101117
 

Подаруй курс вокалу!

Цілих 16 уроків вокалу з персональним викладачем у музичній школі! Індивідуальний формат занять допоможе домогтися максимальної результативності за короткий час. Це і навчання основам правильного дихання, і вступний курс в теорію ритміки, та розминочні вправи для розвитку діапазону власного голосу. На останньому уроці можлива звукозапис виконання синглу — так починаючий вокаліст зможе спостерігати свій прогрес! детальніше

1 чол. 16 уроків по 60 хвилин Використати до 31.07.2017
4 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 72 рази
1 людина
16 уроків по 60 хвилин
Використати до 31.07.2017
Доступно з 6 років

Курс вокалу - що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом вокальної майстерності в компанії персонального викладача. Упродовж 16 занять можна не тільки опанувати секрети правильного співу, а й розвинути особисті вокальні дані. Індивідуальна програма навчання дозволить зробити заняття максимально ефективними і результативними. Окрім нового досвіду, приємним бонусом стане вокальне соло на останньому занятті.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає відому музичну школу «Рок-школу», обравши найбільш зручне її розташування - на Верхньому Валу або по вул. Руденко. Тут починаючого вокаліста зустріне професійний музикант. Він оцінить рівень навичок Щасливчика і, відштовхуючись від цього, підбере потрібні теми уроків. Кожне заняття складається з теорії та практики, що надає навчальному процесу захоплюючу динаміку. У результаті проходження курсу Щасливчик навчиться досконало виконувати улюблену пісню. За баженням на останньому занятті він зможе зробити звукозапис композиції.

Індивідуальний підхід

Знайомство з мистецтвом вокалу передбачає повноцінну базову програму, що включає основи правильного дихання, вступний курс в теорію ритміки, розминочні вправи і багато іншого. Вокалісти з певним рівнем навичок зможуть продемонструвати свої вокальні дані, а потім висловити побажання щодо цілей і бажаних результатів.

Уроки від професіонала

Персональний викладач із задоволенням поділиться своїм досвідом. Він допоможе розкрити індивідуальні особливості тембру і манеру співу учня. А корисні поради профі стануть чудовою підмогою для подальшого розвитку.

Виконання улюбленої пісні

Крім розучування улюбленої композиції, на останньому уроці за бажанням можна буде зробити запис пісні. Записане соло гість забере з собою і продемонструє рідним особисті досягнення!

45 відгуків реальних людей