101117
 

Подаруй курс вокалу!

16 уроків вокалу з персональним викладачем у музичній школі! Індивідуальний формат занять допоможе досягти максимальної результативності за короткий час. Це і навчання основам правильного дихання, і вступний курс в теорію ритміки та розминочні вправи для розвитку діапазону власного голосу. На останньому уроці можна записати у студії власне виконання синглу — так починаючий вокаліст зафіксує свій прогрес! детальніше...

1 люд. 16 уроків по 60 хвилин Використати до 30.04.2018
3 900 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 86 раз
1 людина
16 уроків по 60 хвилин
Доступно з 6 років
Використати до 30.04.2018

Курс вокалу - що це?

Захоплююче знайомство з мистецтвом вокальної майстерності в компанії персонального викладача. Упродовж 16 занять можна не тільки опанувати секрети правильного співу, а й розвинути особисті вокальні дані. Індивідуальна програма навчання дозволить зробити заняття максимально ефективними і результативними. Окрім нового досвіду, приємним бонусом стане вокальне соло на останньому занятті.

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає відому музичну школу «Рок-школа». Тут починаючого вокаліста зустріне професійний музикант. Він оцінить рівень навичок Щасливчика і, відштовхуючись від цього, підбере потрібні теми уроків. Кожне заняття складається з теорії та практики, що додає навчальному процесу захоплюючу динаміку. У результаті проходження курсу Щасливчик навчиться досконало виконувати улюблену пісню. За баженням на останньому занятті він зможе зробити звукозапис композиції.

Індивідуальний підхід

Знайомство з мистецтвом вокалу передбачає повноцінну базову програму, що включає основи правильного дихання, вступний курс в теорію ритміки, розминочні вправи і багато іншого. Вокалісти з певним рівнем навичок зможуть продемонструвати свої вокальні дані, а потім висловити побажання щодо цілей і бажаних результатів.

Уроки від професіонала

Персональний викладач із задоволенням поділиться своїм досвідом. Він допоможе розкрити індивідуальні особливості тембру і манеру співу учня. А корисні поради профі стануть чудовою підмогою для подальшого розвитку.

Виконання улюбленої пісні

Крім розучування улюбленої композиції, на останньому уроці за бажанням можна буде зробити запис пісні. Записане соло гість забере з собою і продемонструє рідним особисті досягнення!

Місце проведення враження:

Рок школа
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66; Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі

51 відгук

29 вересня 2017
У нас в семье играет на гитаре и поет муж. А я лишь тихонько подпевала, сильно стесняясь. Муж решил исправить ситуацию и подарил урок вокала. Оказалось, что у меня и голос есть, и в ноты попадаю, и, что нужно убрать зажимы и тренироваться петь правильно. Огромная благодарность Артему Юренко за профессиональную работу и за то, что помог мне поверить в себя. А мужу - за подарок. Вместе с Бодо чудеса случаются )))

А
Анна
23 червня 2017
Курс вокала подарил мне любимый муж на Новый год.Это был действительно сюрприз! Наверно самый лучший подарок,который мог бы быть...Однажды я сказала ему,что в детстве любила петь и мечтала стать певицей)) запомнил! Звездой уже не спешу становиться,но радовать своих бы и близких думаю смогу)сервисом я очень довольна! Все налажено,чётко.Сто раз позвонили,подсказали,записали...Выбрала студию на...
Курс вокала подарил мне любимый муж на Новый год.Это был действительно сюрприз! Наверно самый лучший подарок,который мог бы быть...Однажды я сказала ему,что в детстве любила петь и мечтала стать певицей)) запомнил! Звездой уже не спешу становиться,но радовать своих бы и близких думаю смогу)сервисом я очень довольна! Все налажено,чётко.Сто раз позвонили,подсказали,записали...Выбрала студию на прорезной 3.Преподаватель попался Никита .Было очень приятно,когда дома открыв ютуб увидела его в программе Голос...Крутой)) очень доброжелательный,талантливый,просто душка.Спасибо за приятные эмоции!!!

24 квітня 2017
Очень часто покупаю бодо сертификаты всем знакомым, ведь никогда не знаешь наверняка что человеку больше нравится. А тут можно выбрать несколько вариантов, человек может даже сам доплатить и взять что-то другое. Это прекрасно! Всем советую!

Д
Денис
20 квітня 2017
Подарили впечатление на новый год. Всё очень понравилось, открыл в себе новые таланты. Так же понравился преподаватель. Отмечу, что это отличный антистресс так как можно пойти поорать "Рюмку водки на столе" и никто при этом не будет стучать по батарее. В общем всё классно. Рекомендую.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень