23038
 

Подаруй майстер-клас фокусів!

Знайомство з технікою «спритності рук» в компанії найвідомішого фокусника України - Романа Бондарчука. Він допоможе опанувати біля 5 видовищних трюків з різноманітним реквізитом: грошима, картами, мотузками, серветками і т.д. Крім різноманітних хитрощів «починаючого чарівника», фокусник також навчить правильно взаємодіяти з публікою. детальніше

1 чол. до 2 годин Використати до 31.07.2017
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 279 раз
1 людина
до 2 годин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 9 років

Майстер-клас фокусів - що це?

Індивідуальне навчання видовищним трюкам в компанії славетного українського фокусника Романа Бондарчука. Майстер ілюзій і цікавих хитрощів продемонструє кожну техніку від «А» до «Я». Загалом доведеться опанувати близько 5-ти секретних трюків як візуального, так і карткового характеру. Можна також попрацювати і з іншим підручним реквізитом: грошима, мотузками, серветками, монетами, мобільними телефонами, візитками та ін.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає справжню студію фокусів «5 Joker Magic». У її стінах належить познайомитися з талановитим фокусником. Він повідає своєму підопічному секрети власних трюків і особисто продемонструє їх на практиці. Потім Щасливчик спробує опанувати кілька вподобаних фокусів з використанням різного реквізиту.

Один із найбільш титулованих фокусників України!

Заняття проводить іменитий ілюзіоніст, шоумен і актор Роман Бондарчук. Він широко відомий як «найстильніший фокусник» завдяки унікальним трюкам і особливому шарму, який супроводжує їх виконання. Роман також є лауреатом міжнародного конкурсу «5 Joker Magic» і консультантом української програми «Битва екстрасенсів» на СТБ.

Біля 5 видовищних трюків!

На майстер-класі новоспечений фокусник зможе опанувати техніку виконання від 5 до 10 захоплюючих фокусів. Це будуть магічні трюки з грошима, картами, мотузками, серветками, монетами, мобільними телефонами, візитками, кільцями, ручками та ін.

Таємниці взаємодії з публікою

Цікаве заняття буде передбачати не тільки практику виконання трюків, а й оволодіння корисними навичками нестандартного мислення, вміння звертати на себе увагу і триматися на публіці. Роман Бондарчук навчить:

  • нестандартно мислити
  • показувати фокуси в різній обстановці
  • майстерно працювати з підручним реквізитом

Місце проведення враження

16 відгуків реальних людей