18
 

Подаруй майстер-клас більярду!

Індивідуальне навчання більярду — азам або більш складним «фішках». Пропонується освоїти 1 з 2 найпопулярніших різновидів гри: російський або американський більярд. Досвідчений викладач підбере найбільш ефективну програму заняття, виходячи з рівня наявних навичок. Новачки навчаться тримати кий і чітко заганяти кулі в лузи, а ось більш досвідчені більярдісти зможуть ближче познайомитися з складними траєкторіями ударів. детальніше...

1 чол. 60 хвилин Використати до 31.08.2017
300 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 10 372 раз
1 людина
60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 31.08.2017

Майстер-клас більярду - що це?

Захоплююча можливість пізнати найголовніші тонкощі більярду від дипломованого тренера та успішного спортсмена в одній особі! Профі надасть можливість оволодіти навичками гри в російський більярд або американський пул. Їхня загальна суть полягає в наступному: необхідно розрахувати точність удару києм так, щоб з його допомогою направити кулю прямо до однієї з луз, що розташовані по краях столу. При цьому, програма індивідуального заняття не обмежується лише базовими навичками: це може бути як навчання з нуля, так і відпрацювання більш складних прийомів.

Як це відбувається?

Щасливчик опиниться в одній з найкращих шкіл більярду Києва, де його зустріне викладач з солідним досвідом. Одразу після короткого знайомства профі розпитає про рівень вже наявних навичок. Саме це допоможе йому скласти індивідуальну програму уроку з урахуванням «більярдних слабинок» Щасливчика. Залишилося отримати персональний кий, а також спеціальну крейду для обробки наклейки перед ударами. Тепер можна приступати до найцікавішого етапу навчання - практичного. А перевірити отримані навички можна, зігравши захоплюючу «лузну партію» з самим профі!

Дипломований тренер з більярду

Завдання - навчити усім нюансам більярду - візьме на себе дипломований тренер. Крім профільної спортивної освіти, він також має гучні регалії. Так, у викладацькому складі школи зібрані майстри спорту, багаторазові чемпіони України останніх років і навіть заслужений тренер!

2 різновиди гри на вибір

На вибір буде запропоновано 2 види більярду. Можна познайомитися з основами гри в:

 • пул - 14 різнокольорових кульок, які заганяються в лузи за допомогою білої, а от чорна «закриває» гру
 • більярд - 15 великих білих куль і 1 кольорова, які потрібно забити у вузькі лузи

Кожний з цих різновидів більярду проводиться на спеціальних столах, оброблених ворсистим сукном для ідеального ковзання куль. Основна різниця - у розмірі лунок, площі гральної поверхні і ступеня складності тактики гри.

Програма для новачків або більш досвідчених гравців

Відвідавши усього 1 заняття, навіть зовсім «зелені» новачки зможуть дати фору іншим бильярдистам-аматорам. Досвідчений викладач навчить:

 • правильному положенню ніг і корпусу
 • як тримати кий, впевнено виконувати базові удари
 • секретам техніки гри

Для більш досвідченого гравця в «арсеналі» тренера мається декілька професійних «фішок», які згодом зроблять його непереможним більярдистом!

Місце проведення враження:

Школа більярдної майстерності
м. Олімпійська, вул. Фізкультури, 1, корпус 4 Показати на мапі

151 відгук

Ю
Юлия
21 лютого 2017
Большое спасибо, за предоставленную услугу "Мастер класс игры в бильярд". Всё безумно понравилось, тренер Артур всё подробно обьяснял и показывал. Еще не один раз обратимся к Вам за впечатлениями)))

21 лютого 2017
дарила это впечатление на годовщину свадьбы. час пролетел незаметно. узнала много нового и интересного.

16 лютого 2017
Добрый день! Хочется сказать большое спасибо команде BODO и тренеру Артуру за большой профессионализм в предоставлении хорошего впечатления!

11 лютого 2017
Всем доброго дня. Благодарим за услугу "бильярд". Сертификат нам подарили еще летом, в августе. Чуть не забыли про его существование) Вспомнили и использовали с вышеупомянутой услугой. Инструктор крайне адекватный и толерантный. Поддержка Bodo исчерпывающе предоставили информация о мероприятии, о месте проведения и о всех необходимых нюансах. Так же, нас заблаговременно предупредили о...
Всем доброго дня. Благодарим за услугу "бильярд". Сертификат нам подарили еще летом, в августе. Чуть не забыли про его существование) Вспомнили и использовали с вышеупомянутой услугой. Инструктор крайне адекватный и толерантный. Поддержка Bodo исчерпывающе предоставили информация о мероприятии, о месте проведения и о всех необходимых нюансах. Так же, нас заблаговременно предупредили о будущем мероприятии, на случай, если мы могли забыть.. Спасибо за сервис и Удачи.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

 • 8 березня
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень