101116
 

Подаруй уроки гри на барабанах!

Індивідуальний формат навчання грі на ударних, який передбачає цілих 16 уроків один на один з досвідченим наставником! Початківці драммеры зможуть розвинути почуття ритму, освоїти правильну техніку удару і навчитися виконувати власні соло. А більш досвідчені барабанщики значно підвищать майстерність і віртуозність гри. Відеозапис фінального виступу залишиться на пам'ять, а по закінченню курсу кожен отримає пам'ятний сертифікат драммера! подробнее...

1 чол. 16 уроків по 60 хвилин Використати до 30.09.2017
4 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 107 раз
1 людина
16 уроків по 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 30.09.2017

Курс гри на ударних — що це?

Повноцінний курс гри на ударній установці з 16 занять. Уроки відбуваються в індивідуальному форматі під керівництвом досвідченого музиканта. Для навчання використовують професійну ударну установку, сила звуку якої в рази перевершує потужність звучання звичайних барабанів! Це набір різних ударних інструментів, зручно розташованих для комбінованої гри. Чудова нагода не тільки отримати сертифікат справжнього драмера, але і записати власний виступ на відео!

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає «Рок-школу» - одну з найкращих музичних шкіл Києва, обравши найбільш зручну адресу: вул. Верхній Вал або вул. Руденко. Тут його зустріне професійний барабанщик, який оцінить рівень навичок і запропонує індивідуальну програму курсу. Крок за кроком осягаючи теорію драмінгу, Щасливчик спробує опанувати виконання відомої композиції. Це може бути його улюблена мелодія або пісня. На останньому занятті на Щасливчика чекає сольний виступ з презентацією пісні у власному виконанні! Фішка в тому, що соло буде записано на відеокамеру, а новоспечений музикант стане володарем пам'ятного запису.

Індивідуальна програма навчання

Якщо учень виявиться новачком в світі музики, то профі навчить його базовим основам гри на ударних. Він пояснить принцип влаштування барабанної установки, допоможе розвинути почуття ритму, музичної пам'яті, опанувати правильну техніку удару. Більш досвідченим барабанщикам викладач підбере індивідуальну програму занять, яка дозволить значно підвищити майстерність гри.

Відеозапис сольного виступу у подарунок!

На останньому занятті можна буде похизуватися своїми музичними навичками, виконавши улюблену композицію «на камеру». Потім унікальний відеозапис з сольним виступом можна забрати додому. Як знати, можливо, в майбутньому він стане головним лотом «зоряного» аукціону?

Видається сертифікат драмера

Курс подарує по-справжньому безцінний досвід і можливість пізнати основи і секрети гри на ударних. Тому по закінченню навчання новоспечений музикант зможе похвалитися не тільки набутими навичками, але і сертифікатом кваліфікованого драммера!

Місце проведення враження:

Рок-школа
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі

215 відгуків реальних людей

А
Алена
20 березня 2017
Подарила "игру на ударных" любимому мужу. Это была давняя его мечта, которую удалось реализовать с bodo! Получили море удовольствия и положительных эмоций. Хотим поблагодарить компанию Bodo за профессиональный подход и сказать отдельное спасибо Rockschool , непосредственно преподавателю Андрею Литвиненко ,за легкую атмосферу,терпения и позитив!!! Доступно объяснил все тонкости игры на...
Подарила "игру на ударных" любимому мужу. Это была давняя его мечта, которую удалось реализовать с bodo! Получили море удовольствия и положительных эмоций. Хотим поблагодарить компанию Bodo за профессиональный подход и сказать отдельное спасибо Rockschool , непосредственно преподавателю Андрею Литвиненко ,за легкую атмосферу,терпения и позитив!!! Доступно объяснил все тонкости игры на ударных, подыграл на бас- гитаре и записали на память видео нашего шедевра.Остались очень довольны . Всем советую выбирать в подарок впечатления от Bodo!

13 березня 2017
Очень давно хотела попробовать сыграть на ударных и вот выпала возможность. Все было просто супер!))

А
Александр
1 березня 2017
Очень давно хотел играть на ударной установке, подарили сертификат, сходил и получил массу впечатлений!!! Это было круто!!! Спасибо сестре за подарок:) и bodo спасибо:)

А
Александра
25 лютого 2017
Какой это кайф играть на ударных!!!! Получила массу удовольствий!!!!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 70 грн 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень