2252
 

Подаруй майстер-клас великого тенісу для двох!

Персональне навчання грі у великий теніс від професійного спортсмена! Він познайомить новачків із правилами тенісного «поєдинку», пояснить особливості правильної стійки, техніку подачі та відбивання м'яча. Для тренування нададуть професійні ракетки та м'ячі, а грати належить на одному з 5 тенісних кортів із спеціальним грунтовим покриттям. Усі майданчики розташувалися прямо під відкритим небом, так що займатися на свіжому повітрі буде вдвічі приємніше! детальніше

2 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
650 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 584 рази
2 людини
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 3 років

Майстер-клас великого тенісу для двох — що це?

Захоплююче заняття, присвячене теорії та практиці гри у великий теніс. Цей Олімпійський вид спорту має давню історію і користується величезною популярністю в сучасному світі. Для гри використовується порожнистий гумовий м'яч і ракетки з натягнутими струнами. М'яч потрібно подавати на сторону суперника так, щоб його не змогли відбити ні до, ні після першого зіткнення з землею. Навчання проходить на професійному тенісному корті під відкритим небом у супроводі персонального інструктора.

Як все відбувається?

Щасливчики опиняться в одному з найкращих тенісних клубів України. Заняття буде проходити на корті під відкритим небом. Спочатку досвідчений тренер видасть кожному ракетку та м'яч, а потім розповість правила гри, допоможе освоїти її техніку, навчить приймати правильну стійку, правильно подавати та приймати м'яч. Коли техніка подачі й відбиття м'яча буде відпрацьована, можна провести гру на рахунок. За бажанням Щасливчиків, тренер зіграє з кожним із них у спарингу. А після насиченого та цікавого тренування, можна розслабитися у сауні, яка знаходиться поруч із роздягальнями.

5 кортів із грунтовим покриттям під відкритим небом 

Головною гордістю клубу є грунтові корти з високоякісним покриттям із глини, піску, подрібненого каменю та гуми. Воно уповільнює темп гри й забезпечує високу віддачу м'яча, що значно полегшує навчання. 

Знайомство з новим видом спорту

Учні зможуть перейняти навички гри у великий теніс у справжнього професіонала своєї справи! Він із задоволенням поділиться своїми секретними прийомами й познайомить із:

  • правилами гри
  • особливостями правильного положення ніг
  • технікою подачі й відбиття м'яча

Все включено

Перед грою видадуть всю необхідну екіпіровку — гумовий м'яч і ракетки. У їх розпорядженні також виявиться комфортна роздягальня з надійними шафками для зберігання речей, душові та парковка для автомобіля.

Місце проведення враження

37 відгуків реальних людей