101436
 

Подаруй курс виживання!

2 дні в умовах дикої природи — в 70 км від Києва. Для тих, хто зацікавлений придбати навички виживання, проведуть повноцінний тренінг в реальному середовищі. Можна буде на практиці дізнатися, як орієнтуватися на місцевості, розпалювати вогонь і добувати воду, влаштовуватися на нічліг. Послуга проходить у групі до 12 чоловік. Всі вони запакують рюкзаки та стануть учасниками туристичного походу. Необхідне загальне спорядження (намети, кухонний інвентар, ремнабір тощо) надається. З собою потрібно буде взяти особисте спорядження: рюкзак, каремат, спальний мішок, посуд і ліхтарик. детальніше...

1 люд. 2 дні (1 ніч) Використати до 28.02.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 311 раз
1 людина
2 дні (1 ніч)
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 28.02.2019

Курс виживання — що це?

Навички виживання у диких умовах. 2-денний тренінг для тих, хто готовий вийти з власної зони комфорту та опинитися наодинці з природою. Власник сертифікату стане учасником організованої туристичної вилазки. Разом із групою до 12 людей, він відправиться у похід з ночівлею. Гід-тренер на практиці пояснить, як набути основних навичок виживання. Він покаже, як орієнтуватися на місцевості, добувати воду та вогонь, влаштовуватися на ночівлю. Необхідно подбати про особисте спорядження, усе інше — входить у вартість послуги.

Як все відбувається?

Враження проходить у 70 км від Києва, трансфер туди й назад для Щасливчика забезпечать організатори туру. Збирається група від 5 до 12 людей, яку супроводжує гід-тренер. Крім відпочинку на природі, Щасливчика чекає повноцінний майстер-клас, присвячений правилам виживання у дикому середовищі. Учасник набуде корисних навичок: навчиться знаходити дорогу в лісі, розпалювати багаття, забезпечувати себе водою та їжею. Похід передбачає ночівлю у наметах. Особисте спорядження Щасливчик зможе взяти в оренду: рюкзак, каремат, спальний мішок, посуд та ліхтарик.

Практичний майстер-клас з ночівлею у наметах

Урок виживання далеко від цивілізації — туристичний похід дозволить зіткнутися з реаліями життя на природі. Як пакувати речі в рюкзак і що насамперед взяти з собою — про це учасникам розкажуть заздалегідь. А безпосередньо на природі покажуть, як організувати туристичний табір та забезпечити його всім необхідним.

Навички виживання у диких умовах

Учасник незвичайного тренінгу навчиться:

 • орієнтуватися на місцевості
 • долати перешкоди
 • розпалювати вогонь та добувати воду
 • влаштовуватися на нічліг та ін.

Організація туру на 2 дні

Із собою необхідно взяти тільки особисте спорядження, усе інше включено у вартість туру:

 • послуги гіда-тренера
 • прокат групового спорядження (намет, кухонний інвентар, ремнабір, аптечка, навігатор)
 • вартість проїзду до місця початку тренінгу (60-70 км від Києва) і назад (електричка)
 • харчування у поході (польова кухня)

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ПЛАН-Б - Школа виживання

6 відгуків

11 жовтня 2017
Курс очень понравился, замечательный инструктор, интересные истории у костра. Вобщем получил то ради чего ехал и много приятных впечатлений в довесок.

Р
Руслан
26 вересня 2017
Поход был интересен. На практике прошли процес выживания. Рекомендую, помогаем отвлектись от городских будней.

Е
Елена
23 серпня 2017
Мероприятие состоялось 19-20 августа. Это был подарок на Новый год,подарили дети - дочка с зятем.Был секундный шок,ведь последний раз,поход такого рода был более 40 лет назад.Пришлось вспомнить как это было.Я крымчанка,и в свое время практически все выходные проводила в горах,это были походы 1-2 и 3-х дневные,разной сложности,в зависимости от маршрута.По жизни я человек активный,мне всего лишь...
Мероприятие состоялось 19-20 августа. Это был подарок на Новый год,подарили дети - дочка с зятем.Был секундный шок,ведь последний раз,поход такого рода был более 40 лет назад.Пришлось вспомнить как это было.Я крымчанка,и в свое время практически все выходные проводила в горах,это были походы 1-2 и 3-х дневные,разной сложности,в зависимости от маршрута.По жизни я человек активный,мне всего лишь 60. Очень довольна осталась инструктором - Романом.Уже на платформе появилось ощущение,что это не первый совместный поход.Нас было 7 человек.Молодёжь.Ребята все очень интересные.Роман очень интересно рассказывал, и давал на практике пройти испытания.Лично я очень довольна.Рекомендую всем,независимо от возраста.

Е
Елена
21 серпня 2017
Это супер! Группа бала небольшая, 7 человек. Инструктору, Роману, большущее спасибо. Интересный человек,чувствуется большой опыт,интересно подаёт информацию,Учил ходить по карте,по навигатору,добывать воду,очищать и кипятить на костре.Ребята,тоже подобрались очень интересные.Не смотря на жару,трудно было идти,потому,что идти пришлось, в основном по песку вперемешку с шишками,километров 15-16.Тем...
Это супер! Группа бала небольшая, 7 человек. Инструктору, Роману, большущее спасибо. Интересный человек,чувствуется большой опыт,интересно подаёт информацию,Учил ходить по карте,по навигатору,добывать воду,очищать и кипятить на костре.Ребята,тоже подобрались очень интересные.Не смотря на жару,трудно было идти,потому,что идти пришлось, в основном по песку вперемешку с шишками,километров 15-16.Тем кто хочет испытать себя,даю совет - идите налегке,только запаситесь водой,особенно если это летом.Из снаряжения советую взять небольшой рюкзак,спальник,и каримат. Мне 60 лет,но молодёжи я не уступила. Обратная дорога была легче, всего 5-6 км, но ограничена временем .Рекомендую. И не оглядывайтесь на возраст.Проверьте свои силы.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень