Подаруй майстер-клас фокусів!

подарували вже 364 рази
1 людина
до 90 хв.
Доступно від 9 років
Можна привести глядачів
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Ілюзіоніст-початківець вирушить на урок, на якому зможе опанувати кілька трюків. Професіонал поділиться секретами акторської майстерності, яке необхідне для маніпуляції увагою глядачів. Новачок буде відпрацьовувати техніку виконання фокусу, поки не покаже його від початку до кінця. Він зможе вивчити трюки з гральними картами і дрібними предметами.

Чому ми вибрали школу фокусів «Театр Ілюзій»

Відвідати майстер-клас можна в центрі міста біля станції метро «Площа Льва Толстого». Викладачами школи є фокусники «Театру Ілюзій». На занятті спочатку вивчають прості, а потім складні трюки. Такі уроки доступні не тільки для дорослих, а й для дітей з 9 років.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

19 відгуків

Егор
4 липня 2018
Увлекательный мастер-класс! Я научился делать несколько фокусов с картами и освоил пару интересных трюков. Теперь буду удивлять своих друзей новыми талантами!
Татьяна
26 грудня 2017
Выбрала мастер-класс, ведь еще с детства обожаю Дэвида Копперфильда) После короткого, но приятного знакомства пришло время начинать. Сначала боялась, что буду выглядеть нелепо и неумело, но фокусник постоянно подсказывал, показывал и в итоге смогла показать фокусы своим друзьям) Теперь тренирую ловкость рук, чтобы делать все без заминок)
Елена
15 лютого 2017
Подарили впечатление сыну(13 лет) на Новый год. Очень понравилось мероприятие. Вернулся даже с подарком от фокусника. Спасибо большое за хорошо проведенное время.
Максим
31 травня 2015
Спасибо. Было интересно

Як буде виглядати подарунок

Новорічна
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.