102143
 

Подаруй прогулянку-політ на катері по Дніпру для компанії!

Прогулянка на швидкохідному катері для компанії з 4-х осіб. Разом вони стануть пасажирами унікального судна, яке плаває по воді на крилах. Конструкція була розроблена ще в радянський час і дозволила прогулянковим катерам пересуватися з великою швидкістю. Вся справа в тому, що підводні крила трохи підіймають корпус судна над водою і, не зустрічаючи опору, воно розганяється швидше. Дана модель катає пасажирів на швидкості до 70 км/год. Маршрут прямування катера: від Київського річкового порту до острова Великий і назад. Він відправляється по мірі заповнення. На судні будуть й інші пасажири. детальніше...

4 чол. до 1 години Використати до 28.02.2018
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 830 раз
4 людини
до 1 години
Залежить від погоди
Проходить у групі
Доступно з 1 року
Використати до 28.02.2018

Катер на підводних крилах для чотирьох — що це?

Панорамна прогулянка по Дніпру — швидкісний пасажирський катер зробить коло від Київського річкового порту до гирла Десни та Південного мосту, а потім повернеться назад. На борту може зручно розміститися компанія із 4-х друзів. Вони стануть пасажирами унікального судна, яке курсує по річці на підводних крилах. Їх конструкція дозволяє катеру трохи піднятися над водою і за рахунок цього розвинути вражаючу швидкість до 70 км/год. Катер відправиться в дорогу тільки після того, як на борту збереться достатня кількість пасажирів.

Як все відбувається?

Щасливчик разом із 3-ма своїми друзями прибуде на причал на той час, коли буде назначено відправлення катеру. Разом вони підіймуться на борт і займуть місця у салоні. З моменту, коли судно відправиться у дорогу, його швидкість буде стрімко зростати. Сидячі в салоні, Щасливчики спостерігатимуть, як повз проносяться мальовничі пейзажі: затоки Дніпра, піщані пляжі, панорами міста, особливо гарні з цього ракурсу. На судні крім компанії будуть й інші пасажири. Після годинної прогулянки катер повернеться на причал.

Швидкісний катер на підводних крилах

Покататися належить на швидкісному катері «Полісся-1». Це модернізований аналог радянських «Ракет», які свого часу курсували по Дніпру. Катер пройшов капітальний ремонт, тому з далеким минулим його пов'язує тільки проектування. Зокрема, над водою судно підіймають підводні крила. Вони допомагають знизити опір зустрічних хвиль та дозволяють розігнатися до 70 км/год. Компанія точно прокотиться з вітерцем!

Комфортабельний салон

Усередині зручного салону більш ніж 50 посадочних місць. Пасажири зможуть зайняти будь-які крісла й поспостерігати за чудовими панорамами з вікна.

Водна прогулянка мальовничим маршрутом

Катер чекатиме на причалі Київського річкового порту. Звідти він рушить у напрямку гирла Десни, наблизиться до острова Великий і, минаючи Південний міст, зробить гак перед тим, як повернутися на місце старту. Прогулянка триватиме 1 годину.

Місце проведення враження:

Полисся-1
м. Контрактова площа, 6й причал річпорту Показати на мапі

62 відгуків реальних людей

Вчора
Мне понравилась экскурсия о исторических местностях вдоль побережья Днепра на протяжении прогулки, а также скорость "Ракеты" - дух захватывает!

8 серпня 2017
Обрала дану емоцію і не шкодую:) дуже класна прогулянка! окрім великої швидкості, отримала також багато вражень від екскурсійного супроводу. почула багато цікавих фактів про мости Києва та супутні території.

Ф
Феликс
25 липня 2017
сертификат подарил друг понравилось большая скорость, экскурсия, расказ, все понравилось)

Т
Татьяна
24 липня 2017
Понравилась экскурсия. Очень приятный экскурсовод.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень