102507
 

Квест-шоу «Серіал»

Новий унікальний формат квесту, в якому учасники керують акторами. Герої шоу Джо та Люсі будуть виконувати будь-які вказівки команди: закохуватися, сваритися чи просто дуріти. Сюжет серіалу — комедія, детектив або love story — гравці вибирають самі. Щоб пройти ланцюжок завдань і дізнатися, чим закінчується серія, у команди буде 75 хвилин. У квесті можуть взяти участь до 4-х чоловік. детальніше...

4 люд. до 75 хвилин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
4 людини
до 75 хвилин
Доступно з 12 років
Використати до 30.11.2018

Квест-шоу «Серіал» — що це?

Можливість відчути себе режисером серіалу. Щасливчик і його друзі стануть частиною «живого» шоу, де можна самостійно керувати героями, змінювати сюжетну лінію і навіть приєднатися до акторів на «знімальному майданчику». Гравці не обмежені в діях — Джо і Люсі можуть виконувати будь-які вказівки: говорити на незнайомих мовах, танцювати, співати і багато іншого. Також можна поставити серіал «на паузу», щоб замовити їжу та напої.

Як все відбувається?

Щасливчик з друзями відвідають квест-шоу від Escape Quest. Адміністратори познайомлять команду з правилами гри і видадуть кожному анкету учасника. Друзі будуть за склом затишній американської квартири, де живуть Джо та Люсі. Завдання гравців — керувати головними героями серіалу, попутно вирішуючи головоломки і завдання квесту. Кожен учасник може виконувати роботу режисера, звукооператора або актора: давати вказівки на «знімальному майданчику», підбирати «саундтрек» або грати ролі в серіалі. Друзям не доведеться ставити рекорди і виконувати завдання на швидкість, тому у команди буде достатньо часу, щоб пройти сюжетну лінію від початку до кінця.

Унікальний формат квесту

«Серіал» відрізняється від звичних квестів — учасникам не доведеться шукати вихід з кімнати за 60 хвилин або спостерігати, як актори грають за сценарієм. Друзів чекає повна імпровізація, несподівані сюжетні повороти, а також непередбачувані та веселі завдання.

75 хвилин в кріслі режисера

В квест-шоу у друзів буде більше ігрового часу, ніж у звичайній квест-кімнаті. Учасники проведуть до 75 хвилин «по ту сторону екрана». Цього часу буде достатньо, щоб навчитися управляти акторами, внести свої корективи в сюжет і дізнатися, що чекає героїв у фіналі «серіалу» .

Можна брати свою їжу і напої

Під час гри компанія може замовити доставку їжі прямо на «знімальний майданчик» або взяти прохолодні напої і закуски з собою.

Місце проведення враження:

Escape Quest - Квест-кімната (Квест-шоу «Серіал»)
м. Хрещатик, вул. Інститутська, 16 Показати на мапі

1 відгук

О
Оля
4 травня 2017
Мы с друзьями просто в восторге! Было очень весело, актеры импровизируют, играют на ходу, одним словом классно! А когда одного из героев попросили кассету без рук поменять, мы с ребятами просто валялись от смеха)) Спасибо за крутые впечатления)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень