18
 

Подаруй майстер-клас більярду!

Індивідуальне навчання більярду — азам або більш складним «фішкам». Пропонується освоїти 1 з 2 найпопулярніших різновидів гри: російський або американський більярд. Досвідчений викладач підбере найбільш ефективну програму заняття, виходячи з рівня наявних навичок. Новачки навчаться тримати кий і чітко заганяти кулі в лузи, а ось більш досвідчені більярдісти зможуть ближче познайомитися із складними траєкторіями ударів. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 31.03.2018
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 11 291 раз
1 чоловік
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.03.2018

Майстер-клас більярду  що це?

Захоплююча можливість пізнати найголовніші тонкощі більярду від дипломованого тренера та успішного спортсмена в одній особі! Профі надасть можливість оволодіти навичками гри в російський більярд або американський пул. Їхня загальна суть полягає в наступному: необхідно розрахувати точність удару києм так, щоб з його допомогою направити кулю прямо до однієї з луз, що розташовані по краях столу. При цьому, програма індивідуального заняття не обмежується лише базовими навичками: це може бути як навчання з нуля, так і відпрацювання більш складних прийомів.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в одній з найкращих шкіл більярду Києва, де його зустріне викладач із солідним досвідом. Одразу після короткого знайомства профі розпитає про рівень вже наявних навичок. Саме це допоможе йому скласти індивідуальну програму уроку з урахуванням «більярдних слабинок» Щасливчика. Залишилося отримати персональний кий, а також спеціальну крейду для обробки наклейки перед ударами. Тепер можна приступати до найцікавішого етапу навчання — практичного. А перевірити отримані навички можна, зігравши захоплюючу «лузну партію» із самим профі!

Дипломований тренер з більярду

Завдання — навчити усім нюансам більярду — візьме на себе дипломований тренер. Крім профільної спортивної освіти, він також має гучні регалії. Так, у викладацькому складі школи зібрані майстри спорту, багаторазові чемпіони України останніх років і навіть заслужений тренер!

2 різновиди гри на вибір

На вибір буде запропоновано 2 види більярду. Можна познайомитися з основами гри в:

  • пул —14 різнокольорових кульок, які заганяються в лузи за допомогою білої, а от чорна «закриває» гру
  • більярд — 15 великих білих куль і 1 кольорова, які потрібно забити у вузькі лузи

Кожний з цих різновидів більярду проводиться на спеціальних столах, оброблених ворсистим сукном для ідеального ковзання куль. Основна різниця — у розмірі лунок, площі гральної поверхні і складності тактики.

Програма для новачків або більш досвідчених гравців

Відвідавши усього 1 заняття, навіть зовсім «зелені» новачки зможуть дати фору іншим бильярдистам-аматорам. Досвідчений викладач навчить:

  • правильному положенню ніг і корпусу
  • як тримати кий, впевнено виконувати базові удари
  • секретам техніки гри

Для більш досвідченого гравця в «арсеналі» тренера мається декілька професійних «фішок», які згодом зроблять його непереможним більярдистом!

Місце проведення враження:

Школа більярдної майстерності
м. Олімпійська, вул. Фізкультури, 1, корпус 4 Показати на мапі

184 відгуків реальних людей

21 серпня 2017
Мастер-класс бильярда я подарила на годовщину свадьбы. Подарок понравился. Инструктор доброжелательно и интересно рассказывал нам о правилах самой игры. Пошагово показал на практике "азы": как правильно стоять, как держать кий, как делать удар, как прицеливаться и рассчитывать траекторию. Узнали много нового. Время пролетело незаметно. Рекомендую)

А
Анна
11 серпня 2017
Майстер-клас з гри на білярді подарували батьки чоловікові на День народження. Подарунок дуже сподобався, адже самі навряд чи зібралися б туди сходити) Однак після заняття з Олександром виникло бажання повернутися ще раз) Нам показали базові елементи та складніші за бажанням мого чоловіка, який має уже вищий рівень. Хоча мені, як новачку, теж було цікаво) Рекомендую!)

В
Вячеслав
2 серпня 2017
мастер-класс понравился, последовательно, а самое главное с внимательным подходом объяснили и показали азы игры то, чего так не хватало при обычном посещении бильярдных . Жаль, только времени было совсем немного, для оттачивания ударов теперь только практика. Спасибо тренеру и БОДО

9 липня 2017
Майстер-клас сподобався. Тренер досить послідовно розповів про основні удари, допомагав розібратися із неточностями. Рекомендую.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень