102626

Подаруй лучні бої для двох!

Мирна перестрілка з лука з кращим другом протягом півгодини. У ході гри належить показати все те, чого навчать інструктори на попередній підготовці. Грати можна як «віч-на-віч» за одним сценарієм, так і з наставниками за іншим. Тут кожен сам за себе — стріли, небезпечні суперники та непереборне бажання перемогти. детальніше...

2 люд. 30 хвилин Використати до 28.02.2019
500 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 910 раз
2 людини
30 хвилин
Залежить від погоди
Форма одягу - зручна
Доступно з 6 років
Використати до 28.02.2019

Лучні бої для двох — що це?

Можливість помститися найкращому другові за всі його гріхи. Щасливчик у компанії майбутнього супротивника вирушить на лучну перестрілку в парк «Київська Русь». Досвідчені інструктори за пару хвилин пояснять друзям, як правильно користуватися зброєю і запропонують програму перестрілки на вибір: один на один або разом із наставниками для ускладнення завдання.

Як все відбувається?

Двоє друзів вирушать на лучну дуель в парк «Київська Русь». Там їх зустріне пара досвідчених наставників, які на півгодини нададуть кожному Щасливчикові зброю та стріли. Після короткого інструктажу почнеться бій. Друзі можуть влаштувати перестрілку один на один або спільно з інструкторами. В останньому випадку до програми додадуть ще два сценарії:

  • «Захоплення прапора» — участь у грі двох команд, де метою є захоплення прапора;
  • «Стінка на стінку» — головне завдання — не опинитися пораненим.

Унікальний досвід

У ході гри «на виживання» Щасливчики опанують старовинну зброю — лук. Досвідчені інструктори покажуть, як правильно тримати, використовувати й стріляти з головного атрибута Робіна Гуда.

У компанії друга

Якщо колись у минулому товариш насолив, йому можна помститися на мирній перестрілці! Нічия кров не проллється, а веселощі й незабутні враження для обох Щасливчиків забезпечені.

Постріляти можуть діти

Відчути себе справжнім Леголасом з трилогії «Володар Кілець» або Катніс Евердін з «Голодних ігор» може кожен сміливець старше 6 років. Залежно від вибору програми надається шолом та стріли зі спеціальними наконечниками, тому про безпеку можна не турбуватися.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Київська Русь - Парк
Київська обл., Обухівський р-н, с. Копачів Показати на мапі

1 відгук

С
Стася
5 жовтня 2017
это идеальное развлечение) была с другом, нам очень понравилось!! хорошо проинструктировали (это было не долго), а потом начался треееш) круто))) еще приду большей компанией

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень