Подаруйте курс гри на ударних!

подарували вже 139 рази
1 людина
16 занять по 60 хв.
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2019
Все необхідне видається

Як відбувається враження

Курс занять із гри на ударних відбудеться індивідуально. Викладач складе план уроків у залежності від навичок учня. Його навчать правильно тримати палички, сидіти за барабанною установкою, читати ноти з листа. Також новачок дізнається, як працювати з метрономом і підбирати ритмічні малюнки під різні пісні. Педагог покаже вправи для пальців і кистей, щоб тренуватися вдома. Музикант із досвідом буде відпрацьовувати імпровізацію, композиції в різних напрямках або експериментальні техніки. Педагог запише відео виступу, який відбудеться на фінальному уроці. Випускнику видадуть сертифікат про проходження курсу.

Чому ми вибрали «Рок-школу»

Філії навчального закладу розташовані на правому та лівому берегах Києва, тому учень сам зможе вибрати місце проведення занять. У школі викладають музиканти, які грають у власних колективах і гастролюють. Кожен із них складає план уроку, відштовхуючись від навичок учня. Вчителі вільно володіють різними стилями гри, тому зможуть навчити техніці Джона Бонема, Кіта Муна або Томмі Лі. Ніхто не змушує вивчати тільки класичні твори — усе залежить від побажань клієнта. «Рок-школа» розробила власну програму. Її мета — допомогти опанувати інструмент швидше.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом ви самі вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

325 відгуків

safrosia
13 лютого 2019
Спасибо большое Кириллу за занятие! Было весело, информативно и обязательно приду еще :) Только часа показалось маловато :)
Кирилл
11 лютого 2019
Все прошло хорошо, было интересно, пытались разучить некоторые базовые вещи. Конечно за один раз, если нет опыта, вряд ли чего-то добьетесь, но почувствуете, что на деле все не так просто, как выглядит со стороны :)
Евгения
11 лютого 2019
Сертификат получила в подарок, урок проходила на Крещатике. Кирилл отличный преподаватель - внимательный, терпеливый и очень доходчиво всё объясняет!! Очень довольна подарком и времяпрепровождением!!! Всем советую!
Валерия
10 лютого 2019
Мастеркласс по игре на ударных оказался сложнее, нежели казалось, но от этого он стал более интересным! Впечатления однозначно положительные =)

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.