101534
 

Подаруй катання на водних лижах для двох!

Перші кроки в освоєнні воднолижного спорту — майстер-клас від професійного інструктора. Він навчить техніці безпеки і покаже, як утримувати рівновагу на воді. Якщо основні навички будуть даватися легко, учасники заняття зможуть покататися на водних лижах за швидкісним катером. Кожного чекає 10 хвилин водного екстриму. Кататися любителі активного відпочинку будуть по черзі, а спостерігати за успіхами один одного можна буде з борту катера або з берега. На пляжі є альтанка, шезлонги та батут. подробнее...

2 чол. 10 хвилин Використати до 31.12.2017
800 грн. У наявності
Додати у подарунок Вже в подарунку
подарували вже 1 033 раз
2 людини
10 хвилин
Залежить від погоди
Необхідно мати купальний костюм
Обмеження: до 110 кг
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 31.12.2017

Катання на водних лижах для двох — що це?

Захоплююча спроба встояти на водних лижах, «ганяючись» за швидкісним катером. Враження розраховане на 2-х учасників, які здійснюють заїзди по черзі. Якщо все буде виходити добре, кожен учасник зможе покататися цілих 10 хвилин і поспостерігати за своїм напарником з борту катера або з берега. Підходить як початківцям, так і досвідченим спортсменам.

Як все відбувається?

Щасливчики зустрінуться з інструктором з воднолижного спорту у парку Дружби народів. На катері Щасливчиків переправлять на острів, де по прибуттю їх чекає короткий інструктаж і вступний курс теорії спорту. Потім профі оцінить рівень навичок кожного з учасників і визначить програму заняття. Після підготовки на березі можна буде перейти до безпосередньої практики на воді. За умови, що нові навички даються Щасливчикам легко, можна буде покататися за катером. Поки один учасник буде кататися — другий зможе пофотографувати його з борту катера.

Катання на водних лижах в акваторії Дніпра

Катання на хвилях на водних лижах відбудеться в акваторії Дніпра, але спершу необхідно пройти невеликий «курс» підготовки. Він передбачає первинний інструктаж, підбір екіпіровки (водні лижі, рятувальний жилет), навчання на суші і безпосереднє катання за катером. Втілення останнього пункту багато в чому залежить від самих екстремалів — щоб вперше стати на лижі з води, їм доведеться докласти чимало зусиль.

Всі базові знання за 1 заняття

Катання на водних лижах доступно всім. Новачки під час майстер-класу освоять базову воднолижну стійку, принципи правильного старту, повороти на лижах, а також спробують зробити свій перший заплив за катером. Більш досвідчені спортсмени зможуть навчитися деяким нескладним трюкам на воді. Результати уроку залежать від фізичної підготовки учасників.

10 хвилин практики на воді

Для кожного учасника передбачено 10 хвилин драйвового заїзду. Поки один катається, другий може спостерігати за його успіхами з борту катера. Потім учасники майстер-класу поміняються ролями.

Місце проведення враження:

Віраж - Воднолижний клуб
Акваторія парку Дружби народів Показати на мапі
4 Sports Club Київ
м. Київ, «Гідропарк», пляжний клуб «Бора Бора» Показати на мапі

35 відгуків реальних людей

22 вересня 2016
Спасибо Вам огромное, все очень понравилось!

17 вересня 2016
Шикарно! Концентрированное удовольствие. Боялся, что 10 минут будет мало, но для первого раза хватает с головой! Совершенно точно попробую еще раз, когда вновь потеплеет.

12 вересня 2016
Мне очень понравилось. Море положительных эмоций и впечатлений ! Всем советую, не пожалеете !

11 вересня 2016
Мечтала покататься на водных лыжах последние 20 лет! Адреналина и эмоций хватит еще на столько же. Но надеюсь смогу кататься чаще! Спасибо! Это то, ради чего стоит жить.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці або електронний сертифікат на пошту

Безкоштовна подарункова упаковка

Дизайнерська упаковка 50 грн

  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень