18
 

Подаруй майстер-клас більярду!

Учень відвідає урок, на якому освоїть техніку російського більярду або пулу. Під час навчання інструктор покаже вірне положення ніг і корпусу, навчить правильно тримати кий і впевнено виконувати базові удари. Після цього почнеться відпрацювання більш складних прийомів. детальніше...

1 люд. 60 хв. Використати до 30.04.2019
300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 12 970 раз
1 людина
60 хв.
Все необхідне видається
Доступно з 6 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Учень відвідає урок, на якому освоїть техніку російського більярду або пулу. Під час навчання інструктор покаже вірне положення ніг і корпусу, навчить правильно тримати кий і впевнено виконувати базові удари. Після цього почнеться відпрацювання більш складних прийомів.

Чому ми вибрали Школу більярдної майстерності

Школа знаходиться в декількох хвилинах ходьби від станції метро «Олімпійська». Інструктори складають індивідуальну програму уроку для кожного учня. Заняття підійде як тим, хто хоче навчитися з нуля, так і досвідченим гравцям, яким цікаво відпрацювати складні прийоми.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Школа більярдної майстерності
м. Олімпійська, вул. Фізкультури, 1, корпус 4 Показати на мапі

209 відгуків

27 серпня 2018
замечательное впечатление! огромное спасибо тренеру Артуру. были вдвоем с женой все понравилось. тренер отличный учитель, профессионал и собеседник))

М
Марина
23 липня 2018
Получила сертификат в качестве подарка на День рождения от коллег. От мастер-класса в полном восторге. Александр - отличный тренер, объясняет последовательно, доступно, показывает несколько раз не своём примере. Корректирует ваши ошибки в процессе. Человек очень приятный, улыбчивый и знает своё дело на 100%, отвечая на любые вопросы. Знаний после мастер-класса приобретено много, и они очень...
Получила сертификат в качестве подарка на День рождения от коллег. От мастер-класса в полном восторге. Александр - отличный тренер, объясняет последовательно, доступно, показывает несколько раз не своём примере. Корректирует ваши ошибки в процессе. Человек очень приятный, улыбчивый и знает своё дело на 100%, отвечая на любые вопросы. Знаний после мастер-класса приобретено много, и они очень здорово подкреплены практикой в виде упражнений, показанных тренером. Крайне рекомендую.

22 липня 2018
Впечатление мне подарили. Очень понравился подход, но одного раза мало. Скорее всего пойду ещё раз.

А
Артем
10 липня 2018
Очень классное впечатление! Советую на все 100%. Что особенно понравилось: •Очень хороший инструктор – просто и доступно объясняет, очень вежливый и приятный в общении.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень