101334
 

Подаруй курс акторської майстерності!

Повноцінний курс акторської майстерності — навички майстерного перевтілення за 27 занять! Весь секрет в ефективній авторській методиці М. Чехова, унікальна програма якої дійшла навіть до голлівудських зірок. А викладати її будуть не просто досвідчені педагоги, але і діючі актори, яким чудово відомі всі тонкощі сценічної майстерності. Це можливість навчитися методам зняття психологічних затисків, взаємодії з партнером, входження у будь-який образ шляхом зміцнення внутрішнього спокою, а також відчувати себе невимушено в будь-якій ситуації. детальніше...

1 люд. 27 занять по 3 години Використати до 30.04.2018
1 людина
27 занять по 3 години
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 4 років
Використати до 30.04.2018

Курс акторської майстерності — що це?

Унікальна можливість освоїти головні тонкощі акторської майстерності. За 27 занять можна внутрішньо розслабитись, отримати додаткову впевненість в собі та кардинально змінити своє життя. Навчання проводить досвідчений викладач, для якого театр — це не просто поле для діяльності, але й цілий світ.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в престижну школу «Образ», де він буде осягати основи театрального мистецтва 2 рази на тиждень у невеликій групі. Такий формат дозволить зробити заняття максимально ефективними завдяки інтерактивній формі навчання. Викладач буде пропонувати учням перевтілитися у задані образи й навіть підкріпить це тренуванням імпровізації.

Авторська програма навчання

Учень відвідає єдину в Україні школу акторської майстерності, яка працює за ексклюзивною програмою Михайла Чехова. Це чудовий актор та племінник А. П. Чехова. Виїхавши до США, він не тільки заснував свою школу, але й розробив унікальну систему навчання. Саме по ній навчають майбутніх голлівудських зірок!

Викладачі — діючі актори

Учень буде переймати досвід буквально з перших вуст. Усі викладачі школи — діючі актори з великим досвідом. А головне у них на рахунку не тільки участь у численних виставах, але й десятки вдячних учнів, які стали повноправними господарями театральної сцени.

Корисний театральний досвід

У ході майстер-класу викладач навчить:

  • методам зняття затисків — внутрішнє розслаблення, володіння м'язами обличчя та пластикою тіла
  • взаємодії з партнером
  • прийомам релаксації та концентрації
  • способам розвитку емоційної пам'яті та асоціативного мислення
  • акторських технік по розширенню меж фантазії, перевтілення

Місце проведення враження:

Театр Школа "Образ"
м. Лук'янівська, вул. Мельникова, 83Д Показати на мапі

33 відгуків реальних людей

А
Анна
17 жовтня 2017
Сертификат подарили коллеги, так как знали, что я давно хочу пойти на курсы актерского мастерства. Впечатления самые лучшие, мастре-класс был отличный. Данное мероприятие помогло утвердиться в мысле, что мне действительно подходит такое увлечение и нужно задуматься о глобальном обучении.

В
Виктория
20 вересня 2017
Мастер класс ну очень понравился. Раскрепощает, возвращает в детство, где мы не боялись кривляться и играть))) Преподаватель Елена удивительная, сразу же расположила к себе, дала много советов и в психологии выступления на сцене, не только в театре но и в жизни. Всем ну очень советую попробовать себя!!

19 вересня 2017
Огромное спасибо компании Бодо за то, что дарите людям хорошее настроение! Благодаря таланту и профессионализму тренера Алины я получила чудесные впечатления и массу позитивных эмоций! Я думаю, что практические знания, которые я получила, могут пригодиться мне в повседневной жизни. Большое спасибо!

4 липня 2017
Урок мне подарили на день рождения коллеги, и это был самый удачный подарок)Не смотря на то, что я занимаюсь актерским мастерством в другой студии, мне все же было очень интересно воспользоваться подаренным шансом. Первое, что понравилось, так это профессионализм и внимательность преподавателя Алины.Занятие проходило в атмосфере доверия, поэтому мне было легко и комфортно заниматься. Что...
Урок мне подарили на день рождения коллеги, и это был самый удачный подарок)Не смотря на то, что я занимаюсь актерским мастерством в другой студии, мне все же было очень интересно воспользоваться подаренным шансом. Первое, что понравилось, так это профессионализм и внимательность преподавателя Алины.Занятие проходило в атмосфере доверия, поэтому мне было легко и комфортно заниматься. Что немаловажно, так это то, то я смогла получить качественный фидбэк от преподавателя, выявить свои сильные и слабые стороны в игре. Данный мастер-класс я рекомендую не только людям, которые хотят играть на сцене, а и тем, которые хотят красиво играть и в жизни. Благодарю за прекрасно проведенное время и за прекрасный сервис.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень