Подаруйте майстер-клас гри в боулінг для компанії!

подарували вже 136 рази
4 людини
60 хв.
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Для учасників підберуть персональне взуття на спеціальній підошві. Інструктор навчить всім тонкощам гри: пояснить, як правильно стояти, кидати м`яч, дотримуватися лінії, брати розбіг і влучати в ціль. Тренер поділиться тактичними секретами та розповість, як із легкістю вибити страйк. Після уроку приятелі зможуть перемагати навіть досвідчених гравців.

Чому ми вибрали боулінг-клуб Brooklyn

Комплекс знаходиться в ТРЦ «Метрополіс» на Оболоні. Ігровий зал вміщає до 350 осіб і обладнаний 10 доріжками. Професійні тренери отримали сертифікати від Всеукраїнської федерації спортивного боулінгу і Європейської федерації десятикегельного боулінгу (ETBF). В команді клубу — майстри спорту, кандидати в майстри спорту та чемпіони України з боулінгу.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

8 відгуків

Наталья
15 лютого 2019
Все хорошо. Замечательный инструктор. Было интересно.
Кристина Пичкур
14 лютого 2019
Восторг! Рекомендую всем пройти этот мастер-класс, Вы узнаете все о спорте, Вам расскажут все нюансы игры профессиональные спортсмены, которые потом отработают так с Вами броски, что мы на первом занятии подряд били по 3 страйк(а до этого я, вообще, не посещала боулинг)...Нам повезло вдвойне, со мной и мужем работал Вице-президент федерации боулинга в Украине-Юрий Анатольевич, с первой минуты чувствуется, что Юрий Анатольевич любит свое дело, он так нас обучал, как-будто мы готовимся на олимпиаду. И должна заметить, что тут все коучи любят свое дело и Вы получите настоящие знания в игре в боулинг! Дорожки-обалденные, атмосфера-приятная, публика в зале интересная-все играют со страстью и спортивным азартом. Мы тут были 14.02-мы счастливы! Это незабываемые эмоции, полезные навыки, кстати мы приняли решение ходить в школу боулинга. Друзья, подарите себе и своим близким этот мастер-класс, Вы получите незабываемые эмоции. Благодарю, BODO за качественный мастер-класс и грамотного партнера в своем проекте! Благодарю, своего мужа, за эмоции!
Елена
4 лютого 2019
Все понравилось ! Отличный инструктор . Очень все внятно и доступно объяснял . Узнали много нового об игре . Спасибо )
Наталья
3 лютого 2019
https://www.facebook.com/100003309885298
Отличный мастер-класс по боулингу
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.