101334
 

Подаруй курс акторської майстерності!

Повноцінний курс акторської майстерності — навички майстерного перевтілення за 27 занять! Весь секрет в ефективній авторській методиці М. Чехова, унікальна програма якої дійшла навіть до голлівудських зірок. А викладати її будуть не просто досвідчені педагоги, але і діючі актори, яким чудово відомі всі тонкощі сценічної майстерності. Це можливість навчитися методам зняття психологічних затисків, взаємодії з партнером, входження у будь-який образ шляхом зміцнення внутрішнього спокою, а також відчувати себе невимушено в будь-якій ситуації. детальніше...

1 люд. 27 занять по 3 години Використати до 30.06.2018
1 людина
27 занять по 3 години
Форма одягу - спортивна
Проходить у групі
Доступно з 4 років
Використати до 30.06.2018

Курс акторської майстерності — що це?

Унікальна можливість освоїти головні тонкощі акторської майстерності. За 27 занять можна внутрішньо розслабитись, отримати додаткову впевненість в собі та кардинально змінити своє життя. Навчання проводить досвідчений викладач, для якого театр — це не просто поле для діяльності, але й цілий світ.

Як все відбувається?

Щасливчик потрапить в престижну школу «Образ», де він буде осягати основи театрального мистецтва 2 рази на тиждень у невеликій групі. Такий формат дозволить зробити заняття максимально ефективними завдяки інтерактивній формі навчання. Викладач буде пропонувати учням перевтілитися у задані образи й навіть підкріпить це тренуванням імпровізації.

Авторська програма навчання

Учень відвідає єдину в Україні школу акторської майстерності, яка працює за ексклюзивною програмою Михайла Чехова. Це чудовий актор та племінник А. П. Чехова. Виїхавши до США, він не тільки заснував свою школу, але й розробив унікальну систему навчання. Саме по ній навчають майбутніх голлівудських зірок!

Викладачі — діючі актори

Учень буде переймати досвід буквально з перших вуст. Усі викладачі школи — діючі актори з великим досвідом. А головне у них на рахунку не тільки участь у численних виставах, але й десятки вдячних учнів, які стали повноправними господарями театральної сцени.

Корисний театральний досвід

У ході майстер-класу викладач навчить:

 • методам зняття затисків — внутрішнє розслаблення, володіння м'язами обличчя та пластикою тіла
 • взаємодії з партнером
 • прийомам релаксації та концентрації
 • способам розвитку емоційної пам'яті та асоціативного мислення
 • акторських технік по розширенню меж фантазії, перевтілення

Місце проведення враження:

Образ - Театр Школа
м. Лук'янівська, вул. Мельникова, 83Д Показати на мапі

38 відгуків реальних людей

29 грудня 2017
Больше всего мне понравился сам мастер-класс и конечно же преподаватель, Алина. При первой встрече она мне дала очень много полезных и главное ценных советов. Это было незабываемое впечатление. Подарил мне сертификат мой лучший друг, так как знал, что именно мне нужно. Спасибо организаторам (bodo), театральной студии. Всё было, как всегда, на высоте :)

М
Марина
27 грудня 2017
Змога краще відчути себе та побачити скільки різних важливих дрібниць ковтаються протягом дня і наскільки все дійсно в нашій майстерності (бажанні бути майстерним). Дякую актрисі Аліні за слушні поради.)

N
Nataly
15 грудня 2017
Было интересно ,

Л
Лариса Применко
27 листопада 2017
Подарок-впечатление мне подарили друзья на день рождения. И это стала очень приятным и неожиданным подарком. Я выбрала "Мастер-класс актерского мастерства", чтобы реализовать мечту детства – какая маленькая девочка не хочет быть артисткой Мастер-класс очень понравился непринужденной атмосферой и полезными и несложными советами, которые помогут не только развивать артистический талант, но и стать применимыми в обычной жизни!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

 • Червона
 • Синя
 • Жовта
 • Фіолетова
 • Happy gift
 • Коханій
 • Коханому
 • Другу
 • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень