102227
 

Подаруй майстер-клас капкейків для компанії!

Цікаве заняття з приготування американських капкейків і французьких макарон. Майстер-клас для 4-х друзів пройде разом з іншими учасниками, а шеф-кухар розподілить завдання між ними. Кожній команді з 2 учасників доведеться створити по 4 капкейка (полуничних або з кремом маскарпоне) і по 4 тістечок макарон (чорничних або з густим кремом — чайним ганашем). Готові тістечка можна буде продегустувати у стінах школи або забрати додому. Все необхідне надається на місці. детальніше...

4 люд. 3 години Використати до 28.02.2019
4 людини
3 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас капкейків для компанії — що це?

Можливість дізнатися таємниці приготування улюблених десертів на кондитерському майстер-класі. На занятті розкажуть про походження макарон (французького печива з начинкою) та капкейків (американських міні-тортиків). Солодощі створюватимуться в компанії 3-х найкращих друзів. За один урок кожен гість зможе приготувати капкейки з маскарпоне та полуничним кремом, а також макарони з різними начинками — по 2 тістечка кожного виду. Готові десерти можна буде забрати з собою або продегустувати на місці. Заняття відбувається в групі, учасники діляться на команди по 2 людини та виконують окремі задачі з приготування.

Як усе відбувається?

Щасливчики потраплять до стін «Кулинарной мастерской», де для них проведуть солодкий майстер-клас. Професійний кондитер познайомить із основними способами приготування тістечок і надасть усі необхідні інгредієнти. Кожен гість зможе створити 4 капкейки — з полуничною начинкою та кремом маскарпоне й 4 тістечка макарон — чорничних і з чайним ганашем. Приготовані солодощі можна спробувати одразу ж або забрати додому.

Приготування найпопулярніших десертів — капкейків та макарон

На майстер-класі можна приготувати відомі французькі тістечка макарони та американські капкейки. Десерти представляють собою:

 • макарон — печиво з мигдального борошна з начинкою у вигляді крему або варення
 • капкейк — міні-тортик із бісквітного тіста з кремовим прошарком

Кожен зможе приготувати по 8 тістечок

Учасникам майстер-класу можна приготувати по 8 тістечок. Кожен різновид десерту готується у 2 екземплярах:

 • капкейк з маскарпоне — італійським вершковим сиром
 • полуничний капкейк
 • макарон з чайним ганашем — густим кремом на основі вершків, шоколаду та чаю
 • чорничний макарон

Дегустація готових солодощів

Після майстер-класу гості зможуть влаштувати дегустацію готових десертів, зайнявши місце за затишним столиком. Або ж тістечка можна забрати з собою і порадувати близьких.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Кулінарна Майстерня - Кулінарна школа
м. Васильківська, вул. М. Максимовича (Трутенка О.), 3Г Показати на мапі

46 відгуків

6 серпня 2018
Были на мастер-классе 4.08.18, ребёнку очень понравилось, уютная, душевная атмосфера. Узнали много нюансов по выпечке. Олечка мастер своего дела! Спасибо ей огромное! Всё получилось и было очень вкусно!) Вам bodo спасибо за впечатления! Будем заказывать ещё!)

Е
Елена
16 липня 2018
Мастер-класс по изготовлению макарон и капкейков- это что-то невероятное. Подарок подарили дети на день рождения,чему я очень рада, так как сама бы никогда не выделила времени для, как оказалось, прекрасного отдыха. Хорошая, непринужденная атмосфера, прекрасная подача информации и просто приятное времяпровождение. Спасибо всей дружной команде кулинарной мастерской за то, что они делают!!!

А
Анна
27 червня 2018
Ходили 27.06.2018. Огромное спасибо за прекрасный курс, узнали много нюансов кулинарии. Отличная организация, подача материала. Всё приготовленное забрали в боксах (выдали на месте) с собой, детям очень понравилось. Процветания "Кулінарній майстерні"!

7 травня 2018
Ребенок в восторге! Сама кулинарная мастерская очень понравилась. Проведение мастер-класса - на высоком уровне. Ведут профессионалы. Все чисто и аккуратно. Время 3,5 часа - никто не выгонял побыстрее. Предложили еще и чай с кофе полакомиться своими творениями. Душевно и приятно. Спасибо. Пойдем еще и на молекулярную кухню!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень