Подаруйте майстер-клас дайвінгу для двох!

подарували вже 2 289 разів
2 людини
до 3 годин
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається
Актуально весь рік

Як відбувається враження

На початку заняття парі проведуть вступний інструктаж. Друзі дізнаються, як правильно занурюватися, використовувати мову жестів і діяти в непередбачених ситуаціях. Потім новачкам підберуть і видадуть необхідне спорядження і гідрокостюми. Під час практики дайвери будуть занурюватися під воду і відпрацьовувати техніку плавання з аквалангом. Після заняття тренер внесе результати учнів до електронної бази даних PADI.

Чому варто спробувати урок дайвінгу

Заняття проходять відповідно до стандартів міжнародної системи PADI. Вона розроблена для дайверів-аматорів, тому дозволяє безпечно і ефективно тренуватися. Відвідати урок можуть аквалангісти з будь-яким рівнем підготовки.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

142 відгуки

Владимир
3 лютого 2019
Отримав надзвичайні враження від дайвінг майстер класу, яке провів інструктор Дмитро (компанія Катран). Майстерно ввів в курс дайвінгу, а також продемонстрував круті трюки під водою. Дякую bodo, що співпрацюєте з такими професіоналами!
Леонид
1 лютого 2019
https://www.facebook.com/100000870539201
Все прошло на высшем уровне. Рекомендую всем почувствовать невесомость под водой. Это реально круто.
Вадим
31 січня 2019
Все супер! Море впечатлений! С удовольствием воспользуюсь ещё раз!
Александр
23 січня 2019
Незабываемые впечатления и опыт !

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.