102211
 

Подаруй курс боксу!

12 індивідуальних занять з боксу від титулованого спортсмена. Тренер пояснить і допоможе відпрацювати на практиці основні прийоми та особливі «фішки» кулачного бою. Уроки будуть проходити в сучасному залі з усім необхідним інвентарем. Тренування з боксу стануть безцінним досвідом, значно поліпшать фізичну форму й додадуть впевненості у собі.   детальніше

1 чол. 12 занять по 90 хвилин Використати до 31.07.2017
5 000 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
1 людина
12 занять по 90 хвилин
Використати до 31.07.2017
Форма одягу - спортивна
Доступно з 10 років

Курс боксу — що це?

Індивідуальне навчання боксу від титулованого спортсмена. Досвідчений тренер на практиці продемонструє основні прийоми та хитрощі кулачного бою. Займатися доведеться у залі, обладнаному якісними тренажерами й спортивними снарядами, з якими вправляються навіть профі-боксери. Курс з 12 занять допоможе поліпшити фізичну форму й здобути більшу впевненість у собі, розвине корисні навички самооборони.

Як все відбувається?

Щасливчику доведеться зустрітися з професійним боксером, який є тренером відомого спортивного клубу Fight Family. Спортсмен складе індивідуальну програму занять із урахуванням фізичної форми та побажань учня. Курс дозволить оволодіти навичками боксування, підтягнути м'язи й отримати корисні знання зі сфери самооборони. Тренування будуть проходити в залі, обладнаному сучасним і якісним спортивним інвентарем.

Курс із 12 занять з боксу

Новачок відвідає дюжину захоплюючих тренувань. Під час занять можна опанувати правильну «бійцівську» стійку, техніку нанесення ударів, методи захисту та ін. Усі отримані знання будуть відпрацьовуватися на практиці: зі спортивним інвентарем або зі спаринг-партнером.

Елітний спортивний клуб Fight Family

Fight Family — це сучасний спортивний клуб, де можна поліпшити наявні навички або оволодіти з нуля різноманітними видами спорту, від боксу до гімнастики. Він спеціалізується по різним напрямкам: кікбоксинг, тайський бокс, тхеквондо, бразильська джиу джитсу, MMA. Всі зали клубу обладнано якісним інвентарем, з яким можуть тренуватися навіть професіонали. А викладають тут тільки профі — титуловані спортсмени, чемпіони Європи та світу.

Уроки боксу від титулованого спортсмена

Тренером стане професійний боксер, який захистив безліч титулів і знає все про кулачний бій. Він розробить персональну програму, яка допоможе досягти максимального результату. Боксер допоможе учневі відпрацювати всі навички на практиці — особливо цікавим досвідом стане спаринг новачка з профі.

Місце проведення враження

1 відгук реальних людей