Подаруй лучні бої для двох!

подарували вже 2 216 разів
500 грн 2 люд. 30 хв.
2 людини
30 хв.
Залежить від погоди
Доступно з 6 років
Форма одягу - зручна
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Спершу учасники пройдуть інструктаж і потренуються на статичних мішенях. Майстер покаже правильну стійку і розповість, як зробити влучний постріл. Коли кожен опанує зброю, ведучий запропонує перейти до гри за обраним сценарієм. Пара проведе бій в форматі один на один або командний бій за участю двох тренерів. Гравці будуть переміщатися полем, ховаючись в укриттях і цілячись в суперників стрілами з м'якими наконечниками.

Чому ми вибрали комплекс «Парк Київська Русь»

«Парк Київська Русь» — комплекс, де щороку проходять масштабні фестивалі та змагання з історичних видів спорту. Лучні бої — одне з найбільш видовищних напрямків цих заходів. Комплекс розташований в 40 км від Києва в с. Копачів і займає площу понад 50 га. У парк ходять рейсові автобуси.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

1 відгук

Стася
5 октября 2017
это идеальное развлечение) была с другом, нам очень понравилось!! хорошо проинструктировали (это было не долго), а потом начался треееш) круто))) еще приду большей компанией

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки