100681
 

Подаруй лазерні бої з друзями!

Високотехнологічна командна гра з використанням копій справжньої зброї — штурмових гвинтівок Beretta. Кожен постріл — це лазерний імпульс. І якщо він влучив у ціль, то потрапляння зафіксують сенсори, які закріплено на одязі гравців. Взяти участь у дружньому змаганні зможуть 8 людей. 2-годинне змагання відбудеться на ігровому майданчику під відкритим небом. Учасникам видадуть повний екіпірувальний комплект — зброю та камуфляж. А після захоплюючої гри можна буде відпочити на території клубу й обмінятися враженнями. детальніше

8 чол. 2 години Використати до 31.07.2017
1 600 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 465 раз
8 людина
2 години
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Екіпіровка видається на місці
Доступно з 9 років

Лазертаг для компанії — що це?

Нагода відкрити для себе світ захоплюючої гри, яка відбувається у режимі реального часу й простору. У мілітарі-змаганні візьмуть участь одразу 8 осіб. Замість бойових гвинтівок Beretta вони використовуватимуть їх точні копії. Це спеціальна зброя, яка стріляє лазерними імпульсами на відстань до 200 м. Потрапляння в ціль зафіксують датчики на одязі гравців, а виграє той, хто залишиться «неушкодженим». Змагання проходить на обладнаному відкритому майданчику. Кожному гравцеві видається повний камуфляжний комплект — куртка з капюшоном та штани.

Як все відбувається?

Щасливчик зможе запросити з собою ще 7 друзів. Разом вони вирушать у пейнтбольний клуб «Фалькон». На місці їм видадуть потрібну зброю та екіпіровку, а також пояснять правила гри. Щасливчики зможуть обрати власний сценарій, згідно з яким і буде відбуватися змагання, а потім розділитися на команди. На майданчику з різними укриттями з'ясується, хто у компанії кращий стрілець.

Сучасна високотехнологічна гра

Лазертаг — гра, що прийшла на заміну широко відомим пейнтболу та страйкболу. Її розвиток припадає на 80-ті роки ХХ століття. Цей вид командної гри характеризується суттєвими перевагами: висока дальність влучання (до 200 м), мінімальне захисне спорядження, видовищність битви, можливість грати як дорослим, так і дітям.

Копії бойової зброї Beretta

У грі використовуються точні копії бойової зброї, які не відрізнити від штурмових гвинтівок Beretta. Інша тут лише «начинка». Зброя стріляє ледь відчутними лазерними імпульсами: з боку це нагадує фрагменти фільмів про далекі інопланетні цивілізації.

Повна екіпіровка видається

Гравці одягнуть спеціальний камуфляж — куртку з капюшоном та штани. Також кожен отримає власну ігрову гвинтівку. Із такою екіпіровкою буде простіше замаскуватися на полі з укриттями. Після гри можна розслабитися у затишній альтанці й навіть орендувати мангал.

Місце проведення враження

16 відгуків реальних людей