101116
 

Подаруй уроки гри на барабанах!

Індивідуальний формат навчання грі на ударних, який передбачає цілих 16 уроків один на один з досвідченим наставником! Драммери-початківці зможуть розвинути почуття ритму, освоїти правильну техніку удару і навчитися виконувати власні соло. А більш досвідчені барабанщики значно підвищать майстерність і віртуозність гри. Відеозапис фінального виступу залишиться на пам'ять, а по закінченню курсу кожен отримає пам'ятний сертифікат драммера! подробнее...

1 чол. 16 уроків по 60 хвилин Використати до 30.11.2017
3 900 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 117 раз
1 людина
16 уроків по 60 хвилин
Все необхідне видається
Доступно з 10 років
Використати до 30.11.2017

Курс гри на ударних — що це?

Повноцінний курс гри на ударній установці з 16 занять. Уроки відбуваються в індивідуальному форматі під керівництвом досвідченого музиканта. Для навчання використовують професійну ударну установку, сила звуку якої в рази перевершує потужність звучання звичайних барабанів! Це набір різних ударних інструментів, зручно розташованих для комбінованої гри. Чудова нагода не тільки отримати сертифікат справжнього драмера, але і записати власний виступ на відео!

Як все відбувається?

Щасливчик відвідає «Рок-школу». Тут його зустріне професійний барабанщик, який оцінить рівень навичок і запропонує індивідуальну програму курсу. Крок за кроком осягаючи теорію драмінгу, Щасливчик спробує опанувати виконання відомої композиції. Це може бути його улюблена мелодія або пісня. На останньому занятті на Щасливчика чекає сольний виступ з презентацією пісні у власному виконанні! Фішка в тому, що соло буде записано на відеокамеру, а новоспечений музикант стане володарем пам'ятного запису.

Індивідуальна програма навчання

Якщо учень виявиться новачком в світі музики, то профі навчить його базовим основам гри на ударних. Він пояснить принцип влаштування барабанної установки, допоможе розвинути почуття ритму, музичної пам'яті, опанувати правильну техніку удару. Більш досвідченим барабанщикам викладач підбере індивідуальну програму занять, яка дозволить значно підвищити майстерність гри.

Відеозапис сольного виступу у подарунок!

На останньому занятті можна буде похизуватися своїми музичними навичками, виконавши улюблену композицію «на камеру». Потім унікальний відеозапис з сольним виступом можна забрати додому. Як знати, можливо, в майбутньому він стане головним лотом «зоряного» аукціону?

Видається сертифікат драмера

Курс подарує по-справжньому безцінний досвід і можливість пізнати основи і секрети гри на ударних. Тому по закінченню навчання новоспечений музикант зможе похвалитися не тільки набутими навичками, але і сертифікатом кваліфікованого драммера!

Місце проведення враження:

Рок-школа
м.контрактова Площа, вул.верхня Вал, 66 Показати на мапі
м. Позняки, вул. Л. Руденко, 6А Показати на мапі
м. Хрещатик, вул. Прорізна, 3 Показати на мапі

223 відгуків реальних людей

10 червня 2017
Всем привет ! Мой любимый муж подарил мне "Игру на барабанах " зная , что я профессионально занималась этим .К палочкам и барабанам не прикосалась около 8-ми лет , но благодаря педагогу Артуру все быстро вспомнила и разучила много нового . Очень понравилось , хочу опять заниматься ! Спасибо мужу , Артуру и Bodo :)

В
Виталий
5 червня 2017
Подарили ребенку на ДР сертификат. Очень понравилось. Преподаватель очень доходчиво объяснил технику, сразу видно что есть опыт работы с детьми. И я тоже постучал вместе, хотел реально оценить насколько сложно новичку правильно стучать по барабанам. Выходим на Хрещатик после урока и там музыкант отбивает на ударных, а мы то уже на опыте знаем что к чему))))

Е
Елена
12 травня 2017
Я подарила впечатление "игра на ударных" своему сыну и мужу. Все прошло хорошо. Хороший преподаватель, очень доходчиво объяснил основные ритмы. Преподаватель смог объяснить технику на английском языке, потому как мой муж не знает русского языка. Кто любит музыку, свободу обязательно посетите. Только потом Вам прийдется купить установку для ударных, потому как очень азартное занятие :):):). Мне понравилось тоже. Реальный антистрес.

Ю
Юля
24 квітня 2017
Выбрали этот подарок. И хотя сертификат дарили мужу, урок на ударных получил наш пятилетний сын в сопровождении с мужем. Очень понравился педагог, приятно и весело все объяснял и показывал. Ребёнок остался очень доволен. В добавок ко всему, он поиграл на синтезаторе, пел в микрофон и играл на гитаре. Спасибо Bodo за впечатление

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень