102143
 

Подаруй прогулянку-політ на катері по Дніпру для компанії!

Прогулянка на швидкохідному катері для компанії з 4-х осіб. Разом вони стануть пасажирами унікального судна, яке плаває по воді на крилах. Конструкція була розроблена ще в радянський час і дозволила прогулянковим катерам пересуватися з великою швидкістю. Вся справа в тому, що підводні крила трохи підіймають корпус судна над водою і, не зустрічаючи опору, воно розганяється швидше. Дана модель катає пасажирів на швидкості до 70 км/год. Маршрут прямування катера: від Київського річкового порту до острова Великий і назад. Він відправляється по мірі заповнення. На судні будуть й інші пасажири. подробнее...

4 чол. до 1 години Використати до 31.12.2017
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 722 раз
4 людини
до 1 години
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 1 року
Використати до 31.12.2017

Катер на підводних крилах для чотирьох — що це?

Панорамна прогулянка по Дніпру — швидкісний пасажирський катер зробить коло від Київського річкового порту до гирла Десни та Південного мосту, а потім повернеться назад. На борту може зручно розміститися компанія із 4-х друзів. Вони стануть пасажирами унікального судна, яке курсує по річці на підводних крилах. Їх конструкція дозволяє катеру трохи піднятися над водою і за рахунок цього розвинути вражаючу швидкість до 70 км/год. Катер відправиться в дорогу тільки після того, як на борту збереться достатня кількість пасажирів.

Як все відбувається?

Щасливчик разом із 3-ма своїми друзями прибуде на причал на той час, коли буде назначено відправлення катеру. Разом вони підіймуться на борт і займуть місця у салоні. З моменту, коли судно відправиться у дорогу, його швидкість буде стрімко зростати. Сидячі в салоні, Щасливчики спостерігатимуть, як повз проносяться мальовничі пейзажі: затоки Дніпра, піщані пляжі, панорами міста, особливо гарні з цього ракурсу. На судні крім компанії будуть й інші пасажири. Після годинної прогулянки катер повернеться на причал.

Швидкісний катер на підводних крилах

Покататися належить на швидкісному катері «Полісся-1». Це модернізований аналог радянських «Ракет», які свого часу курсували по Дніпру. Катер пройшов капітальний ремонт, тому з далеким минулим його пов'язує тільки проектування. Зокрема, над водою судно підіймають підводні крила. Вони допомагають знизити опір зустрічних хвиль та дозволяють розігнатися до 70 км/год. Компанія точно прокотиться з вітерцем!

Комфортабельний салон

Усередині зручного салону більш ніж 50 посадочних місць. Пасажири зможуть зайняти будь-які крісла й поспостерігати за чудовими панорамами з вікна.

Водна прогулянка мальовничим маршрутом

Катер чекатиме на причалі Київського річкового порту. Звідти він рушить у напрямку гирла Десни, наблизиться до острова Великий і, минаючи Південний міст, зробить гак перед тим, як повернутися на місце старту. Прогулянка триватиме 1 годину.

Місце проведення враження:

Полисся-1
м. Контрактова площа, 6й причал річпорту Показати на мапі

49 відгуків реальних людей

Н
Наталья
21 червня 2017
Это был прекрасный подарок от моей сестры. Незабываемые впечатления, скорость, драйв. Прекрасный вид из окна, есть возможность выйти на верхнюю палубу. Мы с мужем провели отлично время. Спасибо.

21 червня 2017
Покупали на подарок. Данная прогулка входила в 10 выбранных. Имениннику очень понравилась идея подарка, большой выбор развлечений. Мы постоянно пользуемся сервисом и будем дальше испытывать все впечатления от подарков)

Е
Евгения
19 червня 2017
Враження незабутні! Такий драйв, коли ти "летиш" по хвилям на швидкості, вітер в обличчя, розлітаються бризки води! А який чудовий вид на схили над Дніпром! І про комфорт пасажирів теж потурбувалися. Порадили своїм друзям! Спасибі БОДО за надану можливість , а команді Полісся за гостинний прийом і організацію!

М
Мария
9 червня 2017
Прекрасно провели время! Погода была замечательная, выходили на верхнюю палубу, "летели" со скоростью 60 км/ч. Всё очень понравилось, гид рассказывал интересные факты. Спасибо команде Бодо за такое впечатление и море эмоций! Вы сделали наши выходные!

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень