18
 

Подаруй майстер-клас більярду!

Індивідуальне навчання більярду — азам або більш складним «фішках». Пропонується освоїти 1 з 2 найпопулярніших різновидів гри: російський або американський більярд. Досвідчений викладач підбере найбільш ефективну програму заняття, виходячи з рівня наявних навичок. Новачки навчаться тримати кий і чітко заганяти кулі в лузи, а ось більш досвідчені більярдісти зможуть ближче познайомитися з складними траєкторіями ударів. детальніше

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.07.2017
200 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 10 193 рази
1 людина
60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Все необхідне видається
Доступно з 6 років

Майстер-клас більярду - що це?

Захоплююча можливість пізнати найголовніші тонкощі більярду від дипломованого тренера та успішного спортсмена в одній особі! Профі надасть можливість оволодіти навичками гри в російський більярд або американський пул. Їхня загальна суть полягає в наступному: необхідно розрахувати точність удару києм так, щоб з його допомогою направити кулю прямо до однієї з луз, що розташовані по краях столу. При цьому, програма індивідуального заняття не обмежується лише базовими навичками: це може бути як навчання з нуля, так і відпрацювання більш складних прийомів.

Як це відбувається?

Щасливчик опиниться в одній з найкращих шкіл більярду Києва, де його зустріне викладач з солідним досвідом. Одразу після короткого знайомства профі розпитає про рівень вже наявних навичок. Саме це допоможе йому скласти індивідуальну програму уроку з урахуванням «більярдних слабинок» Щасливчика. Залишилося отримати персональний кий, а також спеціальну крейду для обробки наклейки перед ударами. Тепер можна приступати до найцікавішого етапу навчання - практичного. А перевірити отримані навички можна, зігравши захоплюючу «лузну партію» з самим профі!

Дипломований тренер з більярду

Завдання - навчити усім нюансам більярду - візьме на себе дипломований тренер. Крім профільної спортивної освіти, він також має гучні регалії. Так, у викладацькому складі школи зібрані майстри спорту, багаторазові чемпіони України останніх років і навіть заслужений тренер!

2 різновиди гри на вибір

На вибір буде запропоновано 2 види більярду. Можна познайомитися з основами гри в:

  • пул - 14 різнокольорових кульок, які заганяються в лузи за допомогою білої, а от чорна «закриває» гру
  • більярд - 15 великих білих куль і 1 кольорова, які потрібно забити у вузькі лузи

Кожний з цих різновидів більярду проводиться на спеціальних столах, оброблених ворсистим сукном для ідеального ковзання куль. Основна різниця - у розмірі лунок, площі гральної поверхні і ступеня складності тактики гри.

Програма для новачків або більш досвідчених гравців

Відвідавши усього 1 заняття, навіть зовсім «зелені» новачки зможуть дати фору іншим бильярдистам-аматорам. Досвідчений викладач навчить:

  • правильному положенню ніг і корпусу
  • як тримати кий, впевнено виконувати базові удари
  • секретам техніки гри

Для більш досвідченого гравця в «арсеналі» тренера мається декілька професійних «фішок», які згодом зроблять його непереможним більярдистом!

Місце проведення враження

142 відгуки від реальних людей