23038
 

Подаруй майстер-клас фокусів!

Знайомство з технікою «спритності рук» в компанії талановитого фокусника. Він допоможе освоїти близько 5 видовищних трюків з різноманітним реквізитом: грошима, картами, мотузками, серветками і т. д. Крім цікавих прийомів «починаючого чарівника», ілюзіоніст також навчить правильно взаємодіяти з публікою. детальніше...

1 люд. до 90 хвилин Використати до 28.02.2019
2 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 351 раз
1 людина
до 90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 9 років
Можна привести глядачів
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас фокусів - що це?

Індивідуальне навчання видовищним трюкам в компанії досвідченого фокусника. Майстер ілюзій і цікавих хитрощів продемонструє кожну техніку від «А» до «Я». Загалом доведеться опанувати близько 5-ти секретних трюків як візуального, так і карткового характеру. Можна також попрацювати і з іншим підручним реквізитом: грошима, мотузками, серветками, монетами, мобільними телефонами, візитками та ін.

Як все відбувається?

Щасливчик стане учнем справжньої школи фокусів «Театр Ілюзій». Йому належить познайомитися з талановитим фокусником. Він повідає своєму підопічному секрети власних трюків і особисто продемонструє їх на практиці. Потім запропонує опанувати кілька вподобаних фокусів з використанням різного реквізиту.

Близько 5 видовищних трюків

На майстер-класі новоспечений фокусник зможе опанувати техніку виконання 5 захоплюючих фокусів. Це будуть магічні трюки з грошима, картами, мотузками, серветками, монетами, мобільними телефонами, візитками, кільцями, ручками та ін.

Таємниці взаємодії з публікою

Цікаве заняття буде передбачати не тільки практику виконання трюків, а й оволодіння корисними навичками нестандартного мислення, вміння звертати на себе увагу і триматися на публіці. Фокусник навчить:

  • нестандартно мислити;
  • показувати фокуси в різній обстановці;
  • майстерно працювати з підручним реквізитом.

Досвідчений маг​

Заняття проводить ілюзіоніст з величезним багажем досвіду. Він поділиться всіма подробицями «чарівництва», щоб новачок зміг швидше опанувати складні фокуси.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Театр Ілюзій - Школа фокусів
м. Площа Льва Толстого, вул. Льва Толстого, 3 Показати на мапі

19 відгуків

Е
Егор
4 липня 2018
Увлекательный мастер-класс! Я научился делать несколько фокусов с картами и освоил пару интересных трюков. Теперь буду удивлять своих друзей новыми талантами!

Т
Татьяна
26 грудня 2017
Выбрала мастер-класс, ведь еще с детства обожаю Дэвида Копперфильда) После короткого, но приятного знакомства пришло время начинать. Сначала боялась, что буду выглядеть нелепо и неумело, но фокусник постоянно подсказывал, показывал и в итоге смогла показать фокусы своим друзьям) Теперь тренирую ловкость рук, чтобы делать все без заминок)

Е
Елена
15 лютого 2017
Подарили впечатление сыну(13 лет) на Новый год. Очень понравилось мероприятие. Вернулся даже с подарком от фокусника. Спасибо большое за хорошо проведенное время.

М
Максим
31 травня 2015
Спасибо. Было интересно

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень