101116
 

Подаруй уроки гри на барабанах!

Індивідуальний формат навчання грі на ударних, який передбачає цілих 16 уроків один на один з досвідченим наставником! Драммери-початківці зможуть розвинути почуття ритму, освоїти правильну техніку удару і навчитися виконувати власні соло. А більш досвідчені барабанщики значно підвищать майстерність і віртуозність гри. Відеозапис фінального виступу залишиться на пам'ять, а по закінченню курсу кожен отримає пам'ятний сертифікат драммера! детальніше...

1 чол. 16 уроків по 60 хвилин Використати до 28.02.2018
3 900 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 119 раз
1 чоловік
16 уроків по 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 28.02.2018

Курс гри на ударних — що це?

Повноцінний курс гри на ударній установці з 16 занять. Уроки відбуваються в індивідуальному форматі під керівництвом досвідченого музиканта. Для навчання використовують професійну ударну установку, сила звуку якої в рази перевершує потужність звучання звичайних барабанів! Це набір різних ударних інструментів, зручно розташованих для комбінованої гри. Чудова нагода не тільки отримати сертифікат справжнього драмера, але і записати власний виступ на відео!

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає «Рок-школу». Тут його зустріне професійний барабанщик, який оцінить рівень навичок і запропонує індивідуальну програму курсу. Крок за кроком осягаючи теорію драмінгу, Щасливчик спробує опанувати виконання відомої композиції. Це може бути його улюблена мелодія або пісня. На останньому занятті на Щасливчика чекає сольний виступ з презентацією пісні у власному виконанні! Фішка в тому, що соло буде записано на відеокамеру, а новоспечений музикант стане володарем пам'ятного запису.

Індивідуальна програма навчання

Якщо учень виявиться новачком в світі музики, то профі навчить його базовим основам гри на ударних. Він пояснить принцип влаштування барабанної установки, допоможе розвинути почуття ритму, музичної пам'яті, опанувати правильну техніку удару. Більш досвідченим барабанщикам викладач підбере індивідуальну програму занять, яка дозволить значно підвищити майстерність гри.

Відеозапис сольного виступу у подарунок!

На останньому занятті можна буде похизуватися своїми музичними навичками, виконавши улюблену композицію «на камеру». Потім унікальний відеозапис з сольним виступом можна забрати додому. Як знати, можливо, в майбутньому він стане головним лотом «зоряного» аукціону?

Видається сертифікат драмера

Курс подарує по-справжньому безцінний досвід і можливість пізнати основи і секрети гри на ударних. Тому по закінченню навчання новоспечений музикант зможе похвалитися не тільки набутими навичками, але і сертифікатом кваліфікованого драммера!

Місце проведення враження:

Рок-школа
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі
м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 Показати на мапі

231 відгук

14 серпня 2017
"Игру на барабанах" мне подарили на день рождения, так что фактически, не я выбирала впечатление. Но музыку я очень люблю, всегда хотела научится играть на саксофоне и фортепиано, и раз уж не вышло - и, не вышло, полагаю. справедливо, ибо там нужно полноценное музыкальное образование, к барабанам я отнеслась с энтузиазмом. Очень понравилась сама рок-школа, приятные люди; инструктор предложил мне...
"Игру на барабанах" мне подарили на день рождения, так что фактически, не я выбирала впечатление. Но музыку я очень люблю, всегда хотела научится играть на саксофоне и фортепиано, и раз уж не вышло - и, не вышло, полагаю. справедливо, ибо там нужно полноценное музыкальное образование, к барабанам я отнеслась с энтузиазмом. Очень понравилась сама рок-школа, приятные люди; инструктор предложил мне выбрать стиль музыкальный, который я люблю - и весь этот час учил меня играть джаз, даже не смотря на то, что это было довольно сложно, и музыкального образования у меня не было. В общем, очень понравилось.

2 серпня 2017
Очень интересное впечатление!Договорились с преподавателем и поделили урок на 2 части: игра на джембе и игра на ударной установке.Спасибо преподавателю за доступное и интересное объяснение основ.К концу занятия даже получилось выучить небольшой отрывок композиции в сопровождении бас-гитары.Спасибо Бодо и Рок-школе за необычные и классные эмоции!

Д
Денис
17 липня 2017
Подарили сертификат Бодо родители на день рождения. Так как ранее был с этим незнаком, обрадовала оригинальность подарка. Подарили игру на ударных потому, что надоело слушать мою игру дома. Пошел в рок-школу, познакомился с инструктором Андреем, очень душевно прошла репетиция, обсудили не только технику игры, но и теорию музыки в целом. С удовольствием приду на следующие занятия.

А
Анастасія
13 липня 2017
Придбала своєму хлопцеві сертифікат гри на барабанах.Нам дуже сподобалося.Навіть трошки більше позаймалися.У нас дуже багато вражень та емоцій,зарядились на весь день.Тому я раджу цей подарунок.Особливо дякуємо вчителю Вітьку))))класний і позитивний хлопець)

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень