101436
 

Подаруй курс виживання!

2 дні в умовах дикої природи — в 70 км від Києва. Для тих, хто зацікавлений придбати навички виживання, проведуть повноцінний тренінг в реальному середовищі. Можна буде на практиці дізнатися, як орієнтуватися на місцевості, розпалювати вогонь і добувати воду, влаштовуватися на нічліг. Послуга проходить у групі до 12 чоловік. Всі вони запакують рюкзаки та стануть учасниками туристичного походу. Необхідне загальне спорядження (намети, кухонний інвентар, ремнабір тощо) надається. З собою потрібно буде взяти особисте спорядження: рюкзак, каремат, спальний мішок, посуд і ліхтарик. детальніше...

1 люд. 2 дня (1 ніч) Використати до 30.11.2018
1 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 154 раз
1 людина
2 дня (1 ніч)
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 30.11.2018

Курс виживання — що це?

Навички виживання у диких умовах. 2-денний тренінг для тих, хто готовий вийти з власної зони комфорту та опинитися наодинці з природою. Власник сертифікату стане учасником організованої туристичної вилазки. Разом із групою до 12 людей, він відправиться у похід з ночівлею. Гід-тренер на практиці пояснить, як набути основних навичок виживання. Він покаже, як орієнтуватися на місцевості, добувати воду та вогонь, влаштовуватися на ночівлю. Необхідно подбати про особисте спорядження, усе інше — входить у вартість послуги.

Як все відбувається?

Враження проходить у 70 км від Києва, трансфер туди й назад для Щасливчика забезпечать організатори туру. Збирається група від 5 до 12 людей, яку супроводжує гід-тренер. Крім відпочинку на природі, Щасливчика чекає повноцінний майстер-клас, присвячений правилам виживання у дикому середовищі. Учасник набуде корисних навичок: навчиться знаходити дорогу в лісі, розпалювати багаття, забезпечувати себе водою та їжею. Похід передбачає ночівлю у наметах. Особисте спорядження Щасливчик зможе взяти в оренду: рюкзак, каремат, спальний мішок, посуд та ліхтарик.

Практичний майстер-клас з ночівлею у наметах

Урок виживання далеко від цивілізації — туристичний похід дозволить зіткнутися з реаліями життя на природі. Як пакувати речі в рюкзак і що насамперед взяти з собою — про це учасникам розкажуть заздалегідь. А безпосередньо на природі покажуть, як організувати туристичний табір та забезпечити його всім необхідним.

Навички виживання у диких умовах

Учасник незвичайного тренінгу навчиться:

 • орієнтуватися на місцевості
 • долати перешкоди
 • розпалювати вогонь та добувати воду
 • влаштовуватися на нічліг та ін.

Організація туру на 2 дні

Із собою необхідно взяти тільки особисте спорядження, усе інше включено у вартість туру:

 • послуги гіда-тренера
 • прокат групового спорядження (намет, кухонний інвентар, ремнабір, аптечка, навігатор)
 • вартість проїзду до місця початку тренінгу (60-70 км від Києва) і назад (електричка)
 • харчування у поході (польова кухня)

Місце проведення враження:

ПЛАН-Б - Школа виживання

6 відгуків реальних людей

11 жовтня 2017
Курс очень понравился, замечательный инструктор, интересные истории у костра. Вобщем получил то ради чего ехал и много приятных впечатлений в довесок.

Р
Руслан
26 вересня 2017
Поход был интересен. На практике прошли процес выживания. Рекомендую, помогаем отвлектись от городских будней.

Е
Елена
23 серпня 2017
Мероприятие состоялось 19-20 августа. Это был подарок на Новый год,подарили дети - дочка с зятем.Был секундный шок,ведь последний раз,поход такого рода был более 40 лет назад.Пришлось вспомнить как это было.Я крымчанка,и в свое время практически все выходные проводила в горах,это были походы 1-2 и 3-х дневные,разной сложности,в зависимости от маршрута.По жизни я человек активный,мне всего лишь...
Мероприятие состоялось 19-20 августа. Это был подарок на Новый год,подарили дети - дочка с зятем.Был секундный шок,ведь последний раз,поход такого рода был более 40 лет назад.Пришлось вспомнить как это было.Я крымчанка,и в свое время практически все выходные проводила в горах,это были походы 1-2 и 3-х дневные,разной сложности,в зависимости от маршрута.По жизни я человек активный,мне всего лишь 60. Очень довольна осталась инструктором - Романом.Уже на платформе появилось ощущение,что это не первый совместный поход.Нас было 7 человек.Молодёжь.Ребята все очень интересные.Роман очень интересно рассказывал, и давал на практике пройти испытания.Лично я очень довольна.Рекомендую всем,независимо от возраста.

Е
Елена
21 серпня 2017
Это супер! Группа бала небольшая, 7 человек. Инструктору, Роману, большущее спасибо. Интересный человек,чувствуется большой опыт,интересно подаёт информацию,Учил ходить по карте,по навигатору,добывать воду,очищать и кипятить на костре.Ребята,тоже подобрались очень интересные.Не смотря на жару,трудно было идти,потому,что идти пришлось, в основном по песку вперемешку с шишками,километров 15-16.Тем...
Это супер! Группа бала небольшая, 7 человек. Инструктору, Роману, большущее спасибо. Интересный человек,чувствуется большой опыт,интересно подаёт информацию,Учил ходить по карте,по навигатору,добывать воду,очищать и кипятить на костре.Ребята,тоже подобрались очень интересные.Не смотря на жару,трудно было идти,потому,что идти пришлось, в основном по песку вперемешку с шишками,километров 15-16.Тем кто хочет испытать себя,даю совет - идите налегке,только запаситесь водой,особенно если это летом.Из снаряжения советую взять небольшой рюкзак,спальник,и каримат. Мне 60 лет,но молодёжи я не уступила. Обратная дорога была легче, всего 5-6 км, но ограничена временем .Рекомендую. И не оглядывайтесь на возраст.Проверьте свои силы.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень