Подаруй перегляд кіно на кинодроме для двох!

подарували вже 11 381 разів
250 грн 2 люд. 90 хв.
2 людини
90 хв.
Використати до 31.05.2019

Як відбувається враження

Двоє друзів заздалегідь виберуть відповідний сеанс з розкладу сеансів на офіційному сайті. Вони вирушать у автомобільний кінотеатр. Припаркуватися можна на будь-якому вільному місці. Виняток становлять великогабаритні автомобілі, яким нададуть окремі місця. Кожному глядачеві видадуть порцію попкорну та напій на вибір (Fanta, Sprite, Coca-Cola, чай, мінеральна вода). Друзі проведуть вечір за переглядом фільму під відкритим небом.

Чому ми вибрали автомобільний кінотеатр «Кінодром»

Кінотеатр знаходиться на території кіностудії імені О. Довженка. Розмір екрану — 20х10 м. Звук транслюється через автомобільний радіоприймач на FM-хвилі 97,3. На території працює драйв-офіціант, якого можна викликати, включивши аварійну сигналізацію на кілька секунд.

Місце проведення

При бронюванні послуги з сертифікатом Ви самостійно вибираєте, де отримувати враження. Ми дуже ретельно підходимо до вибору місць надання вражень. Перед тим як почати співпрацю ми також проводимо тестування якості надання послуг.

106 відгуків

Анна
13 августа 2018
Очень довольны, в летный период самый лучший поход в такой кинотеатр. В подарок получили 2 колы+ 2 попкорна. Есть координатор который распределяет автомобили чтобы всем было видно. Мы довольны. Спасибо Бодо! Мы очень благодарный.
Татьяна
5 июня 2018
http://ok.ru/profile/565133402987
Нам очень понравилось, очень рекомендую. Спасибо, ребенок оценил попкорн и сок))
Наталья
28 мая 2018
Заказываем в Bodo подарки-впечатления уже не первый раз. Нравится сервис - все четко и быстро оформляется, предлагается продление, если не успеваешь воспользоваться, что очень удобно. Семейная поездка на кинодром -отличное впечатление для двоих, всем рекомендую! Комфортный просмотр, бар, все очень удобно. Мужу понравился мой подарок, спасибо Bodo! Успехов Вам!
Дария
10 апреля 2018
https://www.facebook.com/100001787281665
Бодо как всегда на высшем уровне! Спасибо за прекрасный вечер. Понравилось все. Вышел милый романтический вечер. Муж оценил, что по соседству никто не шуршит и не отвлекает. Кино только для двоих. Рекомендую!

Як буде виглядати подарунок

Рожево-зелена
50 грн

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката Щасливчику, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail після покупки