Кімната люті

3 людини
до 30 хв
Доступно з 18 років
Форма одягу - зручна
Використати до 30.04.2019

Кімната люті — що це?

Незвичайна розвага для трьох друзів — хороший спосіб зняти стрес і нервову напругу. Щасливчикам належить вщент рознести весь реквізит у кімнаті — принтер, комп'ютер, телефон, клавіатуру, стіл, стільці, сервант і багато іншого. Перед сеансом учасникам нададуть все необхідне для захисту — з собою потрібно взяти тільки закрите взуття.

Як все відбувається?

Щасливчик із другом відвідає кімнату люті НервOFF. Тут їх зустріне адміністратор, який видасть комплект спецодягу та проведе інструктаж. Потім Щасливчики оберуть «зброю» та вирушать в тематичне ігрове приміщення — секретний склад, де їх чекатиме різноманітний реквізит. Тут друзі можуть громити все, що попадеться під руку — починаючи зі старої техніки і закінчуючи столами і стільцями. Всього вони проведуть в кімнаті 30 хвилин.

«Зброя» на вибір

В арсеналі НервOFF 12 видів «зброї»: бита, молоток, лопата металева, лом, дерев'яна палиця, ключки для гольфу та хокею, ракетка, еспандер і найбільш «жорстоке» знаряддя — гумова курка.

Психологічна розрядка

Півгодини в кімнаті люті — чудова можливість позбутися негативних емоцій, випустити пар після важкого робочого дня або просто повеселитися з друзями.

Видається захисний одяг

Щоб розвага пройшла не тільки весело, але і безпечно, друзям видадуть спеціальний костюм. В комплект входять захисні окуляри, комбінезон із щільного матеріалу та каска.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

3 відгуки

Наталья
17 декабря 2017
https://www.facebook.com/100009746352648
Покричали, побили. Все просто супер. Стресс снимает «на ура». Пойдём ещё, как много гнева накопится)
Екатерина
25 октября 2017
https://www.facebook.com/100004021998621
Абсолютно непередаваемые чувства. Спасибо огромное!)
Женя
24 июля 2017
Мы с друзьями в восторге! Где еще можно разнести полкомнаты и вдребезги разбить всю мебель? Очень рекомендую людям, которых задолбала учеба/работа - прям огонь! Все переживания снимает как рукой, действительно!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки