23038
 

Майстер-клас фокусів

Знайомство з технікою «спритності рук» в компанії самого відомого фокусника України — Романа Бондарчука. Він допоможе освоїти близько 5 видовищних трюків з різноманітним реквізитом: грошима, картами, мотузками, серветками і т. д. Крім різноманітних вивертів «починаючого чарівника», фокусник також навчить правильно взаємодіяти з публікою. детальніше...

1 люд. до 2 годин Використати до 30.04.2018
Неактивне враження
1 людина
до 2 годин
Все необхідне видається
Доступно з 9 років
Використати до 30.04.2018

Майстер-клас фокусів - що це?

Індивідуальне навчання видовищним трюкам в компанії славетного українського фокусника Романа Бондарчука. Майстер ілюзій і цікавих хитрощів продемонструє кожну техніку від «А» до «Я». Загалом доведеться опанувати близько 5-ти секретних трюків як візуального, так і карткового характеру. Можна також попрацювати і з іншим підручним реквізитом: грошима, мотузками, серветками, монетами, мобільними телефонами, візитками та ін.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає справжню студію фокусів «5 Joker Magic». У її стінах належить познайомитися з талановитим фокусником. Він повідає своєму підопічному секрети власних трюків і особисто продемонструє їх на практиці. Потім Щасливчик спробує опанувати кілька вподобаних фокусів з використанням різного реквізиту.

Один із найбільш титулованих фокусників України!

Заняття проводить іменитий ілюзіоніст, шоумен і актор Роман Бондарчук. Він широко відомий як «найстильніший фокусник» завдяки унікальним трюкам і особливому шарму, який супроводжує їх виконання. Роман також є лауреатом міжнародного конкурсу «5 Joker Magic» і консультантом української програми «Битва екстрасенсів» на СТБ.

Біля 5 видовищних трюків!

На майстер-класі новоспечений фокусник зможе опанувати техніку виконання від 5 до 10 захоплюючих фокусів. Це будуть магічні трюки з грошима, картами, мотузками, серветками, монетами, мобільними телефонами, візитками, кільцями, ручками та ін.

Таємниці взаємодії з публікою

Цікаве заняття буде передбачати не тільки практику виконання трюків, а й оволодіння корисними навичками нестандартного мислення, вміння звертати на себе увагу і триматися на публіці. Роман Бондарчук навчить:

  • нестандартно мислити
  • показувати фокуси в різній обстановці
  • майстерно працювати з підручним реквізитом

Місце проведення враження:

Фокусник Роман Бондарчук
м.Шулявка, ул.Галлана, 2 Показати на мапі

17 відгуків реальних людей

Е
Елена
15 лютого 2017
Подарили впечатление сыну(13 лет) на Новый год. Очень понравилось мероприятие. Вернулся даже с подарком от фокусника. Спасибо большое за хорошо проведенное время.

М
Максим
31 травня 2015
Спасибо. Было интересно

Т
Татьяна
22 лютого 2015
Ребенку (мальчик, 12 лет) понравилось очень. Это при том, что нам сложно его чем-то надолго увлечь. У фокусника получилось.

А
Артем
27 вересня 2014
Мне подарила девушка, она знает, что я увлекаюсь подобными вещами. Что сказать, мне понравилось) Конечно, Гуддини за одно занятие не стать, но в качестве интересного опыта - советую попробовать каждому.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень