18
 

Подаруй майстер-клас більярду!

Індивідуальне навчання більярду — азам або більш складним «фішкам». Пропонується освоїти 1 з 2 найпопулярніших різновидів гри: російський або американський більярд. Досвідчений викладач підбере найбільш ефективну програму заняття, виходячи з рівня наявних навичок. Новачки навчаться тримати кий і чітко заганяти кулі в лузи, а ось більш досвідчені більярдісти зможуть ближче познайомитися із складними траєкторіями ударів. подробнее...

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.01.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 11 093 раз
1 чоловік
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.01.2018

Майстер-клас більярду  що це?

Захоплююча можливість пізнати найголовніші тонкощі більярду від дипломованого тренера та успішного спортсмена в одній особі! Профі надасть можливість оволодіти навичками гри в російський більярд або американський пул. Їхня загальна суть полягає в наступному: необхідно розрахувати точність удару києм так, щоб з його допомогою направити кулю прямо до однієї з луз, що розташовані по краях столу. При цьому, програма індивідуального заняття не обмежується лише базовими навичками: це може бути як навчання з нуля, так і відпрацювання більш складних прийомів.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в одній з найкращих шкіл більярду Києва, де його зустріне викладач із солідним досвідом. Одразу після короткого знайомства профі розпитає про рівень вже наявних навичок. Саме це допоможе йому скласти індивідуальну програму уроку з урахуванням «більярдних слабинок» Щасливчика. Залишилося отримати персональний кий, а також спеціальну крейду для обробки наклейки перед ударами. Тепер можна приступати до найцікавішого етапу навчання — практичного. А перевірити отримані навички можна, зігравши захоплюючу «лузну партію» із самим профі!

Дипломований тренер з більярду

Завдання — навчити усім нюансам більярду — візьме на себе дипломований тренер. Крім профільної спортивної освіти, він також має гучні регалії. Так, у викладацькому складі школи зібрані майстри спорту, багаторазові чемпіони України останніх років і навіть заслужений тренер!

2 різновиди гри на вибір

На вибір буде запропоновано 2 види більярду. Можна познайомитися з основами гри в:

  • пул —14 різнокольорових кульок, які заганяються в лузи за допомогою білої, а от чорна «закриває» гру
  • більярд — 15 великих білих куль і 1 кольорова, які потрібно забити у вузькі лузи

Кожний з цих різновидів більярду проводиться на спеціальних столах, оброблених ворсистим сукном для ідеального ковзання куль. Основна різниця — у розмірі лунок, площі гральної поверхні і складності тактики.

Програма для новачків або більш досвідчених гравців

Відвідавши усього 1 заняття, навіть зовсім «зелені» новачки зможуть дати фору іншим бильярдистам-аматорам. Досвідчений викладач навчить:

  • правильному положенню ніг і корпусу
  • як тримати кий, впевнено виконувати базові удари
  • секретам техніки гри

Для більш досвідченого гравця в «арсеналі» тренера мається декілька професійних «фішок», які згодом зроблять його непереможним більярдистом!

Місце проведення враження:

Школа більярдної майстерності
м. Олімпійська, вул. Фізкультури, 1, корпус 4 Показати на мапі

181 відгук

9 липня 2017
Майстер-клас сподобався. Тренер досить послідовно розповів про основні удари, допомагав розібратися із неточностями. Рекомендую.

29 червня 2017
Добрый день, наконец-то нашел время воспользоваться подарком от жены - мастер-классом игры в бильярд. Впечатлений море! Это был первый раз, когда я держал в руках кий, тренер максимально подробно и доступно всё обьяснял, и под конец занятия я чётко понимал, что это точно не последняя игра в бильярд в моей жизни - хочется продолжать учиться и нарабатывать базовые навыки. Спасибо Bodo за организацию впечатления!

О
Олександр
22 червня 2017
Доброго дня! Дружина подарувала подарунок - майстер-клас по більярду. Відвідав заняття, дуже сподобалось. Виявилось, що кий тримати не вмію, правильно бити не вмію і деякі з правил є просто умовними при грі за бокалом пива. Тренер (Олександр) спокійно, чітко і ясно розповів про всі правила, ньюанси та мої недоліки при виконання ударів . Після проведення заняття залишилось відпрацювати техніку...
Доброго дня! Дружина подарувала подарунок - майстер-клас по більярду. Відвідав заняття, дуже сподобалось. Виявилось, що кий тримати не вмію, правильно бити не вмію і деякі з правил є просто умовними при грі за бокалом пива. Тренер (Олександр) спокійно, чітко і ясно розповів про всі правила, ньюанси та мої недоліки при виконання ударів . Після проведення заняття залишилось відпрацювати техніку. Як для подарунка, так і для зацікавлених в підвищені своєї кваліфікації більярдиста буде дуже корисним буде відвідування занять.

О
Оксана
13 червня 2017
Доброго дня. Подарувала сертифікат чоловіку на день народження, ходили разм на мастер клас. Все дуже сподобалося. Дуже сподобався тренер, правда шкода не запам'ятала як звати, відразу почав розповідати саме головне. Так як мій чоловік вже міє грати йому було цікаво ,чи правильно він все робить і тренер вказав йому на деякі його помилки. Після мастер класу в чоловіка стало виходити забивати ті...
Доброго дня. Подарувала сертифікат чоловіку на день народження, ходили разм на мастер клас. Все дуже сподобалося. Дуже сподобався тренер, правда шкода не запам'ятала як звати, відразу почав розповідати саме головне. Так як мій чоловік вже міє грати йому було цікаво ,чи правильно він все робить і тренер вказав йому на деякі його помилки. Після мастер класу в чоловіка стало виходити забивати ті шари які він раніше не міг забивати ,навіть не намагався бо думав, що це не реально. Все було супер,я не прогадала з подарунком.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень