Подаруйте майстер-клас аерографії для двох!

подарували вже 62 рази
2 людини
до 3 годин
Доступно з 12 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

На початку заняття майстер пояснить принципи роботи з аерографом. Художник покаже друзям правильне положення рук, навчить розпорошувати фарбу на полотно і пояснить, як змішувати різні кольори. Розібравшись з технікою малювання, учні разом створять свою першу картину. Готове полотно можна забрати додому.

Чому ми вибрали арт-студію «Творча Кухня»

«Творча Кухня» — мережа арт-студій, розташованих в Києві і Львові. Для заняття учням видають усі необхідні матеріали: аерограф, рукавички, фарби, трафарети, полотно. Майстер-клас підходить як для дорослих, так і для дітей з 12 років.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

2 відгуки

Аня
4 травня 2018
необычный опыт! в такой технике картины я еще не рисовала) но благодаря преподавателю разобралась быстро с аэрографом и сразу начала творить) теперь картина радует всю семью)))
Елена
17 січня 2017
Занятие очень понравилось. Все понятно и просто объясняли, хотя пользоваться аэрографом оказалось сложнее чем я думала. Спасибо Бодо за возможность открыть для себя что-то новое! Если бы не подарили вашу коробочку, сама бы в жизни не додумалась пойти заниматься аэрографией. Понятно, что за один урок многому не научишься, но время провела отлично)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.