101116
 

Подаруй курс гри на ударних!

Курс занять з гри на ударних пройде індивідуально. Викладач складе план уроків у залежності від навичок учня. Його навчать правильно тримати палички, сидіти за барабанною установкою, читати ноти з листа. Також новачок дізнається, як працювати з метрономом і підбирати ритмічні малюнки під різні пісні. Педагог покаже вправи для пальців і кистей, щоб тренуватися вдома. Музикант із досвідом буде відпрацьовувати імпровізацію, композиції в різних напрямках або експериментальні техніки. Педагог запише відео виступу, яке відбудеться на фінальному уроці. Випускнику видадуть сертифікат про проходження курсу. детальніше...

1 люд. 16 занять по 60 хв. Використати до 30.04.2019
4 300 грн. У наявності
Подарувати Вже в подарунку
подарували вже 135 раз
1 людина
16 занять по 60 хв.
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 30.04.2019

Як відбувається враження

Курс занять з гри на ударних пройде індивідуально. Викладач складе план уроків у залежності від навичок учня. Його навчать правильно тримати палички, сидіти за барабанною установкою, читати ноти з листа. Також новачок дізнається, як працювати з метрономом і підбирати ритмічні малюнки під різні пісні. Педагог покаже вправи для пальців і кистей, щоб тренуватися вдома. Музикант із досвідом буде відпрацьовувати імпровізацію, композиції в різних напрямках або експериментальні техніки. Педагог запише відео виступу, яке відбудеться на фінальному уроці. Випускнику видадуть сертифікат про проходження курсу.

Чому ми вибрали «Рок-школу»

Філії навчального закладу розташовані на правому та лівому берегах Києва, тому учень сам зможе вибрати місце проведення занять. У школі викладають музиканти, які грають у власних колективах і гастролюють. Кожен із них складає план уроку, відштовхуючись від навичок учня. Вчителі вільно володіють різними стилями гри, тому зможуть навчити техніці Джона Бонема, Кіта Муна або Томмі Лі. Ніхто не змушує вивчати тільки класичні твори — усе залежить від побажань клієнта. «Рок-школа» розробила власну програму. Її мета — допомогти опанувати інструмент швидше.

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Рок-школа
м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 Показати на мапі

м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі

257 відгуків

В
Виктория
7 вересня 2018
Сбылась мечта! Очень хотела попробовать, впечатление подарили коллеги. Внимательный преподаватель, все доступно объяснил, очень понравилось! Думаю взять несколько уроков, продлить эмоции )

27 серпня 2018
Подарила мужу на День рождения. Напросилась поприсутствовать во время занятия.Спасибо преподавателю Андрею за крутой, драйвовый и интересный урок. Муж задумался, чтоб ходить на постоянной основе. Однозначно рекомендую этот МК как оригинальный и запоминающийся подарок.

И
Игорь
12 липня 2018
Очень понравилось, большое Вам спасибо!!!

В
ВИКТОРИЯ
4 липня 2018
Добрый день.Подарили ребенку на день рождения урок игры на ударных.ПОНРАВИЛОСЬ ВСЕМ.Спасибо за эмоции и хорошее настроение.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Коханій
  • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень