101334
 

Подаруй курс акторської майстерності!

Повноцінний курс акторської майстерності — навички майстерного перевтілення за 27 занять! Весь секрет в ефективній авторській методиці М. Чехова, унікальна програма якої дійшла навіть до голлівудських зірок. А викладати її будуть не просто досвідчені педагоги, але і діючі актори, яким чудово відомі всі тонкощі сценічної майстерності. Це можливість навчитися методам зняття психологічних затисків, взаємодії з партнером, входження у будь-який образ шляхом зміцнення внутрішнього спокою, а також відчувати себе невимушено в будь-якій ситуації. детальніше...

1 люд. 27 занять по 3 години Використати до 31.03.2019
1 людина
27 занять по 3 години
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 4 років
Використати до 31.03.2019

Курс акторської майстерності — що це?

Унікальна можливість освоїти головні тонкощі акторської майстерності. За 27 занять можна внутрішньо розслабитись, отримати додаткову впевненість в собі та кардинально змінити своє життя. Навчання проводить досвідчений викладач, для якого театр — це не просто поле для діяльності, але й цілий світ.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в престижну школу «Образ», де він буде осягати основи театрального мистецтва 2 рази на тиждень у невеликій групі. Такий формат дозволить зробити заняття максимально ефективними завдяки інтерактивній формі навчання. Викладач буде пропонувати учням перевтілитися у задані образи й навіть підкріпить це тренуванням імпровізації.

Авторська програма навчання

Учень відвідає єдину в Україні школу акторської майстерності, яка працює за ексклюзивною програмою Михайла Чехова. Це чудовий актор та племінник А. П. Чехова. Виїхавши до США, він не тільки заснував свою школу, але й розробив унікальну систему навчання. Саме по ній навчають майбутніх голлівудських зірок!

Викладачі — діючі актори

Учень буде переймати досвід буквально з перших вуст. Усі викладачі школи — діючі актори з великим досвідом. А головне у них на рахунку не тільки участь у численних виставах, але й десятки вдячних учнів, які стали повноправними господарями театральної сцени.

Корисний театральний досвід

У ході майстер-класу викладач навчить:

 • методам зняття затисків — внутрішнє розслаблення, володіння м'язами обличчя та пластикою тіла
 • взаємодії з партнером
 • прийомам релаксації та концентрації
 • способам розвитку емоційної пам'яті та асоціативного мислення
 • акторських технік по розширенню меж фантазії, перевтілення

Ми вибрали кращого партнера

Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю, ми проводимо тестування якості надання послуг. Ви можете бути впевнені в своєму виборі!
Образ - Театр Школа
м. Університет, вул. Бульварно-Кудрявська, 49 Показати на мапі

48 відгуків

17 червня 2018
Вчера была на мастер-классе, до сих пор под впечатлением! Всегда хотела попробовать, но никак не решалась. Получила удовольствие и ответы о себе, которые никак не рассчитывала получить на занятии по актёрскому мастерству. Очень полезно, всем советую! Спасибо!

А
Анна
16 червня 2018
Это было круто! Алина - профессионал своего дела. Было очень интересно узнать столько деталей актерского мастерства, которые помогут в обыденной жизни. Все упражнения были достаточно оригинальны и помогли раскрыть во мне то, что обычно прячется за маской. Советую всем, кто хочет увидеть себя с новой стороны!

Н
Наташа
5 червня 2018
Мастер-класс по актерском для нас с мужем превзошел свои ожидания. За 2 часа мы получили: полезные советы по самопрезентации и борьбе со страхом публичных выступлений, все задания полностью разнообразны и интересны как для личного развития, так и для личных отношений с партнером. С тренером было полностью комфортно расслабиться и раскрыться. Комфортно заниматься даже с беременном состоянии)))...
Мастер-класс по актерском для нас с мужем превзошел свои ожидания. За 2 часа мы получили: полезные советы по самопрезентации и борьбе со страхом публичных выступлений, все задания полностью разнообразны и интересны как для личного развития, так и для личных отношений с партнером. С тренером было полностью комфортно расслабиться и раскрыться. Комфортно заниматься даже с беременном состоянии))) Самый эффектный момент мастер-класса - когда в одном из задании у нас с мужем просто нахлынули слезы счастья, а ведь вы понимаете, что "слезы счастья у мужчин" это явление редкое :)

29 травня 2018
Я в полном восторге. За 2 часа занятия окунулся в мир актерского мастерства. Получил теоретическую базу и несколько практических упражнений. Спасибо тренеру, Алине, за профессиональный подход к делу, за качественную работу, яркие впечатления

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Коханій
 • Другу
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень