102143
 

Катер на підводних крилах для компанії

Прогулянка на швидкохідному катері для компанії з 4-х чоловік. Разом вони стануть пасажирами унікального судна, яке плаває на крилах. Система була розроблена ще за радянських часів і дозволила прогулянковим катерам пересуватися з великою швидкістю. Вся справа в тому, що конструкція піднімає корпус судна над водою і, не зустрічаючи опору, воно розганяється швидше. Дана модель катає пасажирів на швидкості до 70 км/год. Маршрут прямування: від Київського річкового порту до острова Великий і назад. Катер вирушає в міру заповнення. На борту будуть також інші пасажири. детальніше...

4 люд. до 60 хвилин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
4 людини
до 60 хвилин
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 2 років
Використати до 30.11.2018

Катер на підводних крилах для компанії — що це?

Прогулянка по Дніпру — швидкісний пасажирський катер зробить коло від Київського річкового порту до гирла Десни та Південного мосту, а потім повернеться назад. На борту може зручно розміститися компанія із 4-х друзів. Вони стануть пасажирами унікального судна, яке курсує на підводних крилах. Їхня конструкція дозволяє розвинути вражаючу швидкість — до 70 км/год. Катер вирушить у дорогу тільки після того, як на борту збереться достатня кількість пасажирів.

Як все відбувається?

У компанії друзів Щасливчик прибуде на причал на той час, коли буде назначено відправлення катеру. Разом вони підіймуться на борт і займуть місця у салоні. З моменту, коли судно вирушить у дорогу, його швидкість буде стрімко зростати. Сидячи у комфортному салоні, приятелі будуть спостерігати, як повз проносяться мальовничі пейзажі: затоки Дніпра, піщані пляжі, панорами міста. На судні також будуть й інші пасажири. Після годинної прогулянки катер повернеться на причал.

Швидкісний катер на підводних крилах

Покататися друзі зможуть на швидкісному катері «Полісся-1». Це модернізований аналог радянських «Ракет», які свого часу курсували по Дніпру. Катер пройшов капітальний ремонт, тому з далеким минулим його пов'язує тільки проектування. Зокрема, над водою судно підіймають підводні крила. Вони допомагають знизити опір зустрічних хвиль та дозволяють розігнатися до 70 км/год.

Комфортабельний салон

Усередині зручного салону більш ніж 50 посадочних місць. Пасажири зможуть зайняти будь-які крісла й поспостерігати за чудовими панорамами з вікна.

Водна прогулянка мальовничим маршрутом

Катер чекатиме на причалі Київського річкового порту. Звідти він вирушить у напрямку гирла Десни, наблизиться до острова Великий і, минаючи Південний міст, зробить гак перед тим, як повернутися на місце старту. Прогулянка триватиме близко години.

Місце проведення враження:

ПоліссяONE - Прогулянковий катер
м. Контрактова площа, 6-й причал річпорту Показати на мапі

71 відгук

20 жовтня 2017
Очень понравилось)Гид умничка, интересно рассказывает!!!Мы с мужем попали на Ракету в мае, на наши 5 лет знакомства)Приятно провели время!!!

А
Артем
11 жовтня 2017
Интересная необычная прогулка на воде. В детстве катались на таких в Одессу - захотелось вспомнить те детские эмоции. Ведущий экскурсии рассказал немного интересной истории о катере, мостах... Рекомендую выбирать теплую погоду для прогулки, чтоб можно было дольше находиться на открытой площадке катера. Планирую покататься на более дальние растояния в следующем году.

А
Андрей
27 вересня 2017
Cпасибо за увлекательную прогулку про Днепру на катере Полісся команде и экскурсоводу, компании Бодо, и прекрасной Александре, подарившей нам это впечатление. Было сложно выбрать из множества вариантов проведения досуга. Но мы спраились, как впрочем и все остальные) Спасибо!

В
Владимир
20 вересня 2017
Было круто. Все понравилось. Можно брать)) Так же была мини экскурсия по созданию подобных катеров

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень