101117
 

Подаруй курс вокалу!

16 уроків вокалу з персональним викладачем у музичній школі! Індивідуальний формат занять допоможе досягти максимальної результативності за короткий час. Це і навчання основам правильного дихання, і вступний курс в теорію ритміки та розминочні вправи для розвитку діапазону власного голосу. На останньому уроці можна записати у студії власне виконання синглу — так починаючий вокаліст зафіксує свій прогрес! детальніше...

1 люд. 16 уроків по 60 хвилин Використати до 31.07.2018
3 900 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 98 раз
1 людина
16 уроків по 60 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 31.07.2018

Курс вокалу - що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом вокальної майстерності в компанії персонального викладача. Упродовж 16 занять можна не тільки опанувати секрети правильного співу, а й розвинути особисті вокальні дані. Індивідуальна програма навчання дозволить зробити заняття максимально ефективними і результативними. Окрім нового досвіду, приємним бонусом стане вокальне соло на останньому занятті.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає відому музичну школу «Рок-школа». Тут починаючого вокаліста зустріне професійний музикант. Він оцінить рівень навичок Щасливчика і, відштовхуючись від цього, підбере потрібні теми уроків. Кожне заняття складається з теорії та практики, що додає навчальному процесу захоплюючу динаміку. У результаті проходження курсу Щасливчик навчиться досконало виконувати улюблену пісню. За баженням на останньому занятті він зможе зробити звукозапис композиції.

Індивідуальний підхід

Знайомство з мистецтвом вокалу передбачає повноцінну базову програму, що включає основи правильного дихання, вступний курс в теорію ритміки, розминочні вправи і багато іншого. Вокалісти з певним рівнем навичок зможуть продемонструвати свої вокальні дані, а потім висловити побажання щодо цілей і бажаних результатів.

Уроки від професіонала

Персональний викладач із задоволенням поділиться своїм досвідом. Він допоможе розкрити індивідуальні особливості тембру і манеру співу учня. А корисні поради профі стануть чудовою підмогою для подальшого розвитку.

Виконання улюбленої пісні

Крім розучування улюбленої композиції, на останньому уроці за бажанням можна буде зробити запис пісні. Записане соло гість забере з собою і продемонструє рідним особисті досягнення!

Місце проведення враження:

Рок школа
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66; Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі

52 відгуків реальних людей

Т
Таня
15 січня 2018
Урок проходил в Рок школе на Ларисы Руденко, преподаватель Алексей очень доступно вел урок, все понравилось, рекомендую.

Р
Рита
30 жовтня 2017
Мне подарили сертификат друзья на День Рожденья. Долго не могла решиться им воспользоваться, но потом узнала, что можно поменять на любую другую услугу. Выбрала - урок вокала, так как давно хотела, но никак не могла решиться. Было страшно, в последний момент даже хотела все отменить, но переборола свой страх и пошла. Я в восторге, занятие пением помогло мне побороть свою детскую неуверенность...
Мне подарили сертификат друзья на День Рожденья. Долго не могла решиться им воспользоваться, но потом узнала, что можно поменять на любую другую услугу. Выбрала - урок вокала, так как давно хотела, но никак не могла решиться. Было страшно, в последний момент даже хотела все отменить, но переборола свой страх и пошла. Я в восторге, занятие пением помогло мне побороть свою детскую неуверенность, что я не умею петь.Оказывается при желании можно научится. После этого занятия постоянно пою дома и мне это приносит огромное удовольствие. Спасибо, Bodo, за такую чудесную возможность исполнить давнюю мечту.

29 вересня 2017
У нас в семье играет на гитаре и поет муж. А я лишь тихонько подпевала, сильно стесняясь. Муж решил исправить ситуацию и подарил урок вокала. Оказалось, что у меня и голос есть, и в ноты попадаю, и, что нужно убрать зажимы и тренироваться петь правильно. Огромная благодарность Артему Юренко за профессиональную работу и за то, что помог мне поверить в себя. А мужу - за подарок. Вместе с Бодо чудеса случаются )))

А
Анна
23 червня 2017
Курс вокала подарил мне любимый муж на Новый год.Это был действительно сюрприз! Наверно самый лучший подарок,который мог бы быть...Однажды я сказала ему,что в детстве любила петь и мечтала стать певицей)) запомнил! Звездой уже не спешу становиться,но радовать своих бы и близких думаю смогу)сервисом я очень довольна! Все налажено,чётко.Сто раз позвонили,подсказали,записали...Выбрала студию на...
Курс вокала подарил мне любимый муж на Новый год.Это был действительно сюрприз! Наверно самый лучший подарок,который мог бы быть...Однажды я сказала ему,что в детстве любила петь и мечтала стать певицей)) запомнил! Звездой уже не спешу становиться,но радовать своих бы и близких думаю смогу)сервисом я очень довольна! Все налажено,чётко.Сто раз позвонили,подсказали,записали...Выбрала студию на прорезной 3.Преподаватель попался Никита .Было очень приятно,когда дома открыв ютуб увидела его в программе Голос...Крутой)) очень доброжелательный,талантливый,просто душка.Спасибо за приятные эмоции!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень