Подаруйте майстер-клас dj для двох!

подарували вже 68 рази
2 людини
90 хв.
Доступно з 8 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Друзі відвідають заняття, під час якого навчаться зводити треки і працювати з апаратурою. Спочатку інструктор розповість трохи теорії про діджей-сети, мікшерний пульт і пояснить, що таке BPM. Потім відбудеться практична частина. Друзі створять власний сет і запишуть 3-4 треки. За правильністю виконання кожної дії біля пульта простежить діджей і допоможе в разі необхідності. Готові композиції фахівець завантажить на хмару або збереже на флешку.

Чому ми вибрали школу написання електронної музики Music Maker

Усі заняття в школі проходять індивідуально та здійснюються на професійній апаратурі. Засновник Music Maker Слава Ружинський — саунд-продюсер, діджей, автор пісень. У школі проходили навчання DJ Ewsei, DJ ANESTY, Ariga Sky та інші.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

49 відгуків

Богдан
10 лютого 2019
Дуже класно все пройшло! Команда Bodo професіонали своєї справи! Так тримати!
Виктор
23 січня 2019
Отличный мастер-класс. Научился нескольким крутым фишкам, по-моему, мой микс тоже звучал неплохо) Весело и полезно! Незабываемый опыт. Спасибо друзьям за подарок!
Игорь
16 січня 2019
Давно хотел посетить такое занятие, вот сходили вместе с другом, было круто! Много чему научились и отлично повеселились! Спасибо преподавателю
Alina
30 грудня 2018
https://www.facebook.com/100000321815262
Отличное впечатление для каждого, кто любит музыку! Мне подарили сертификат на др, и я безмерно благодарна bodo, что среди впечатлений есть мастер-класс по dj-ингу, давно хотелось попробовать. И огромная благодарность школе - новые знания зашли легко, практика была увлекательной и плодотворной, а атмосфера очень позитивной. Полтора часа пролетели на одном дыхании и хотелось продолжения! Очень советую попробовать это впечатление, если есть тяга к музыке.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.