно мастер-класс катания на роликах. Довольнааа !!!! Правда, она уже довольно сносно каталась на роликах. Но ей было интересно, чтобы тренер научил кататься "задом", и выделывать всякие фортели между специальными фишками. Доча сказала, что все было "круто". Тренер Миша - очень хороший и позитивный молодой человек. Спасибо всем. Все было здорово!

27 березня 2017
Подарок - впечатление подарила дочери подруга на день рожденье. Так как основным и желаемым подарком по этому случаю были ролики, выбор впечатления был очевиден))) Огромное спасибо тренеру Марку за внимание и обучение)))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень