102227
 

Подаруй майстер-клас для капкейків компанії!

Цікаве заняття з приготування американських капкейків і французьких макаронів. Майстер-клас для 4-х друзів пройде разом з іншими учасниками, а шеф-кухар розподіляє завдання між ними. Кожному належить створити по 4 капкейка (полуничних або з кремом маскарпоне) і по 4 тістечок макаронів (чорничних або з густим кремом — чайним ганашем). Готові тістечка можна буде продегустувати у стінах школи або забрати додому. Все необхідне видається на місці. подробнее...

4 чол. 3 години Використати до 30.09.2017
4 людини
3 години
Все необхідне видається
Проходить у групі
Доступно з 12 років
Використати до 30.09.2017

Майстер-клас капкейків для компанії — що це?

Можливість дізнатися таємниці приготування улюблених десертів на кондитерському майстер-класі. На занятті розкажуть про походження макаронів (французького печива з начинкою) та капкейків (американських міні-тортиків). Солодощі належить створювати в компанії 3-х кращих друзів. За один урок кожен гість зможе приготувати капкейки з маскарпоне та полуничним кремом, а також макарони з різними начинками — по 2 тістечка кожного виду. Готові десерти можна буде забрати з собою або продегустувати на місці. Заняття відбувається у групі, учасники діляться на команди по 4 людини та виконують окремі задачі по приготуванню.

Як все відбувається?

Щасливчики потраплять до стін «Кулінарної майстерні», де для них проведуть солодкий майстер-клас. Професійний кондитер познайомить із основними способами приготування тістечок і надасть усі необхідні інгредієнти. Кожен гість зможе створити 4 капкейки — з полуничною начинкою та кремом маскарпоне й 4 тістечка макарон — чорничних і з чайним ганашем. Приготовані солодощі можна спробувати відразу ж або забрати додому.

Приготування найпопулярніших десертів — капкейків та макаронів

На майстер-класі належить приготувати відомі французькі тістечка макарони та американські капкейки. Десерти представляють собою:

 • макарон — печиво з мигдальної муки з начинкою у вигляді крему або варення
 • капкейк — міні-тортик із бісквітного тіста з кремовим прошарком

Кожен зможе приготувати по 8 тістечок

Учасникам майстер-класу належить приготувати по 8 тістечок. Кожен різновид десерту готується у 2 екземплярах:

 • капкейк з маскарпоне — італійським вершковим сиром
 • полуничний капкейк
 • макарон з чайним ганашем — густим кремом на основі вершків, шоколаду та чаю
 • чорничний макарон

Дегустація приготовлених солодощів

Після майстер-класу гості зможуть влаштувати дегустацію приготованих десертів, зайнявши місце за затишним столиком. Або ж тістечка можна забрати з собою і порадувати близьких.

Місце проведення враження:

Кулінарна Майстерня
м. Васильківська, вул. Онуфрія Трутенка, 3Г Показати на мапі

15 відгуків реальних людей

21 березня 2017
Друзья подарили на день рождения набор 10 впечатлений с одним на выбор. Очень рада , что выбрала именно приготовление вкусняшек. Капкейки, особенно брауни, были бесподобны. Спасибо огромное за познавательный и вкусный мастер-клас!

14 березня 2017
Очень понравился мастер класс, большое спасибо!) Капкейки получились очень вкусные, уже готовила такие дома и теперь буду готовить их намного чаще:))

15 лютого 2017
Сертификат подарил муж, на выбор было 10 впечатлений. Выбрали мастер-класс по приготовлению капкейков для двоих, так как давно хотели приготовить их вместе. Все очень понравилось, хорошо провели время, с нами поделились секретами и особенностями выпечки, нам дали ответы на все наши сопутствующие вопросы и проявили внимание. Обязательно буду рекомендовать этот мастер-класс друзьям.

24 грудня 2016
Все очень понравилось!!! Весело, вкусно, познавательно.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень