101334
 

Подаруй курс акторської майстерності!

Повноцінний курс акторської майстерності — навички майстерного перевтілення за 27 занять! Весь секрет в ефективній авторською методикою М. Чехова, унікальна програма якої дійшла навіть до голлівудських зірок. А викладати її будуть не просто досвідчені педагоги, але і діючі актори в одній особі, яким чудово відомі всі тонкощі сценічної майстерності. Це можливість навчитися методам зняття психологічних затисків, взаємодії з партнером, входження у будь-який образ шляхом зміцнення внутрішнього спокою, а також відчувати себе невимушено в будь-якій ситуації. подробнее...

1 чол. 27 занять по 3 години Використати до 31.10.2017
1 людина
27 занять по 3 години
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 4 років
Використати до 31.10.2017

Курс акторської майстерності — що це?

Унікальна можливість освоїти головні тонкощі акторської майстерності. За 27 занять можна внутрішньо розслабитись, отримати додаткову впевненість в собі та кардинально змінити своє життя. Навчання проводить досвідчений викладач, для якого театр — це не просто поле для діяльності, але й цілий світ.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в престижну школу «Образ», де він буде осягати основи театрального мистецтва 2 рази в тиждень у невеликій групі. Такий формат дозволить зробити заняття максимально ефективними завдяки інтерактивній формі навчання. Викладач буде пропонувати учням перевтілитися у задані образи й навіть підкріпить це тренуванням імпровізації.

Авторська програма навчання

Учень відвідає єдину в Україні школу акторської майстерності, яка працює за ексклюзивною програмою Михайла Чехова. Це чудовий актор та племінник А. П. Чехова. Виїхавши до США, він не тільки заснував свою школу, але й розробив унікальну систему навчання. Саме по ній навчають майбутніх голлівудських зірок!

Викладачі — діючі актори

Учень буде переймати досвід буквально з перших вуст. Усі викладачі школи — діючі актори з великим досвідом. А головне у них на рахунку не тільки участь у численних виставах, але й десятки вдячних учнів, які стали повноправними господарями театральної сцени.

Корисний театральний досвід

У ході майстер-класу викладач навчить:

  • методам зняття затискачів — внутрішнє розслаблення, володіння м'язами обличчя та пластикою тіла
  • взаємодії з партнером
  • прийомам релаксації та концентрації
  • способам розвитку емоційної пам'яті та асоціативного мислення
  • акторських технік по розширенню меж фантазії, перевтілення

Місце проведення враження:

Театр Школа "Образ"
м. Лук'янівська, вул. Мельникова, 83Д Показати на мапі

26 відгуків реальних людей

25 квітня 2017
МК понравился, тренер Алина отлично дала ответы на все запросы, с которыми мы пришли. Отлично подходит для проработки семейных и командных взаимодействий, а также для развития ораторского искуства и выступлений на любой сцене, пусть даже импровизированной.

А
Алина
9 грудня 2016
Идея с "впечатлением" мне очень близка по духу,ведь проходит время и только они остаются у нас в памяти,поэтому безумно была рада такой идее,когда сертификат Bodo подарил мне друг.Выбирала долго,разбегались глаза,выбор пал на мастер класс актерского мастерства-эта тема очень близка и ,увы,позабыта со школы. Все прошло на ура,душа пела,эндорфины выпрыгивали,хочу еще!Мало того,выбирая...
Идея с "впечатлением" мне очень близка по духу,ведь проходит время и только они остаются у нас в памяти,поэтому безумно была рада такой идее,когда сертификат Bodo подарил мне друг.Выбирала долго,разбегались глаза,выбор пал на мастер класс актерского мастерства-эта тема очень близка и ,увы,позабыта со школы. Все прошло на ура,душа пела,эндорфины выпрыгивали,хочу еще!Мало того,выбирая себе впечатление на сайте я (OMG!) придумала себе еще ,как минимум,3 хобби:)))(Отдельное спасибо команде за фантазию!,когда своей не хватает)

25 жовтня 2016
Были с мужем на этом впечатление, благодаря подарку на ДР. Очень неординарно! Интересно! Забавно! Крутые упражнения! 2 часа пролетают незаметно! Намного лучше чем провести очередной дент в спа-шма или ресторане. Можно открыть новые грани себя и узнать глубже своего любимого.

12 липня 2016
Друзья подарили мне подарочный сертификат мастер-класс актерского мастерства. Мастер класс проводила Ксения Швец. Ксения рассказала многие интересные факты, которые к сожалению обычные люди не знают, и думают что профессия актёра очень легкая. Весь мастер класс прошел в непренужденной атмосфере. Для себя открыла новую технику дыхания, управление эмоциями. На мир актерского мастерства взглянула иначе. Спасибо за новые впечатления и знания))

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень