101436

Подаруй курс виживання!

2 дня в умовах дикої природи — у 70 км від Києва. Для тих, хто зацікавлений набути навички виживання, проведуть повноцінний тренінг у реальному середовищі. Можна буде на практиці дізнатися, як орієнтуватися на місцевості, розпалювати вогонь і добувати воду, влаштовуватися на ночівлю. Послуга проходить у групі до 10 осіб. Усі вони запакують рюкзаки і стануть учасниками туристичного походу з ночівлею. Необхідне загальне спорядження (намети, кухонний інвентар, ремнабір тощо) надається. Із собою потрібно буде взяти особисте спорядження: рюкзак, каремат, спальний мішок, посуд та ліхтарик. детальніше

1 чол. 2 дня (1 ніч) Використати до 31.07.2017
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 308 раз
1 людина
2 дня (1 ніч)
Використати до 31.07.2017
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Доступно з 18 років
Проходить у групі

Курс виживання — що це?

Навички виживання у диких умовах. 2-денний тренінг для тих, хто готовий вийти з власної зони комфорту та опинитися наодинці з природою. Власник сертифікату стане учасником організованої туристичної вилазки. Разом із групою до 12 людей, він відправиться у похід з ночівлею. Гід-тренер на практиці пояснить, як набути основних навичок виживання. Він покаже, як орієнтуватися на місцевості, добувати воду та вогонь, влаштовуватися на ночівлю. Необхідно подбати про особисте спорядження, усе інше — входить у вартість послуги.

Як все відбувається?

Враження проходить у 70 км від Києва, трансфер туди й назад для Щасливчика забезпечать організатори туру. Збирається група від 5 до 12 людей, яку супроводжує гід-тренер. Крім відпочинку на природі, Щасливчика чекає повноцінний майстер-клас, присвячений правилам виживання у дикому середовищі. Учасник набуде корисних навичок: навчиться знаходити дорогу в лісі, розпалювати багаття, забезпечувати себе водою та їжею. Похід передбачає ночівлю у наметах. Особисте спорядження Щасливчик зможе взяти в оренду: рюкзак, каремат, спальний мішок, посуд та ліхтарик.

Практичний майстер-клас з ночівлею у наметах

Урок виживання далеко від цивілізації — туристичний похід дозволить зіткнутися з реаліями життя на природі. Як пакувати речі в рюкзак і що насамперед взяти з собою — про це учасникам розкажуть заздалегідь. А безпосередньо на природі покажуть, як організувати туристичний табір та забезпечити його всім необхідним.

Навички виживання у диких умовах

Учасник незвичайного тренінгу навчиться:

  • орієнтуватися на місцевості
  • долати перешкоди
  • розпалювати вогонь та добувати воду
  • влаштовуватися на нічліг та ін.

Організація туру на 2 дні

Із собою необхідно взяти тільки особисте спорядження, усе інше включено у вартість туру:

  • послуги гіда-тренера
  • прокат групового спорядження (намет, кухонний інвентар, ремнабір, аптечка, навігатор)
  • вартість проїзду до місця початку тренінгу (60-70 км від Києва) і назад (електричка)
  • харчування у поході (польова кухня)

Місце проведення враження

2 відгуки від реальних людей