101116
 

Подаруй уроки гри на барабанах!

Індивідуальний формат навчання грі на ударних, який передбачає цілих 16 уроків один на один з досвідченим наставником! Початківці драммеры зможуть розвинути почуття ритму, освоїти правильну техніку удару і навчитися виконувати власні соло. А більш досвідчені барабанщики значно підвищать майстерність і віртуозність гри. Відеозапис фінального виступу залишиться на пам'ять, а по закінченню курсу кожен отримає пам'ятний сертифікат драммера! подробнее...

1 чол. 16 уроків по 60 хвилин Використати до 31.10.2017
4 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 110 раз
1 людина
16 уроків по 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.10.2017

Курс гри на ударних — що це?

Повноцінний курс гри на ударній установці з 16 занять. Уроки відбуваються в індивідуальному форматі під керівництвом досвідченого музиканта. Для навчання використовують професійну ударну установку, сила звуку якої в рази перевершує потужність звучання звичайних барабанів! Це набір різних ударних інструментів, зручно розташованих для комбінованої гри. Чудова нагода не тільки отримати сертифікат справжнього драмера, але і записати власний виступ на відео!

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає «Рок-школу». Тут його зустріне професійний барабанщик, який оцінить рівень навичок і запропонує індивідуальну програму курсу. Крок за кроком осягаючи теорію драмінгу, Щасливчик спробує опанувати виконання відомої композиції. Це може бути його улюблена мелодія або пісня. На останньому занятті на Щасливчика чекає сольний виступ з презентацією пісні у власному виконанні! Фішка в тому, що соло буде записано на відеокамеру, а новоспечений музикант стане володарем пам'ятного запису.

Індивідуальна програма навчання

Якщо учень виявиться новачком в світі музики, то профі навчить його базовим основам гри на ударних. Він пояснить принцип влаштування барабанної установки, допоможе розвинути почуття ритму, музичної пам'яті, опанувати правильну техніку удару. Більш досвідченим барабанщикам викладач підбере індивідуальну програму занять, яка дозволить значно підвищити майстерність гри.

Відеозапис сольного виступу у подарунок!

На останньому занятті можна буде похизуватися своїми музичними навичками, виконавши улюблену композицію «на камеру». Потім унікальний відеозапис з сольним виступом можна забрати додому. Як знати, можливо, в майбутньому він стане головним лотом «зоряного» аукціону?

Видається сертифікат драмера

Курс подарує по-справжньому безцінний досвід і можливість пізнати основи і секрети гри на ударних. Тому по закінченню навчання новоспечений музикант зможе похвалитися не тільки набутими навичками, але і сертифікатом кваліфікованого драммера!

Місце проведення враження:

Рок-школа
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі
м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 Показати на мапі

220 відгуків реальних людей

Ю
Юля
24 квітня 2017
Выбрали этот подарок. И хотя сертификат дарили мужу, урок на ударных получил наш пятилетний сын в сопровождении с мужем. Очень понравился педагог, приятно и весело все объяснял и показывал. Ребёнок остался очень доволен. В добавок ко всему, он поиграл на синтезаторе, пел в микрофон и играл на гитаре. Спасибо Bodo за впечатление

11 квітня 2017
Мне все понравилось!

Н
Наталья
1 квітня 2017
Лет 5 вынашивала идею попробовать игру на ударных. И вот, получив такой подарок, с удовольствием им воспользовалась. Не думала, что на первом уроке уже можно увидеть результаты. Понравилось очень! Отличный педагог! Только позитивные впечатления!!!

30 березня 2017
Мне посчастливилось побывать на уроке игры на ударных. Только переступив порог школы, понимаешь, что здесь живет музыка и совсем скоро ты и сам приобщаешься к ремеслу ее творения. Крайне приятно, что на теорию педагог отвел немного времени (но вполне достаточно для того, чтобы приступить к обучению), и практически сразу начали музицировать :). И каково же удовольствие, когда изначально...
Мне посчастливилось побывать на уроке игры на ударных. Только переступив порог школы, понимаешь, что здесь живет музыка и совсем скоро ты и сам приобщаешься к ремеслу ее творения. Крайне приятно, что на теорию педагог отвел немного времени (но вполне достаточно для того, чтобы приступить к обучению), и практически сразу начали музицировать :). И каково же удовольствие, когда изначально хаотичные движения руками-ногой, преобразовываются в контролируемые и координируемые; когда "наигрывая" мелодию, узнаешь в ней музыку известных исполнителей, а когда педагог подыгрывает тебе на гитаре - каждой клеточкой ощущаешь кайф. И все это ЗА ЧАС урока! Искренняя благодарность Музыкальной школе и Bodo за организованные впечатления)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень