2141
 

Майстер-клас катання на роликах

Персональна тренування з одним з кращих ролерів України допоможе відкрити для себе ролики і отримати надзвичайне задоволення від занять спортом! Це відмінний шанс навчитися правильно їздити, гальмувати, використовувати захист, робити прості фігури. Покататися можна на критому ролердромі або на майданчику під відкритим небом. А все необхідне для заняття — ролики і комплект захисту — новачок отримає на місці! подробнее...

1 чол. до 2 годин Використати до 30.09.2017
Неактивне враження
1 людина
до 2 годин
Все необхідне видається
Доступно з 3 років
Використати до 30.09.2017

Майстер-клас катання на роликах - що це?

Веселощі і здоров'я в одному флаконі! Це годинне персональне тренування з одним із кращих ролерів України, який поділиться частинкою свого колосального досвіду! А згодом цілу годину можна буде покататися самостійно. Чудова можливість навчитися впевнено пересуватися на роликових ковзанах або якісно вдосконалити свої навички! 

Як це відбувається?

Заняття може пройти як на Алеї здоров'я на території стадіону «Олімпійський», так і на ролердромі в ТРЦ «Караван», в залежності від особистих уподобань. Щасливчик навчиться не просто впевнено стояти на роликах, але й осягне ази правильної їзди. Досвідчений інструктор - один з кращих в Україні - покаже, як правильно гальмувати, контролювати свої рухи і швидкість, грамотно використовувати захист. Якщо учень вже вміє впевнено пересуватися на роликових ковзанах, він зможе навчитися різноманітним технікам їзди і опанувати кілька цікавих трюків.

Заняття від професійного ролера

Заняття, без зайвого перебільшення, проведе один з кращих профі України. Це буде майстер високого класу або навіть сам піонер ролер-руху - Марк Пустовіт! Він одним із перших опанував ролики в нашій країні і вже має за плечима близько 20-ти років досвіду.

Навчання є доступним цілий рік

Місце проведення заняття можна обрати з 2 варіантів, де катання на роликах є доступним у будь-яку пору року. Рівні доріжки для навчання є на Алеї здоров'я, розташованої навколо чаші футбольного стадіону «Олімпійський», а також на критому ролердромі в ТРЦ «Караван». Усі умови для катання на роликах передбачені - ідеальне покриття і багато вільного простору! 

Спортивний інвентар видають на місці

З собою нічого брати не треба, крім гарного настрою звісно! Увесь інвентар, необхідний для веселого та безпечного катання, включаючи роликові ковзани, учень отримає перед заняттям.

Місце проведення враження:

Українська Федерація Екстремальних видів Спорту
м.олімпійская, спортивний майданчик СК Олімпійський Показати на мапі
м. Петрівка, Роллердром в ТРЦ Караван, вул. Лугова, 12 Показати на мапі

138 відгуків реальних людей

Про
Ольга
21 лютого 2017
Спасибо за прекрасный подарок друзьям и классные впечатления!!! Не первый раз получаю такой подарок и очень тому рада, так как могу выбрать то, что хочу именно Я! Спасибо Марку-тренеру за полную отдачу и секреты мастерства! Подумываю о получении белого пояса в этом экстремальном виде спорта )))

28 січня 2017
Сьогодні отримували враження від бодо- катання на роликах.На роликах малий стояв перший раз. Але через 15 хв. уже їхав сам). Через годину- виконував навіть нескладні трюки! За все це дуже вдячні тренеру Юрі (ТРЦ Караван на Луговій). Ми були приємно твражені і здивовані: Юра вміє знаходити підхід до дітей. Рекомендую всім! Приїдемо ще. Женя передає тренеру привіт!))))

З
Зеленский Роман
23 січня 2017
Катался с сыном, 5 лет. Пока тренер занимался ребенком, пытался вспомнить свой, еще детский, опыт катания. :) Все получилось. Потом катались вместе, до боли в мышцах. Понравилось. Точно, повторим!

18 січня 2017
Использовав впечатление " мастер класс катания на роликах" получили море позитивных эмоций. Организация на высоком уровне. Инструктор очень вежливый и внимательный, действительно удалось за час научить ребенка не только держать корпус стоя на роликах, но и кататься на роледроме. Дополнительный час после мастер класса помог кататься более уверенно и даже выполнять некоторые...
Использовав впечатление " мастер класс катания на роликах" получили море позитивных эмоций. Организация на высоком уровне. Инструктор очень вежливый и внимательный, действительно удалось за час научить ребенка не только держать корпус стоя на роликах, но и кататься на роледроме. Дополнительный час после мастер класса помог кататься более уверенно и даже выполнять некоторые "трюки". Ребенок в восторге! Рекомендую мастер класс для начинающих.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень