Подаруйте курс боксу!

подарували вже 23 рази
1 людина
12 занять по 90 хв.
Доступно з 6 років
Використати до 30.11.2019
Форма одягу – спортивна

Як відбувається враження

На індивідуальних уроках новачок освоїть техніку прямих, бічних і нижніх ударів. Викладач покаже основні захисні прийоми і навчить нейтралізовувати дії противника. Професійний спортсмен рівномірно розподілить навантаження, щоб тренування проходили максимально комфортно.

Чому ми вибрали боксерський клуб Puncher

Спортивний клуб розташований неподалік від станції метро «Палац “Україна"». Програма занять складається індивідуально для кожного учня з урахуванням його фізичних здібностей. Боксерські рукавички, необхідні для уроків, видаються на місці. Гості можуть скористатися душовими кімнатами та роздягальнями.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

61 відгук

Ирина
8 березня 2019
Сертификат подарили мне на день рождения. За что огромное спасибо! Бокс это моя давняя мечта. И я просто в восторге от мастер-класса! Прошло всё быстро, легко, непринужденно. Не было дискомфорта. Рекомендую!
Наволоков Кирилл
23 лютого 2019
Испытал новые ощущения
Максим
20 лютого 2019
https://www.facebook.com/100004349954033
Все было прекрасно, спасибо !
Марія
18 лютого 2019
https://www.facebook.com/100002589867199
Ще один чудовий момент у палац спогадів. І не тільки :) Найбільше мене вразило те, як легко пройшло це заняття. Було дуже комфортно. Люся - неймовірний тренер. Як на мене, бажання щось робити та впевненість у тому, що у тебе все вийде - це найголовніше. Саме так я почувалася. І це дивовижно. Кайфую від людей, які кайфують від того, що роблять і дарують позитив іншим! P.S. Усі вчителі і викладачі... ні, всі, хто чомусь навчає інших, мають бути такими, як Люся.

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.