Подаруйте курс вокалу!

подарували вже 120 рази
1 людина
16 занять по 60 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 31.10.2019

Як відбувається враження

Викладач складе персональну програму в залежності від навичок учня. Новачка він навчить базовим елементам, які поступово будуть ускладнюватися. Це правильне дихання з опорою на діафрагму, вправи на розвиток голосу та розучування пісень для закріплення результату. Наприкінці курсу учень повноцінно виконуватиме улюблені композиції. Досвідчені вокалісти зможуть опанувати експериментальні техніки співу та попрацювати над розширенням голосового діапазону.

Чому ми вибрали «Рок-школу»

Музичний навчальний заклад працює за авторською програмою, завдяки якій опанувати спів можна швидше. Педагоги не змушують вивчати тільки класику — вони відштовхуються лише від побажань учня. Усі викладачі — діючі музиканти, які виступають із власними проектами. На останньому уроці за бажанням можна зробити запис пісні.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

69 відгуків

Аліна Гринько
21 лютого 2019
https://www.facebook.com/100001784312929
Все прошло хорошо. Педагог внимательная и терпеливая. Много полезной информации.
Елизавета
17 лютого 2019
Понравилось. Хорошее настроение вам обеспечено)))
Валерия
16 лютого 2019
https://www.facebook.com/100004080233781
Занятие было супер! Можно сказать это была моя детская мечта! Хотела бы заниматься в этой школе! Спасибо Bodo!
людмила
16 лютого 2019
Понравилось очень.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.