Подаруйте майстер-клас гри в шахи для двох!

подарували вже 50 рази
2 людини
90 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Друзів очікує персональне заняття. Інструктор поділиться фактами з історії шахів. Потім він покаже кілька тактичних і стратегічних ходів. Учні зможуть влаштувати товариські змагання і застосувати отримані навички на практиці.

Чому ми вибрали Шахову школу

Школа розпочала свою роботу в 2015 році. З тих пір вона встигла підготувати чемпіонів Європи та України. Під час занять використовують сучасні методи навчання й додаткове обладнання — інтерактивні дошки, спеціальні електронні програми та інше. Тренери — майстри спорту з шахів. Школа знаходиться в пішохідній доступності від станції метро «Лук'янівська».

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Эллина
26 грудня 2018
Мастер класс проходил под руководством замечательного тренера Эдуарда, мой сын остался очень доволен и заинтересован заниматься шахматами, спасибо большое за впечатление, рекомендую всем мамочкам мальчиков!!!
Евгения
29 березня 2018
Шахматы - это лучшая игра для умственного развития. А еще ими можно кидаться в соперника :D мне очень понравился курс шахмат - были достойные оппоненты, плюс инструктор все объяснял хорошо. Интересно было наблюдать за чемпионами, которые в этом деле уже давно. Очень круто, сразу вдохновение появляется)
Елена
29 травня 2017
Выбрала это впечатление, потому что давно хотела научиться играть. Но только у настоящего мастера, а не у друзей, которые объяснять толком не умеют (пробовала уже). Все было очень понятно и доступно, несмотря на сложные правила и множество разных фигур. Инструктор внимательно и терпеливо мне все объяснял, и даже разные полезные стратегии успели обсудить. Спасибо!

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.