102143
 

Катер на підводних крилах для компанії

Прогулянка на швидкохідному катері для компанії з 4-х осіб. Разом вони стануть пасажирами унікального судна, яке плаває по воді на крилах. Конструкція була розроблена ще в радянський час і дозволила прогулянковим катерам пересуватися з великою швидкістю. Вся справа в тому, що підводні крила трохи підіймають корпус судна над водою і, не зустрічаючи опору, воно розганяється швидше. Дана модель катає пасажирів на швидкості до 70 км/год. Маршрут прямування катера: від Київського річкового порту до острова Великий і назад. Він відправляється по мірі заповнення. На судні будуть й інші пасажири. детальніше...

4 люд. до 1 години Використати до 31.08.2018
Неактивне враження
4 людини
до 1 години
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 1 року
Використати до 31.08.2018

Катер на підводних крилах для чотирьох — що це?

Панорамна прогулянка по Дніпру — швидкісний пасажирський катер зробить коло від Київського річкового порту до гирла Десни та Південного мосту, а потім повернеться назад. На борту може зручно розміститися компанія із 4-х друзів. Вони стануть пасажирами унікального судна, яке курсує по річці на підводних крилах. Їх конструкція дозволяє катеру трохи піднятися над водою і за рахунок цього розвинути вражаючу швидкість до 70 км/год. Катер відправиться в дорогу тільки після того, як на борту збереться достатня кількість пасажирів.

Як все відбувається?

Щасливчик разом із 3-ма своїми друзями прибуде на причал на той час, коли буде назначено відправлення катеру. Разом вони підіймуться на борт і займуть місця у салоні. З моменту, коли судно відправиться у дорогу, його швидкість буде стрімко зростати. Сидячі в салоні, Щасливчики спостерігатимуть, як повз проносяться мальовничі пейзажі: затоки Дніпра, піщані пляжі, панорами міста, особливо гарні з цього ракурсу. На судні крім компанії будуть й інші пасажири. Після годинної прогулянки катер повернеться на причал.

Швидкісний катер на підводних крилах

Покататися належить на швидкісному катері «Полісся-1». Це модернізований аналог радянських «Ракет», які свого часу курсували по Дніпру. Катер пройшов капітальний ремонт, тому з далеким минулим його пов'язує тільки проектування. Зокрема, над водою судно підіймають підводні крила. Вони допомагають знизити опір зустрічних хвиль та дозволяють розігнатися до 70 км/год. Компанія точно прокотиться з вітерцем!

Комфортабельний салон

Усередині зручного салону більш ніж 50 посадочних місць. Пасажири зможуть зайняти будь-які крісла й поспостерігати за чудовими панорамами з вікна.

Водна прогулянка мальовничим маршрутом

Катер чекатиме на причалі Київського річкового порту. Звідти він рушить у напрямку гирла Десни, наблизиться до острова Великий і, минаючи Південний міст, зробить гак перед тим, як повернутися на місце старту. Прогулянка триватиме 1 годину.

Місце проведення враження:

Полисся-1
м. Контрактова площа, 6й причал річпорту Показати на мапі

71 відгук

20 жовтня 2017
Очень понравилось)Гид умничка, интересно рассказывает!!!Мы с мужем попали на Ракету в мае, на наши 5 лет знакомства)Приятно провели время!!!

А
Артем
11 жовтня 2017
Интересная необычная прогулка на воде. В детстве катались на таких в Одессу - захотелось вспомнить те детские эмоции. Ведущий экскурсии рассказал немного интересной истории о катере, мостах... Рекомендую выбирать теплую погоду для прогулки, чтоб можно было дольше находиться на открытой площадке катера. Планирую покататься на более дальние растояния в следующем году.

А
Андрей
27 вересня 2017
Cпасибо за увлекательную прогулку про Днепру на катере Полісся команде и экскурсоводу, компании Бодо, и прекрасной Александре, подарившей нам это впечатление. Было сложно выбрать из множества вариантов проведения досуга. Но мы спраились, как впрочем и все остальные) Спасибо!

В
Владимир
20 вересня 2017
Было круто. Все понравилось. Можно брать)) Так же была мини экскурсия по созданию подобных катеров

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень