102227
 

Подаруй майстер-клас для капкейків компанії!

Цікаве заняття з приготування американських капкейків та французьких макарон. Майстер-клас для 4-х друзів пройде разом з іншими учасниками, а шеф-кухар розподілить завдання між ними. Кожний зможе створити по 4 капкейки (полуничних або з кремом маскарпоне) та по 4 тістечка макарон (чорничних або з густим кремом — чайним ганашем). Готові тістечка можна буде продегустувати у стінах школи або забрати додому. Усе необхідне видається на місці. детальніше

4 чол. 3 години Використати до 31.07.2017
4 людини
3 години
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 12 років
Проходить у групі

Майстер-клас капкейків для компанії — що це?

Можливість дізнатися таємниці приготування улюблених десертів на кондитерському майстер-класі. На занятті розкажуть про походження макаронів (французького печива з начинкою) та капкейків (американських міні-тортиків). Солодощі належить створювати в компанії 3-х кращих друзів. За один урок кожен гість зможе приготувати капкейки з маскарпоне та полуничним кремом, а також макарони з різними начинками — по 2 тістечка кожного виду. Готові десерти можна буде забрати з собою або продегустувати на місці. Заняття відбувається у групі, учасники діляться на команди по 4 людини та виконують окремі задачі по приготуванню.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до стін «Кулінарної майстерні», де для них проведуть солодкий майстер-клас. Професійний кондитер познайомить із основними способами приготування тістечок і надасть усі необхідні інгредієнти. Кожен гість зможе створити 4 капкейки — з полуничною начинкою та кремом маскарпоне й 4 тістечка макарон — чорничних і з чайним ганашем. Приготовані солодощі можна спробувати відразу ж або забрати додому.

Приготування найпопулярніших десертів — капкейків та макаронів

На майстер-класі належить приготувати відомі французькі тістечка макарони та американські капкейки. Десерти представляють собою:

  • макарон — печиво з мигдальної муки з начинкою у вигляді крему або варення
  • капкейк — міні-тортик із бісквітного тіста з кремовим прошарком

Кожен зможе приготувати по 8 тістечок

Учасникам майстер-класу належить приготувати по 8 тістечок. Кожен різновид десерту готується у 2 екземплярах:

  • капкейк з маскарпоне — італійським вершковим сиром
  • полуничний капкейк
  • макарон з чайним ганашем — густим кремом на основі вершків, шоколаду та чаю
  • чорничний макарон

Дегустація приготовлених солодощів

Після майстер-класу гості зможуть влаштувати дегустацію приготованих десертів, зайнявши місце за затишним столиком. Або ж тістечка можна забрати з собою і порадувати близьких.

Місце проведення враження

12 відгуків реальних людей