101436
 

Подаруй курс виживання!

Турист вирушить в організований похід разом із групою до 12 людей. Йому видадуть намет, кухонний інвентар, забезпечать харчуванням. Інструктор на практиці пояснить, як придбати базові навички виживання. Він покаже, як орієнтуватися на місцевості, добувати воду й вогонь, вибирати місце для табору. Після закінчення курсу новачок навчиться виживати в дикому середовищі: знаходити дорогу в лісі та забезпечувати себе всім необхідним для життя. детальніше...

1 люд. 2 дні (1 ніч) Використати до 30.04.2019
1 000 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 1 438 раз
1 людина
2 дні (1 ніч)
Залежить від погоди
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 18 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Турист вирушить в організований похід разом із групою до 12 людей. Йому видадуть намет, кухонний інвентар, забезпечать харчуванням. Інструктор на практиці пояснить, як придбати базові навички виживання. Він покаже, як орієнтуватися на місцевості, добувати воду й вогонь, вибирати місце для табору. Після закінчення курсу новачок навчиться виживати в дикому середовищі: знаходити дорогу в лісі та забезпечувати себе всім необхідним для життя.

Чому ми вибрали школу виживання «План Б»

Компанія організовує трекінги, кінні тури, сплави по річках, джипінг, сходження в гори і тури для схуднення. Групи відправляються в походи по Україні та іншим країнам. «План Б» займається оздоровчим туризмом, навантаження під час походів невеликі і сприяють зміцненню здоров'я.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
ПЛАН-Б - Школа виживання

7 відгуків

А
Андрей
11 вересня 2018
Отличное мероприятие. Вагон и маленькая тележка позитивных эмоций в процессе прохождения курса. А после окончания - ценные и полезные навыки выживания. Опытные инструктора позволяют получить не только теоретические знания но и на практике всё необходимое попробовать, отточить нужные навыки. Доходчиво объясняют.

Алексей
11 жовтня 2017
Курс очень понравился, замечательный инструктор, интересные истории у костра. Вобщем получил то ради чего ехал и много приятных впечатлений в довесок.

Р
Руслан
26 вересня 2017
Поход был интересен. На практике прошли процес выживания. Рекомендую, помогаем отвлектись от городских будней.

23 серпня 2017
Мероприятие состоялось 19-20 августа. Это был подарок на Новый год,подарили дети - дочка с зятем.Был секундный шок,ведь последний раз,поход такого рода был более 40 лет назад.Пришлось вспомнить как это было.Я крымчанка,и в свое время практически все выходные проводила в горах,это были походы 1-2 и 3-х дневные,разной сложности,в зависимости от маршрута.По жизни я человек активный,мне всего лишь...
Мероприятие состоялось 19-20 августа. Это был подарок на Новый год,подарили дети - дочка с зятем.Был секундный шок,ведь последний раз,поход такого рода был более 40 лет назад.Пришлось вспомнить как это было.Я крымчанка,и в свое время практически все выходные проводила в горах,это были походы 1-2 и 3-х дневные,разной сложности,в зависимости от маршрута.По жизни я человек активный,мне всего лишь 60. Очень довольна осталась инструктором - Романом.Уже на платформе появилось ощущение,что это не первый совместный поход.Нас было 7 человек.Молодёжь.Ребята все очень интересные.Роман очень интересно рассказывал, и давал на практике пройти испытания.Лично я очень довольна.Рекомендую всем,независимо от возраста.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень