23038
 

Подаруй майстер-клас фокусів!

Знайомство з технікою «спритності рук» в компанії талановитого фокусника. Він допоможе освоїти близько 5 видовищних трюків з різноманітним реквізитом: грошима, картами, мотузками, серветками і т. д. Крім цікавих прийомів «починаючого чарівника», ілюзіоніст також навчить правильно взаємодіяти з публікою. детальніше...

1 люд. до 90 хвилин Використати до 31.08.2018
2 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 320 раз
1 людина
до 90 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 9 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.08.2018

Майстер-клас фокусів - що це?

Індивідуальне навчання видовищним трюкам в компанії досвідченого фокусника. Майстер ілюзій і цікавих хитрощів продемонструє кожну техніку від «А» до «Я». Загалом доведеться опанувати близько 5-ти секретних трюків як візуального, так і карткового характеру. Можна також попрацювати і з іншим підручним реквізитом: грошима, мотузками, серветками, монетами, мобільними телефонами, візитками та ін.

Як все відбувається?

Щасливчик стане учнем справжньої школи фокусів «Театр Ілюзій». Йому належить познайомитися з талановитим фокусником. Він повідає своєму підопічному секрети власних трюків і особисто продемонструє їх на практиці. Потім запропонує опанувати кілька вподобаних фокусів з використанням різного реквізиту.

Близько 5 видовищних трюків

На майстер-класі новоспечений фокусник зможе опанувати техніку виконання 5 захоплюючих фокусів. Це будуть магічні трюки з грошима, картами, мотузками, серветками, монетами, мобільними телефонами, візитками, кільцями, ручками та ін.

Таємниці взаємодії з публікою

Цікаве заняття буде передбачати не тільки практику виконання трюків, а й оволодіння корисними навичками нестандартного мислення, вміння звертати на себе увагу і триматися на публіці. Фокусник навчить:

 • нестандартно мислити;
 • показувати фокуси в різній обстановці;
 • майстерно працювати з підручним реквізитом.

Досвідчений маг​

Заняття проводить ілюзіоніст з величезним багажем досвіду. Він поділиться всіма подробицями «чарівництва», щоб новачок зміг швидше опанувати складні фокуси.

Місце проведення враження:

Театр Ілюзій - Школа фокусів
м. Площа Льва Толстого, вул. Льва Толстого, 3 Показати на мапі

18 відгуків реальних людей

Т
Татьяна
26 грудня 2017
Выбрала мастер-класс, ведь еще с детства обожаю Дэвида Копперфильда) После короткого, но приятного знакомства пришло время начинать. Сначала боялась, что буду выглядеть нелепо и неумело, но фокусник постоянно подсказывал, показывал и в итоге смогла показать фокусы своим друзьям) Теперь тренирую ловкость рук, чтобы делать все без заминок)

Е
Елена
15 лютого 2017
Подарили впечатление сыну(13 лет) на Новый год. Очень понравилось мероприятие. Вернулся даже с подарком от фокусника. Спасибо большое за хорошо проведенное время.

М
Максим
31 травня 2015
Спасибо. Было интересно

Т
Татьяна
22 лютого 2015
Ребенку (мальчик, 12 лет) понравилось очень. Это при том, что нам сложно его чем-то надолго увлечь. У фокусника получилось.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень