101534
 

Катання на водних лижах для двох

Перші кроки в освоєнні воднолижного спорту — майстер-клас від професійного інструктора. Він навчить техніці безпеки і покаже, як утримувати рівновагу на воді. Якщо основні навички будуть даватися легко, учасники заняття зможуть покататися на водних лижах за швидкісним катером. Кожного чекає 10 хвилин водного екстриму. Кататися любителі активного відпочинку будуть по черзі, а спостерігати за успіхами один одного можна буде з борту катера або з берега. На пляжі є альтанка, шезлонги та батут. детальніше...

2 люд. 10 хвилин Використати до 30.11.2018
Неактивне враження
2 людини
10 хвилин
Залежить від погоди
Необхідно мати купальний костюм
Обмеження: до 110 кг
Доступно з 10 років
Можна привести глядачів
Використати до 30.11.2018

Катання на водних лижах для двох — що це?

Захоплююча спроба встояти на водних лижах, «ганяючись» за швидкісним катером. Враження розраховане на 2-х учасників, які здійснюють заїзди по черзі. Якщо все буде виходити добре, кожен учасник зможе покататися цілих 10 хвилин і поспостерігати за своїм напарником з борту катера або з берега. Підходить як початківцям, так і досвідченим спортсменам.

Як все відбувається?

Щасливчики зустрінуться з інструктором з воднолижного спорту у парку Дружби народів. На катері Щасливчиків переправлять на острів, де по прибуттю їх чекає короткий інструктаж і вступний курс теорії спорту. Потім профі оцінить рівень навичок кожного з учасників і визначить програму заняття. Після підготовки на березі можна буде перейти до безпосередньої практики на воді. За умови, що нові навички даються Щасливчикам легко, можна буде покататися за катером. Поки один учасник буде кататися — другий зможе пофотографувати його з борту катера.

Катання на водних лижах в акваторії Дніпра

Катання на хвилях на водних лижах відбудеться в акваторії Дніпра, але спершу необхідно пройти невеликий «курс» підготовки. Він передбачає первинний інструктаж, підбір екіпіровки (водні лижі, рятувальний жилет), навчання на суші і безпосереднє катання за катером. Втілення останнього пункту багато в чому залежить від самих екстремалів — щоб вперше стати на лижі з води, їм доведеться докласти чимало зусиль.

Всі базові знання за 1 заняття

Катання на водних лижах доступно всім. Новачки під час майстер-класу освоять базову воднолижну стійку, принципи правильного старту, повороти на лижах, а також спробують зробити свій перший заплив за катером. Більш досвідчені спортсмени зможуть навчитися деяким нескладним трюкам на воді. Результати уроку залежать від фізичної підготовки учасників.

10 хвилин практики на воді

Для кожного учасника передбачено 10 хвилин драйвового заїзду. Поки один катається, другий може спостерігати за його успіхами з борту катера. Потім учасники майстер-класу поміняються ролями.

Місце проведення враження:

Віраж - Воднолижний клуб
Акваторія парку Дружби народів Показати на мапі
4 Sports Club Київ
м. Київ, «Гідропарк», пляжний клуб «Бора Бора» Показати на мапі

43 відгуків реальних людей

Е
Елена
14 вересня 2017
Это невероятно! Сертификат мне подарил лучший друг, и я решила воспользоваться последними теплыми деньками в этом году,поэтому рванула на самое экстримальное из моего выбора-катание на водных лыжах. Все очень понравилось,приветливые работники,качественный инструктаж,и МОРЕ вречетлений! Всё супер, теперь активно буду сотрудничать с компанией БОДО!=)

О
Оксана
30 серпня 2017
Здраствуйте !!! Мне очень сильно понравилось катание на лыжах на воде!!!Я благодарю своево любимого за такой чудесный подарок на нашу годовщину !!! Пользывание Bodo это очень удобно быстро ы комфортно !! Благодарю вас за создание такой компании ,которая радует людей,и дарит позитивные эмоции !!!!

22 серпня 2017
На водних лижах круто... шкода, що покататись так і не вдалось( Дуже тяжко стати на них вперше. Інструктор все чудово розповідає, детально що і як. Емоції отримала, драйв та адреналін само собою)) Ще й води нахлебталась вдосталь.

А
Анна
15 серпня 2017
Водные лыжи - отличный спорт для экстрималов. Драйвовый и бодрящий спорт для физически натренированных и не очень людей. Подарок подарили друзья, зная, что я люблю экстремальные вилы спорта. Если бы мне предложили впечатления на выбор, я бы все равно обратилась к водным лыжам.

Як виглядає подарунок

Подарунковий сертифікат в великій красивій коробці (вартість коробки 50 грн.) або електронний сертифікат на пошту

Подарункова упаковка

  • Червона
  • Синя
  • Жовта
  • Фіолетова
  • Happy gift
  • Коханій
  • Коханому
  • Другу
  • Подрузі
Що в коробці ?
Подарунковий сертифікат (пластикова картка)
Листівки з фотографіями і описами вражень