18
 

Подаруй майстер-клас більярду!

Індивідуальне навчання більярду — азам або більш складним «фішкам». Пропонується освоїти 1 з 2 найпопулярніших різновидів гри: російський або американський більярд. Досвідчений викладач підбере найбільш ефективну програму заняття, виходячи з рівня наявних навичок. Новачки навчаться тримати кий і чітко заганяти кулі в лузи, а ось більш досвідчені більярдісти зможуть ближче познайомитися із складними траєкторіями ударів. детальніше...

1 люд. 60 хвилин Використати до 28.02.2019
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 12 727 раз
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2019

Майстер-клас більярду  що це?

Захоплююча можливість пізнати найголовніші тонкощі більярду від дипломованого тренера та успішного спортсмена в одній особі! Профі надасть можливість оволодіти навичками гри в російський більярд або американський пул. Їхня загальна суть полягає в наступному: необхідно розрахувати точність удару києм так, щоб з його допомогою направити кулю прямо до однієї з луз, що розташовані по краях столу. При цьому, програма індивідуального заняття не обмежується лише базовими навичками: це може бути як навчання з нуля, так і відпрацювання більш складних прийомів.

Як все відбувається?

Щасливчик опиниться в одній з найкращих шкіл більярду Києва, де його зустріне викладач із солідним досвідом. Одразу після короткого знайомства профі розпитає про рівень вже наявних навичок. Саме це допоможе йому скласти індивідуальну програму уроку з урахуванням «більярдних слабинок» Щасливчика. Залишилося отримати персональний кий, а також спеціальну крейду для обробки наклейки перед ударами. Тепер можна приступати до найцікавішого етапу навчання — практичного. А перевірити отримані навички можна, зігравши захоплюючу «лузну партію» із самим профі!

Дипломований тренер з більярду

Завдання — навчити усім нюансам більярду — візьме на себе дипломований тренер. Крім профільної спортивної освіти, він також має гучні регалії. Так, у викладацькому складі школи зібрані майстри спорту, багаторазові чемпіони України останніх років і навіть заслужений тренер!

2 різновиди гри на вибір

На вибір буде запропоновано 2 види більярду. Можна познайомитися з основами гри в:

 • пул —14 різнокольорових кульок, які заганяються в лузи за допомогою білої, а от чорна «закриває» гру
 • більярд — 15 великих білих куль і 1 кольорова, які потрібно забити у вузькі лузи

Кожний з цих різновидів більярду проводиться на спеціальних столах, оброблених ворсистим сукном для ідеального ковзання куль. Основна різниця — у розмірі лунок, площі гральної поверхні і складності тактики.

Програма для новачків або більш досвідчених гравців

Відвідавши усього 1 заняття, навіть зовсім «зелені» новачки зможуть дати фору іншим бильярдистам-аматорам. Досвідчений викладач навчить:

 • правильному положенню ніг і корпусу
 • як тримати кий, впевнено виконувати базові удари
 • секретам техніки гри

Для більш досвідченого гравця в «арсеналі» тренера мається декілька професійних «фішок», які згодом зроблять його непереможним більярдистом!

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Школа більярдної майстерності
м. Олімпійська, вул. Фізкультури, 1, корпус 4 Показати на мапі

202 відгуків

М
Марина
23 липня 2018
Получила сертификат в качестве подарка на День рождения от коллег. От мастер-класса в полном восторге. Александр - отличный тренер, объясняет последовательно, доступно, показывает несколько раз не своём примере. Корректирует ваши ошибки в процессе. Человек очень приятный, улыбчивый и знает своё дело на 100%, отвечая на любые вопросы. Знаний после мастер-класса приобретено много, и они очень...
Получила сертификат в качестве подарка на День рождения от коллег. От мастер-класса в полном восторге. Александр - отличный тренер, объясняет последовательно, доступно, показывает несколько раз не своём примере. Корректирует ваши ошибки в процессе. Человек очень приятный, улыбчивый и знает своё дело на 100%, отвечая на любые вопросы. Знаний после мастер-класса приобретено много, и они очень здорово подкреплены практикой в виде упражнений, показанных тренером. Крайне рекомендую.

С
Сергей
22 липня 2018
Впечатление мне подарили. Очень понравился подход, но одного раза мало. Скорее всего пойду ещё раз.

А
Артем
10 липня 2018
Очень классное впечатление! Советую на все 100%. Что особенно понравилось: •Очень хороший инструктор – просто и доступно объясняет, очень вежливый и приятный в общении.

Е
Екатерина
10 червня 2018
Побывали с сыном (13 лет) на мастер классе «Бильярд на двоих», проводил Александр. Доступно, четко, приятная атмосфера. Александр - очень приятный молодой человек. Остались очень довольны. Впечатление подарил одноклассник сына на День рождения по нашей просьбе, чтобы было правильное представление о том как нужно играть.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень