Подаруйте майстер-клас гри в боулінг для двох!

подарували вже 285 рази
2 людини
60 хв.
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2019
Не рекомендується вагітним

Як відбувається враження

Гравцям нададуть взуття зі спеціальною підошвою. Урок почнеться зі вступної теорії: наставник розповість про історію розваги, переможні стратегії та лайфхаки. Він навчить друзів правильно подавати кулі, триматися прямої лінії, брати розбіг, зберігати рівновагу та прицілюватися. Після цього приятелі зможуть пограти та закріпити отримані навички на практиці.

Чому ми вибрали боулінг-клуб Brooklyn

Клуб розташований у ТРЦ «Метрополіс» на ст. м. «Оболонь». В ігровому залі є 10 доріжок, а саме приміщення вміщує до 350 людей. Тренери, які проводять майстер-класи, отримали сертифікати Всеукраїнської федерації спортивного боулінгу та Європейської федерації десятикегельного боулінгу (ETBF). В команді клубу — майстри спорту, кандидати в майстри спорту та чемпіони України з боулінгу.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

8 відгуків

Наталья
15 лютого 2019
Все хорошо. Замечательный инструктор. Было интересно.
Кристина Пичкур
14 лютого 2019
Восторг! Рекомендую всем пройти этот мастер-класс, Вы узнаете все о спорте, Вам расскажут все нюансы игры профессиональные спортсмены, которые потом отработают так с Вами броски, что мы на первом занятии подряд били по 3 страйк(а до этого я, вообще, не посещала боулинг)...Нам повезло вдвойне, со мной и мужем работал Вице-президент федерации боулинга в Украине-Юрий Анатольевич, с первой минуты чувствуется, что Юрий Анатольевич любит свое дело, он так нас обучал, как-будто мы готовимся на олимпиаду. И должна заметить, что тут все коучи любят свое дело и Вы получите настоящие знания в игре в боулинг! Дорожки-обалденные, атмосфера-приятная, публика в зале интересная-все играют со страстью и спортивным азартом. Мы тут были 14.02-мы счастливы! Это незабываемые эмоции, полезные навыки, кстати мы приняли решение ходить в школу боулинга. Друзья, подарите себе и своим близким этот мастер-класс, Вы получите незабываемые эмоции. Благодарю, BODO за качественный мастер-класс и грамотного партнера в своем проекте! Благодарю, своего мужа, за эмоции!
Елена
4 лютого 2019
Все понравилось ! Отличный инструктор . Очень все внятно и доступно объяснял . Узнали много нового об игре . Спасибо )
Наталья
3 лютого 2019
https://www.facebook.com/100003309885298
Отличный мастер-класс по боулингу
  • 1
  • 2

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.