101334
 

Подаруй курс акторської майстерності!

Повноцінний курс акторської майстерності — навички майстерного перевтілення за 27 занять! Весь секрет в ефективній авторській методиці М. Чехова, унікальна програма якої дійшла навіть до голлівудських зірок. А викладати її будуть не просто досвідчені педагоги, але і діючі актори, яким чудово відомі всі тонкощі сценічної майстерності. Це можливість навчитися методам зняття психологічних затисків, взаємодії з партнером, входження у будь-який образ шляхом зміцнення внутрішнього спокою, а також відчувати себе невимушено в будь-якій ситуації. детальніше...

1 люд. 27 занять по 3 години Використати до 30.09.2018
1 людина
27 занять по 3 години
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 4 років
Використати до 30.09.2018

Курс акторської майстерності — що це?

Унікальна можливість освоїти головні тонкощі акторської майстерності. За 27 занять можна внутрішньо розслабитись, отримати додаткову впевненість в собі та кардинально змінити своє життя. Навчання проводить досвідчений викладач, для якого театр — це не просто поле для діяльності, але й цілий світ.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в престижну школу «Образ», де він буде осягати основи театрального мистецтва 2 рази на тиждень у невеликій групі. Такий формат дозволить зробити заняття максимально ефективними завдяки інтерактивній формі навчання. Викладач буде пропонувати учням перевтілитися у задані образи й навіть підкріпить це тренуванням імпровізації.

Авторська програма навчання

Учень відвідає єдину в Україні школу акторської майстерності, яка працює за ексклюзивною програмою Михайла Чехова. Це чудовий актор та племінник А. П. Чехова. Виїхавши до США, він не тільки заснував свою школу, але й розробив унікальну систему навчання. Саме по ній навчають майбутніх голлівудських зірок!

Викладачі — діючі актори

Учень буде переймати досвід буквально з перших вуст. Усі викладачі школи — діючі актори з великим досвідом. А головне у них на рахунку не тільки участь у численних виставах, але й десятки вдячних учнів, які стали повноправними господарями театральної сцени.

Корисний театральний досвід

У ході майстер-класу викладач навчить:

 • методам зняття затисків — внутрішнє розслаблення, володіння м'язами обличчя та пластикою тіла
 • взаємодії з партнером
 • прийомам релаксації та концентрації
 • способам розвитку емоційної пам'яті та асоціативного мислення
 • акторських технік по розширенню меж фантазії, перевтілення

Місце проведення враження:

Образ - Театр Школа
м. Університет, вул. Бульварно-Кудрявська, 49 Показати на мапі

43 відгуків реальних людей

Ю
Юлия
5 квітня 2018
Данное впечатление мне очень понравилось. 2 часа, мне показалось, мало и я бы продолжала еще заниматься и заниматься, так как было оооооочень интересно и захватывающе) На занятии было много разнообразных упражнений и практических заданий. Я открыла себя с новых сторон, а также получила ценные советы в достижении актерского мастерства). Также данное впечатление помогло мне побороть неуверенность...
Данное впечатление мне очень понравилось. 2 часа, мне показалось, мало и я бы продолжала еще заниматься и заниматься, так как было оооооочень интересно и захватывающе) На занятии было много разнообразных упражнений и практических заданий. Я открыла себя с новых сторон, а также получила ценные советы в достижении актерского мастерства). Также данное впечатление помогло мне побороть неуверенность в себе и больше поверить в свои силы. Мне очень нравится театральное искусство, и когда мне друзья подарили набор 10-и впечатлений, то я без раздумий выбрала именно "Мастер-класс по актерскому мастерству" и не пожалела! Я полностью смогла окунуться в атмосферу театра и быть в нем не зрителем, а актером... Спасибо огромное за это чудесное и прекрасное впечатление... Эти 2 часа принесли мне море позитивных эмоций и приятных ощущений)))

О
Оксана
6 березня 2018
Після уроку залишилися позитивні враження :) Було цікаво спробувати для себе щось нове, побороти невпевненість і вийти із зони комфорту. Дякую викладачці Аліні за цінні поради, за те, що змогла зацікавити процесом і допомогла краще відчути себе і партнера.

A
Alex
27 лютого 2018
Отлично провели время, спасибо, было интересно)

22 лютого 2018
Всегда хотела попробовать, что такое актерское мастерство. И вот, друзья на день рожденья подарили мне набор эмоций на выбор. Я даже растерялась, потому что много чего хотелось выбрать. Но так на курсы по актерскому мастерству я так и не дошла, то выбрала именно эту эмоцию и не прогадала. Сначала чувствуешь себя немного неуверенно, как, впрочем, и всегда, когда делаешь что-то совершенно новое...
Всегда хотела попробовать, что такое актерское мастерство. И вот, друзья на день рожденья подарили мне набор эмоций на выбор. Я даже растерялась, потому что много чего хотелось выбрать. Но так на курсы по актерскому мастерству я так и не дошла, то выбрала именно эту эмоцию и не прогадала. Сначала чувствуешь себя немного неуверенно, как, впрочем, и всегда, когда делаешь что-то совершенно новое для себя. Ну а потом, я не заметила, куда подевались 2 часа) Когда ты выполняешь упражнения, когда отслеживаешь движения своего тела, много нового узнаешь о себе. Это как изучение самого себя с новой стороны. Сильные эмоции. Всем рекомендую

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень