Подаруйте перегляд кіно на кінодромі для двох!

подарували вже 12 121 разів
250 грн 2 люд. 90 хв.
2 людини
90 хв.
Використати до 30.11.2019
Актуально весь рік

Як відбувається враження

Двоє друзів заздалегідь виберуть відповідний сеанс з розкладу сеансів на офіційному сайті. Вони вирушать у автомобільний кінотеатр. Припаркуватися можна на будь-якому вільному місці. Виняток становлять великогабаритні автомобілі, яким нададуть окремі місця. Кожному глядачеві видадуть порцію попкорну та напій на вибір (Fanta, Sprite, Coca-Cola, чай, мінеральна вода). Друзі проведуть вечір за переглядом фільму під відкритим небом.

Чому ми вибрали автомобільний кінотеатр «Кінодром»

Кінотеатр знаходиться на території кіностудії імені О. Довженка. Розмір екрану — 20х10 м. Звук транслюється через автомобільний радіоприймач на FM-хвилі 97,3. На території працює драйв-офіціант, якого можна викликати, включивши аварійну сигналізацію на кілька секунд.

Місце проведення

Під час бронювання послуги за сертифікатом ви самостійно вибираєте місце проведення враження. Ми ретельно підходимо до вибору компаній, які надають враження. Перед початком співпраці ми обов'язково проводимо тестування якості надання послуг.

113 відгуків

Андрей
16 березня 2019
Отлично
Олег
6 березня 2019
Всё понравилось! Уютная обстановка, приветливый персонал!
Михаил
26 лютого 2019
Понравилось очень!! всё круто!
Ирина
22 лютого 2019
https://www.facebook.com/100002310172586
Отлично провели вечер! Классный сервис, необысайно вкусный сладкий поп-корн!))

Як буде виглядати подарунок

Можливість отримати подарунок за 3 хвилини, вибрати бажану дату доставки сертифіката, а також додати персональні побажання. Копія сертифіката надсилається на ваш e-mail одночасно з відправкою одержувачу в той час, який ви вказали.