101116
 

Подаруй курс гри на ударних!

Індивідуальний формат навчання грі на ударних, який передбачає цілих 16 уроків один на один з досвідченим наставником! Драммери-початківці зможуть розвинути почуття ритму, освоїти правильну техніку удару і навчитися виконувати власні соло. А більш досвідчені барабанщики значно підвищать майстерність і віртуозність гри. Відеозапис фінального виступу залишиться на пам'ять, а по закінченню курсу кожен отримає пам'ятний сертифікат драммера! детальніше...

1 люд. 16 уроків по 60 хвилин Використати до 31.07.2018
3 900 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 131 раз
1 людина
16 уроків по 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 31.07.2018

Курс гри на ударних — що це?

Повноцінний курс гри на ударній установці з 16 занять. Уроки відбуваються в індивідуальному форматі під керівництвом досвідченого музиканта. Для навчання використовують професійну ударну установку, сила звуку якої в рази перевершує потужність звучання звичайних барабанів! Це набір різних ударних інструментів, зручно розташованих для комбінованої гри. Чудова нагода не тільки отримати сертифікат справжнього драмера, але і записати власний виступ на відео!

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає «Рок-школу». Тут його зустріне професійний барабанщик, який оцінить рівень навичок і запропонує індивідуальну програму курсу. Крок за кроком осягаючи теорію драмінгу, Щасливчик спробує опанувати виконання відомої композиції. Це може бути його улюблена мелодія або пісня. На останньому занятті на Щасливчика чекає сольний виступ з презентацією пісні у власному виконанні! Фішка в тому, що соло буде записано на відеокамеру, а новоспечений музикант стане володарем пам'ятного запису.

Індивідуальна програма навчання

Якщо учень виявиться новачком в світі музики, то профі навчить його базовим основам гри на ударних. Він пояснить принцип влаштування барабанної установки, допоможе розвинути почуття ритму, музичної пам'яті, опанувати правильну техніку удару. Більш досвідченим барабанщикам викладач підбере індивідуальну програму занять, яка дозволить значно підвищити майстерність гри.

Відеозапис сольного виступу у подарунок!

На останньому занятті можна буде похизуватися своїми музичними навичками, виконавши улюблену композицію «на камеру». Потім унікальний відеозапис з сольним виступом можна забрати додому. Як знати, можливо, в майбутньому він стане головним лотом «зоряного» аукціону?

Видається сертифікат драмера

Курс подарує по-справжньому безцінний досвід і можливість пізнати основи і секрети гри на ударних. Тому по закінченню навчання новоспечений музикант зможе похвалитися не тільки набутими навичками, але і сертифікатом кваліфікованого драммера!

Місце проведення враження:

Рок-школа
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі
м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 Показати на мапі

247 відгуків реальних людей

11 січня 2018
Купил впечатление своей дочери 8 лет, она очень хотела попробовать поиграть на ударных. Приехали в Школу Рока, встретили нас очень тепло, занятие проводил молодой, но опытный барабанщик. Вообщем доступно рассказал и показал азы игры на барабанах и..... моя дочь заиграла!!!!! У меня был маленький шок, когда учитель играл на эл. гитаре, а моя дочь выбивала ритм разных рок групп. Огромное спасибо...
Купил впечатление своей дочери 8 лет, она очень хотела попробовать поиграть на ударных. Приехали в Школу Рока, встретили нас очень тепло, занятие проводил молодой, но опытный барабанщик. Вообщем доступно рассказал и показал азы игры на барабанах и..... моя дочь заиграла!!!!! У меня был маленький шок, когда учитель играл на эл. гитаре, а моя дочь выбивала ритм разных рок групп. Огромное спасибо всему персоналу BODO за организацию и незабываемые эмоции как ребёнка, так и родителей!!!!!

А
Александр
4 січня 2018
Игра на ударной установке - это всегда прилив позитивных эмоций, а 2-го января, когда организм уже начал опускать руки - это просто реанимационная установка!!! Благодаря друзьям, которые подарили сертификат, я получил наслаждение и заряд энергии от впечатления. А благодаря Дмитрию, который помог мне вспомнить как держать палочки и сопровождал мою игру, игрой на электрогитаре - я почувствовал...
Игра на ударной установке - это всегда прилив позитивных эмоций, а 2-го января, когда организм уже начал опускать руки - это просто реанимационная установка!!! Благодаря друзьям, которые подарили сертификат, я получил наслаждение и заряд энергии от впечатления. А благодаря Дмитрию, который помог мне вспомнить как держать палочки и сопровождал мою игру, игрой на электрогитаре - я почувствовал себя рок-музыкантом. Спасибо большое друзьям, BODO и Дмитрию !!! Очень удобно, что можно разделить сертификат на несколько впечатлений, для себя - поиграл, с друзьями - по дрейфую на картинге, с супругой - сходим на романтическое свидание в кино !!!

2 січня 2018
Побывала на МК в школе на Верхнем Валу, ушла оттуда с морем позитивного настроения и вдохновения. Теплая атмосфера и ободрение преподавателя мотивируют вернуться сюда снова уже на полноценный курс.

Ю
Юлия
4 грудня 2017
Научится играть на музыкальном инструменте - это обязанность каждого человека) А попробовать стать на часик РокСуперСтар это мега круто) Рекомендую ходить и учится. Обстановка в школе ♥

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень