2141
 

Подаруй урок катання на роликах

Персональне тренування з одним із кращих ролерів України допоможе відкрити для себе ролики і отримати надзвичайне задоволення від занять спортом! Це чудова нагода навчитися правильно їздити, гальмувати, використовувати захист, виконувати прості фігури. Прокотитися можна на критому ролердромі або на майданчику просто неба. А усе необхідне для заняття - ролики і комплект захисту - новачок отримає на місці! детальніше

1 чол. до 2 годин Використати до 31.07.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 5 464 рази
1 людина
до 2 годин
Використати до 31.07.2017
Не залежить від погоди
Все необхідне видається
Доступно з 3 років

Майстер-клас катання на роликах - що це?

Веселощі і здоров'я в одному флаконі! Це годинне персональне тренування з одним із кращих ролерів України, який поділиться частинкою свого колосального досвіду! А згодом цілу годину можна буде покататися самостійно. Чудова можливість навчитися впевнено пересуватися на роликових ковзанах або якісно вдосконалити свої навички! 

Як це відбувається?

Заняття може пройти як на Алеї здоров'я на території стадіону «Олімпійський», так і на ролердромі в ТРЦ «Караван», в залежності від особистих уподобань. Щасливчик навчиться не просто впевнено стояти на роликах, але й осягне ази правильної їзди. Досвідчений інструктор - один з кращих в Україні - покаже, як правильно гальмувати, контролювати свої рухи і швидкість, грамотно використовувати захист. Якщо учень вже вміє впевнено пересуватися на роликових ковзанах, він зможе навчитися різноманітним технікам їзди і опанувати кілька цікавих трюків.

Заняття від професійного ролера

Заняття, без зайвого перебільшення, проведе один з кращих профі України. Це буде майстер високого класу або навіть сам піонер ролер-руху - Марк Пустовіт! Він одним із перших опанував ролики в нашій країні і вже має за плечима близько 20-ти років досвіду.

Навчання є доступним цілий рік

Місце проведення заняття можна обрати з 2 варіантів, де катання на роликах є доступним у будь-яку пору року. Рівні доріжки для навчання є на Алеї здоров'я, розташованої навколо чаші футбольного стадіону «Олімпійський», а також на критому ролердромі в ТРЦ «Караван». Усі умови для катання на роликах передбачені - ідеальне покриття і багато вільного простору! 

Спортивний інвентар видають на місці

З собою нічого брати не треба, крім гарного настрою звісно! Увесь інвентар, необхідний для веселого та безпечного катання, включаючи роликові ковзани, учень отримає перед заняттям.

136 відгуків реальних людей