Подаруй масаж із золотом!

подарували вже 138 разів
3000 грн 1 люд. до 60 хв.
1 людина
до 60 хв.
Не рекомендується вагітним
Доступно з 18 років
Все необхідне видається
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Комплексний догляд за тілом, який передбачає масаж спини з використанням масла каріте та золотого пилу. У салоні видадуть халат, тапочки та одноразову білизну. Під час процедури майстер плавними рухами нанесе на шкіру розігріті масла та золотий пил, розминаючи м'язи спини та шиї. Іони золота нейтралізують вільні радикали, запобігаючи появі зморшок.

Чому ми вибрали SPA центр «Дива»

Салон знаходиться в історичному центрі міста та розташований у п'ятизірковому готелі «Опера». Всі працівники салону дотримуються стандартів обслуговування відповідно до статусу готелю. Для процедури фахівці використовують тільки преміальну косметику.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Ирина
22 мая 2017
Очень понравился этот массаж. После него кожа классно переливается. Даже не хочется смывать эту красоту. Подарила подруга на день рождения, за что я ей очень благодарна. Сама я обычно избегаю такую экзотику. Как оказалось, зря. Как-нибудь пройду его еще раз.

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки